Autor Wątek: Demo PES 2013 juz jest!  (Przeczytany 120392 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:33:20 »
Jesli ktos mowi, ze bramkarze sa slabi, albo tacy sami, to sa chyba slepi, ze sie tak brzydko wyraze. Bramkarze sa w tej oslonie geniealni. Oddalem chyba z 30 strzalow celnych i strzelilem chyba 4-5 bramek. Bramkarze sa miodzio. Czasem zupelnie niesamowite strzaly wybraniaja i dobitki nawet. Podoba mi sie animacja rowniez - raz strzelalem Nanim i nie trafilem, a obok mnie stal CR7 i zdenerwowany machnął ręką, ze Nani nie strzelil bramki. Strzaly na + Jest jeszcze pare rzeczy, ktore ciesza oko. Moglo by byc lepiej ale jest naprawde super. Ciekawy jestem, jak pes 2014 bedzie, bo na nowym silniku ma byc robiony. Ogolna ocena pes 2013 dema 9/10. Cos pieknego :)

A co powiesz na to, że Buffon na 6 strzałów puścił 4  8)  ??? W dodatku wyjścia sam na sam są fatalne. Podoba mi się za to drybling, podania, strzały no i animacje zawodników. Reszta ta sama.  

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:34:40 »
Sony Superslima nie zapowiedziało, to jak narazie są nieoficjalne info.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:36:22 »
Zgadza sie bramkarze bede dopiero lepsi jak wyjda next geny;>

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:38:06 »
Śledzę codziennie i SONY zapowiedziało na koniec 2013 roku, ale nie ps4 lecz ps3 superslim. I co młotku łyso ci.
[/quot
Śledzę codziennie i SONY zapowiedziało na koniec 2013 roku, ale nie ps4 lecz ps3 superslim. I co młotku łyso ci.
e]

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

i co łyso ci kołku? po co zaczynasz glupia gadke?
wpisz sobie w google :  ps4 release date 2013
pozatym pewnie kolo 2013-14 pojawi sie konsola, pozatym kto to moze wiedziec

Offline menkol

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dębica
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.09.2010r.
  • Hala Madrid !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:38:48 »
ja wiem tylko jedno że Neymara nie da się praktycznie zatrzymać . na lajcie trikując wjeżdżam w pole karne 5-6 razy na mecz a na koniec perfidne dziury zakłada bramkarzom . ;D

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:39:24 »
Zagrałem sobie 4 mecze- Anglia vs Włochy, Fluminense vs Santos, Fluminense vs Flamengo, Portugalia vs Niemcy i pozwólcie,że opiszę plusy i minusy:
+
Grafika-ładniejsze i bardziej przejrzyste menu, oprócz tego podoba mi się to, jak piłkarze stoją obok herbów swoich klubów/państw :).
Obrońcy- tyczy się to zarówno moich, jak i przeciwnika,nie dopuszczają tak łatwo do okazji bramkowych zresztą wyniki też o czymś świadczą:1:0,1:0,1:1(po moim samobóju :D), 1:0, więc to też może się podobać :P.
Kibice-ich żywiołowość podczas meczów towarzyskich i CopaL naprawdę dodaje pewnego uroku tej wersji.
+-
Bramkarze- no właśnie, jest trochę lepiej, ale dupy nie urywa, np. raz Neuer spóźnił się z interwencją po strzale z daleka Ronaldo, by chwili później obronić jego strzał z podobnej odległości w ładnym stylu.Poza tym przy sytuacjach one on one, knopersy znów rzucają się na boki, z ręka podniesioną do góry, niezbyt mi się to podoba.
-
Brak komentatora- gdyby nie żywiołowi kibice, to praktycznie podczas tych meczów byłoby cicho jak na cmentarzu :D.
Za wolne podania(bez asyst)- nawet z wciśniętym podaniem prostopadłym te piłki CZASAMI idą strasznie wolno i ledwo skrzydłowi do nich nadążają.
Ogólnie grę oceniam na 7-/10, na pewno kupię pełną wersję, ale bardziej ze względu na Ligę Mistrzów niż jakiś bajeczny gameplay :P :P.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:39:34 »
Zgadza sie bramkarze bede dopiero lepsi jak wyjda next geny;>
Przecież to, że Pes jest taki jaki jest to nie wina silnika gry tylko programistów, którzy nie potrafią stworzyć odpowiednich skryptów co jest oczywiście bardzo trudne nie bez powodu męczą się z tym tyle lat.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:40:06 »
bez przesady z tymi bramkarzami ja juz widzialem jedna zenujaca "parade" ala PES 2012
" border="0" border="0

