Autor Wątek: Jak wgrywać stroje  (Przeczytany 5036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PAV

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2007r.
Jak wgrywać stroje
« dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:17:15 »
Pytanie jest pewnie śmieszne dla większości użytkowników tego forum bo dodawać kitsy umie chyba każdy ;D Jednak nigdy nie bawiłem się w edycję PESa. W tym roku postanowiłem to zmienić. Chciałem dodać do gry profesjonalny strój stworzony w edytorze graficznym. Teraz chciałbym wrzucić go do gry. Tylko nie bardzo wiem jak to zrobić.

Może napiszę co próbowałem zrobić:
Pobrałem Kitservera13 i wrzuciłem go do głównego folderu gry. W folderze GDB stworzyłem folder uni. A tam dodałem kolejny folder o nazwie PES_League, a w nim ALMCHENDOLF. W folderze ALMCHENDOLF utworzyłem 4 foldery ga, gb, pa i pb. Do każdego z tych czterech folderów wrzuciłem pliki: config, kit (obraz kitsa), front  i numbers. Pliki config, front i number wziąłem z jakiegoś stroju do PES 12 (czytałem, że działają w PES 13). Czyli ścieżka mojego stroju to:
C:\Program Files\Konami\Pro Evolution Soccer 2013\Kitserver13\GDB\Uni\PES_League\ALMCHENDOLF\...

W folderze PES_League stworzyłem jeszcze plik tekstowy map.txt z takim oto wpisem:
Cytuj
# PES_League
2283, "PES_League\ALMCHENDOLF"

Następnie odpaliłem manager.exe kliknąłem Attach kitserver13 się zainstalował i chciałem odpalić grę. Niestety gra się nie włącza. Nie ma żadnych błędów, po prostu po kliknięciu w ikonę nic się nie dzieje. Moja wersja gry to 1.0. Instalowałem kitsevera na czystego PESa (tak mi się zdaje przynajmniej, bo przeinstalowałem grę i nie klikałem w niej opcji pobrania DLC). Dodam, że po odłączeniu kitservera gra się odpala znowu normalnie. Co jest przyczyną tego problemu?
 
Czy moja metoda dodawania strojów w teorii jest poprawna- pomijając problem z kitserverem? Czy są jakieś inne sposoby na dodawanie strojów do gry?  ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 10:19:11 wysłana przez PAV »

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: Jak wgrywać stroje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:36:23 »
zacznijmy od tego że w kitserverze w którym domyślnie niema folderu UNI czy GDB stroje dodaje się w unnamed'ach przez PES ultimate data exploer albo GGS. musisz najpierw dodać stroje do wolnych un'dów a podem linkować je za pomocą managera
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

Offline PAV

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2007r.
Odp: Jak wgrywać stroje
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:39:20 »
To kitserver do PES 13 nie obsługuje jeszcze strojów?

Co do GGS jest do niego instrukcja w tym dziale, ale do PES 12. Jeśli będę postępował tak samo w PES 13 to wszystko mi zadziała?

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Jak wgrywać stroje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2012, 18:28:21 »
To kitserver do PES 13 nie obsługuje jeszcze strojów?

Co do GGS jest do niego instrukcja w tym dziale, ale do PES 12. Jeśli będę postępował tak samo w PES 13 to wszystko mi zadziała?
1. Na to wygląda
2. Tak
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Jak wgrywać stroje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2012, 18:28:21 »