Autor Wątek: Athletic Bilbao  (Przeczytany 11062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Athletic Bilbao | Ogłoszenia parafialne.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2012, 12:34:40 »
Przecież nikt nie stoi z pistoletem nad Twoją głową i nie każe Ci pisać :D To Twoja decyzja kiedy wstawisz newsa, czy jakiś mecz. Zawaliło Cię problemami, no i jeszcze szkoła tak jak mi nieco ograniczyła swobodę. Powodzenia w rozwiązaniu problemów ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Athletic Bilbao | Ogłoszenia parafialne.
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2012, 22:54:46 »
problemy chodzą po ludziach, więc niełatwo się skupić na czymkolwiek. wracaj niedługo i z świeżą głową.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | Ogłoszenia parafialne.
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2012, 17:07:28 »
#2
Bielsa w ogniu pytań.



Już niedługo będziemy świadkami rozpoczęcia nowego sezonu ligowego w Hiszpanii. Jak co roku dziennikarze, eksperci oraz kibice wdają się w rozważania i dyskusje dotyczące wyników poszczególnych drużyn, czy też ich szans na zajęcie konkretnego miejsca. Atmosfera przedsezonowej zawieruchy nie omija także Bilbao. Marcelo Bielsa udzielił wywiadu "El Mundo Deportivo", które postanowiło poznać plany, przeczucia i odczucia trenera drużyny Athletic.

Witam panie trenerze, jest mi bardzo miło, że jest mi dane przeprowadzić z panem wywiad.

Marcelo Bielsa: Witam, z chęcią udzielę wywiadu i odpowiem na pytania. Oczywiście w granicach dobrego smaku.

Athletic to drużyna, która w poprzednim sezonie sprawiła nie lada niespodziankę trafiając do finału Ligi Europy, jednocześnie po drodze wykluczając z gry Manchester United. Czy w nadchodzących rozgrywkach Athletic powtórzy ten wyczyn?

Marcelo Bielsa: Dotarcie aż do samego finału elitarnych rozgrywek jakimi jest Liga Europy nie było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Posiadam zawodników, którzy są zdolni "gryźć" murawę aż do ostatniego gwizdka. Czy uda nam się to powtórzyć? Chyba każdy kto jest choć trochę związany z Athletic odpowie w ten sam sposób: tak. Wierzymy w swoje możliwości, zawodnicy są w pełni przygotowani do nowego sezonu i rozpiera ich energia. Myślę, że stanowimy realne zagrożenie dla naszych rywali.

Czy siły, które Athletic wykorzysta w bojach o Ligę Europy nie przeszkodzą wam w walce o ligę czy też puchar krajowy?

Marcelo Bielsa: Mam świadomość, że partycypacja w rozgrywkach europejskich odbije się na świeżości zawodników. Pamiętajmy jednak, że są to profesjonaliści i podpisując kontrakt zgodzili się zrobić wszystko, by ich klub zwyciężał na każdym polu. Nie chcemy odpuszczać ligi czy puchary na rzecz podboju Europy - przecież możemy po drodze zakończyć przygodę z Ligą Europy i tylko pozycja w lidze krajowej lub sukces w Pucharze Króla da nam nową przepustkę. Terminarz może być czasem bardzo uciążliwy, ale moim zadaniem jest rozłożyć wszystko tak, by gracze zachowali siły na każde mniej lub bardziej ważne spotkanie.

Więc jakie są pana przeczucia związane z ligą i pucharem? Na ile stać Athletic? Czy zadowala was pozycja z ubiegłego sezonu?

Marcelo Bielsa: Tak jak już wspominałem - zespół jest w pełni przygotowany. Wiem, na ile mogę liczyć i jak wiele nadziei wiązać z grą drużyny. Na pewno celem jest pierwsza dziesiątka - tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Nasi rywale już nieraz przekonali się, że nie potrzeba grubych milionów i rzeszy obcokrajowców by znaczyć naprawdę wiele. Może niektórzy stwierdzą w tym momencie - coś niezbyt skromny ten trener, lecz moim zdaniem lepiej jest znać własną wartość niż chować głowę w piasek. Celujemy w miejsce premiowane grą w Lidze Europy, to jest cel priorytetowy. Wyprzedzając pytanie o Ligę Mistrzów - nikt nie wie jak będzie wyglądać tabela za dziesięć miesięcy. Ubiegły sezon nie był dla nas zły i wydaje mi się, że wypełniliśmy założone cele. Czas na nowy początek i nowe nadzieje.