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:40:14 »
ja wiem tylko jedno że Neymara nie da się praktycznie zatrzymać . na lajcie trikując wjeżdżam w pole karne 5-6 razy na mecz a na koniec perfidne dziury zakłada bramkarzom . ;D
Jestes pro hehehe ;D

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:42:26 »
e]

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

i co łyso ci kołku? po co zaczynasz glupia gadke?
wpisz sobie w google :  ps4 release date 2013
pozatym pewnie kolo 2013-14 pojawi sie konsola, pozatym kto to moze wiedziec
Po co wklejasz ten link skoro nawet nie znasz podstaw angielskiego gdybyś znał to byś wiedział co jest w artykule a nie ma tam na pewno zapowiedzi nowej konsoli przez SONY.
Już nie odpisuj młotku i kołku ponieważ coraz bardziej robisz z siebie idiotę.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:46:27 »
Po co wklejasz ten link skoro nawet nie znasz podstaw angielskiego gdybyś znał to byś wiedział co jest w artykule a nie ma tam na pewno zapowiedzi nowej konsoli przez SONY.
Już nie odpisuj młotku i kołku ponieważ coraz bardziej robisz z siebie idiotę.
Po jajco? Po co mnie atakujesz, ile ty masz lat wogole ? Jakbys wiedzial to sa spekulacje . PS3 mialo byc projektem na 10 lat, premiera odbyla sie w 2006 roku, wiec czas powoli przesiasc sie na nowa konsole w 2013 bedzie juz 7 lat.
Wszedlem poczytac opinie na temat PESa, a ty mnie atakujesz wyluzuj mlody.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:47:53 »
Zagrałem sobie 4 mecze- Anglia vs Włochy, Fluminense vs Santos, Fluminense vs Flamengo, Portugalia vs Niemcy i pozwólcie,że opiszę plusy i minusy:
+
Grafika-ładniejsze i bardziej przejrzyste menu, oprócz tego podoba mi się to, jak piłkarze stoją obok herbów swoich klubów/państw :).
Obrońcy- tyczy się to zarówno moich, jak i przeciwnika,nie dopuszczają tak łatwo do okazji bramkowych zresztą wyniki też o czymś świadczą:1:0,1:0,1:1(po moim samobóju :D), 1:0, więc to też może się podobać :P.
Kibice-ich żywiołowość podczas meczów towarzyskich i CopaL naprawdę dodaje pewnego uroku tej wersji.,moze to zalezy od ustawienia na boisku grajkow,skilla,ze tak te podania prostopadle sa za wolne,nie wiem;<
+-
Bramkarze- no właśnie, jest trochę lepiej, ale dupy nie urywa, np. raz Neuer spóźnił się z interwencją po strzale z daleka Ronaldo, by chwili później obronić jego strzał z podobnej odległości w ładnym stylu.Poza tym przy sytuacjach one on one, knopersy znów rzucają się na boki, z ręka podniesioną do góry, niezbyt mi się to podoba.
-
Brak komentatora- gdyby nie żywiołowi kibice, to praktycznie podczas tych meczów byłoby cicho jak na cmentarzu :D.
Za wolne podania(bez asyst)- nawet z wciśniętym podaniem prostopadłym te piłki CZASAMI idą strasznie wolno i ledwo skrzydłowi do nich nadążają.
Ogólnie grę oceniam na 7-/10, na pewno kupię pełną wersję, ale bardziej ze względu na Ligę Mistrzów niż jakiś bajeczny gameplay :P :P.
Brak komenta bo to demko,zreszta beda Ci co zawsze ,dodadza troszke owyhc kwestii i to tyle,bardziej by sie postarali zamaist tych kwestii dodali by wiecej nazwisk zawodnikow,bo np do tej pory bylo tak,ze jakbyles przy pilce zawodnikiem znanym to nic nie mowil komentator;/,u mnie tez neuer ladnie raz obronil sam na sam,a jak poszlo dosrodkowienie gdy gralem z wlochami to puscil pod rekoma i super mario strzelil gola ;<

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:49:51 »
bez przesady z tymi bramkarzami ja juz widzialem jedna zenujaca "parade" ala PES 2012

