Autor Wątek: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!  (Przeczytany 535368 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline dawid2310

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #680 dnia: Październik 09, 2012, 18:05:55 »
Witam . Nie wiem co się dzieje z moim pesem ponieważ po wejściu do gry i zalogowaniu się online strona główna jest zablokowana , nic nie mogę zrobić . Nie mogę nigdzie wejść aby zagrać w cokolwiek . Po prostu nie da się ruszyć  padem w żadną stronę . Bardzo proszę o pomoc . Nadmieniam że grę mam oczywiście orginalną.

Offline tomek1947

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #681 dnia: Październik 09, 2012, 18:20:54 »
Witam,

Własnie kupiłem PES2013 na PC i mam 3 problemy.

Pierwszy z nich dotyczy opcji full screen. Gra działa wyłącznie w oknie. Jezeli probuje właczyc fullscreen wyskakuje komunikat : The resolution is not applicable to the full screen mode" Oczywiscie w opcjach gry ustawiłem aby gra właczała sie w fullscreen jednak to nie pomaga i gra nadal odpala sie tylko w oknie.

Drugi problem to ustawienia przyciskow. Normalnie gram na padzie jednak dopiero go zamowilem i chciałem chwile pograc na klawiaturze. Przyciski jak zwykle ustawiałem w opcjach W A S D itp. Jednak pomimo zmiany i zatwierdzenia w opcjach przycisku podania  z "X" na "S" po włączeniu meczu podanie nadal kryje sie pod klawiszem X, tak jakbym nic nie zmienil. Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.

Ostatnia kwestia to moze nie problem ale jestem ciekawy. Po włączeniu gry za pomocą PLAY najpierw wyskakuje komunikat: " Warning. Your computer does not meet the minimum system requirements to run this software. As a result you ma experience errors during operation. Unable to implement settings due to insufficient computer specifications." Mam do wyboru przerwij, ponow proble, ignoruj. Wybierajac ponow probe gra się normalnie włącza. Pytam o to bo moze tu jest jakas przyczyna dwoch pierwszych problemów ??

Dziękuje za ewentualna pomoc
Pozdrawiam

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #682 dnia: Październik 09, 2012, 18:40:17 »
Panowie, jak wgrać przyśpiewki na PS3?

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #683 dnia: Październik 09, 2012, 18:47:47 »
@kbb włącz synchronizację pionową w settings (na dole)


Witam,

Własnie kupiłem PES2013 na PC i mam 3 problemy.

Pierwszy z nich dotyczy opcji full screen. Gra działa wyłącznie w oknie. Jezeli probuje właczyc fullscreen wyskakuje komunikat : The resolution is not applicable to the full screen mode" Oczywiscie w opcjach gry ustawiłem aby gra właczała sie w fullscreen jednak to nie pomaga i gra nadal odpala sie tylko w oknie.

Drugi problem to ustawienia przyciskow. Normalnie gram na padzie jednak dopiero go zamowilem i chciałem chwile pograc na klawiaturze. Przyciski jak zwykle ustawiałem w opcjach W A S D itp. Jednak pomimo zmiany i zatwierdzenia w opcjach przycisku podania  z "X" na "S" po włączeniu meczu podanie nadal kryje sie pod klawiszem X, tak jakbym nic nie zmienil. Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.

Ostatnia kwestia to moze nie problem ale jestem ciekawy. Po włączeniu gry za pomocą PLAY najpierw wyskakuje komunikat: " Warning. Your computer does not meet the minimum system requirements to run this software. As a result you ma experience errors during operation. Unable to implement settings due to insufficient computer specifications." Mam do wyboru przerwij, ponow proble, ignoruj. Wybierajac ponow probe gra się normalnie włącza. Pytam o to bo moze tu jest jakas przyczyna dwoch pierwszych problemów ??

