Autor Wątek: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!  (Przeczytany 535479 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1360 dnia: Listopad 12, 2012, 21:07:21 »
Co mam zrobić by Grać Oryginalnymi zawodnikami w ML Online? i czy idzie grać Legendę Online.I jak mam zrobić,żebym z Kolegą grał w jednej drużynie ? ???
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline kslthai

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1361 dnia: Listopad 12, 2012, 21:11:44 »
Witam serdecznie jestem nie szczesliwym posiadaczem gry Pro evolution soccer 2013, troche siana na gre wydalem wiec chcialem zeby dobrze chodzila a tu lipa ogolnie powinno wszystko dobrze chodzic, a nawet na low mi sie przycina nie wiem zupelnie czemu . Posiadam system operacyjny Vista home premium. Formata nie robilem z 2 lata jak co ale to nie powinno byc chyba przez to .... Załaczam link z obrazkiem . Ogolnie znajomi maja jeszcze gorszy sprzet wszystko na zielono ok i im normalnie chodzi a mi nie wiem czemu sie przycina ... Posiadam Ge Force 8600 GT 256mb, Procesor Inter Core 2 CPU 2.00GHz 4400. 4 GB ramu . nie wiem dlaczego tak mi sie dzieje moze przez sterowniki ? Ale nie wiem chyba mam najnowsze. Konfiguracja Karty graficznej ? nie wiem nie znam sie zbytnio na tym.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Co jest nie tak ? Przeciez ogolnie wszystko powinno smigac na low sie zacina a na medium i high jeszcze gorzej. Pomocy bardzo prosze !! Mam taka zajawke pograc sobie w tego zajebistego PESa a kompletnie nie wiem o co chodzi. Aha Moi koledzy jakos wylaczala ta opcje LB a ja nie moge bo co zmienie wylacze i jeszcze raz wejde to zawsze jest zaznaczone . Pozdrawiam serdecznie i dziekuje :)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1362 dnia: Listopad 12, 2012, 21:24:35 »
siema... ściągnij sobie taki program jak nie robiłeś formata 2 lata CCleaner w google wpisz...jak ci się zainstaluje to włącz go, naciśnij REJESTR  bedziesz miał po lewo a później skanuj by znaleźć problemy,jak przeskanuje to usuń te pliki bez robienia kopi i powtórz to ze 2 razy...a co do zacinania to przestaw w pppm/własciwosci/ustawienia/zaawansowanie/monitor/częstotliwość odświeżania ekranu przestaw na 60 hz i powinno być dobrze z zacinaniem :o :o 8)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1363 dnia: Listopad 12, 2012, 21:36:39 »
Cytuj
Co mam zrobić by Grać Oryginalnymi zawodnikami w ML Online? i czy idzie grać Legendę Online.I jak mam zrobić,żebym z Kolegą grał w jednej drużynie ?

Nic nie zrobisz, jedynie patch możesz wgrać, ale on tylko ingeruje w stroje.
Tak idzie grać BALOnline.


Jak chcesz grać z kolegą w jednej drużynie (kolega jest u ciebie w domu), to przed szukaniem przeciwnika wciska przycisk KWADRAT i dołącza się drugi pad. Nie zagrasz z innym kolegą który też gra online w jednej drużynie (mowa o szybki mecz) jedynie chyba tylko w LOBBY. Co tego też nie jestem pewien.

PS. Menu online to menu gry, więc tam gdzie jest BAL tam i jest niżej "chyba" BAL Online.

Cytuj
Witam serdecznie jestem nie szczesliwym posiadaczem gry Pro evolution soccer 2013, troche siana na gre wydalem wiec chcialem zeby dobrze chodzila a tu lipa ogolnie powinno wszystko dobrze chodzic, a nawet na low mi sie przycina nie wiem zupelnie czemu . Posiadam system operacyjny Vista home premium. Formata nie robilem z 2 lata jak co ale to nie powinno byc chyba przez to .... Załaczam link z obrazkiem . Ogolnie znajomi maja jeszcze gorszy sprzet wszystko na zielono ok i im normalnie chodzi a mi nie wiem czemu sie przycina ... Posiadam Ge Force 8600 GT 256mb, Procesor Inter Core 2 CPU 2.00GHz 4400. 4 GB ramu . nie wiem dlaczego tak mi sie dzieje moze przez sterowniki ? Ale nie wiem chyba mam najnowsze. Konfiguracja Karty graficznej ? nie wiem nie znam sie zbytnio na tym.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Co jest nie tak ? Przeciez ogolnie wszystko powinno smigac na low sie zacina a na medium i high jeszcze gorzej. Pomocy bardzo prosze !! Mam taka zajawke pograc sobie w tego zajebistego PESa a kompletnie nie wiem o co chodzi. Aha Moi koledzy jakos wylaczala ta opcje LB a ja nie moge bo co zmienie wylacze i jeszcze raz wejde to zawsze jest zaznaczone . Pozdrawiam serdecznie i dziekuje

