Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 397422 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1360 dnia: Styczeń 26, 2013, 18:02:35 »

ale co masz dokładnie na myśli?
jakies ustawienia internetu możesz robić?

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1361 dnia: Styczeń 26, 2013, 18:57:45 »
Myślę ,że chodzi o skonfigurowanie routera lub modemu
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline kudlatyowb7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2013r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1362 dnia: Styczeń 26, 2013, 21:26:52 »
jakies ustawienia internetu możesz robić?


modemu nigdy nie konfigurowałem, nawet nie wiem czy mozna... a routera nie mam.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1363 dnia: Styczeń 27, 2013, 11:43:08 »

modemu nigdy nie konfigurowałem, nawet nie wiem czy mozna... a routera nie mam.

no to dowiedz sie czy porty możesz dodawać...

Offline stawar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1364 dnia: Styczeń 27, 2013, 23:20:45 »
Dopiero od 3 dni gram online więc mam kilka pytań, mam nadzieję że doczekam się jakiejś konkretnej odpowiedzi z waszej strony.
Ogólne wrażenia z gry online są niestety negatywne, w 99,9% przypadków grałem przeciwko Realowi albo Barcelonie, a schemat meczu ze strony przeciwnika wyglądał tak, długie podanie prostopadłe przez całą długość boiska ( ewentualnie górą ) i sprint ronaldo, messim do piłki, sam na sam z bramkarzem i gol.

1. Jaką taktykę najlepiej ustawiać jeżeli widać już na początku meczu że będę grał z takim delikwentem ? są na to jakieś sposoby ?
Wczoraj miałem taką sytuację że w zasadzie do końca udawało mi się przecinać takie podania, ale niestety pod sam koniec nie udało i gol.
Jeżeli ktoś tak robi przez cały mecz prędzej czy później mu się uda...
2. Na jakiej zasadzie dobierani są przeciwnicy w turniejach ? myślałem że program dobiera ludzi na mniej więcej równym poziomie, ale przed chwilą grałem z kimś kto miał +700 pkt. ja mam nieco ponad 500. Jeżeli odbywa się to w sposób losowy, czy są jakiejś opcje co by pograć z kimś na podobnym poziomie ?
3. Czy da się rozmawiać na chacie w czasie meczu ?
4. Podczas meczów turniejowych mają znaczenie opcje podań ( asysty CPU - te w profilu gracza ), czy wszyscy grają na równych, czy jest tak że ja mogę mieć tylko 1 kreseczkę zaznaczoną, a rywal np. wszystkie. ?

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1365 dnia: Styczeń 27, 2013, 23:27:25 »
Dopiero od 3 dni gram online więc mam kilka pytań, mam nadzieję że doczekam się jakiejś konkretnej odpowiedzi z waszej strony.
Ogólne wrażenia z gry online są niestety negatywne, w 99,9% przypadków grałem przeciwko Realowi albo Barcelonie, a schemat meczu ze strony przeciwnika wyglądał tak, długie podanie prostopadłe przez całą długość boiska ( ewentualnie górą ) i sprint ronaldo, messim do piłki, sam na sam z bramkarzem i gol.

1. Jaką taktykę najlepiej ustawiać jeżeli widać już na początku meczu że będę grał z takim delikwentem ? są na to jakieś sposoby ?
Wczoraj miałem taką sytuację że w zasadzie do końca udawało mi się przecinać takie podania, ale niestety pod sam koniec nie udało i gol.
Jeżeli ktoś tak robi przez cały mecz prędzej czy później mu się uda...
2. Na jakiej zasadzie dobierani są przeciwnicy w turniejach ? myślałem że program dobiera ludzi na mniej więcej równym poziomie, ale przed chwilą grałem z kimś kto miał +700 pkt. ja mam nieco ponad 500. Jeżeli odbywa się to w sposób losowy, czy są jakiejś opcje co by pograć z kimś na podobnym poziomie ?
3. Czy da się rozmawiać na chacie w czasie meczu ?
4. Podczas meczów turniejowych mają znaczenie opcje podań ( asysty CPU - te w profilu gracza ), czy wszyscy grają na równych, czy jest tak że ja mogę mieć tylko 1 kreseczkę zaznaczoną, a rywal np. wszystkie. ?

Proponuje abys wzial sie za granie z ludkami od nas z pesleague ->

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1366 dnia: Styczeń 28, 2013, 11:15:28 »
Dopiero od 3 dni gram online więc mam kilka pytań, mam nadzieję że doczekam się jakiejś konkretnej odpowiedzi z waszej strony.
Ogólne wrażenia z gry online są niestety negatywne, w 99,9% przypadków grałem przeciwko Realowi albo Barcelonie, a schemat meczu ze strony przeciwnika wyglądał tak, długie podanie prostopadłe przez całą długość boiska ( ewentualnie górą ) i sprint ronaldo, messim do piłki, sam na sam z bramkarzem i gol.

