Autor Wątek: Karierowe porady  (Przeczytany 182776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpień 15, 2014, 17:09:16 »
No właśnie, już mam programik, do jakiego formatu go skonwertowac najlepiej??

Edit : Robie do WMV, fajnie się zmniejsza do 100-150 mb i teraz potrzebny mi tylko program do połączenia skrótów albo wrzucę 2-3 osobne
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 17:15:22 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpień 15, 2014, 17:33:43 »
Windows Movie Maker najprostszy i dostępny w pakiecie z windowsem, więc powinieneś mieć.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #542 dnia: Sierpień 15, 2014, 17:35:54 »
No właśnie, już mam programik, do jakiego formatu go skonwertowac najlepiej??

Edit : Robie do WMV, fajnie się zmniejsza do 100-150 mb i teraz potrzebny mi tylko program do połączenia skrótów albo wrzucę 2-3 osobne
Do mp4. W Windows Movie Maker możesz łączyć do woli i tworzyć video w HD, ściągając ten plik: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #543 dnia: Sierpień 15, 2014, 17:40:39 »
Czym się będzie różnić mp4 od WMV?? Mam na kompie WINDOWS LIVE MOVIE MAKER więc w nim spróbuje ;)
   


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #544 dnia: Sierpień 15, 2014, 18:03:09 »
Zachowaj cierpliwość. Trwa przetwarzanie zmian w Twoim filmie. Wróć na tę stronę za chwilę.  jak biore usun utwor na yt caly czas mi to sie pokazuje. Prosze o pomoc. chce usunac utwor ktory jest juz w grze .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 18:38:32 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #545 dnia: Sierpień 15, 2014, 19:31:06 »
Nie piszemy posta pod postem.

Jak chcesz usunąć ścieżkę dźwiękowa i podłożyć inną, to robisz to w WMM
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #546 dnia: Sierpień 15, 2014, 23:25:24 »
Spróbuję w kolejnych filmikach pozbyć się nie chcianej muzyki ;) Może się uda ;)
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #547 dnia: Grudzień 22, 2014, 15:35:59 »
Mam pytanie do karierowiczów; Czy nie obrazilibyście się gdybym w większości symulował swoją karierę? Powód jest prosty - Jutro będę miał Fife 15 i wiadomo, że będę w nią grał częściej niż w Pesa... Po symulacji bym wstawił parę zdjęć i swoje osiągnięcia, a nową karierę po prostu zacznę w Fifie i będzie to kontynuuacja tej kariery z Pesa tylko, że już na następny sezon 15/16, jeśli coś takiego wam odpowiada to okej, a jeśli nie to mogę zrobić inną karierę innym klubem, lecz nie ukrywam, że wolałbym zostać przy Barcelonie.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #548 dnia: Grudzień 22, 2014, 15:39:12 »
Mam pytanie do karierowiczów; Czy nie obrazilibyście się gdybym w większości symulował swoją karierę? Powód jest prosty - Jutro będę miał Fife 15 i wiadomo, że będę w nią grał częściej niż w Pesa... Po symulacji bym wstawił parę zdjęć i swoje osiągnięcia, a nową karierę po prostu zacznę w Fifie i będzie to kontynuuacja tej kariery z Pesa tylko, że już na następny sezon 15/16, jeśli coś takiego wam odpowiada to okej, a jeśli nie to mogę zrobić inną karierę innym klubem, lecz nie ukrywam, że wolałbym zostać przy Barcelonie.
Popieram. Szkoda by było, abyś zakończył teraz tą karierę. Jeśli taki wariant Ci pasuje to jak najbardziej. :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #549 dnia: Grudzień 22, 2014, 19:02:03 »
Mam pytanie do karierowiczów; Czy nie obrazilibyście się gdybym w większości symulował swoją karierę? Powód jest prosty - Jutro będę miał Fife 15 i wiadomo, że będę w nią grał częściej niż w Pesa... Po symulacji bym wstawił parę zdjęć i swoje osiągnięcia, a nową karierę po prostu zacznę w Fifie i będzie to kontynuuacja tej kariery z Pesa tylko, że już na następny sezon 15/16, jeśli coś takiego wam odpowiada to okej, a jeśli nie to mogę zrobić inną karierę innym klubem, lecz nie ukrywam, że wolałbym zostać przy Barcelonie.

