Autor Wątek: Karierowe porady  (Przeczytany 183995 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwiec 22, 2015, 19:11:46 »
Ja już mówiłem, że zobaczyłbym klub w Twoim wykonaniu. Jaki to by nie był wybór kariera będzie stać na wysokim poziomie. Milan? Jeżeli masz najbliżej do niego, to czemu nie. Miałbyś podwójną motywację: raz nie skończyć tak szybko jak ostatnim razem, a dwa, odbudować potęgę Rossonerich. Inter już to robi sprowadzając Kondogbię za 40 mln euro i pewnie na tym się nie skończy. Więc Ty też mógłbyś zrobić 3 mocne transfery i ruszać do boju.
" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwiec 22, 2015, 21:45:53 »
Zobaczyć Rasivo w karierze jednym klubem? Bezcenne  >:D Na LM się nie porywaj, bo kolejny turniej teraz nie sprzedałby się tak ostro, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Pamiętam ostatni CL i wspominam to miło, ale po Euro najchętniej ujrzałbym Milan lub... West Ham United :D Z chęcią pooglądałbym sobie, jak to ty prowadzisz Młotów w PL ;)
Ale co nie wybierzesz, to i tak będzie dobre  8)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwiec 22, 2015, 21:59:18 »
A może by tak Rasivo Wolfsburg?  8) Wiem że nie wymieniłeś ligi niemieckiej, ale może jednak? A jak nie to Inter lub Napoli z Serie A :) Ale ostateczny wybór oczywiście należy do Ciebie  ::)

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwiec 23, 2015, 20:48:03 »
Cześć wszystkim :) Zastanawiam się nad pisaniem nowej kariery. Na swoim koncie mam już ich trochę, a pierwszą zacząłem w 2010 roku. Tym razem chciałbym ją poprowadzić w MotoGP - takie zamiłowanie do wyścigów motocyklowych i stąd pytanie, czy ktokolwiek byłby tym zainteresowany? :) Fifa raczej nie wchodzi w grę - ze względu na jej "stan" - nie wytrzymalibyście raczej z całkowicie zmienioną strukturą najlepszych lig w grze. PES też nie - całkowicie nie podoba mi się nowy tryb kariery, gameplay (moim zdaniem oczywiście) też ustępuje temu "fifowskiemu". Na razie innych gier sportowych nie posiadam, także w grę wchodzi tylko MotoGP. Co Wy na to? :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwiec 24, 2015, 09:18:45 »
Mnie by to nie interesowało, ale myślę, że znaleźli by się tacy, którzy by poczytali.

Może FM?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Marvauane

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Radzyń Podlaski
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2014r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwiec 24, 2015, 13:10:18 »
Mnie też osobiście raczej by nie interesowało GP, ale kto tam wie.  :D

Co do Ciebie Rasivo to też podjarałem się tymi mistrzostwami do lat 20. i chętnie bym zobaczył kolejny turniej w Twoim wykonaniu. Ewentualnie ukochana Premier League i Arsenal z którym powalczysz o wyższe cele niż 4. miejsce.  ;D

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwiec 24, 2015, 13:14:17 »
To z reguły forum o tematyce piłkarskiej, PES, FIFA, FM to standard w karierach. Ktoś próbował NBA długo nie pociągnął z tego co pamiętam bo to nie ten klimat.

Uważam, że na GP również byś zbyt wielu czytelników nie znalazł.
   


Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwiec 24, 2015, 13:20:48 »
Akurat do NBA zaglądałem chętnie jak to prowadził Undertake  >:D Jeżeli zdecydowałbyś się nawet na GP to z chęcią bym wpadał, bo jest to małe zróżnicowanie  :police: Czy wszystko musi się kręcić wokół piłki? :P
Sam mam chęć jak wpadnę w posiadanie PCM 2015 zrobić przerywnik i zabawić się w karierę kolarską  :laugh:

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwiec 24, 2015, 19:36:50 »
No i mam dylemat, ale może zdecyduje się na Fifa Manager - mało wymagająca kariera, w MotoGP musiałbym montować skróty, a to trwa ze 2 godziny co najmniej :D
espon - do kolarstwa sam bym wpadał! Grałem sporo w Cycling Manager 4-kę :)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwiec 24, 2015, 21:36:08 »
A co z Coca Cola team? Jeśli chodzi o Moto GP, to taka abstrakcja mogłaby nie mieć zainteresowania. Trzeba brać pod uwagę, że 100% obecnych opowiadań to futbol.
" border="0" border="0

Offline Marvauane

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Radzyń Podlaski
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2014r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwiec 24, 2015, 21:44:54 »
Ooo espon czekam z niecierpliwością na karierę kolarską.  :D

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwiec 24, 2015, 22:20:10 »
Artur - a czemu by nie w Fifa Managerze? :D Na Fifę i PES-a nie ma mowy, jest to zbyt czasochłonne, żeby potem zajmować się całą otoczką meczową do posta, niestety. :/

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwiec 24, 2015, 22:56:02 »
Miszczu lepiej zakupić Football Manager 15 niż to badziewne (według mnie) Fifa Manager. Co do innych typów karier niż o tematyce piłki nożnej, to nie wypali. Undertaker prowadził już taką karierę i niby się sprawdziła i miała wyświetlenia, ale jak mówiłem to nie wypali. Może pokusiłbyś się o wspomniany wcześniej Arsenal  ::) Chętnie bym zobaczył taką karierę :)

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwiec 24, 2015, 22:59:08 »
Wolę jednak skupić się na zarządzaniu klubem, jego obiektami, sponsorami, itd. - w zamian otrzymując uproszczony system taktyki, itd. Fifa Manager to jednak wbrew pozorom zupełnie inna gra niż popularny FM :) Niestety w planach miałbym poprowadzenie klubu spoza najlepszych lig europejskich - faworyta nie mam, kandydatów jest kilku, a nazwy mogą nieco mało mówić :D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwiec 25, 2015, 09:38:13 »
FIFA Manager po sezonie Ci zbrzydnie, FM nie :) Polecam starą wersję 2012, jak dla mnie najlepsza (idealnie wyważona rozgrywka, poziom trudności, stopień zadowolenia+100).

