Autor Wątek: Demo PES 2013 juz jest!  (Przeczytany 121307 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Filipinaikos

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2007r.
Odp: Odp: Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:12:52 »
Dokladnie. Nauczyli sie slowka jak dzieci "odgrzewany kotlet" i pierdziela glupoty trzy po trzy, az sie wymiotowac chce ... jedno i to samo od 2-3 lat sie nauczyli slowa i pisza. Niech sie naucza innego i inne teraz pisza.
Kolego gdybys nie wiedzial to slowo "odgrzewany kotlet" jest uzywane na kazdym serwisie o grach komputerowych, wiec nie rozumiem twojej bulwersacji. Mowisz ze nie wiadomo co widzimy w pesie 6, a co Ty mozesz wiedziec jak miales wtedy 13lat ? Co takiego jest w tamtym pesie czego nie maja nowe generacje gry ? Ma DUSZE ale Ty tego i tak nie pojmiesz bo dla Ciebie i tak sie liczy grafika... Jezeli chodzi o komentarz to i tak mialem go w dupie bo czy to polski, czy angielski, czy hiszpanski to i tak jest sztywny i tylko denerwuje ludzi. W pesie 6 mozemy znalezc polskie serwery online. Co to dawalo ? A to ze mozna bylo grac z kolegami bez najmniejszego laga, majac internet nawet 1mb. Wychowales sie na obecnej generacji Pesa wiec magii tamtych lat nie poczujesz. Nie chce mi sie tlumaczyc co mnie w tamtej grze urzeklo ale mimo 5lat gra nadalej jest atrakcyjna. Bulwersujac sie sam sie osmieszasz wiec troszke wiecej dystansu do Siebie. Zawsze sie znajda ludzie ktorzy beda za fifa a ktorzy beda za pesem. Prawda jest taka ze kazdy kto posmakowal starej generacji kopanki KONAMI przesiadl sie na Fife. Smutne ale prawdziwe, a pretensje mozna miec tylko do tworcow, ktorzy nie dosc ze dali sie doscignac,  to dali sie jeszcze przescignac...
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:20:57 »
Panowie w czym ta gra przypomina pesa 2012????
Ta gra bije poprzednika na głowę i jest chyba najlepszą częścią na tym silniku. Poprawili wszystkie największe bolączki pesa 2012 i gra sie teraz miodnie, a co najważniejsze da się grać w obronie!! Nie ma takiej łatwości w graniu piłek prostopadłych, a obrońcy nie rozbijają się o takie boty jak Rooney. Bonuccim można spokojnie przepchnąc takiego Rooneya co było wcześniej niewykonalne. Zmniejszono lekko zwinność, sama rozgrywka zwolniła, jak również łatwiej przecina się podania. Strzały też zostały poprawione i co najważniejsze nie ma takiego odczucia jakby zawodnicy jeździli po lodowisku.
Jak dla mnie super. Szkoda tylko, że zmienili trochę sposób dryblowania z sidestepem, ale ogólnie bardzo pozytywanie.


Offline kampaku

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: CK
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 10.02.2011r.
  • Gram w: PES21
Odp: Odp: Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:21:59 »
"Prawda jest taka ze kazdy kto posmakowal starej generacji kopanki KONAMI przesiadl sie na Fife" - no popatrz ty a ja mam całkowicie na odwrót. Grałem w fife dopóki nie wyszedł PES 3. Od tamtej pory gram tylko w PRO EVO.

