Autor Wątek: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad  (Przeczytany 10859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2011, 16:42:08 »
Zagrałem dziś parę meczów w pes 6 i powiem wam niech pes 2013 - będzie gameplay z pes 6 a grafika z pes 12 i będzie zawalista giera.

Dobry pomysł. Dzisiaj zagrałem sobie Lyonem i miałem 100% okazję. Zrobiłem wślizg do piłki a Gomis nawet nie dotknął tej piłki :D. Więc z roku na rok gameplay jest gorszy

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 28, 2011, 16:50:41 »
Odkąd PES zaczął dodawać jakieś pierdołki zupełnie niepotrzebne, a nie skupił się na samej symulacji to jest tylko gorzej. W PES 6 nie było żadnych,scoutów, lekarzy itp itd, trening uproszczony. Ale była grywalność. To czego nie mają przynajmniej w moim odczuciu nowe pes-y. Jakoś nie ciągnie mnie aby zagrać kolejny mecz, a jak już zagram to nie czuję żadnej frajdy. Owszem fajnie wygląda że kibice na trybunach coś robią, że są kamerzyści, ale chyba tylko dla osoby która patrzy jak gramy, ewentualnie gdy gramy turniej. Bo po prostu ci co grają nie mają czasu patrzeć na jakieś niepotrzebne pierdołki. Niech się skupią tylko na symulatorze piłki, a nie gry piłkarskiej z dodatkami menadżerskimi. A bardziej skopanych bramkarzy już chyba nie idzie zrobić, więc będzie lepiej.

Szacunek, z ust mi to wyjąłeś!
Sam jestem zniesmaczony tą wersją PES'a.
Po zagraniu trzech meczy mam totalną szajbę. Wkurza mnie dosłownie wszystko, bramkarze, szybkość gry (mam +2 a gra mi się jak na -1) i niemoc strzelenia bramki.
Ja się mecze cały mecz, aby wyprowadzić dobry atak i zdobyć gola, a rywalowi wystarczy jedna kontra. To jest śmieszne!
No i moi przeciwnicy w lidze, mm.. Arsenal, Chelsea, City wszystkich miażdżą po 4-1. Jak mam z nimi rywalizować, gdyż połowę meczy remisuje? :-\
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 16:52:18 wysłana przez NexaT »

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 28, 2011, 16:54:46 »
Brawa dla tego Pana........
Znowu dla Konami ważniejszym jest marketing i komercja niż jakość produktu, ale co zrobić taki dzisiejszy świat.
Mówi, że pes 2013 będzie zupełnie inny, więc tutaj nasuwa się pytanie: Czy do tej pory każde kolejne części nie były inne??

Według mnie każda część od 2008 była praktycznie rewolucją poprzedniej serii. Myślałem, że Japończycy opierają się na ewolucji swoich produktów, jednak panowie z Konami mają inne podejście do sprawy.

Aby nie być gołosłownym postaram się pokazać na czym polegała rewolucja każdej kolejnej części PESA:

PES 2008 : Pierwsza gra na nowym silniku i wyszedł ......... totalny gniot. Grając online mecz polegał na wymianie ciosów przez różnorakie bugi, a ich było co nie miara. Chyba nikt po tych kilku latach nie sięgnął by po ten tytuł.

PES 2009 : Przed wyjściem tej gry myślę sobie, że ta część musi być lepsza bo w zasadzie nic gorszego niz 2008 zrobić się nie da. Faktycznie było lepiej. System podań i strzałów dosyć ciekawy zupełnie inny jak w poprzedniczce, ale......... właśnie, ale przypominając sobie gre w ta wersje na myśl przychodzi tylko jedno: STRZAŁ W KRÓTKI RÓG, R1, R1, STRZAŁ W KRÓTKI RÓG. Przez te dwa czynniki cała gra traciła sens. 8/10 bramek padało właśnie w w/w sposób. Specjalista w tym był niejaki ( YEYA ) Pozdrawiam jak tu jeszcze czasem zaglądasz :D. Aha i jeszcze jedno, TRAGICZNIE tu się grało w obronie.