Dziękuje za ewentualna pomoc
Pozdrawiam

1. Spróbuj alt+enter
2. Po prostu wyjdź, jeszcze raz podaj klawisz do odpowiedniego przycisku i wejdź do gry ;)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline klamka333

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #684 dnia: Październik 09, 2012, 18:55:42 »
Witam
Mam problem. Otóż śćiągnołem pes 2013 i i patcha do niego. Włączyłem trym become a legend i rozegrałem na trybie regular po 10 minut chyba 7 meczy później wyłączyłem pes i po jakiejś godzinie znowu zaczołęm grac ale kiedy już miałem włączyć mecz pare sekund przed rozpoczęciem nagle wyłączył mie się pes. Próbowałęm pare razy ale cały czas się wyłączał.
Nie wiem o co chodzi próbowałem przeinstalować zainstalować jeszcze raż ala cały czas to samo. Jak ktos wie o co chodzi to prosze o pomoc :)

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #685 dnia: Październik 09, 2012, 19:14:41 »
Witam
Mam problem. Otóż śćiągnołem pes 2013 i i patcha do niego. Włączyłem trym become a legend i rozegrałem na trybie regular po 10 minut chyba 7 meczy później wyłączyłem pes i po jakiejś godzinie znowu zaczołęm grac ale kiedy już miałem włączyć mecz pare sekund przed rozpoczęciem nagle wyłączył mie się pes. Próbowałęm pare razy ale cały czas się wyłączał.
Nie wiem o co chodzi próbowałem przeinstalować zainstalować jeszcze raż ala cały czas to samo. Jak ktos wie o co chodzi to prosze o pomoc :)

Jakiego patcha wgrałeś ?

Offline klamka333

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #686 dnia: Październik 09, 2012, 19:16:05 »
patch pesedit 1.2

Offline AupaAtleti

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.06.2011r.
  • Atleti na Wieki
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #687 dnia: Październik 09, 2012, 19:31:20 »
Witam,

Własnie kupiłem PES2013 na PC i mam 3 problemy.

Pierwszy z nich dotyczy opcji full screen. Gra działa wyłącznie w oknie. Jezeli probuje właczyc fullscreen wyskakuje komunikat : The resolution is not applicable to the full screen mode" Oczywiscie w opcjach gry ustawiłem aby gra właczała sie w fullscreen jednak to nie pomaga i gra nadal odpala sie tylko w oknie.

Drugi problem to ustawienia przyciskow. Normalnie gram na padzie jednak dopiero go zamowilem i chciałem chwile pograc na klawiaturze. Przyciski jak zwykle ustawiałem w opcjach W A S D itp. Jednak pomimo zmiany i zatwierdzenia w opcjach przycisku podania  z "X" na "S" po włączeniu meczu podanie nadal kryje sie pod klawiszem X, tak jakbym nic nie zmienil. Pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.

Ostatnia kwestia to moze nie problem ale jestem ciekawy. Po włączeniu gry za pomocą PLAY najpierw wyskakuje komunikat: " Warning. Your computer does not meet the minimum system requirements to run this software. As a result you ma experience errors during operation. Unable to implement settings due to insufficient computer specifications." Mam do wyboru przerwij, ponow proble, ignoruj. Wybierajac ponow probe gra się normalnie włącza. Pytam o to bo moze tu jest jakas przyczyna dwoch pierwszych problemów ??

Dziękuje za ewentualna pomoc
Pozdrawiam

1. Zmień rozdzielczość i  wtedy daj FullScreen
2. Najwidoczniej nie zaakceptowałeś zmian
3. Jest to ostrzeżenie że gra może ci się zacinać  ponieważ twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań.

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #688 dnia: Październik 09, 2012, 19:39:07 »
patch pesedit 1.2


Wgraj Fix do 1.2 będzie działać :)

Offline mjoss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #689 dnia: Październik 09, 2012, 19:41:56 »
Panowie, proste pytanie i potrzebuje prostej i konkretnej odpowiedzi.

Jaki patch będzie najlepszy na tą chwilę do PESa - najlepiej by było aby miał aktualne nazwy i herby drużyn, aktualne składy oraz ( jeżeli to już możliwe) ligę niemiecką.

Pozdrawiam.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #690 dnia: Październik 09, 2012, 19:55:15 »
Panowie, proste pytanie i potrzebuje prostej i konkretnej odpowiedzi.

Jaki patch będzie najlepszy na tą chwilę do PESa - najlepiej by było aby miał aktualne nazwy i herby drużyn, aktualne składy oraz ( jeżeli to już możliwe) ligę niemiecką.

