Autor Wątek: Demo PES 2013 juz jest!  (Przeczytany 121304 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #480 dnia: Lipiec 27, 2012, 21:46:51 »
widze najwiecej maja do powiedzenia Ci co nawet nie kupia oryginalu tylko sciagnal z neta i beda offline grac na roznych patchach zmieniajacych tez gameplay,ogarnijcie sie chcecie za darmo miec jakies cudo?rozumiem graczy posiadajacy oryginaly,wydali kase to chca miec dobra gre i dla mnie najwazniejszy jest tryb online jesli tam wszystko bedzie ok to i tak duzo ludzi w pesa bedzie grac,a Ci co maja gre za darmo niech nie narzekaja,mozecie sobie sciagnac fife jak wam nie pasuje...po 10 postow nic nie wnoszacych smieszne to jest klotnia ktory pes lepszy poczekajcie do pelnej wersji wtedy oceniajcie a nie juz narzekanie ze 13 jest zla...uwazam ze to demo jest lepsze od wszystkich poprzednich czesci PES-a
podzielam Twoje zdanie w 100%
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #481 dnia: Lipiec 27, 2012, 21:49:19 »
orson to wielki artysta zostawcie chlopaka
a tobie o co chodzi szaleńcze?  :o

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #482 dnia: Lipiec 27, 2012, 22:51:10 »
widze najwiecej maja do powiedzenia Ci co nawet nie kupia oryginalu tylko sciagnal z neta i beda offline grac na roznych patchach zmieniajacych tez gameplay,ogarnijcie sie chcecie za darmo miec jakies cudo?rozumiem graczy posiadajacy oryginaly,wydali kase to chca miec dobra gre i dla mnie najwazniejszy jest tryb online jesli tam wszystko bedzie ok to i tak duzo ludzi w pesa bedzie grac,a Ci co maja gre za darmo niech nie narzekaja,mozecie sobie sciagnac fife jak wam nie pasuje...po 10 postow nic nie wnoszacych smieszne to jest klotnia ktory pes lepszy poczekajcie do pelnej wersji wtedy oceniajcie a nie juz narzekanie ze 13 jest zla...uwazam ze to demo jest lepsze od wszystkich poprzednich czesci PES-a
nie rozumiem wypowiedzi do pelnej sporo czasu ja akurat zamierzam w tym roku miec srodki na gre. Wogole znow jakis podjazd "nie podoba sie to graj w fife" chyba upal sprawil ze dzien byl dla ciebie dlugi i meczacy

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #483 dnia: Lipiec 27, 2012, 23:21:36 »
gdyby ludzie pisali co im sie nie podoba np gra bramkarzy ustawienie obrony itd byloby ok ale jak Wy potraficie na kilku stronach spierac sie ze pes 12 byl lepszy ze 6 tez, nie podajac zadnych argumentow to sie tego juz czytac nie da,co roku jest to samo! rok w rok narzekacie jak to jest zle, no na logiczne myslenie jak jest zle to po co grac?nie pasuje Ci gra to nie graj,masz tyle innych ciekawych rzeczy do roboty na grze swiat sie nie konczy, Wy narzekacie a My na pesleague.pl i tak bedziemy grac online i dobrze sie bawic a wchodzac na to forum ludzie chca poczytac opinie innych tzn to co komu sie podoba a co nie podoba a nie ,odgrzewany kotlet' ,i tak fifa jest lepsza' albo pytania calkiem durne jak np ,czemu ty grasz Barcelona ja jej nie mam w demie' kolejna sprawa jak ktos grajacy na klawie o cos zapyta to wszyscy mu zrobia pojazd ze jest sto lat za murzynami bo gra sie tylko na padzie,to forum zrobilo sie bardzo przewidywalne predzej cie wysmieja niz cos podpowiedza,robi sie jeden wielki smietnik poczytajcie ostatnie 5 stron to zobaczycie czy cos wnosza do tematu.a Ty sie chlopcze nie sadz bo w zaden sposob moja wypowiedz nie byla skierowana tylko do Ciebie

Offline szymon848

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.06.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #484 dnia: Lipiec 28, 2012, 00:27:58 »
Co jak co ale obrona na pewno zachowuje się w tym demie lepiej niż w części 2012.

