Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 387812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 26, 2012, 18:53:30 »
Widzę, że nadal pupcia. Kody są już nawet za pół ceny, ale widzę, że nie ma sensu :(
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 26, 2012, 18:55:49 »
Witam. Sory że tu ale najwidoczniej do działu Pesa 12 nikt już nie zagląda...  Sprawa tyczy się rowniez Pesa 13 ponieważ nie wiem czy jest sens kupować.  Tak w skrócie to posiadam orginał PES 2012 jak i konto na KONAMI. Wchodzę w Online wpisuje wszystko poprawnie i komunikat ze moja wersja jest niekompatybilna i kieruje na stronę z patchem 1.06m pobieram instaluje loguje sie ponownie w grze i komunikat "UNABLE TO LOGIN".  Bardzo proszę o jakies sugestie, bo nie wiem czy jest sens PESA 2013 kupowac jesli spotka mnie to samo.  Wielkie dzięki.  

P.S Gre odinstalowywałem i probowalem sciagac starsze patche ale wtedy gra jest niekompatybilna i trzeba sciagnac najnowszego co prowadzi do UNABLE TO LOGIN.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 26, 2012, 19:34:14 »
DLC z poziomu gry pobrałeś? Jeśli nie to pobierz, jeśli tak to zainstaluj grę od nowa wgraj DLC i patcha 1.06 ale nie ze strony Konami tylko od nas z forum z wątku o nim.


Dla wszystkich z problemami z PES 2013 online, przeczytajcie cały ten wątek i róbcie to co pomogło userom i to co radzili inni.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 26, 2012, 20:28:39 »
Jeśli chodzi o mnie to nic innego nie robie jak od dwoch dni przeglądam całe te forum.  Grę odinstalowaywałem chyba z 5 razy , DLC pobrane i patch 1.06 ściągnięty, zainstalowany i dalej ten sam problem. Powiedźmie mi jak tam online w PES 2013 aktualnie? da się grać czy mnóstwo problemów bo 129 zł drogą nie chodzi..
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 26, 2012, 20:48:43 »
ja np. nie mam żadnych problemów, zagrałem co prawda dopiero ok. 20 meczy, ale wszystkie bez najmniejszych kłopotów

Offline gregory97

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.11.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 26, 2012, 20:48:47 »
Nie chcę się chwalić, ale dokonałem niesamowitego odkrycia  :o . Otóż chodzi o to, że na początku w offine miałem lagi, które były do zniesienia, ale przeszkadzały, a online nie dało się grać, bo jakość połączenia była fatalna i rozłączało po 5 minutach meczowych. I właśnie odkryłem jak temu zaradzić, mianowicie trzeba otworzyć managera zadań i przed włączeniem gry wyłączyć proces o nazwie sychost.exe, jest ich kilka, ale wyłączyć można jeden ten który ma największe zużycie procesora i potem odpalamy grę i chodzi perfect zarówno offine i multi :D jest tylko jeden minus nie ma dźwięku, ale chyba lepiej grać bez dźwięku niż z lagami. Mam Windowsa xp, napisałem, bo może komuś to się przydać.
Aupa Atleti

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 26, 2012, 20:50:13 »
Jeśli chodzi o mnie to nic innego nie robie jak od dwoch dni przeglądam całe te forum.  Grę odinstalowaywałem chyba z 5 razy , DLC pobrane i patch 1.06 ściągnięty, zainstalowany i dalej ten sam problem. Powiedźmie mi jak tam online w PES 2013 aktualnie? da się grać czy mnóstwo problemów bo 129 zł drogą nie chodzi..

jak dla mnie jest git... i nawet jakoś mniej lagów po tym maincie ;)

MLO - tylko ten rival rankings zamiast dywizji to kpina z narodu... aby zdobyć jakieś pieniądze trzeba być emerytem, bezrobotnym albo noliferem... totalny bezsens i nie ma żadnych dodatkowych pucharów tylko ML Onlie i ML Online tryb trenera... totalna klapa jak dla mnie...