Może być. Ale niech wypowiedzą się jeszcze Ci, którzy w obecnej chwili są aktywni w dziale Karier. Bo ja do takich osób nie mogę się aktualnie zaliczać. Szkoda, bo pamiętam jak się wszystko z góry na dół przeglądało, dużo czytało i komentowało...
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #550 dnia: Grudzień 22, 2014, 19:22:36 »
Może być. Ale niech wypowiedzą się jeszcze Ci, którzy w obecnej chwili są aktywni w dziale Karier. Bo ja do takich osób nie mogę się aktualnie zaliczać. Szkoda, bo pamiętam jak się wszystko z góry na dół przeglądało, dużo czytało i komentowało...

Już postanowiłem i tak właśnie zrobiłem już lepsze to niż bez niczego zakończyć całą karierę, a ja będę ją kontynuował tylko, że w Fifie, a z komentarzami było bardzo kiepsko.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #551 dnia: Marzec 23, 2015, 19:42:04 »
Witam otóż chcę wam zakomunikować, że myślę nad nowym projektem, który za niedługo byłby zrealizowany, ale nasuwa się jedno ciężkie pytanie - Co z moją aktualną karierą? Powiem szczerze wypaliłem się już i jak bardzo kocham Barcelonę to po prostu jako kariera stała się dla mnie nudna, dla was (niektórych) także na pewno może być nudna nie ukrywam. Planuje zacząć karierę jakimś mniejszym klubem typu Wolfsburg, który nie jest słabym, ale nie mocnym klubem, który liczy się w walce o mistrzostwo Niemiec, lecz nie tak zdecydowanie jak Bayern czy Borussia. Albo zacząć po prostu tworzyć nową historię klubem, który kiedyś był potęgą, czyli np AC Milan (przypominam, że kiedyś prowadziłem już tym klubem karierę i nawet dobrze to wyglądało). Czekam na wasze opinie :)

stanek1983

  • Gość
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #552 dnia: Marzec 25, 2015, 19:28:31 »
Może zacznij Barceloną ale, B

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #553 dnia: Marzec 25, 2015, 19:40:08 »
Może zacznij Barceloną ale, B

Powiem Ci nie jest to zły pomysł ;) Ale jeszcze poczekam na opinie innych. A tak swoją drogą dzięki, że w końcu ktoś się zainteresował moim postem :)

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #554 dnia: Marzec 25, 2015, 20:50:26 »
Nikt nigdy nie będzie pisał w nieskończoność, ale chwała tym którzy robią to jak najdłużej. Jednak żeby tak robić to trzeba to lubić i mieć zapał. Wydawało mi się, że teraz będziesz leciał już dość daleko. Mimo wszystko znowu coś nie pykło i przyznam się szczerze trochę to mnie zdziwiło mimo twojej przychylności do zmieniania drużyn. Ale i tak możesz być zadowolony, bo w końcu pociągnąłeś coś dłużej.

Sam na swoim doświadczeniu wiem, że ciężko jest wybrać drużynę. Próbowałem już Barcę, Polskę i dość często Borussię, która w moim wykonaniu była owocna do tego, aby spróbować czegoś co może stworzyć mi projekt na dłużej. Zebrałem doświadczenie i tak też dzieje się teraz, że West Ham stał się dla mnie radością do gry i pisania. Ale mimo aktualnych odczuć nadal nie mam gwarancji, że wytrwam ileś tam lat. Tego nikt nie wie. Mam teraz mało czasu i tak na marginesie to czekam, aż w końcu zagram kolejne mecze i dodam odcinek.

Ty z Barcelony też wyciągnąłeś na pewno wiele doświadczeń, więc będzie Ci znowu łatwiej. Podpatrz innych, tylko nie zżynaj wszystkiego. Aktualnie na topie są średniacy, ale to już upodobanie każdego z osobna. Wiem na pewno, żebyś nie porywał się na Barcę B. To prawie to samo tylko różnią się piłkarze i liga, a po za tym jak wejdziesz do najwyżej ligi z Barcą B to będzie to mało realne, bo nie mogą grać w jednej klasie z Barceloną.
Zagraj sobie kilka meczy towarzyskich kilkoma drużynami, które ewentualnie by Ci pod pasowały. Ty sam najlepiej wiesz kim chciałbyś zagrać. Posprawdzaj sobie ligi w których czułbyś się dobrze.