Jak sam widzisz masz CPU taktowany 2000MHz (nie mylić 2 razy 2000MHz) - dwa rdzenie działają "łącznie" jako 2000MHz. Zależy to też od "wątkowości" procka (co oczywiście nie jest podane, tak normalnie).

Zaś LB będzie zaznaczone bo używasz innej rozdzielczości. Zmniejsz po prostu rozdzielczość na niższą.

Co do grafiki, ma trochę mało pamięci ale to nie powinno być problemu. Szerokość szyny i shadery też dobre (zależy jeszcze od szybkości), taktowanie gpu i pamięci grafiki powinno spokojnie pociągnąć grę (mimo że nie są rewelacyjne).
Sama przepustowość pamięci jest szybka. Dlatego ogranicza tą kartę tylko i wyłącznie wielkość pamięci.
Konami podało na pudełeczku wspierane w pełni karty graficzne (a parametry tych kart można sobie sprawdzić na internecie).
Może masz ustawione za małe oba taktowania domyślnie w ustawieniach grafiki.

Musisz ściągnąć najnowsze sterowniki do tej grafiki i zainstalować.
Zainstalować DirectX z płyty/obrazu od pesa.
W ustawieniach karty graficznej zmniejszyć wszystko na "wydajność" nie jakość oraz wyłączyć synchronizacje pionową.
Przeczyść rejestr programem CCleaner.

Przez te 2 lata mogłeś trochę narobić syfu na kompie. To nie konsola, komputer jest wielozadaniowy.

PS. Jak piszesz te gorsze sprzęty, mogą być lepsze niż twój. Tak to jest jak się bierze "cały" komputer ze sklepu. Osoba która co nieco wie złoży sobie komputer "gdzie nazwy są gorsze" ale parametrami lepsze od tych "lepszych nazw". Taka mała uwaga.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 22:10:26 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline luki431

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.03.2010r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1364 dnia: Listopad 13, 2012, 15:32:21 »
Pobrałem patcha i jest całkiem ok.Miał być w tym patchu również nowy ballpack a piłki przypisane do każdej z lig.Problem w tym że jak gram np.lige włoską to mam automatycznie przypisaną do tej ligi piłke zwykłą biedronke albo tą co sie gra w lidze mistrzów.Pobrałem więc ballpack osobno i wkleiłem do kitservera ale piłki nadal nie pojawiają sie.Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie wkleić ten ballpack lub najlepiej jakiś tutorial jak przypisywać piłki do poszczególnych lig.
"Są chwile liczące się podwójnie i lata nie warte jednego dnia."

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1365 dnia: Listopad 13, 2012, 17:34:30 »
Jak kod użyłem na jedno konto PSN to mogę ten kod przenieść jakoś ja inne konto PSN oczywiście na tej samej konsoli ? Czy jest to niemożliwe? ...
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1366 dnia: Listopad 13, 2012, 18:20:48 »
tj przeniesienie na inne konto o to mi chodzi. tego kodu
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline rafaello85

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1367 dnia: Listopad 13, 2012, 18:35:10 »
można pobrać i z tad tylko czekasz 7 sekund i w prawym górnym rogu naciskasz napis a pozniej masz dowload...ale masz tu 2 link REJESTRACJA lub LOGOWANIEże tylko po 50 następnych meczach rozegranych rankingowych i fair play otrzymywanych czytaj to;
REJESTRACJA lub LOGOWANIE ci też ten plik od craka (rld.dll) skasował antywirus  :o

pobieram i na końcu wyskakuje komunikat ze nie znaleziono pliku źródłowego:(
mógłby ktoś przesłać mi ten plik przez gg albo mejlem?