PES 2010 : Wychodzi część w niczym nie przypominająca PESA 2009. Grać trzeba się nauczyć w zasadzie od nowa. Bardzo fajnie konstruowało się akcje. Dosyć ciężko było przebić się krótkimi podaniami. Mi osobiście bardzo fajnie sie grało w obronie, jednak......... tak kolejne jednak, bo nie może być tak kolorowo. Pozostała jedna z głównych bolączek PES 2009, która została jakby to nazwać "ZTUNNINGOWNA" przez Panów z Japonii. Zgadliście R1,R1, R1, bieganie, bieganie i tak cały mecz. Doszło do tego, że łatwiej było przebiec (nie mylić z dryblowaniem) całe boisko MESSIM, RONALDO i innymi botami gry niż wymienić kilka podań. Gra mimo wszystko według mnie wydawała się dobra, która będąc poprawiona poprzez usunięcie bolączki opisanej powyżej wyglądała by miodnie. I ............

PES 2011 : .......... Tak !! Uczymy się grać od nowa :)) Z poprzedniej wersji nie zostało nic, nawet kamera została zmieniona, dzięki której mój zmysł percepcji przestrzennej oszalał . Nie wiedziałem na początku czy strzał zmierza ku bramce, czy może na aut, czy piłka leci górą czy dołem. Normalny kosmos. R1 zostało tak zniwelowane, że w zasadzie już na szybkości nie dało sie mijać (przegięli). O tym co zdecydowało, że odpuszczę sobie tą część były genialne podania /\ które przechodziły wszyskich i wszystko. Wiem, że gra większości przypadła do gustu i może była dobra. Nie dla mnie.

PES 2012 : Tutaj krótko. Gra sprawia wrażenie jak za dawnych czasów (tych z ps2). Im więcej gram tym fajniej i bardziej chce się pykać. Naprawdę dobra część, dość dobrze zbalansowana.

Sibas jednak przepowiada kolejną rewolucję, ponieważ chce wykorzystać parametry PS3 w całości. Miejmy nadzieję że się uda, lecz jak wykorzysta ten potencjał tak jak w 2007 roku to o zgrozo bedzie kwiatek pokroju PES 2008 :))))

Powinni obrać drogę EA SPORTS ewolucja nie REWOLUCJA .

Jest to oczywiście moja subiektywna opinia.

POZDRO


Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 28, 2011, 19:12:27 »
Wg mnie z tych "nowych" pesów najlepsze było 2010. Dobra kamera, która ułatwia dotrzeżenie spalonego i całkiem udany GAMEPLAY. Jednym z błędów było usunięcie dryblingu z prawego analoga i zastąpienie go precyzyjnymi podaniami na dobieg. Najlepsze części serii to 3 i 6. Pomimo słabej jak na obecne casy grafiki wciągały jak mało co. Miały niesamowity klimat. Jak obejrzałem intro z trójki, to aż łezka się zakręciła i zatęskniłem za dawnymi edycjami gry. Teraz już nie czuć takiej magii, a szkoda.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 28, 2011, 19:22:48 »
Wg mnie z tych "nowych" pesów najlepsze było 2010. Dobra kamera, która ułatwia dotrzeżenie spalonego i całkiem udany GAMEPLAY. Jednym z błędów było usunięcie dryblingu z prawego analoga i zastąpienie go precyzyjnymi podaniami na dobieg. Najlepsze części serii to 3 i 6. Pomimo słabej jak na obecne casy grafiki wciągały jak mało co. Miały niesamowity klimat. Jak obejrzałem intro z trójki, to aż łezka się zakręciła i zatęskniłem za dawnymi edycjami gry. Teraz już nie czuć takiej magii, a szkoda.

Dodaj, że miło było strzelać gole z 35m., i mijać całe boisko jednym zawodnikiem.
Ale tak na serio, PES 2010 był według mnie najlepszy. Drybling był na słabym poziomie, bramkarze byli za dobrzy.
Można się przyczepić także do rzutów wolnych. Przyznam się - nie strzeliłem w tamtej edycji żadnego! A w tej? Wolny = gol. Jednak tamta edycja miała w sobie taki klimat, było dużo bugów, i dużo błędów, ale i tak ją kocham. :D

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2011, 19:24:51 »
Dodaj, że miło było strzelać gole z 35m., i mijać całe boisko jednym zawodnikiem.
Ale tak na serio, PES 2010 był według mnie najlepszy. Drybling był na słabym poziomie, bramkarze byli za dobrzy.
Można się przyczepić także do rzutów wolnych. Przyznam się - nie strzeliłem w tamtej edycji żadnego! A w tej? Wolny = gol. Jednak tamta edycja miała w sobie taki klimat, było dużo bugów, i dużo błędów, ale i tak ją kocham. :D