Wiele mówi się o odejściu Javiego Martineza oraz coraz bardziej prawdopodobnym odejściu Llorente. Czy utrata dwóch kluczowych zawodników wpłynie w dużym stopniu na postawę Athletic?

Marcelo Bielsa: Na świecie panuje ogólna zasada - z niewolnika nie ma pracownika. Javi sam wyraził chęć przejścia do drużyny z Monachium. Wiem, że w Bilbao nie spodobało się to nikomu, co chyba najbardziej widoczne jest w mocnych komentarzach kibiców. Nie chcę oceniać Javiego, nie do mnie to należy. Tylko on wie, czy zrobił to dla pieniędzy, czy też dla rozwoju swojej kariery sportowej. Szkoda, że nie pozostał wierny swoim korzeniom, ale kto wie, może jeszcze kiedyś zobaczymy go w barwach Athletic? Llorente to sprawa wciąż otwarta. Zawodnik nadal nie przedłużył kontraktu z klubem, ale tą połowę sezonu w Athletic jeszcze zagra. Nie potrafię powiedzieć, czy w zimie pożegnamy go i nasze drogi się rozstaną - to zależy tylko i wyłącznie od niego. Czy jest to znacząca strata? Pewnych rozmiarów stratą na pewno można to nazwać, ale pamiętajmy, że Athletic to nie tylko ta dwójka - mam jeszcze całą talię zawodników, którzy mogą ich godnie zastąpić i stać się nowymi gwiazdami.

Nawiązując do pańskiej wypowiedzi o potencjalnych następcach - do drużyny szturmem wbijają się Ramalho i Galarreta - czy to właśnie oni z czasem mogą załatać dziurę po Martinezie?

Marcelo Bielsa: Zdecydowanie tak. Chłopakom nie brak talentu i zaangażowania. Brakuje im jeszcze ogrania i doświadczenia, ale to jest już raczej kwestia spędzenia odpowiedniej ilości czasu na boisku oraz treningach. Athletic jako ostoja Cantery musi polegać na zdolnej młodzieży. Wiążę z nimi wielkie nadzieje i z pewnością dam im szansę by się wykazali oraz pokazali światu jak rodzą się nowe gwiazdy futbolu.

Najpoważniejszym ruchem transferowym Athletic w tym sezonie było pozyskanie napastnika Valencii - Artiza Aduriza. Jakie są szanse na to, by stał się pewniakiem na szpicy powodując, że po Llorente nikt nie będzie płakał?

Marcelo Bielsa: Aduriz to zawodnik, który po dosyć długiej tułaczce wrócił z powrotem do domu. Jego przygoda z Valencią pokazała, że nie jest zawodnikiem, którego można bagatelizować. Wszyscy mają nadzieję, że Artiz będzie błyszczał w Bilbao stanowiąc o sile ofensywy tego zespołu. Na pewno musimy dać mu trochę czasu i pewien limit zaufania.

Zbliżamy się do końca naszego spotkania - czego życzyć panu i pańskiej drużynie?

Marcelo Bielsa: Zdecydowanie dużo szczęścia w play-offach Ligi Europy, no i dobrego startu w lidze - to chyba wystarczy.

Tego też życzę drużynie Athletic i dziękuję za rozmowę.

Marcelo Bielsa: Ja także dziękuję.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao | Bielsa w ogniu pytań.
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2012, 17:14:43 »
Ależ mnie niezmiernie cieszy to, że dałeś tu jakiegoś posta :P W końcu ktoś porządniejszy pisze :P Świetny wywiad, sam bym lepiej nie napisał :P Dodatkowo podoba mi się podejście Bielsy do futbolu jaki przedstawiłeś. Nie mogę się doczekać pierwszych meczów. Mam nadzieję, że jednak Llorente zostanie, przynajmniej do zimy...