Offline jaras

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.01.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1368 dnia: Listopad 13, 2012, 18:40:38 »
Czy mypes uwzględnia mecze offline?
Zestaw dla graczy - PES 2012

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1369 dnia: Listopad 13, 2012, 18:42:14 »
pobieram i na końcu wyskakuje komunikat ze nie znaleziono pliku źródłowego:(
mógłby ktoś przesłać mi ten plik przez gg albo mejlem?
masz tu link odrazu do pobierania REJESTRACJA lub LOGOWANIE
wcisnij DOWNLOAD na zielono masz zaznaczone...
Czy mypes uwzględnia mecze offline?
tak uwzględnia

Offline rafaello85

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1370 dnia: Listopad 13, 2012, 19:01:58 »
masz tu link odrazu do pobierania REJESTRACJA lub LOGOWANIE
wcisnij DOWNLOAD na zielono masz zaznaczone...tak uwzględnia

znowu wyskoczyło ze nie może zapisać ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1371 dnia: Listopad 13, 2012, 19:05:45 »
znowu wyskoczyło ze nie może zapisać ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego
jak nie można jak można...podaj meila na pw to ci wyśle tego craka... :o

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1372 dnia: Listopad 13, 2012, 19:06:25 »
a w pes na ps3 można zzerowac rank ?
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1373 dnia: Listopad 13, 2012, 19:08:56 »
Cytuj
znowu wyskoczyło ze nie może zapisać ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego

Wyłącz antywirus.

Cytuj
a w pes na ps3 można zzerowac rank ?

Niby jak PS3, XBOX, PC itd. to sama gra.

Rankingów MLO i tego zwykłego nie wyzerujesz....

Cytuj
Jak kod użyłem na jedno konto PSN to mogę ten kod przenieść jakoś ja inne konto PSN oczywiście na tej samej konsoli ? Czy jest to niemożliwe? ...

Raczej nie, no bo niby jak ? To unikalny klucz przypisywany jednemu tylko i wyłącznie kontowi (nie znam się, ale w tym przypadku kontowi PSN - bez względu na numeracje konsoli) w czasie pierwszej aktywacji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 19:16:31 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline damian93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.08.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1374 dnia: Listopad 13, 2012, 19:48:36 »
Witam mam problem z uruchomieniem pesedit.exe wyskakuje mi błąd: aplikacja nie została właściwie zainicjowana oxcoooo135 ;/ Dodam że mam zainstalowanego najnowszego net frameworka którego nawet przeinstalowywałem. Prosze o pomoc jak to naprawić albo jak zmienić lige nie używając pesedit.exe bo na tym mi tylko zależy ;(. Z góry bardzo dziękuje.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1375 dnia: Listopad 13, 2012, 20:08:47 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

I oto odpowiedz... poczytaj, a będzie Ci dane :D

Cytuj
Błąd 0xc0000135 oznacza uszkodzony rejestr systemowy niestety, co praktycznie przekłada się na to, że system nie będzie już pracował poprawnie

Na win7 wygląda na to że masz śmietnik na systemie. Jest fix ale na winxp i vista do tego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 20:10:51 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline damian93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.08.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1376 dnia: Listopad 13, 2012, 20:20:21 »
No nieee to fest wszystko mi działa tylko ten pesedit :( Nie da sie jakoś zmienić ligi w inny sposób? Albo ktoś wie jak naprawić ten błąd ;/.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1377 dnia: Listopad 13, 2012, 20:50:49 »
Może jest poprawka do tej wersji co masz... zobacz na oficjalnej stronie (forum).

Komunikat błędu mówi o błędach (uszkodzonych wpisach) w rejestrze albo o czymś innym. Wiec jeśli to nie wina pesedit to wina leży po stronie systemu. Przeinstaluj pesedit jeszcze raz. Wyłącz antywirus na czas instalacji.

Już wiesz jak szukać na google. Wystarczą chęci i cierpliwość.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 21:06:20 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline fanPES13

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.11.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1378 dnia: Listopad 13, 2012, 22:02:01 »
witam,

Poratuje ktos linkiem do jakiegos dobrego patcha na konsole ps3 gdzie sa stroje, orgynalne ligi ( w tym niemicka). Oczywiscie do pesa 13.

pozdrawiam

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1379 dnia: Listopad 13, 2012, 23:13:45 »
Nie ma chyba takiego... To konsola prawie nieprzerabialna.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1379 dnia: Listopad 13, 2012, 23:13:45 »