Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 397339 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline tiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #740 dnia: Październik 29, 2012, 23:48:56 »
a naciskasz w settings pesedita online opcje jesli chcesz grac online??
oczywiscie

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #741 dnia: Październik 30, 2012, 00:32:59 »
oczywiscie
to nie mam pojęcia... próbowałeś usunąć pesedita i grac na czystym??

Offline tiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #742 dnia: Październik 30, 2012, 00:55:12 »
to nie mam pojęcia... próbowałeś usunąć pesedita i grac na czystym??


kupilem sam klucz do PESa na allegro. Nie odpale gry na czystym :///

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #743 dnia: Październik 30, 2012, 15:29:39 »
Cytuj
kupilem sam klucz do PESa na allegro. Nie odpale gry na czystym :///

A niby czemu nie odpalisz na czystym ? Instalujesz grę, potem patch 1.01 konami, ściągasz crack/no-dvd (zawiera pes2013.exe i rld.dll co jest ważne) do wersji patcha konami i ściągasz z poziomu gry DLC -> w tej kolejności.

Do tego zainstaluj directx z obrazu gry, uaktualnij sterowniki do karty graficznej.
Musisz mieć czyste łącze jak grasz, przekierowane porty co podało konami, wyłączyć w antywirusie skanowanie pes2013.exe, w routerze wyłączyć firewall.

To są czynności które każdego się tyczą, jak ma problemy z online.

Offline krzysmen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #744 dnia: Październik 30, 2012, 16:18:26 »
Panowie mam taki problem:
znudziła mi się gra online i chciałbym opylić swojego Pesa. Jednak chciałbym sie dowiedzieć czy można zmienić konami id lub usunąć je? Tzn tak aby następny użytkownik mógł założyć swoje konto do gry online na ty cd-key.
Prszę o pomoc, to pilne.

Offline tiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #745 dnia: Październik 30, 2012, 16:48:02 »
A niby czemu nie odpalisz na czystym ? Instalujesz grę, potem patch 1.01 konami, ściągasz crack/no-dvd (zawiera pes2013.exe i rld.dll co jest ważne) do wersji patcha konami i ściągasz z poziomu gry DLC -> w tej kolejności.

Do tego zainstaluj directx z obrazu gry, uaktualnij sterowniki do karty graficznej.
Musisz mieć czyste łącze jak grasz, przekierowane porty co podało konami, wyłączyć w antywirusie skanowanie pes2013.exe, w routerze wyłączyć firewall.

To są czynności które każdego się tyczą, jak ma problemy z online.



ten sam problem
Choc nie wiem co masz na mysli mowiac przekierowane porty?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #746 dnia: Październik 30, 2012, 18:33:08 »
Cytuj
ten sam problem

Wiele to mówi...
Ten sam z tym że nie szuka na "czystym pesie" bez dodatów przeciwnika i cie rozłącza w match room ?
Czy nie możesz gry uruchomić na "czystym pesie"
Czy po aktualizacji sterowników itd. co pisałem :P ?

Jak już grasz na PESEdit Patch to graj na najnowszej wersji, czyli 2.1.1
Patche trochę nie działają do końca poprawnie z online i zrywa mecze zanim się dobrze zaczną...

Cytuj
Choc nie wiem co masz na mysli mowiac przekierowane porty?

Hm... w skrócie to... "optymalizacja połączenia internetowego"

Wchodzi w router/modem i tam szukasz zakładki która jest odpowiedzialna za przekierowanie/odblokowanie portów UDP i TCP (zobacz w google co to jest jak nie wiesz) żeby gra się "poprawnie łączyła" z serwerami konami i na odwrót.
Ale wnioskuje że nie wiesz o tym nic, jeśli o to pytasz, więc poproś kolegę/znajomego o ten dobry uczynek i niech ci to zrobi, przekieruje porty podane przez konami, wyłączenie Firewalla (inaczej zapory), oraz dodaj do zapory systemowej pes jako wyjątek (jest też możliwość tam ustalenia niefiltrowania na dane porty dla danej aplikacji - może zadziała). Listę portów konami dla PC znajdziesz w Temacie FAQ.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2012, 18:34:39 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #747 dnia: Październik 30, 2012, 18:39:51 »


ten sam problem
Choc nie wiem co masz na mysli mowiac przekierowane porty?
przecież ci tu wszystko wytłumaczył...nie umiesz wyłączyć zapory windows i anty virysa żeby ci nie blokował możliwości gry w sieci?? usuń pesedita i wgraj samego craka tu masz link REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Y4R0

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #748 dnia: Październik 30, 2012, 20:40:45 »
Witam właśnie usunąłem patcha PESedit 2.0, gdyż gdy go miałem to w online miałem stare składy - czyli tak jak wyżej koledzy podpowiadaja najlepiej 2.1.1. Choć ja obecnie gram na 1.0.1.