Nie ma już durnego przepuszczania piłki pod nogami, dziwnych zachowań obrońców kiedy widząc zmierzające na obrońcę podanie ten robił ruch od piłki i do piłki (w efekcie czego ta zwykle go przechodziła i trafiała do napadziora), oborońcy są silniejsi w nowym demie, poprawiono działanie R2+X, no i dodali odbiór 2*X (czysty wślizg, takie "pójście na raz"). Jak dla mnie rewelka:)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #485 dnia: Lipiec 28, 2012, 00:45:13 »
mowicie ze niema bugow itp zawiasow pilkarzy na boisku kalek na bramkach ale to wszystko wyjdzie dzis puscilem ziomkowi demo i mowi mi ze to pes 12...
" border="0" border="0

Offline traws

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Video Monter
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #486 dnia: Lipiec 28, 2012, 08:31:28 »
obrona ssie kompletnie :< komp wali non stop wysunięcie i gol z dupy :< pierwszego dnia jeszcze mnie tak to nie drażniło bo praktycznie wszystko bramkarz łapał ale teraz coś nie umie kompletnie se z tym poradzić ;/ byle szmatę sam na sam walnie i gol ;o tak to by było elegancko

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #487 dnia: Lipiec 28, 2012, 08:48:15 »
gdyby ludzie pisali co im sie nie podoba np gra bramkarzy ustawienie obrony itd byloby ok ale jak Wy potraficie na kilku stronach spierac sie ze pes 12 byl lepszy ze 6 tez, nie podajac zadnych argumentow to sie tego juz czytac nie da,co roku jest to samo! rok w rok narzekacie jak to jest zle, no na logiczne myslenie jak jest zle to po co grac?nie pasuje Ci gra to nie graj,masz tyle innych ciekawych rzeczy do roboty na grze swiat sie nie konczy, Wy narzekacie a My na pesleague.pl i tak bedziemy grac online i dobrze sie bawic a wchodzac na to forum ludzie chca poczytac opinie innych tzn to co komu sie podoba a co nie podoba a nie ,odgrzewany kotlet' ,i tak fifa jest lepsza' albo pytania calkiem durne jak np ,czemu ty grasz Barcelona ja jej nie mam w demie' kolejna sprawa jak ktos grajacy na klawie o cos zapyta to wszyscy mu zrobia pojazd ze jest sto lat za murzynami bo gra sie tylko na padzie,to forum zrobilo sie bardzo przewidywalne predzej cie wysmieja niz cos podpowiedza,robi sie jeden wielki smietnik poczytajcie ostatnie 5 stron to zobaczycie czy cos wnosza do tematu.a Ty sie chlopcze nie sadz bo w zaden sposob moja wypowiedz nie byla skierowana tylko do Ciebie

100% racji. Zgadzam sie.

Ps. Polac chlopakowi :D

Offline grzeho16

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #488 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:06:00 »
witam wszystkich, mam do was kilka pytan odnośnie sterowania , w pesie 13 .  wiem że w grze jest lista komend czy coś takiego , ale ciężko mi to ogarnąć. wracając do tematu , oddając strzał naciskacie jakieś inne klawisze , czy tylko ten jeden? bo wiem że są jakieś kombinacje ale nie wiem jak ich używać więc naciskam kierunek i strzał tylko. a  natomiast w obronie trzymam przycisk strzału to wtedy obrońcy sami latają za piłą,  tylko że to jest nudne , czasami tylko jakiś wślizg  zrobie . wy naciskacie coś więcej , jak tak to opiszcie co się wtedy dzieje i jak tak zrobić.

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #489 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:25:55 »
mowicie ze niema bugow itp zawiasow pilkarzy na boisku kalek na bramkach ale to wszystko wyjdzie dzis puscilem ziomkowi demo i mowi mi ze to pes 12...

dajcie spokój z tym... piszecie cały czas że to PES12...
oceniacie grę pod względem screenów nie grając w demo czy jak?

jeśli chodzi o grafikę to ta przeszła lekki lifting i jest bardzo podobna do PES12 to fakt... ale chyba na tym się kończą podobieństwa

gameplay jest całkowicie inny i swoboda jaką oddało konami jest niesamowita... teraz czuje się te 360 stopni, animacje o niebo lepsze i to w każdym aspekcie: obrona, atak, upadki, bramkarze i te indywidualne cechy po których można rozpoznać danego piłkarza być może w przyszłości będzie tego więcej... strzały mistrzostwo nawet z asystą kopiesz tam gdzie chcesz i nie ma tak jak w PES12 kopiesz w lewy dolny róg a piłka leci w prawy górny... zwody, odebranie piłki na różne sposoby to samo z przyjęciem... jest dużo możliwości i ciesze się bo online może być ciekawy...