Ode mnie lecą propozycje, które ewentualnie mógłbyś rozważyć:
Jeśli BBVA to: Sevilla, Malaga
Jeśli BPL to: Everton, Southampton, Newcastle, Stoke
Jeśli Bundesliga to: Wolfsburg, Borussia
Na inne ligi bym się nie porywał. Ale to tylko moje sugestie i najlepszego wyboru dokonasz sam.
A najlepiej to jakbyś pociągnął jeszcze dłużej Barcę. Może odpocznij sobie z kilkanaście dni od pisania, ale i od forum. Po kilku dniach wróć do komentowania, a po kilkunastu głód kariery sam przyjdzie. Wtedy znowu Barcelona będzie dla ciebie najlepszą opcją. :) Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2015, 20:53:45 wysłana przez espon »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 25, 2015, 21:13:49 »
Nikt nigdy nie będzie pisał w nieskończoność, ale chwała tym którzy robią to jak najdłużej. Jednak żeby tak robić to trzeba to lubić i mieć zapał. Wydawało mi się, że teraz będziesz leciał już dość daleko. Mimo wszystko znowu coś nie pykło i przyznam się szczerze trochę to mnie zdziwiło mimo twojej przychylności do zmieniania drużyn. Ale i tak możesz być zadowolony, bo w końcu pociągnąłeś coś dłużej.

Sam na swoim doświadczeniu wiem, że ciężko jest wybrać drużynę. Próbowałem już Barcę, Polskę i dość często Borussię, która w moim wykonaniu była owocna do tego, aby spróbować czegoś co może stworzyć mi projekt na dłużej. Zebrałem doświadczenie i tak też dzieje się teraz, że West Ham stał się dla mnie radością do gry i pisania. Ale mimo aktualnych odczuć nadal nie mam gwarancji, że wytrwam ileś tam lat. Tego nikt nie wie. Mam teraz mało czasu i tak na marginesie to czekam, aż w końcu zagram kolejne mecze i dodam odcinek.

Ty z Barcelony też wyciągnąłeś na pewno wiele doświadczeń, więc będzie Ci znowu łatwiej. Podpatrz innych, tylko nie zżynaj wszystkiego. Aktualnie na topie są średniacy, ale to już upodobanie każdego z osobna. Wiem na pewno, żebyś nie porywał się na Barcę B. To prawie to samo tylko różnią się piłkarze i liga, a po za tym jak wejdziesz do najwyżej ligi z Barcą B to będzie to mało realne, bo nie mogą grać w jednej klasie z Barceloną.
Zagraj sobie kilka meczy towarzyskich kilkoma drużynami, które ewentualnie by Ci pod pasowały. Ty sam najlepiej wiesz kim chciałbyś zagrać. Posprawdzaj sobie ligi w których czułbyś się dobrze.

Ode mnie lecą propozycje, które ewentualnie mógłbyś rozważyć:
Jeśli BBVA to: Sevilla, Malaga
Jeśli BPL to: Everton, Southampton, Newcastle, Stoke
Jeśli Bundesliga to: Wolfsburg, Borussia
Na inne ligi bym się nie porywał. Ale to tylko moje sugestie i najlepszego wyboru dokonasz sam.
A najlepiej to jakbyś pociągnął jeszcze dłużej Barcę. Może odpocznij sobie z kilkanaście dni od pisania, ale i od forum. Po kilku dniach wróć do komentowania, a po kilkunastu głód kariery sam przyjdzie. Wtedy znowu Barcelona będzie dla ciebie najlepszą opcją. :) Pozdrawiam

Espon Ty zawsze mnie jakoś na duchu podniesiesz i powiem Ci, że na razie zostanę przy Barcelonie postaram się jeszcze coś wyciągnąć z tej kariery, a może uda mi się dokończyć sezon? Bardzo bym tego chciał, czas pokaże i jeszcze raz dzięki :)