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | Bielsa w ogniu pytań.
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 27, 2012, 18:32:04 »
25 dni przerwy między wstępem a pierwszym postem - to chyba rekord pod tym względem. ciekawa opowieść się szykuje, uważam, że właśnie minęły cie owiane tajemnicą problemy, bowiem wrzucasz coś dla ludu. powodzenia.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | Bielsa w ogniu pytań.
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 28, 2012, 15:28:39 »
Dobrze, że wrzuciłeśtu coś, bo ludzie mogliby pomyśleć, że skończyłeś z pisaniem.

Fajny wywiad. Bardzo podoba mi się podejście Bielsy do futbolu. Cóż, czekamy na PESEdita 1.2 ;D
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Athletic Bilbao | Bielsa w ogniu pytań.
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 29, 2012, 11:29:58 »
No w końcu. Czekałem na kolejny post prawie miesiąc, no ale w końcu się pojawił. Bielsa widzę jest pewny swego. Okres przygotowawczy wiele mu pokazał i teraz wie na kogo może liczyć, a komu musi dać jeszcze trochę czasu. Dla mnie ubiegły sezon nie był udany. Według mnie pozycja w lidze poszła kosztem Ligi Europy. Teraz niby ma tak nie być i tego się trzymajmy. Co do Martineza to był to znaczący element twojej układanki, no ale większość piłkarzy na jego miejscu odeszła by z klubu. Jak będzie dalej? Zobaczymy.

Powodzenia w tych play-offach :D.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Athletic Bilbao | Bielsa w ogniu pytań.
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 29, 2012, 18:49:46 »
Bielsa słynie z stabilności i wyważenia, połączonej z pewnością siebie. w tym wywiadzie potwierdził swój styl. uważam, że dobrze mierzy siły na zamiary, a to ważne w tym fachu i sympatii wśród kibiców. oby w tym roku w lidze było lepiej. a tak nawiasem cieszę się niezmiernie, że coś wreszcie skrobnąłeś.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | Bielsa w ogniu pytań.
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 30, 2012, 14:05:43 »
#3
"Casus Rivaldo" - Athletic negocjuje w sprawie Monreala i Raula Garcii.



Z Bilbao dobiegają głosy, jakoby zarząd Athletic miał kontaktować się z władzami Malagi w sprawie wykupienia Monreala. Negocjacje są podobno uzależnione w dużej mierze od ceny, jaką są w stanie zaoferować Los Leones. Jeśli podyktowana przez klub z Kraju Basków kwota będzie zadowalająca już niedługo powinno dość do spotkania między zainteresowanymi.

Kolejnym potencjalnym celem transferowym jest Raul Garcia. Sprawa tego zawodnika wydaje się być bardziej skomplikowana, gdyż nie wydaje się, by Simeone chciał się pozbywać Garcii nawet w obliczu udanego poprzedniego sezonu. Koszty jakie poniósłby klub Athletic szacuje się na około 14 – 16 mln euro i jest w zupełności zależna od tego jakie warunki podadzą kluby wspomnianych wcześniej zawodników. Mówi się, iż Los Leones zaczną negocjację od 5 mln euro za Monreala, a Malaga wysunie swoją cenę rzędu 10 – 12 mln euro, można więc szacować, że utarg powinien zostać dobity przy kwocie 8 mln euro. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja transferu Garcii. Nawet, jeśli Simeone będzie blokował transfer zawodnika to klub z Madrytu musi do 5 października znaleźć aż 16 mln euro, ponieważ właśnie wtedy upływa termin spłaty podatków, z którymi Atletico niestety zalega. Trasnfer Raula Garcii byłby niezaprzeczalnie "manną z nieba" dla tego klubu. Ofensywny pomocnik powinien kosztować Athletic tyle samo co Monreal. W razie niepowodzenia obu transferów planem B wydaje się być Mikel Rico, ale jest to raczej wątek drugoplanowy.