1. Jaką taktykę najlepiej ustawiać jeżeli widać już na początku meczu że będę grał z takim delikwentem ? są na to jakieś sposoby ?
Wczoraj miałem taką sytuację że w zasadzie do końca udawało mi się przecinać takie podania, ale niestety pod sam koniec nie udało i gol.
Jeżeli ktoś tak robi przez cały mecz prędzej czy później mu się uda...
2. Na jakiej zasadzie dobierani są przeciwnicy w turniejach ? myślałem że program dobiera ludzi na mniej więcej równym poziomie, ale przed chwilą grałem z kimś kto miał +700 pkt. ja mam nieco ponad 500. Jeżeli odbywa się to w sposób losowy, czy są jakiejś opcje co by pograć z kimś na podobnym poziomie ?
3. Czy da się rozmawiać na chacie w czasie meczu ?
4. Podczas meczów turniejowych mają znaczenie opcje podań ( asysty CPU - te w profilu gracza ), czy wszyscy grają na równych, czy jest tak że ja mogę mieć tylko 1 kreseczkę zaznaczoną, a rywal np. wszystkie. ?
1.musisz ustawic krycie na nich obrońcami i nauczyć się grać w obronie dobrze i robić wslizgi
2.przeciwnicy dobieraja sie na zasadzie jaki ci sie wylosuje,losuja sie nawet ponad 900pkt ze słabym zasięgiem nieraz,a pierwsze 3 mecze musisz wygrać i co najmniej jeszcze 1 żeby awansować do 16
3.na chacie tylko na towarzyskich meczach możesz pisac albo w mecze społeczności
4.nie ma znaczenia to dla ciebie jest trudniej...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 12:54:05 wysłana przez lukakosa »

Offline stawar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1367 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:30:51 »
Eeh śmiechu warte, rozgrywam sobie turniej, pierwsze 2 mecze wygrałem, w trzecim prowadzę 1:0 i nagle połączenie zostało przerwane z mojej niby winy :), neta cały czas mam, oczywiście walkower dla rywala.

Offline white_wolv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1368 dnia: Styczeń 31, 2013, 11:41:41 »
w opcje musisz wejść i opcje online i masz listę przyjaciół i tam możesz napisać i się umówić na meczyka:)
No niby wchodze , mam opcje online, pozniej Friends i wyskakuja mi nicki tych co mam na Friend Lisicie - ale moge tylko przegladac ich profile nigdzie nie widze opcji wyslania wiadomosci ani czegos podobnego.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1369 dnia: Styczeń 31, 2013, 13:19:54 »
No niby wchodze , mam opcje online, pozniej Friends i wyskakuja mi nicki tych co mam na Friend Lisicie - ale moge tylko przegladac ich profile nigdzie nie widze opcji wyslania wiadomosci ani czegos podobnego.
to może teraz nie można pisac tak jak wczesniej...to lipa...a jak weźmiesz normalnie napisz wiadomość i nazwę użytkowinika wpisz

Offline white_wolv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1370 dnia: Styczeń 31, 2013, 14:29:48 »
to może teraz nie można pisac tak jak wczesniej...to lipa...a jak weźmiesz normalnie napisz wiadomość i nazwę użytkowinika wpisz
A gdzie pisze sie wiadomosci ? Bo mam wrazenie jakby mi brakowalo jakiegos przycisku w Menu ;)

Offline gzepcio4

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: GB
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2013r.
    • Status GG
    • Steam
    • Super Сasual Dating True Females
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1371 dnia: Luty 05, 2013, 15:36:10 »
A ja nawet nie mogę się zarejestrować, wyskakuje mi jakiś błąd serwera... :-[ Nie wiecie jak można to naprawić?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1372 dnia: Luty 05, 2013, 17:16:32 »
A ja nawet nie mogę się zarejestrować, wyskakuje mi jakiś błąd serwera... :-[ Nie wiecie jak można to naprawić?
a założyłeś konto tu  REJESTRACJA lub LOGOWANIE ???

Offline gzepcio4

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: GB
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2013r.
    • Status GG
    • Steam
    • Super Сasual Dating True Females
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1373 dnia: Luty 05, 2013, 21:11:53 »
Tak, założyłem...