Ale czy w prawdziwej piłce bramkarze też czasami nie robią wielkich błędów? To nie chodzi o to by bronili w grze jak cyborgi, i moim zdaniem bramkarze w demie bronią na prawdę dobrze.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:53:21 »
Ale czy w prawdziwej piłce bramkarze też czasami nie robią wielkich błędów? To nie chodzi o to by bronili w grze jak cyborgi, i moim zdaniem bramkarze w demie bronią na prawdę dobrze.
Z wyjatkiem,jak idzie dosrodkowanie to albo wybiegnie,puscili pod rekoma i nasi obroncy nie zdaza i jest pewny gol,sam na sam czasmi bronia,z 16m obojetnie jaki grajek czy to napastnik,obronca uderzy gol,i tak jest troszke lepiej niz w poprzedniej edycjii,ale zaczekajmy na drugie demko;) a potem na fulla byc moze jeszcze cos poprawia

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:54:41 »
Ale czy w prawdziwej piłce bramkarze też czasami nie robią wielkich błędów? To nie chodzi o to by bronili w grze jak cyborgi, i moim zdaniem bramkarze w demie bronią na prawdę dobrze.
ja rozumiem ze w prawdziwym swiecie bramkarze nawet Khan czy Buffon zawalali mecze swoimi szmatami ale bez przesady...
" border="0" border="0

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:55:26 »
Ale czy w prawdziwej piłce bramkarze też czasami nie robią wielkich błędów? To nie chodzi o to by bronili w grze jak cyborgi, i moim zdaniem bramkarze w demie bronią na prawdę dobrze.

Wystarczyło by gdyby bronili jak w FIFCE  :P

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:58:01 »
Wystarczyło by gdyby bronili jak w FIFCE  :P
Props ,ale to ciezko ludzia z konami jest ten system dopracowac,musieli by zatrudnic jakiegos speca od tego,bo widac,ze wiele musza sie nauczyc od chlopakow  z EA,jakby dali takich bramakrzy jak w fifie12 bylo by cudnie,ale mozna pomarzyc,jeszcze dlugo tej poprawy nie bedzie a szkoda:(,wtedy by wiecej osob kupywalo pesa i by mogl konkurowac z fifa,ale jest duza za nia...

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:02:21 »
Ci którzy spodziewali się, że po nowym demie zobaczą zupełnie innego PES-a na pewno będą niezadowoleni bo tak naprawdę KONAMI wiele tych zmian nie przeprowadziło. Najbardziej rzucająca się w oczy zmianą jest wspomniana wiele razy tutaj - siła strzałów i ich ogólny wygląd. Teraz znacznie lepiej czuć oddawany strzał co jest dużym plusem. Bramkarze także dostali trochę więcej rozumu ale faktycznie zdarzają się czasem zbyt kuriozalne wpadki nawet jak na symulatora piłki nożnej. Ja uważam, że to demo nie jest akie złe, co więcej prezentuje się lepiej niż PES 2012 - oczywiście bez przesady.
Jest naprawdę wiele elementów które wymagają poprawy i mam nadzieję, że przy drugim demie będzie to już uzupełnione. Jak się jednak stanie zobaczymy za jakiś czas. Narzekać zawsze można bo powód jakiś się znajdzie ale mimo wszystko trzeba też pochwalić ekipę KONAMI, że jeszcze coś potrafi wyciągnąć z tego jakże już wysłużonego silnika gry. Swoją drogą zaważyłem, że teraz bany się w jakości elektronicznej (choć nie wszystkie) co mnie bardzo cieszy bo zawsze wyglądały mizernie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 21:07:36 wysłana przez drunk »

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:04:35 »
Props ,ale to ciezko ludzia z konami jest ten system dopracowac,musieli by zatrudnic jakiegos speca od tego,bo widac,ze wiele musza sie nauczyc od chlopakow  z EA,jakby dali takich bramakrzy jak w fifie12 bylo by cudnie,ale mozna pomarzyc,jeszcze dlugo tej poprawy nie bedzie a szkoda:(,wtedy by wiecej osob kupywalo pesa i by mogl konkurowac z fifa,ale jest duza za nia...
bramkarze w fifie mają lepsze animacje i lepiej bronią strzały techniczne i te z 16 metrów max... dalej jak walniesz bombę leży i kwiczy i ich extra zajebistość jest malutka...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:06:48 »
bramkarze w fifie mają lepsze animacje i lepiej bronią strzały techniczne i te z 16 metrów max... dalej jak walniesz bombę leży i kwiczy i ich extra zajebistość jest malutka...
Co nie zmienia faktu,ze sa lepsi,i szkoda,ze nic z tym juz nie zrobia,moze dopiero w next genie;>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:06:48 »