Nie chcę się chwalić, ale dokonałem niesamowitego odkrycia  :o . Otóż chodzi o to, że na początku w offine miałem lagi, które były do zniesienia, ale przeszkadzały, a online nie dało się grać, bo jakość połączenia była fatalna i rozłączało po 5 minutach meczowych. I właśnie odkryłem jak temu zaradzić, mianowicie trzeba otworzyć managera zadań i przed włączeniem gry wyłączyć proces o nazwie sychost.exe, jest ich kilka, ale wyłączyć można jeden ten który ma największe zużycie procesora i potem odpalamy grę i chodzi perfect zarówno offine i multi :D jest tylko jeden minus nie ma dźwięku, ale chyba lepiej grać bez dźwięku niż z lagami. Mam Windowsa xp, napisałem, bo może komuś to się przydać.

żadna nowość...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 20:51:54 wysłana przez WTMyhood »

Offline ostry10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 26, 2012, 21:21:50 »
ja ma neta 6 mb rozegrałem kilka meczy i żadnych lagów wszystko super chodzi po prostu rewelacja !!!!!!!!!!!!

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 26, 2012, 21:31:26 »
ja zainstalowałem przed chwilą demo fify 13 ale żałuje, że to zrobiłem, nic dziwnego jak od dziecka gra sie w pamiętne Iss pro evo... :P
Powiedzcie mi jak jest z tym cd-keyem jesli ja mam orginalnego PES'a i konto na KONAMI i dam ten cd-key kumplowi to bedzie normalnie mogl zrobic konto i na nim grac czy jest przypisany do jednego "kompa" ?
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 26, 2012, 22:02:19 »
Zrobiłem tak jak radziliście. Odinstalowałem Pesa, zainstalowałem ponownie, ściągnąłem patcha 1.06 z tego forum, w grze ściągnąłem DLC i przy próbie logowania nadal "UNABLE TO LOGIN"  brak mi słów po prostu...  a chciałem kupic Pesa 13 ale ja ma mnie spotkać to samo to chyba podziekuje a szkoda...   czy może to być wina np portów w routerze?  bo juz nie mam pomysłów..
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Hery

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 26, 2012, 22:38:01 »
AeRAeS mi DATA PACK POBRALA SIE BEZ PROBLEMU zadnego bledu pobierania czy niedokonczonej instalacji.

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 27, 2012, 12:37:46 »
U mnie problem i tak wrócił, ale Konami już przyznało się, że mają problemy z serwerami i że pracują nad ich rozwiązaniem. Pozostaje czekac.

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 27, 2012, 13:51:22 »
ja zainstalowałem przed chwilą demo fify 13 ale żałuje, że to zrobiłem, nic dziwnego jak od dziecka gra sie w pamiętne Iss pro evo... :P
Powiedzcie mi jak jest z tym cd-keyem jesli ja mam orginalnego PES'a i konto na KONAMI i dam ten cd-key kumplowi to bedzie normalnie mogl zrobic konto i na nim grac czy jest przypisany do jednego "kompa" ?
1cd-key = 1konto