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1374 dnia: Luty 05, 2013, 21:15:48 »
Tak, założyłem...
cd-key wpisujesz bez odstępów ??? login i hasło na pewno dobrze ??? zegarek na kompie masz ustawiony dobrze i zaporę i antywirusa wyłączonego ??? DLC pobrane i pacza 1.03 zainstalowanego ???

Offline gzepcio4

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: GB
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2013r.
    • Status GG
    • Steam
    • Super Сasual Dating True Females
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1375 dnia: Luty 05, 2013, 23:09:48 »
Wyłączyłem ochronę, teraz mi wyskakuje INCORRECT REGISTRATION CODE. Wygląda na to, że żaden z tych 3 cd keyów mi nie działa:
SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73
E5DW-NHA5-RR9T-DLMH-A6NP
JX3P-2V79-SYH5-Y46F-TC7L

Ma ktoś możę jakiś inny? Próbowałem ściągnąć CD KEY Generator ale tylko straciłem kasę przez te surveys...

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1376 dnia: Luty 05, 2013, 23:45:53 »
Wyłączyłem ochronę, teraz mi wyskakuje INCORRECT REGISTRATION CODE. Wygląda na to, że żaden z tych 3 cd keyów mi nie działa:
SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73
E5DW-NHA5-RR9T-DLMH-A6NP
JX3P-2V79-SYH5-Y46F-TC7L

Ma ktoś możę jakiś inny? Próbowałem ściągnąć CD KEY Generator ale tylko straciłem kasę przez te surveys...
hahaha ;D ;D ;D ;D przeciesz żaden taki cd-key ci nie bedzie działał żeby online grac...to straciłes kase na darmo...kup orginalny klucz na allegro lub cała gre bo inaczej nie pograsz online REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline cola

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2009r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1377 dnia: Luty 06, 2013, 13:44:52 »
Witam. Kupiłem PES 13 na PC zainstalowałem grę pobrałem patch 1.03 i pobrałem data pack 3. Zatrzymałem się na rejestracji czyli Login ID , Konami ID Password , Registration Code a więc klikam aby przeniosło mnie do przeglądarki i chce utworzyć nowe konto wyskakuje strona z konami ustawiam Date of birth, wpisuje adres e-mail klikam next przekierowuje mnie do strony gdzie jest napisane.


"An e-mail containing a URL that will take you to the Information Entry page has been sent.[/size]Access the URL contained in the e-mail and advance to the Information Entry page.[/size]It may take some time for the e-mail to arrive.If the e-mail address you entered is incorrect, please start your registration over from the beginning."


Zaglądam na skrzynkę e-mail i od wczoraj nic nie dostałem żadnego e-maila od konami podawałem już kilka adresów meilowych i pod żaden nic nie przyszło może mi ktoś pomóc co mam zrobić albo nie wiem czemu tak jest że nie mogę zarejestrować konta ?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 13:47:16 wysłana przez cola »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1378 dnia: Luty 06, 2013, 15:06:52 »
Witam. Kupiłem PES 13 na PC zainstalowałem grę pobrałem patch 1.03 i pobrałem data pack 3. Zatrzymałem się na rejestracji czyli Login ID , Konami ID Password , Registration Code a więc klikam aby przeniosło mnie do przeglądarki i chce utworzyć nowe konto wyskakuje strona z konami ustawiam Date of birth, wpisuje adres e-mail klikam next przekierowuje mnie do strony gdzie jest napisane.


"An e-mail containing a URL that will take you to the Information Entry page has been sent.[/size]Access the URL contained in the e-mail and advance to the Information Entry page.[/size]It may take some time for the e-mail to arrive.If the e-mail address you entered is incorrect, please start your registration over from the beginning."


Zaglądam na skrzynkę e-mail i od wczoraj nic nie dostałem żadnego e-maila od konami podawałem już kilka adresów meilowych i pod żaden nic nie przyszło może mi ktoś pomóc co mam zrobić albo nie wiem czemu tak jest że nie mogę zarejestrować konta ?

a patrzyłes na meilu w SPAM bo nieraz tam to przychodzi... zależy jaka poczta...

Offline cola

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2009r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1379 dnia: Luty 06, 2013, 15:16:45 »
Tak patrzyłem dodam jeszcze że pierwszy raz tego nie robię bo grałem wcześniej normalnie i wszystko ok było ale zablokowałem przez przypadek cd-keya i takie tam szkoda opowiadać w każdym bądź razie mam nowego pesa i cd-keya oczywiście oryginał założyłem też nowe konto e-mail bo nie pamiętam starych danych ogólnie kilka kont założyłem na gmail i o2 nic nie przychodzi pierwszy raz tak mam nigdy z takim czymś się nie spotkałem

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1379 dnia: Luty 06, 2013, 15:16:45 »