Tylko mam jeden problem: Jak wchodze w MATCH > RANKING MATCH (online) to jak już rozpoczę mecz po wyszukaniu po 1sec mnie wywala. Przy ładowaniu meczu mruga mi ikona z pingiem, że mam 1 kreskę. Co dziwne w MENU w lewym górnym rogu pasek stanu pokazuje, że mam 3 kreski czyli OK. Mam neta UPC, nie mam routera czyli po kablu stałe łącze 30Mega. Neta mam rewelacyjnego pingi w grach malutkie. Nie wiem co jest. Czy ja też mam przekierowywać porty. Firewalla wyłączyłem do PESa :(

PS: Dopiero kupiłem co PESa po niedawnym zakupie FIFY 13 (zawiodłem się) i chciałem pogierczyć online bo tylko tak gram w gry - a tu lipa totalna.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2012, 20:42:16 wysłana przez Y4R0 »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #749 dnia: Październik 30, 2012, 20:55:41 »
Witam właśnie usunąłem patcha PESedit 2.0, gdyż gdy go miałem to w online miałem stare składy - czyli tak jak wyżej koledzy podpowiadaja najlepiej 2.1.1. Choć ja obecnie gram na 1.0.1.

Tylko mam jeden problem: Jak wchodze w MATCH > RANKING MATCH (online) to jak już rozpoczę mecz po wyszukaniu po 1sec mnie wywala. Przy ładowaniu meczu mruga mi ikona z pingiem, że mam 1 kreskę. Co dziwne w MENU w lewym górnym rogu pasek stanu pokazuje, że mam 3 kreski czyli OK. Mam neta UPC, nie mam routera czyli po kablu stałe łącze 30Mega. Neta mam rewelacyjnego pingi w grach malutkie. Nie wiem co jest. Czy ja też mam przekierowywać porty. Firewalla wyłączyłem do PESa :(

PS: Dopiero kupiłem co PESa po niedawnym zakupie FIFY 13 (zawiodłem się) i chciałem pogierczyć online bo tylko tak gram w gry - a tu lipa totalna.

pesedita 1.0.1 masz??to problem z paczem jest bo mnie też tak wywalało....graj na czystym...lepiej nie mieć licencji i problemów :P

Offline Y4R0

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #750 dnia: Październik 30, 2012, 21:56:02 »
Witam właśnie usunąłem patcha PESedit 2.0, gdyż gdy go miałem to w online miałem stare składy - czyli tak jak wyżej koledzy podpowiadaja najlepiej 2.1.1. Choć ja obecnie gram na 1.0.1.

Tylko mam jeden problem: Jak wchodze w MATCH > RANKING MATCH (online) to jak już rozpoczę mecz po wyszukaniu po 1sec mnie wywala. Przy ładowaniu meczu mruga mi ikona z pingiem, że mam 1 kreskę. Co dziwne w MENU w lewym górnym rogu pasek stanu pokazuje, że mam 3 kreski czyli OK. Mam neta UPC, nie mam routera czyli po kablu stałe łącze 30Mega. Neta mam rewelacyjnego pingi w grach malutkie. Nie wiem co jest. Czy ja też mam przekierowywać porty. Firewalla wyłączyłem do PESa :(

PS: Dopiero kupiłem co PESa po niedawnym zakupie FIFY 13 (zawiodłem się) i chciałem pogierczyć online bo tylko tak gram w gry - a tu lipa totalna.


Tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. Odinstalowałem grę i zainstalowałem tylko 1.0.1 i później DLC 2.0. Może mi tylko kogoś z Azji wyszukuje :(((

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #751 dnia: Październik 30, 2012, 23:57:59 »
Cytuj
Tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. Odinstalowałem grę i zainstalowałem tylko 1.0.1 i później DLC 2.0. Może mi tylko kogoś z Azji wyszukuje

Z igły robisz widły....

Graj na czystej grze, bez dodatków od patchmakerów.
Jak pisałem Patche nie działają poprawnie z online i dlatego cie wywala po 1 sec z meczu, bo przeciwnik jak by to powiedzieć nie gra na tym co ty i nie tylko z tej przyczyny. Też tak miałem (na PESJP2013 v1.32).
Do gry online wymagany jest konami patch 1.01 i dlc 2.0. Tyle.

Offline Y4R0

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #752 dnia: Październik 31, 2012, 01:46:21 »
yyy ale przecież ja napisałem, że mam TYLKO patch 1.01 i dlc 2.0 bez innych dodatków. W każdym razie już sobie poradziłem czemu mnie wywalało. Coś mnie nie lubisz, a ja grzecznie.  ???

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #753 dnia: Październik 31, 2012, 15:18:05 »
Cytuj
Choć ja obecnie gram na 1.0.1.

