Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 387791 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline malymaciej87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Niemcy
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.06.2014r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1740 dnia: Czerwiec 15, 2014, 13:23:38 »
Witam,
zakupiłem PES 2013. Mam problem ponieważ nie wiem jak grać online. Posiadam konami ID, password. Nie wiem co zrobic dalej. gdy odpale grę i próbuje nawiazac połaczenie , pojawia mi sie komunikat ze wersja PES 2013 nie jest najnowsza. Prosze o pomoc. Jestem nowym uzytkownikiem forum i chcialbym pograc online w PES 2013.

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1741 dnia: Lipiec 11, 2014, 22:25:29 »

Witam na wstepie dodam ze zakupilem nieuzywane konto pes 2013 steam nie moge zalogowac sie do gry online chodzi o PES 2013 PC caly czas wyskakuje mi ten komunikat -incorrect konami id, konami id pasword or konami one time password service(wiem ze to ostatnie czyli password service nie jest potrzebne aby sie zalogowac czy grac, jest to dodatkowe zabezpieczenie do konta) tylko raz wyskoczyl mi ten -Incorrect Registration Code.Please make sure you enter the correct characters in the correct cases.(ten komunikat wyskoczyl tylko RAZ!!!??) Wiem co one oznaczaja takze nie potrzebuje tlumacza eng
Zarejestrwoalem sie poprawnie(nie ma tam zadnej filozofii -_-) co robilem-zmienialem haslo do logowania,wylaczylem antywirusa,wylaczylem caps locka i num locka,wylaczylem takze autologowanie w grze mialo niby pomoc, ale czy na on czy off jest to samo,drugi raz zalozylem konami id inny login ,inne haslo ,inny mail to samo, nie przeinstalowalem jeszcze gry ale watpie zeby to pomoglo bo duzo danych zostaje i tak w rejestrze takze przinstalowanie gry to raczej strata czasu.
Co najbardziej dziwne moge zalogowac sie na stronie id.konami.net ale juz w grze nie moge a przeciez dane do logowania sa te same ??
OD Konami dostalem 4 maile zatytuowane:Konami ID Information Entry kliknolem na link aby aktywowac adres e-mail, drugi mail Konami ID Registration Complete, trzeci mail Reissue password czyli zmiana hasla
czwarty mail Konami ID Registered information updated.
Wiec co zrobilem zle?, czy jeszcze czegos nie zrobilem ? ,prosze nie piszcie na temat rejestracji na id.konami.net bo ona nie sprawila mi zadnego problemu byla przejrzysta i obeszlo sie bez zadnych problemow.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1742 dnia: Lipiec 11, 2014, 23:10:42 »
Jeśli Steam ( kupiłeś konto Steam z grą PES2013 ? ) to trzeba do tego klienta Steam ?? Z tego co wiem, co kupisz na Steam to uruchamiasz przez Steam który musi działać w trybie Online.

Dla pewności wywal folder (jeśli taki masz) KONAMI z Moich Dokumentów.

Jeśli trzeba (jak pisałeś) podać dane logowania to wpisujesz tak jak logujesz się do www. Jeśli jest tam widoczny klucz (w grze - okno logowania) to go przepisz i wpisz ponownie, wielkimi literami.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 23:20:43 wysłana przez Mahadew »

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1743 dnia: Lipiec 13, 2014, 14:23:20 »
chciałem zainstalować Patch104 i wyświetlam mi komunikat (poprawka nie może być zainstalowana przez usługę instalatora Windows.Ponieważ uaktualniany program nie został odnaleziony lub poprawka uaktualniająca dotyczy innej wersji tego programu.Sprawdz czy uaktualniany program znajduje się na tym komputerze i czy posiadasz odpowiednią poprawkę uaktualniającą) Pomocy!!!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1744 dnia: Lipiec 13, 2014, 16:37:32 »
Jeśli nie masz SP3 dla XP to zainstaluj.
Jeśli nie masz .NET Framework 3.5 to zainstaluj.

Ściągnij i zainstaluj >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1745 dnia: Lipiec 13, 2014, 18:18:47 »
niestety mam sp3 także nie musze instalować i problem jest cały czas

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1746 dnia: Lipiec 13, 2014, 19:59:57 »
Na pewno ściąłeś patch pod wydanie DVD a nie Steam.... ?
Ściągnij ponownie....