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwiec 22, 2015, 00:01:18 »
Panowie, jak wiecie na dniach (tygodniach?) zakończę swoją karierę EURO 2016. Pozostało mi do rozegrania pięć meczów (w zasadzie to cztery, bo jeden jest już w zanadrzu). Od kilku lat prowadzenie kariery traktuję jako hobby, bo jak większość karierowiczów i ja lubię pisać, a także przeżywać to wszystko na swój sposób. Nie powinien dziwić więc Was fakt, że lecę tutaj z pytaniem, co dalej. Nie chcę wypytywać się o to, co Wy byście czytali, bo dobrze wiemy, że największe zainteresowanie karierowiczów... to ich własna kariera :P Po prostu zapytam co ma lepsze perspektywy. Mam kilka pomysłów, w głowie pojawiają mi się już gotowe posty z rozmaitymi innowacjami (jakkolwiek głupio to brzmi :D ).


1. SERIE A, więc od daaawna chodzi mi po głowie kariera Milanem. Prawie dwa lata temu REJESTRACJA lub LOGOWANIE wątek o tym klubie. Trochę wypalił, trochę nie, bo przetrwał niecały miesiąc. Teraz chcę przypomnieć sobie, jak to jest prowadzić temat o jednym klubie :D Jak wiecie, Milan dostał niedawno ogromny zastrzyk gotówki, więc pole do popisu miałbym niezłe. Oczywiście nie zrobiłbym żadnej rewolucji, lecz starałbym się trzymać zdrowego rozsądku. Poza tym mam też smaka na Juventus, jednakże nie kibicowałem jakoś bardzo nigdy temu klubowi...


2. PREMIER LEAGUE, tak, to też wchodzi w grę. Zawsze fascynowała mnie ta liga, jak większość zapewne. Myślę nad Arsenalem, Liverpoolem, ewentualnie Manchester United. Szlagierowe spotkania, w niektórych przypadkach europejskie puchary. No fajnie by było.


3. PRIMERA DIVISION, Real Madryt albo Barcelona. Wiem jednak, że kariery tymi drużynami nie są, że tak powiem - zbyt oryginalne. Jednak zawsze byłem w jakiś sposób związany i zafascynowany tymi drużynami (głównie ze względu na Ronaldo).

4. LIGA MISTRZÓW 15/16, tutaj jednak sam się jeszcze zastanawiam, czy byłby to dobry pomysł. Już przecież powoli kończę jeden turniej, a pakowałbym się w drugi... No i transfery, zmiany w kadrach. Nie wiem, raczej nie, ale zobaczy się.

4. EURO U-21/MUNDIAL U-20, zainspirowany niedawno zakończonymi Mistrzostwami do lat 20 sam wpadłem na pomysł, by zorganizować coś takiego. Jest kilka patchy, by mógł pozwolić sobie na ten turniej, ale tak jak wyżej - mogłoby szybko przepaść, ze względu na to, że już teraz prowadzę podobny turniej.
W przypadku trzech pierwszy pomysłów w karierze włączyłbym letnie okienko transferowe, a sezon rozpoczął od 15/16.

Dajcie jakieś pomysły :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2015, 00:06:16 wysłana przez Rasivo »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwiec 22, 2015, 00:11:02 »
Jak dla mnie LIGA MISTRZÓW 15/16 - jeszcze jak byś np włączył w to Kwalifikacje od 1 rundy to już w ogóle bajka. W fifie jest tyle klubów, że spokojnie da się to ogarnąć.

Możesz połączyć z LE.
   


Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwiec 22, 2015, 00:14:06 »
Jak dla mnie LIGA MISTRZÓW 15/16 - jeszcze jak byś np włączył w to Kwalifikacje od 1 rundy to już w ogóle bajka. W fifie jest tyle klubów, że spokojnie da się to ogarnąć.

Możesz połączyć z LE.

Już to robiłem, do Ligi Mistrzów podchodziłem kilka razy (udało mi się ukończyć ją raz, jeszcze w 2008 albo 2009 roku :D :D :D ), ostatnio zakończyłem na fazie grupowej wątek z 21 stronami. Myślę jednak, że mimo umiłowania do tego typu turniejów, to byłoby za dużo...

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 22, 2015, 09:10:41 »
Liga Mistrzów 15/16.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Karierowe porady
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 22, 2015, 09:10:41 »