Cytat: Artur
A co z Coca Cola team?
No właśnie?  ::)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwiec 25, 2015, 11:12:36 »
W Fifę Manager grałem już wiele, wiele sezonów. Nie jestem taktykiem i nie lubię się skupiać na formacji i taktyce zespołu, toteż FM odpada - natomiast zarządzanie klubem jest dla mnie jak najbardziej ciekawe i fascynujące, a pod tym względem Fifa Manager jest o wiele lepsza od FM-a, także wybiorę jednak FIFAM :)

Co do Coca-Cola Team - tak jak napisałem wcześniej, zbyt czasochłonne zajęcie, wolałbym coś luźniejszego. :)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwiec 25, 2015, 11:44:41 »
Coca Cola Team to była dopiero zajefajna kariera, szkoda że ją zakończyłeś :(

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwiec 25, 2015, 12:42:26 »
Nie jestem taktykiem i nie lubię się skupiać na formacji i taktyce zespołu, toteż FM odpada - natomiast zarządzanie klubem jest dla mnie jak najbardziej ciekawe i fascynujące, a pod tym względem Fifa Manager jest o wiele lepsza od FM-a, także wybiorę jednak FIFAM :)

Wcale nie trzeba być nie wiadomo jakim taktykiem, a zarządzanie klubem w Fmie jest dopiero fajowe  :) Ale jak tam wolisz.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #578 dnia: Lipiec 13, 2015, 20:14:33 »
Co do Ciebie Rasivo to też podjarałem się tymi mistrzostwami do lat 20. i chętnie bym zobaczył kolejny turniej w Twoim wykonaniu. Ewentualnie ukochana Premier League i Arsenal z którym powalczysz o wyższe cele niż 4. miejsce.  ;D
Już raczej żadne EURO nie wchodzi w grę. Podobnie Mundiale i inne. Tylko Liga Mistrzów ewentualnie, ale to nie teraz*. Arsenal jak najbardziej, myślałem o tym. Zastanawiałem się także nad Liverpoolem oraz United w nowej FIFIE, ale to jednak znak rozpoznawczy Neda.


A może by tak Rasivo Wolfsburg?  8) Wiem że nie wymieniłeś ligi niemieckiej, ale może jednak? A jak nie to Inter lub Napoli z Serie A :) Ale ostateczny wybór oczywiście należy do Ciebie  ::)
BL mnie nie kręci :P Jedynie mógłbym wziąć na ruszt BVB lub Bayern.


Zobaczyć Rasivo w karierze jednym klubem? Bezcenne  >:D Na LM się nie porywaj, bo kolejny turniej teraz nie sprzedałby się tak ostro, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Pamiętam ostatni CL i wspominam to miło, ale po Euro najchętniej ujrzałbym Milan lub... West Ham United :D Z chęcią pooglądałbym sobie, jak to ty prowadzisz Młotów w PL ;)
Ale co nie wybierzesz, to i tak będzie dobre  8)
No jeżeli LM to tak jak pisałem - we wrześniu, może później. WHU odpada, coraz poważniej rozważam nad Milanem lub Realem.


Ja już mówiłem, że zobaczyłbym klub w Twoim wykonaniu. Jaki to by nie był wybór kariera będzie stać na wysokim poziomie. Milan? Jeżeli masz najbliżej do niego, to czemu nie. Miałbyś podwójną motywację: raz nie skończyć tak szybko jak ostatnim razem, a dwa, odbudować potęgę Rossonerich. Inter już to robi sprowadzając Kondogbię za 40 mln euro i pewnie na tym się nie skończy. Więc Ty też mógłbyś zrobić 3 mocne transfery i ruszać do boju.
Zobaczy się, na ten czas dociągnę EURO i robię sobie przerwę, przyda się :D


*Postanowiłem, że kariera EURO 2016 będzie moją ostatnią przed wyjściem FIFY 16/PES 2016 (zależy w którą grę będzie mi się lepiej grało). Szkoda tworzyć nowy topic o karierze która potrwałaby z maks dwa miesiące.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #579 dnia: Lipiec 19, 2015, 21:04:07 »
Jakiś czas temu naobiecywałem karierę, ale znalazłem pracą fizyczną - popracowałem trochę, zarobiłem i oto wracam. :) Gra: FIFAM - ze względu na bogate możliwości zarządzania klubem (przejrzałem opcje FM-a, ale jednak pod tym względem FIFAM moim zdaniem przewyższa). Minusem jest to, że posiadam jedynie FIFAM12 (zresztą: najnowsza jest 14-ka, więc składy i tak nie byłyby aktualne) - czy byłby to problem?
I jeszcze co do ligi - rozważam takie opcje jak australijska, saudyjska, tunezyjska, marokańska - mogę rozważyć jakąś mocno przeciętną ligę europejską lub inną egzotyczną, co Wy na to? :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2015, 21:07:35 wysłana przez Miszczu11 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #579 dnia: Lipiec 19, 2015, 21:04:07 »