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1747 dnia: Lipiec 13, 2014, 20:06:27 »
był bym wdzięczny za link do tego patcha bo nie wiem z kąd go sciągnąć

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1748 dnia: Lipiec 14, 2014, 00:01:07 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ściągasz dla wydania: DVD Version Update File

Wypakuj archiwum a potem klikasz na instalator (możne się na chwile zwiesić). Jeśli masz oryginała to gra normalnie poleci (w napędzie płyta), jeśli kopie gry to musisz zaleście sobie crack pod ta wersje patcha, na stronie copygameworld
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2014, 00:03:51 wysłana przez Mahadew »

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1749 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:28:03 »
ok dzięki zobaqczymy  czy bedzie działać na steam

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1750 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:47:47 »
i znowu to samo, podales mi linki do tego cracka co juz sciągłem i jak wyżej juz pisałem  nie moge zainstalować bo... (poprawka nie może być zainstalowana przez usługę instalatora Windows.Ponieważ uaktualniany program nie został odnaleziony lub poprawka uaktualniająca dotyczy innej wersji tego programu.Sprawdz czy uaktualniany program znajduje się na tym komputerze i czy posiadasz odpowiednią poprawkę uaktualniającą),  wymiekam

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1751 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:50:07 »
pewnie musze mieć patch który bedzie działać pod konto steam

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1752 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:56:14 »
żeby było jasne ja zakupiłem na allegro nowe nie uzywane konto steam  i tam musiałem pobrać pes 2013 i tak zrobiłem za pierwszym razem udało mi się zalogować online za drugim razem juz nie mogłem się zalogować,ale wiem że jeszcze brakuje mi ten patch 104 i pewnie musi być taki żeby działał pod konto steam i dodam że nie mam płyty pewnie bede musiał jakiegoś cracka sobie znaleść ale nie wiem jakiego

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1753 dnia: Lipiec 14, 2014, 21:26:31 »
Po co ci crack... Na Steam nie ma cracka xD

Sam mam Steam ale tam jest inna gra.
Ściągam, instaluje się i gram.

Nie rozumiem, udało Ci się zalogować online a potem już nie. Podawałeś dane logowania, czy od tak od razu normalnie weszłaś do online ? Jeśli podawałeś dane logowania (konami id + hasło) za pierwszym razem co Ci się udało zalogować, to tylko z tych danych się loguj ponownie. Nowe Konami ID już nie będzie działać.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - pod tym linkiem masz patch 1.04 i ściągasz ostatnią opcje, czyli Download Version Update File

Sorry podałem zły link prędzej w opisie xD zbyt wiele tego spamu xD

Pamiętaj że klient Steam musi być uruchomiony na czas gry.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2014, 21:28:35 wysłana przez Mahadew »

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1754 dnia: Lipiec 15, 2014, 21:07:39 »
podajesz mi cały czas ten sam link do patcha 104 który mi niechce sie zainstalować pisałem wyżej, mam konto steam tak jak juz pisałem zawsze pierw odpalam steam i tam w chodze w gre pes2013 i nieche mi sie zalogować online a wydaje mi sie że tez powinnienem zainstalować jakiegoś cracka bo nie mam  żadnej opcji setting do ustawiana grafiki i padów

Edit.

i ku.....a cały czas ten sam komunikat jak próbuje się zalogować.incorrect konami id, konami id pasword or konami one time password service

Edit.

a najlepsze jest to że zalogować sie do id.konami.net moge a używając tych samych id i hasło do gry online juz nie moge się zalogować i o co tu loto bo ja już wymiekam

Nie pisz posta pod postem, jest od tego opcja MODYFIKUJ.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2014, 14:38:17 wysłana przez Mahadew »

Offline ALKOPATO

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.07.2014r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1755 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:57:32 »
Siema! kupiłem pro evo 13 zeby pograć przez neta, wszystko działa jak należy, DLC 6.0, patch 1.04, pare meczyków rozegrałem, ale mam pare pytań. Czy do trybu online warto instalować PESedit(bo chyba mozna z tym po sieci łupać?) czy zostawiać surową wersje, gdzie gra więcej ludzi itp? Kolejne pytanko o co chodzi z tymi lokalizacjami co się na początku wybiera, z Polski była Warszawa i Kraków, wybrałem Warszawę, wyskoczyło mi, że trwa jakis sezon itp. ale nie mam pojęcia jaki ma to wpływ na rozgrywkę. Acha i czemu przy wyborze drużyny przy tych skurwysyńskich zespołach typu real, menczester jest jakaś kłódka obok herbu? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam, pewnie są gdzieś tu odpowiedzi, ale płakać mi się zachciało jak pomyślalem o przeglądaniu 118 stron

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1756 dnia: Lipiec 17, 2014, 14:44:44 »
Cytuj
i ku.....a cały czas ten sam komunikat jak próbuje się zalogować.incorrect konami id, konami id pasword or konami one time password service

Chyba pierwszy raz w ogóle grasz poprzez STEAM. Do tego nie wymaga się cracka.