żeby nie było kolorowo są bugi ale to przy demie normale myślę że to poprawią... np. wyjście bramkarza sam na sam, czasami potrafi pójść za piłkarzem jak schodzimy do boku i nie rzuca się bezsensownie ale gdy biegniemy prosto łatwo go pokonać lobem i bramkarz zero reakcji, przy stałych fragmentach gry też radzi tak sobie... no i praca sędziów jest irytująca... jeszcze nie odstałem czerwonej kartki a robiłem wszystko co mogłem w PES12 skończyłbym zapewne mecz walkowerem...

i nie piszcie że to odgrzewany kotlet i że to PES12... zarazem zygać i śmiać się chce ;)
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #490 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:14:06 »


owszem fajny gameplaj mi sie bardzo podoba i zmusza w koncu do powaznej nauki kilku trikow i sprobowania manualnego strzelania ale to ewolucja nie rewolucja

to dobry pes ale tylko modyfikacja 12ki ---i nie pojde grac w fife od razu uprzedzam;]]]]]

Ja uwazam ze taka edycja moglaby powstac i 2 lata temu gdyby konami uwaznie sluchalo ludzi i tego co maja do powiedzenia. A moze to odsuniecie seabassa
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 11:22:51 wysłana przez longfly »

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #491 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:21:50 »
widze najwiecej maja do powiedzenia Ci co nawet nie kupia oryginalu tylko sciagnal z neta i beda offline grac na roznych patchach zmieniajacych tez gameplay,ogarnijcie sie chcecie za darmo miec jakies cudo?rozumiem graczy posiadajacy oryginaly,wydali kase to chca miec dobra gre i dla mnie najwazniejszy jest tryb online jesli tam wszystko bedzie ok to i tak duzo ludzi w pesa bedzie grac,a Ci co maja gre za darmo niech nie narzekaja,mozecie sobie sciagnac fife jak wam nie pasuje...po 10 postow nic nie wnoszacych smieszne to jest klotnia ktory pes lepszy poczekajcie do pelnej wersji wtedy oceniajcie a nie juz narzekanie ze 13 jest zla...uwazam ze to demo jest lepsze od wszystkich poprzednich czesci PES-a
Masz racje,placzki sa i beda,ale oryginala nie kupia

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #492 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:23:33 »
niezwykle emocje widze w strone najmniejszych slow krytyki :D

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #493 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:15:34 »

owszem fajny gameplaj mi sie bardzo podoba i zmusza w koncu do powaznej nauki kilku trikow i sprobowania manualnego strzelania ale to ewolucja nie rewolucja

to dobry pes ale tylko modyfikacja 12ki ---i nie pojde grac w fife od razu uprzedzam;]]]]]

Ja uwazam ze taka edycja moglaby powstac i 2 lata temu gdyby konami uwaznie sluchalo ludzi i tego co maja do powiedzenia. A moze to odsuniecie seabassa

Prawdę mówisz. Może samego gameplayu nie zrobiliby takiego jak teraz, ale różne ciekawostki i sędziów mogliby już w 12 czy nawet 11 dać. widać, że gameplay 12 to efekt przejściowy z 11 do 13.



surma - demo skłania poetncjalnych konsumentów do podjęcia decyzji czy kupią pełną wersję czy nie. więc każdy ma prawo wyrazić co mu nie pasuje. Nie mów więc, że jak ktoś ściągnie pesa z neta to nie ma prawa się o nim wypowiadać i go krytykować. fakt nagminne stało się odsyłanie na forum fify tych, którzy krytykują pesa i należałoby coś z tym zrobić. z kolei sam też trochę się tak zachowujesz, bo podświadomie (a może celowo) odsyłasz krytykujących i piratów z tego forum i zabraniasz gry w pesa. To otwarte miejsce i każdy ma prawo powiedzieć co mu nie pasuje i co o kolejnych produktach od konami sądzi.

Pozdrawiam ;)

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #494 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:46:14 »
Masz racje,placzki sa i beda,ale oryginala nie kupia


dlaczego sugerujesz, że inni to złodzieje? odpowiedz na to pytanie, dlaczego stwierdzasz, na jakiej podstawie insynuujesz, że "oni" (nie wiem kogo masz na myśli) nie kupią oryginała

przecież to jest jakaś paranoja

a ty wiesz, że psychologia dawno ukuła termin oceniania świata poprzez swój własny pryzmat?

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #495 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:02:56 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0c41882cb320bc9fdb8cdd14cb9fa4fa&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0c41882cb320bc9fdb8cdd14cb9fa4fa&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #496 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:06:20 »
Komputer taką strzelił? :O
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #497 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:08:59 »
Komputer taką strzelił? :O

No przecież nie grałbym chelsea na Barce :p

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #498 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:11:47 »
Właśnie dlatego się zdziwiłem ;)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #499 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:19:05 »
Ładna brama :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #499 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:19:05 »