Pozdrawiam.
Najlepiej PESEdit Patch, ale w wersji 1.1, a nie 1.2 ;)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline ignass

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.01.2010r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #691 dnia: Październik 09, 2012, 20:00:18 »
Panowie, proste pytanie i potrzebuje prostej i konkretnej odpowiedzi.

Jaki patch będzie najlepszy na tą chwilę do PESa - najlepiej by było aby miał aktualne nazwy i herby drużyn, aktualne składy oraz ( jeżeli to już możliwe) ligę niemiecką.

Pozdrawiam.
PesEdit 1.2 patch + fix! koniecznie!

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #692 dnia: Październik 09, 2012, 20:08:20 »
Najlepiej PESEdit Patch, ale w wersji 1.1, a nie 1.2 ;)

dlaczego nie 1.2  :o ?

Offline tomek1947

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #693 dnia: Październik 09, 2012, 21:41:19 »
1. Zmień rozdzielczość i  wtedy daj FullScreen
2. Najwidoczniej nie zaakceptowałeś zmian
3. Jest to ostrzeżenie że gra może ci się zacinać  ponieważ twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań.

Jezeli chodzi o full screen to alf + enter jak wyzej ktoś napisał nic nie zmienia, znowu wyskakuje ten sam komunikat. Próbowalem zmieniać juz rozdzielczości zarówno w grze jak i komputerze i nadal nic.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #694 dnia: Październik 10, 2012, 08:09:00 »
Witam mam do Was pytanie.  W grze gram na padzie Apollo (innego niestety nie posiadam) ale nieważne... we wszystkich grach sprawuje się elegancko. Przeważnie mam odwrócony prawy analog ale wklejam w folder gry plik x360cemu.  i sobie w nim wszystko ustawiam i śmiga ale właśnie...w PES 2013 mam odwrócony prawy analog co bardzo irytuje i uniemożliwia mi normalną gre, jeśli wklejam ten plik co zawsze to gra przestaje mi w ogóle widzieć pada i działa tylko klawiatura... Wie ktoś jak mogę odwrócić oś prawego analogu? może innym programem lub gdzieś w plikach z gry?

P.S. Jeśli ktoś ma zamiar odpisać (kup se inny pad)  to niech lepiej nic nie pisze.
Jak ktoś ma jakieś sugestie, porady, rozwiązanie  to byłbym bardzo wdzięczny.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #695 dnia: Październik 10, 2012, 08:58:46 »
Gdzie ustawić na stałe offside?na ON bo to jest masakra w tej części i się nie zapisuje nigdzie:/?

Offline lukacs83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #696 dnia: Październik 10, 2012, 11:55:09 »
Jakim przyciskiem uruchamiamy zawodnika do wyjścia na pozycję??????????? (Klawiatura).

Offline PrzemoFCBTSP

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #697 dnia: Październik 10, 2012, 11:57:24 »
Jakim przyciskiem uruchamiamy zawodnika do wyjścia na pozycję??????????? (Klawiatura).

Ja mam ustawione R na lewym shifcie i tak jakby kierunki gałki na numerycznej 2,4,6,8 i klikam shift i 4 i wychodzi  ;D

Offline kiciak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #698 dnia: Październik 10, 2012, 17:20:20 »
Witam! Własnie przed godzina kupiłem PES 2013 na xbox 360. Mam problem z instalacją tej gry na dysk twardy konsoli. Wyskakuje info:  " Nie można odczytac płyty. Być moze jest zarysowana lub zabrudzona. Wyczysc płytę miękką szmatką i spróbuj ponownie. "

Płytka nówka, pachnąca. Moja konsola tez nie ma zadnych problemow z instalacją innych gier. Więć co jest do cholery?! :)  Ma ktoś podobny problem?

Offline matpi1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2012r.
    • Malaga CF
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #699 dnia: Październik 10, 2012, 17:33:07 »
Na starcie powiem że PES jest oryginalny. Wgrałem PESedit 1.2 i gdy chcę zacząć mecz w Master League, pokazuje się stadion i wyrzuca mnie do pulpitu, standardowo pokazuje się komunikat że program PES2013 przestał działać.

Jak to naprawić?

PS: Wgrałem fixa.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #699 dnia: Październik 10, 2012, 17:33:07 »