Podaje ci link a w nim jest rozpiska do 2 wersji patch'a. Dla DVD i dla Steam. Ściągasz ten na samym dole. Jeśli nie działa... to najwidoczniej gra aktualizuje się poprzez Steam.

Jeśli masz tam w oknie logowania podany serial, przepisz go i wpisz od nowa, wielkimi literami, opcja OPT ma być pusta.

Jeśli nadal lipa. Pisz do kolesia co kupiłeś grę. Przy okazji podaj link do tej sprzedaży na allegro.

I uspokój się, to że będziesz żale wylewał na forum nic nie da. Na przyszłość zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarek internetowych aby rozwiązać problem lub pisać jak wspominałem do sprzedającego grę z kontem Steam.

Cytuj
Siema! kupiłem pro evo 13 zeby pograć przez neta, wszystko działa jak należy, DLC 6.0, patch 1.04, pare meczyków rozegrałem, ale mam pare pytań. Czy do trybu online warto instalować PESedit(bo chyba mozna z tym po sieci łupać?) czy zostawiać surową wersje, gdzie gra więcej ludzi itp? Kolejne pytanko o co chodzi z tymi lokalizacjami co się na początku wybiera, z Polski była Warszawa i Kraków, wybrałem Warszawę, wyskoczyło mi, że trwa jakis sezon itp. ale nie mam pojęcia jaki ma to wpływ na rozgrywkę. Acha i czemu przy wyborze drużyny przy tych skurwysyńskich zespołach typu real, menczester jest jakaś kłódka obok herbu? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam, pewnie są gdzieś tu odpowiedzi, ale płakać mi się zachciało jak pomyślalem o przeglądaniu 118 stron

Lepiej na czystej wersji PESa grac. Patch'e typu PESEdit tylko mogą powodować problemy i nieoczekiwane błędy.

Z lokalizacją chodzi o społeczność do której chcesz przynależeć i uczestniczyć w meczach z jej uczestnikami. Z tego raczej nikt nie korzysta.

Tu chodzi o odblokowanie zespołów poprzez grę. Im więcej meczy i różnych bajerów dostawanych za wygrane z czasem się odblokowują (dawno w to nie grałem więc mogę się lekko mylić xD).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2014, 14:50:23 wysłana przez Mahadew »

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1757 dnia: Lipiec 17, 2014, 18:11:53 »
no tak po raz pierwszy ma do czynienia z kontem steam. mugłbyś podać ten link co pisałeś z tą rozpiską bo nie moge znalezc?  a tu jest link do gry której zakupiłem na allegro    REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1758 dnia: Lipiec 17, 2014, 21:29:59 »
Zasadnicze pytanie. Jak uruchamiasz grę i jest okno "Press buton..." pisze tam jaka wersje ma DLC (Data Pack) oraz wersja gry (Version). Zwróć uwagę i sprawdź co tam pisze.

Z tego co wiem, na Steam gry się automatycznie aktualizują. Musiałeś coś pominąć w czasie logowania do online. Bo jak sam piszesz raz udało Ci się zalogować do gry.
Czy przy oknie logowania jest też pokazany serial gry (który jest wpisany wielkimi literami) ?
Czy jest wpisany już login, tylko musisz dopisać hasło ?
Sprawdź maila (jeśli jeszcze go masz) od sprzedającego, może coś pominąłeś.

O jaką rozpiskę Ci chodzi... ? stronę wstecz masz to co pisałem prędzej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2014, 21:55:59 wysłana przez Mahadew »

Offline klemens11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: chodziez
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1759 dnia: Lipiec 17, 2014, 22:17:36 »
jak uruchamiam gre "Press buton..." pisze tam, data pack 6.00 Ver.1.04  przy opcji logowania wyświetla mi się serial dużymi literami. (przepisywałem go ponownie duzymi literami i nic to nie pommogło)  i miejsce na login i hasło jest puste musze sam wpisać

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1759 dnia: Lipiec 17, 2014, 22:17:36 »