Offline Hery

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:13:48 »
Witam czytam wszelkie porady jakies 3 h (zaraz zasne) nie moge zalogowac sie do gry online chodzi o PES 2013 PC caly czas wyskakuje mi ten komunikat -incorrect konami id, konami id pasword or konami one time password service(wiem ze to ostatnie czyli password service nie jest potrzebne aby sie zalogowac czy grac, jest to dodatkowe zabezpieczenie do konta) tylko raz wyskoczyl mi ten -Incorrect Registration Code.Please make sure you enter the correct characters in the correct cases.(ten komunikat wyskoczyl tylko RAZ!!!??) Wiem co one oznaczaja takze nie potrzebuje tlumacza eng
Zarejestrwoalem sie poprawnie(nie ma tam zadnej filozofii -_-) co robilem-zmienialem haslo do logowania,wylaczylem antywirusa,wylaczylem caps locka i num locka,wylaczylem takze autologowanie w grze mialo niby pomoc, ale czy na on czy off jest to samo,drugi raz zalozylem konami id inny login ,inne haslo ,inny mail to samo, nie przeinstalowalem jeszcze gry ale watpie zeby to pomoglo bo duzo danych zostaje i tak w rejestrze takze przinstalowanie gry to raczej strata czasu.
Co najbardziej dziwne moge zalogowac sie na stronie id.konami.net ale juz w grze nie moge a przeciez dane do logowania sa te same ??
OD Konami dostalem 4 maile zatytuowane:Konami ID Information Entry kliknolem na link aby aktywowac adres e-mail, drugi mail Konami ID Registration Complete, trzeci mail Reissue password czyli zmiana hasla
czwarty mail Konami ID Registered information updated.
Wiec co zrobilem zle?, czy jeszcze czegos nie zrobilem ? ,prosze nie piszcie na temat rejestracji na id.konami.net bo ona nie sprawila mi zadnego problemu byla przejrzysta i obeszlo sie bez zadnych problemow.

I jak nikt nie ma sposobu jak rozwiacac ten problem?????

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:23:17 »
I jak nikt nie ma sposobu jak rozwiacac ten problem?????

Jeżeli zrobiłeś wszystko co jest napisane w faq, to napisz do konami na support.


Sent from my iPhone

Offline Karloff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:43:03 »
No, pocieszylem sie, ze nie jestem sam z tym problemem, ze po succesful login mnei wyrzuca do menu. Na oficjalnej  w komentach pod tym smiesznym faq ktos napisal, ze ma identyczny problem. Czkeam dalej. Tydzien mam gre i jeszcze nawet nie liznalem sieci  >:(



Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 27, 2012, 15:44:05 »
FAQ jest śmieszny, ale Wy jak zakładacie nowe wątki i zadajecie pytania, na które są tam odpowiedzi to śmieszni nie jesteście
" border="0" border="0

Offline luki2511

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 27, 2012, 15:51:43 »
witam kupiłm pes2013 na ps3 włanczam master league online gram jeśli chce kupić zawodników niemoge wszystkich prz niektórych wyskakuje cos takiego "trading has been suspended as the player's transfer fee has reached the allowed threshold

resumption time
27/09/2012 14:06
 od paru dni juz tak mam tylko zmienia sie ta data i godzina niewiem czemu niemoge kupic zawodnikow kase mam  a przy niektorych cos takiegi jest prosze o pomoc bo niewiem jak to zrobic zeby ich kupic lub co trzeba zrobic pozdro

Offline Karloff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 27, 2012, 16:49:37 »
@Artur, jezeli Ciebie te problemy nie dotycza to po co ta prowokacja. Na pewno czytales te popluczyny KONAMI. Pomoglo tym, ktorzy sami cos spaprali przy logowaniu (kod z malymi znakami itd.). Tez sobie moge napisac, ze w wiekszosci przypadkow pomoglo, a Wy robta co chceta.

PRZYNAJMNIEJ.. juz sa swiadomi, ze serwery nie dzialaja jak trzeba.

Haha, wlasnie mi Konami support odpisalo. Chyba wszystkim wysylaja taka sama odpowiedz bo mam wrazenie, ze jej nawet nie przeczytali dobrze, tylko zrobili forward maila do nastepnego niezadowolonego gracza :) Napisalem im, ze PortChecker mnie informuje, ze powinienem grac bez problemow Online, a oni mi daja link wlasnie zebym sprawdzil i inna stronke z ustawieniami portow plus to smieszne faq.

Cytujac klasyka: "Fuckin' joke".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 17:06:21 wysłana przez Karloff »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 27, 2012, 16:59:13 »
witam panowie...a ocena uprzejmosci jak się patrzy statystyki online to lepiej jak jest A czy B??
i jeszcze jedno pytanie...tam jest liczba ocen fair play a niżej kto jak często się rozłącza??

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 27, 2012, 16:59:13 »