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:25:54 »
Zagrałem pare meczy i powiem szczerze podoba mi się. Przed grą czytałem komentarze i myślałem że będzie gorzej. Przyjemnie się gra, PES 2012 wydawał mi się bardziej "drewniany", zagrałem w niego pare meczy i odechciewało mi się. Tutaj tego nie ma. Zagrałem dwa mecze i aż chce się grać kolejne. Strzały mi się podobają, jednak dopiero ucze się grać na padzie. Wcześniej cisnąłem na klawie i kompletnie nie mam czucia w łapie.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Odp: Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:27:25 »
Kolego gdybys nie wiedzial to slowo "odgrzewany kotlet" jest uzywane na kazdym serwisie o grach komputerowych, wiec nie rozumiem twojej bulwersacji. Mowisz ze nie wiadomo co widzimy w pesie 6, a co Ty mozesz wiedziec jak miales wtedy 13lat ? Co takiego jest w tamtym pesie czego nie maja nowe generacje gry ? Ma DUSZE ale Ty tego i tak nie pojmiesz bo dla Ciebie i tak sie liczy grafika... Jezeli chodzi o komentarz to i tak mialem go w dupie bo czy to polski, czy angielski, czy hiszpanski to i tak jest sztywny i tylko denerwuje ludzi. W pesie 6 mozemy znalezc polskie serwery online. Co to dawalo ? A to ze mozna bylo grac z kolegami bez najmniejszego laga, majac internet nawet 1mb. Wychowales sie na obecnej generacji Pesa wiec magii tamtych lat nie poczujesz. Nie chce mi sie tlumaczyc co mnie w tamtej grze urzeklo ale mimo 5lat gra nadalej jest atrakcyjna. Bulwersujac sie sam sie osmieszasz wiec troszke wiecej dystansu do Siebie. Zawsze sie znajda ludzie ktorzy beda za fifa a ktorzy beda za pesem. Prawda jest taka ze kazdy kto posmakowal starej generacji kopanki KONAMI przesiadl sie na Fife. Smutne ale prawdziwe, a pretensje mozna miec tylko do tworcow, ktorzy nie dosc ze dali sie doscignac,  to dali sie jeszcze przescignac...
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Hola, hola. Jakim prawem mowisz, ze sie wychowalem na tamtej generacji ? Nie wiesz ? To nie pisz, bo denerwuja mnie ludzie, ktorzy mowia o kims cos, a kompletnie nie maja bladego pojecia i wygaduja glupoty. Grafika jest dla mnie wazna, nie najwazniejsza, ale wazna, wiec nie pisz, ze najwazniejsza. Odgrzewany kotlet sie nauczyles od innych i dlatego to mowisz. Jestem przekonany, ze bys nie uzywal tego slowa, jakbys nie zobaczyl ,jak inni to pisza. Mysl na drugi raz, a nie bzdury wypisujesz.

Offline kashmar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.04.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:27:52 »
ja wam powiem jedno w Pes'a 6 zacząłem grać niedawno . i nie ciągnie mnie do 11/12 ... bo to co się robi w 6 to jest mistrzostwo ;) Fifa 6 to słabiutka gra w porónaniu do  Pesa takie jest moje zdanie .

Offline Ironovsky

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.03.2012r.
  • Thierry Henry
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:27:59 »
Ten pes może być najlepszy , ale i tak nie przebije mojch ulubionych części 6 i 8 w to sie grało codziennie na ps2 w karierze 2038 rok z 2007 :P . W tych pesach nic się nie zmienia za bardzo . Nie wiem co macie do bramkarzy są na poziomie realnym każdemu może się zdarzyć nie złapanie piłki to nie cyborgi.

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:35:59 »
Z bramkarzami zrobiono wręcz na odwrót. Mam wrażenie, że przy sytuacjach w polu karnym/sam na sam grają zdecydowanie lepiej, mają wiele fajnych realistycznie wyglądających animacji,  ale za to gra cierpi na strzałach z dystansu (napisałem na ten temat posta na poprzedniej stronie). Mecz Portugal vs Italy na superstar i 5:0, wszystko z dystansu, zza pola karnego. Strzały sa zrobione naprawdę dobrze, ale zbyt często to wszystko wpada i niestety jak się zrobi zbliżenie przy niektórych strzałach jak to wpadło.. to nie sposób nie obwinić idiotycznego zachowania bramkarza.

Z pesem niestety jest tak, że każda część przy demie wygląda fajnie, ale im dłużej się gra tym wiecej irytujących rzeczy się odkrywa i powoli zmienia się zdanie.

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:39:49 »
Co daje ten unlocker ? Bo go instalowalem chyba ale cos innego. Wylaczylo mi blur, a ten up co daje ?

Np: dłużej trwa mecz, a nie tylko 5 min.
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline PiNk!

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.10.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:40:42 »
Panowie w czym ta gra przypomina pesa 2012????
Ta gra bije poprzednika na głowę i jest chyba najlepszą częścią na tym silniku. Poprawili wszystkie największe bolączki pesa 2012 i gra sie teraz miodnie, a co najważniejsze da się grać w obronie!! Nie ma takiej łatwości w graniu piłek prostopadłych, a obrońcy nie rozbijają się o takie boty jak Rooney. Bonuccim można spokojnie przepchnąc takiego Rooneya co było wcześniej niewykonalne. Zmniejszono lekko zwinność, sama rozgrywka zwolniła, jak również łatwiej przecina się podania. Strzały też zostały poprawione i co najważniejsze nie ma takiego odczucia jakby zawodnicy jeździli po lodowisku.
Jak dla mnie super. Szkoda tylko, że zmienili trochę sposób dryblowania z sidestepem, ale ogólnie bardzo pozytywanie.




