Autor Wątek: Pes13 mod aktualny pytanie  (Przeczytany 1843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline revar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2012r.
Pes13 mod aktualny pytanie
« dnia: Grudzień 22, 2014, 22:14:34 »
Mam problem z patchem otóż zainstalowałem czystego pesa, na to pesedit 6.0 i chciałem sobie wgrać jakiegoś dużego moda, który zaktualizuje drużyny, składy, transfery, stroje, twarze, doda buty i ogólnie te wszystkie bajery. Do tego aby miał Bundesligę i jedną i drugą oraz ligę rosyjską albo aby była możliwość aby je dodać oraz później dorzucić ekstraklasę jeszcze.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zainstalowałem coś takiego. To nie dodaje lig, ale z tego co jest napisane to na pesedit działa, więc w pesedit włączyłem te wszystkie ligi jakie chcę, ale gra albo crashuje albo jak wejdę w 2nd bundesligę to nagle są teamy z league 2 a jak wejdę w rosyjską to są drużyny z eredvise. Więc wychodzi na to, że chyba jednak się nie da i pewnie ekstraklasy się też nie będzie dało.

Sam patch jest dobry bo dodał ciekawe buty i bajery i przede wszystkim stroje, twarze, transfery wszystko aktualne. Da się coś z tym zrobić czy jest może jakiś inny mod, który zawiera te same zmiany, ale można mieć obie bundesligi, ligę rosyjską/ekstraklasę?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2014, 22:16:16 wysłana przez revar »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Pes13 mod aktualny pytanie
« dnia: Grudzień 22, 2014, 22:14:34 »