No grasz na pes edit czy konami o tej numeracji.... to się chyba odnosi do pesedit bo na pewno nie do konami, które ma oznaczenie 1.01.
I dlatego tak piszę :P

Na przyszłość patrz przed wysłaniem posta co napisałeś :P Jedna literka, słowo i zmienia postać rzeczy :P

Ale jak już poradziłeś sobie to, przynajmniej podziel się informacją dla potomnych :P

Offline Y4R0

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #754 dnia: Październik 31, 2012, 17:57:04 »
Pewnie nie uwierzycie, ale zmieniałem AUTO LOGOWANIE na OFF i mi nie zaakceptowało zmiany. Ciągle miałem ON. Wcześniej czytałem aby to wyłączyć więc niby tak czyniłem. Nie wiem jak to się stało. W każdym razie winą było właśnie to wać panie ;)

Mam jeszcze dużo pytań, gdyż na zagranie online jest sporo trybów - ale to sobie sam wyczaję bo jeszcze OnoMatoPeja się wkurzy za bezsensowne pytania  ;D
W każdym razie wczoraj grałem poprzez "online ranking match" i na 6 meczy 2W-1R-2P i raz mnie w połowie wywaliło. Obecnie jestem happy bo grywalnością realizmem rozgrywki FIFA leży na łopatkach przynajmniej ta obecna bo 2012 jeszcze była spoko.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2012, 18:01:29 wysłana przez Y4R0 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #755 dnia: Październik 31, 2012, 18:36:52 »
Cytuj
Co jeśli chcę coś dograć a nie mam folderu z kitserverem?

Musisz go pobrać z tej strony >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline SZ3JK3R

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #756 dnia: Październik 31, 2012, 20:17:18 »
Witam.

Mam problemik z graniem online wszystko się opóżnia i to pewnie dlatego że mam Radiówke (6MB)

Jest jakiś sposób na to żeby w końcu normalnie grać bo już mnie ku***ca bierze... Pozdrawiam

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #757 dnia: Październik 31, 2012, 22:42:32 »
Witam.

Mam problemik z graniem online wszystko się opóżnia i to pewnie dlatego że mam Radiówke (6MB)

Jest jakiś sposób na to żeby w końcu normalnie grać bo już mnie ku***ca bierze... Pozdrawiam
a jaki masz ping przy tej radiówce??może masz programów jakiś na włączanych co kompa mula i prędkość zabierają ??? ???

Offline bdz120

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #758 dnia: Listopad 01, 2012, 04:27:03 »
Witam. Zacząłem przygodę w PESA 2013 na PC 2 tygodnie temu i zaczyna mnie już online wkur***.. przed sekund a rozegralem 3 mecze .. ja z rankingiem 450 i trzech trafiło się po ponad 800.. 87 minuta rozlaczenie z serwerem 2-1 dla mnie 0 pkt do ranku, kolejny mecz 2-0 do przerwy dla mnie rozlaczenie z serwerem 0 pkt i ostatni przed sekundaaaaaaa juz gwizdał sedzia że koniec na 2-1 a przeciwnik stanal wykopnal pilke jakby specjalnie i po meczu.. 0pkt :/ kur** mac czy oni specjalnie jakoś wychodzą? przecież to już kurwicy idzie dostac.. dostaliby - 10 i sie boją? bo ja nie rozumiem :/

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #759 dnia: Listopad 01, 2012, 10:11:20 »
Cytuj
Witam. Zacząłem przygodę w PESA 2013 na PC 2 tygodnie temu i zaczyna mnie już online wkur***.. przed sekund a rozegralem 3 mecze .. ja z rankingiem 450 i trzech trafiło się po ponad 800.. 87 minuta rozlaczenie z serwerem 2-1 dla mnie 0 pkt do ranku, kolejny mecz 2-0 do przerwy dla mnie rozlaczenie z serwerem 0 pkt i ostatni przed sekundaaaaaaa juz gwizdał sedzia że koniec na 2-1 a przeciwnik stanal wykopnal pilke jakby specjalnie i po meczu.. 0pkt :/ kur** mac czy oni specjalnie jakoś wychodzą? przecież to już kurwicy idzie dostac.. dostaliby - 10 i sie boją? bo ja nie rozumiem :/

Tutaj wersja PC niestety ma przeje***e. Nic nie poradzisz... umyślnie to robią. I tak szybo tego nie naprawią, nawet w nowym nex-gen pesie, chyba że pójdą po rozum do głowy, co mało prawdopodobne.
Sprawa ma się inaczej na konsoli, zwłaszcza PS3 gdzie nie ma oszukiwania.
Ewentualnie jak się da (tego nie wiem) możesz takiego typa dać do blocklist żeby więcej z nim nie grać.
Ale też nie masz 100% pewności że to jego wina. Też miałem mecz gdzie typ wygrywał ze mną 3:0 i w 80 min nagle rozłączył się mecz (nie z mojej winy) z komunikatem o pogarszającej się jakości połączenia.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #759 dnia: Listopad 01, 2012, 10:11:20 »