Właśnie Bayern, masz rację, ja napisałem wczoraj to samo, poprawili te bugerskie wrzuty po ziemi, podania prostopadłe nie są automatyczne wiec ciezko wyjsc sam na sam, ciężko się gra wrzutkami, naprawdę trzeba będzie opanować tą gre, jeżeli będzie się chciało, grać na dobrym poziomie w online.

Pozdrawiam

Dajcie link do tego unlockera:)

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:41:59 »

Właśnie Bayern, masz rację, ja napisałem wczoraj to samo, poprawili te bugerskie wrzuty po ziemi, podania prostopadłe nie są automatyczne wiec ciezko wyjsc sam na sam, ciężko się gra wrzutkami, naprawdę trzeba będzie opanować tą gre, jeżeli będzie się chciało, grać na dobrym poziomie w online.

Pozdrawiam

Dajcie link do tego unlockera:)


W pierwszym poście tego tematu masz linki do dodatków PES 2013 Demo ( również Unocklera)
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline Filipinaikos

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2007r.
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:55:52 »
"Prawda jest taka ze kazdy kto posmakowal starej generacji kopanki KONAMI przesiadl sie na Fife" - no popatrz ty a ja mam całkowicie na odwrót. Grałem w fife dopóki nie wyszedł PES 3. Od tamtej pory gram tylko w PRO EVO.
Tak bo pes3 wyszedl po raz pierwszy na pc a wczesniej byl i na psx i na ps2. Co do przejscia to chodzilo mi ze ludzie zamieniaja Pesa na nowa fife z nunerem 12. Starsze wersje to porazka.
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:05:38 »
Ja mam takie pytanie macie moze taki sam unlocker do wersji na PS3?
Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mial linka do takich bajerow :D

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #333 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:09:00 »
zagrałem dzisiaj sobie kilka meczyków grając Włochami i już nie mogę ze śmiechu :D, byście zobaczyli co odwalał na bramce Buffon :D

Offline Filipinaikos

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2007r.
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:12:38 »
Hola, hola. Jakim prawem mowisz, ze sie wychowalem na tamtej generacji ? Nie wiesz ? To nie pisz, bo denerwuja mnie ludzie, ktorzy mowia o kims cos, a kompletnie nie maja bladego pojecia i wygaduja glupoty. Grafika jest dla mnie wazna, nie najwazniejsza, ale wazna, wiec nie pisz, ze najwazniejsza. Odgrzewany kotlet sie nauczyles od innych i dlatego to mowisz. Jestem przekonany, ze bys nie uzywal tego slowa, jakbys nie zobaczyl ,jak inni to pisza. Mysl na drugi raz, a nie bzdury wypisujesz.
Nie na tamtej tylko na tej :) Grafika wazna wiec nigdy sie nie dowiesz co my widzimy w pesie6 :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:15:44 »
Nie na tamtej tylko na tej :) Grafika wazna wiec nigdy sie nie dowiesz co my widzimy w pesie6 :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ale rozgrywak byla tragiczna ... Ludziki biegaly szybko jak nie wiem co, 0 przyjemnosci z gry i to jest dla mnie wielkie zero. Grafike moge przebolec, bo w tamtych latach nie bylo w grach pilkarskich dobrej grafiki, ale chodzi o sama rozgrywke. Tragedia ... Juz wolalem Fife 2006.

Offline adrianmlawa

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 392
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.12.2010r.
  • MŁAWIANKA MŁAWA
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:19:19 »
Jest może jakiś edytor do tego dema

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:20:30 »
DO FILIPINAIKOS.

GOSCIU. Jak możesz pisać ze PES 6 to najlepsza wersja pesa?? kazda nastepczyni byla lepsza ! i nie piszmy ze kazdy ma inne gusta i ze ktos po pesie 6 przesiadl sie na fife. Wychowałem sie na pesie 5. Byl zajebisty. pes 6 rowniez ale fifa to bylo dno. Fifa 09 hahahaha to bylo gowno przy pesie 2009. I nie piszmy tez odgrzewany kotlet bo w tego kotleta sie dobrze gra ! A przy pesie 6 zostają tylko ci co maja złom a nie komputer. A zajebisty system kolizji w fifie 12 skomentuje smiechem !  8)

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #338 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:21:06 »
Jest może jakiś edytor do tego dema

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:27:56 »
Nie rozumiem jak można porównywać PES'A Do FIFY. Oby dwie gry się różnią i mają swój urok. Jednym podobają się podania w PES'IE, a drugim strzały w FIFIE. Ja osobiście jako fan piłki nożnej uwielbiam  pes'a i fife.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:27:56 »