W tym momencie zapytacie - dlaczego Athletic ma przeprowadzać transfery, skoro okienko dobiegło końca? Co bardziej zaskakujące, Athletic może (prawdopodobnie) przeprowadzać transfery do 29 września. Prawo, które na to pozwala zwie się „Casus Rivaldo” , które dało początek odpowiednim tego typu przepisom w Primera Division. By bardziej zrozumieć istotę tego "zabiegu" musi się cofnąć do 1997 roku - wtedy to na kilka godzin przed zamknięciem letniego okienka transferowego Barcelona wykupiła Rivaldo za 24 mln dolarów, które były wpisane w klauzule zawodnika Deportivo La Coruna. Były zespół gracza wystosował odpowiednie pismo do federacji, w którym poprosił o możliwość dokonania transferu, by uzupełnić lukę po Rivaldo. LFP zgodziło się na taki zabiegi i przedłużyło okienko dla Deportivo o kilkanaście dni. W 2005 roku przepis na stałe wszedł do przepisów ligowych i mówi o tym, iż "zespół, którego zawodnik zostanie wykupiony poprzez wpłacenie klauzuli odstępnego w terminie po 15 sierpnia lub upłynięciu 48 godzin przed startem ligi, będzie miał przedłużony okres transferowy." Przepis nie wyznacza dokładnej liczby dodatkowych dni, jakie zespół uzyskuje na drodze prawa, ale okres ten zamyka się w przedziale od kilkunastu dni do miesiąca. Komitet Wykonawczy na czele z członkami 12 klubów zrzeszonych w LFP (Athletic, Barcelona, Atletico, Sociedad, Sevilla, Mallorca, Almeria, Recreativo, Elche, Numancia, Las Palmas i Castilla) spotka się na zebraniu, gdzie zostanie ustalone ile czasu na zakupy dostanie Athletic oraz jaka liczba graczy będzie mogła zasilić szeregi Los Leones. Należy też zwrócić uwagę, że prawo dotyczy zakupu zawodników grających na co dzień w Hiszpanii.

Przykładem wykorzystania Casus Rivaldo może być Sevilla, kiedy to w 2005 roku dostała dodatkowy czas na zastąpienie Sergio Ramosa sprzedanego do Realu Madryt. Andaluzyjczycy wykorzystali przywilej i sprowadzili Dragutinovica.


Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao | "Casus Rivaldo"
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 30, 2012, 14:41:12 »
No widzę, że powoli ruszasz z kopyta z nowym projektem z czego wystarczy się tylko cieszyc, ponieważ w dziale panuje szeroko komentowany zastój.
Athletic to podejrzewam drugi ulubiony klub po Wilkach, skoro jesteś adminem polskiej strony klubu, więc można przypuszczać, że kariera będzie równie dobra jak i długa jak jej poprzedniczka. :)
Na pierwszy ogień transfery Monreala a w szególności Garcii mogłyby być trochę nadmierne, ponieważ są to zawodnicy dobrze rozpoznawalni w świecie piłki i samo ich kupno mogłoby kosztować ich trochę więcej niż w/w 8 mln €. Na moje brałbym Rico, lecz o tym zdecyduj już sam.. :P

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Athletic Bilbao | "Casus Rivaldo"
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 01, 2012, 12:18:23 »
Ciężko będzie pozyskać tych dwóch panów, bo są potrzebni w swoich obecnych klubach, więc na pewno kluby nie będą chciały się ich pozbyć. Jak na Athletic, to myślę, że warto by było spróbować ściągnąć młodych Hiszpanów, np. Carmone czy Luisa Alberto z FC Sevilla, mogą być bardzo przydatni.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Athletic Bilbao | "Casus Rivaldo"
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 01, 2012, 13:37:03 »
Monreala będzie chyba łatwej pozyskać :) Co do Raula to wątpię że to się powiedzie