I jeszcze było by fajnie jakby powstał patch z obecnymi transferami. Ach...szalało by się w trybie kariery :)

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 28, 2011, 21:13:16 »
Ja bym chciał żeby strzały, podania, wrzutki, loby itp. były jak w fifie, bo tam są porządne strzały a w tym pesie to piłka leci i sra. Powinni zrobić siłę strzałów taką jaka była w demo nr.2.  No i bramkarzy.
Lol, to trzeba wpierw nauczyć się grać, a nie pisać głupoty. Do tekst willerod-a dorzuciłbym od siebie lepszą grę obrońców, taka jaka była w demie2. Nie musi być aż tak dobra, ale przynajmniej żeby jak w Pesie 2009 można było odebrać piłkę, a nie że się mija z piłką, przy takim zestawieniu, bramkarze mnie mało obchodzą
Dokładnie Bayern masz rację. Jak dla mnie PES 2012 wciąga aż miło, bardzo dużo podać, myślenia na boisku przy czym nie padają gole po kiepskich akcjach :) Szybkość gry jest super, przecież boisko to nie jest mały prostokącik ;) Nie wiem o co ci w ogóle NexaT chodzi, jak 2+ ci mało to daj na  5+ (Bodajże do tylu jest granica). Dla mnie ten PES jest extra, biorąc pod uwagę że edycja 2006 się znudziła, to jest godny następca poprzedników :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 21:23:08 wysłana przez MichW »
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 28, 2011, 21:37:29 »
2+ ci mało to daj na  5+ (Bodajże do tylu jest granica).

Max. jest +2.
Gra jest u mnie bardzo powolna, nie znam niestety przyczyny. Być może to przez te patche od KONAMI. (1.0.1)
Wiele osób pisało, że gra się zwolniła, ale trudno.. trzeba grać tak jak jest.

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 29, 2011, 14:01:51 »
Dodaj, że miło było strzelać gole z 35m.,

No bo to fajne było. Zobaczyć piękną bramkę z dystansu.
 
Cytuj
bramkarze byli za dobrzy.

Lepszi tacy, niż bramkarze z 11 czy z 12, którzy puszczają piłkę pod pachą, albo "szczura" co się toczy 5km/h między nogami

Cytuj
Można się przyczepić także do rzutów wolnych. Przyznam się - nie strzeliłem w tamtej edycji żadnego! A w tej? Wolny = gol.

W 10 kilka strzeliłem bramek z wolnego, za to w 12 ani jednej. w 11 sporo strzelałem głównie z 30-35 m.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 30, 2011, 18:55:40 »
Max. jest +2.
Gra jest u mnie bardzo powolna, nie znam niestety przyczyny. Być może to przez te patche od KONAMI. (1.0.1)
Wiele osób pisało, że gra się zwolniła, ale trudno.. trzeba grać tak jak jest.
Aha to zwracam honor, u mnie jest wszystko o.k ;)
Lepszi tacy, niż bramkarze z 11 czy z 12, którzy puszczają piłkę pod pachą, albo "szczura" co się toczy 5km/h między nogami
Taa dokładnie. Czasami takie bramki się wtaczały, że można było pomyśleć, że stała tam jakaś przeszkoda spowalniająca, a nie bramkarz. W tej edycji jest zdecydowanie lepiej, no i nawet te wychodzenie nie jest najgorsze, przynajmniej się nie wahają :)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 01, 2011, 13:06:02 »
Z tym FPS'em to nie jest głupi pomysł. Np. patrzysz oczami gracza grając w trybie Become a Legend.
bramkarze będą mieć karabiny i wtedy zaczną dobrze bronić dostępu do bramki...
Umiecie czytać ?
"Jaką grę OPRÓCZ pro evolution soccer" - wiec nie wiem jakim cudem niektórzy z was połączyli to z PES'em.

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 01, 2011, 13:12:59 »
Umiecie czytać ?
"Jaką grę OPRÓCZ pro evolution soccer" - wiec nie wiem jakim cudem niektórzy z was połączyli to z PES'em.

a Ty wiesz co to ironia?!...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Seabass : "PES 2013" będzie zupełnie inny - wywiad
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 01, 2011, 13:12:59 »