Offline dr10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.05.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | "Casus Rivaldo"
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 01, 2012, 22:57:56 »
Twoja wcześniejsza kariera stała na wysokim poziomie i tutaj jest tak samo :) Wywiad z Bielsą bardzo konkretny, ale jak ma się takie zdolności do pisania jak Ty to co tu się dziwić ;) Myślę, że Raul Garcia to może być wzmocnienie środka pola po odejściu Martineza. Będę śledził uważnie twoją kariery, aby dowiedzieć się jak potoczy się historia z transferami, a potem z rozpoczęciem rozgrywek. :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | "Casus Rivaldo"
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 07, 2012, 13:51:30 »

Galeria meczowa:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Teraz możecie mnie zjeżdżać co nie pasuje i co do poprawy ;)
PS: Wiem, że niedawno w newsie mówiłem o wrześniu, ale potraktujcie to jako pewnego rodzaju "retrospekcję".
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 15:47:29 wysłana przez IDareKI »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Athletic Bilbao | Liga na start.
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 07, 2012, 13:54:39 »
Mi nie pasuje to ,że nie widzę screena :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Athletic Bilbao | Liga na start.
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 07, 2012, 13:59:55 »
Mi nie pasuje to ,że nie widzę screena :)

Czasami są pewnie problemy z ładowaniem przez dosyć spory rozmiar, ale odświeżanie powinno pomóc.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Athletic Bilbao | Liga na start.
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 07, 2012, 14:16:55 »
Nie pomogło, ale,że też nie wpadłem na to ,żeby otworzyć w nowym oknie :) W każdym razie, powiem Ci ,że bardzo mi się podoba, naprawdę super wygląda pod względem graficznym. Opisane wiadomo, jak to u Ciebie równie świetnie. Jedyne co może nie do końca zadowalać to wynik. Byłeś faworytem, ale tylko zremisowałeś. Tym bardziej boli fakt,że zaraz po zdobyciu gola od razu również straciliście bramkę i w efekcie trzy punkty. Pierwsze koty za płoty jednak :) Z pewnością będzie lepiej.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Athletic Bilbao | "Casus Rivaldo"
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 07, 2012, 14:35:16 »
Co jak co ale grafikę , a raczej styl graficzny to ty masz zajebisty. :) Kariera nabiera rozpędu. Widać ,że wkładasz w to wiele pracy. :)

Co do samego spotkania to wynik był dość nie codzienny. Mięliście szansę na komplet oczek , jednak wam się nie udało. Liga się dopiero rozpoczęła , mam nadzieje ,że ten sezon zaliczycie do udanych. Aduriz zalicza dobry powrót do domu i zaczyna strzelać. Myślę ,że powinniście poprawić jeszcze parę rzeczy taktycznych. Popełnialiście błędy o czym świadczy wynik. Powodzenia dalej. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Athletic Bilbao | Liga na start.
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 07, 2012, 14:40:08 »
Spodziewałem się po naszej rozmowie na PW jakiś nowych elementów graficznych, ale tak znakomitego postaw nie byłem w stanie sobie wyobrazić. Świetnie to wygląda. Do tego tekst bardzo mile się czytało. Ogólnie mecz jak na początek ligi bardzo ciekawy. Prawie identyczny jak ten w rzeczywistości tam bodajże Betis wygrał 5-3 :P. Cieszy mnie postawa Aduriza, który już w swoim pierwszy meczu zdobywa bramkę. Strata punktów na początek to nie zbyt przyjemna rzecz, aczkolwiek widowisko w tym meczu było genialne! :).

Offline LaCoka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.09.2010r.
Odp: Athletic Bilbao | Liga na start.
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 07, 2012, 14:44:18 »
Okej, nieważne. Już znalazłem sposób. No graficznie wszystko wygląda bardzo fajnie. Idealne rozpoczęcie sezonu dla kibiców. Grad goli, mnóstwo emocji, mimo tego że tempo spotkania spadło w drugiej połowie. Wynik wydaje się sprawiedliwy, aczkolwiek Betis miał tych sytuacji więcej. Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 14:53:05 wysłana przez LaCoka »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Athletic Bilbao | Liga na start.
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 07, 2012, 14:44:18 »