Autor Wątek: qpes v5  (Przeczytany 13367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2012, 08:33:42 »
np w tym patchu gracze Tottenham Hotspur maja staty za bardzo moim zdaniem zawyrzone niz w orginale Lennon i nie tylko on biega jak szalony troche przesada pozatym gram na full manualu i nie czuje sie tego bo podania mi latwo wychodza w orginale juz tak nie jest latwo cos podrasowali by latwiej sie gralo?
raczej po prostu ogolnie zawodnicy maja nieco wyzsze umiejetnosci. Tam na ich stronie kazdy kraj i liga jest reprezentowana przez ludzi aktualizujacych statystyki wiec jest wiecej zawodnikow dobrych wiec i ci wybitni maja juz nieco trudniej.

Ten pacz nie zmienial nigdy gameplaju a moze to oficjalny pacz konami poprawil cos jesli mowisz ze ci sie latwiej podaje.

Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 13, 2012, 09:46:42 »
proponuję sprawdzić podczas gry szybkość meczu - rozgrywki.
Jest domyślnie w tym patchu ustawiona na +2 ;]
Więc mogą być różne wrażenia.

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 13, 2012, 12:33:12 »
nigdy mi nie pasowały te statystyki z PSD, bo prawie każda drużyna miała co najmniej dwa "B" w opisie. fakt, tottenham trochę przykokszony, ale pamiętajmy, że zajęli 4 (o ile dobrze pamiętam) miejsce w PL w zeszłym sezonie. bardziej mnie dziwi, że boruc ma chyba 90 czy troszkę mniej mimo, że nie grał 3 miesiące (nie pamiętam dobrze, bo zerknąłem raz na kilku graczy i od razu wywaliłem patcha). Pes na tym patchu zrobił się za mocny. jest za dużo dobrych zespołów. niektóre są nawet zbyt dobre jak na poziom, który prezentują na codzień.

jabloon30

  • Gość
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 13, 2012, 13:12:23 »
nigdy mi nie pasowały te statystyki z PSD, bo prawie każda drużyna miała co najmniej dwa "B" w opisie. fakt, tottenham trochę przykokszony, ale pamiętajmy, że zajęli 4 (o ile dobrze pamiętam) miejsce w PL w zeszłym sezonie. bardziej mnie dziwi, że boruc ma chyba 90 czy troszkę mniej mimo, że nie grał 3 miesiące (nie pamiętam dobrze, bo zerknąłem raz na kilku graczy i od razu wywaliłem patcha). Pes na tym patchu zrobił się za mocny. jest za dużo dobrych zespołów. niektóre są nawet zbyt dobre jak na poziom, który prezentują na codzień.
dokladnie patch jest lekko mowiac przesadnie podkrecony a co za tym idzie np jak strzelam z daleka to na 10 strzalow 8 wchodzi bez problemu i wiekszosc to piekne brameczki w samo okienko zawodnikiem takim np jak Lennon z Tottenhamu ktory ma overall zbyt duzy moim zdaniem  za latwo to wszystko wpada takze bede sie trzymal Pesedit patch tam przynajmniej trzeba sie nameczyc by strzelic ladna bramke a i satysfakcja jest wtedy duzo wieksza  ;)

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 13, 2012, 16:18:06 »
nie wiem jak się stzela, bo jak zobaczyłem to nie zagrałem nawet jednego meczu, ale wierzę na słowo. w pesedicie fakt, trzeba się namęczyć, a jak się już strzeli i to pod koniec meczu na dodatek z arcyciężkim przeciwnikiem to wtedy prawie ekstaza jest :D

Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2012, 10:15:31 »
siema.
Mam tego patcha, gram w karierę - Wisłą ;P zaczynam od drugiej ligi, pierwszą ligą dla tej II, ustawiłem sobie ligę angielską, żeby było trudniej.

Dwa pytania:

1. można w trybie kariery (ML) zmienić piłkę? W normalnej - I lidze jest spoko gała, ale w II jest ustawiona niebieska. Nie wiem czy tylko w tym patchu, czy w innych też.  masakra. zlewa się z murawą i ciężko ją dostrzec, jak jakieś dłuższe piły idą. Nie znalazłem opcji zmiany piłki, ale może jestem ślepy?

2. czy Wam też tak staty się zawyżają jak gracie w tryb kariery? Zauważyłem że szybkość i siła strzału każdego piłkarza ma kosmiczne wartości od początku gry w ML ;| (możliwe że też inne statystyki, ale jakoś nie analizowałem tego). Nie wiem, czy to normalne, na czystej grze też tak jest? czy tylko w tym patchu?

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 10:24:18 wysłana przez shoxik »

Offline ignass

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.01.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2012, 10:34:14 »
siema.
Mam tego patcha, gram w karierę - Wisłą ;P zaczynam od drugiej ligi, pierwszą ligą dla tej II, ustawiłem sobie ligę angielską, żeby było trudniej.

Dwa pytania:

1. można w trybie kariery (ML) zmienić piłkę? W normalnej - I lidze jest spoko gała, ale w II jest ustawiona niebieska. Nie wiem czy tylko w tym patchu, czy w innych też.  masakra. zlewa się z murawą i ciężko ją dostrzec, jak jakieś dłuższe piły idą. Nie znalazłem opcji zmiany piłki, ale może jestem ślepy?

2. czy Wam też tak staty się zawyżają jak gracie w tryb kariery? Zauważyłem że szybkość i siła strzału każdego piłkarza ma kosmiczne wartości od początku gry w ML ;| (możliwe że też inne statystyki, ale jakoś nie analizowałem tego). Nie wiem, czy to normalne, na czystej grze też tak jest? czy tylko w tym patchu?





poczytal bys powyzsze posty to bys dostrzegl ze te staty sa nienormalne i pacht jest stuningowany co za tym idzie gra i strzela sie latwiej przez co gra moim zdaniem duzo traci na rozgrywce ale to jest tylko i wylacznie moja opinia na temat tego patcha ja osobiscie polecam pesedit patch tam przynajmniej staty pilkarzy sa jak w orginale
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 10:36:33 wysłana przez ignass »

Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2012, 10:45:45 »
poczytal bys powyzsze posty to bys dostrzegl ze te staty sa nienormalne i pacht jest stuningowany co za tym idzie gra i strzela sie latwiej przez co gra moim zdaniem duzo traci na rozgrywce ale to jest tylko i wylacznie moja opinia na temat tego patcha ja osobiscie polecam pesedit patch tam przynajmniej staty pilkarzy sa jak w orginale

to Ty powinieneś poczytać lepiej o czym piszę.
Statsy są ze stronki PSD i mi one pasują i lepszego patcha nie ma. (jak dla mnie, a o gustach się nie dyskutuje.)
Chodzi o to, że podczas kariery (ML) statsy się zwiększają - są większe od pierwszego meczu. I nie wiem czy to tak tylko w tym patchu, czy w grze bez tego patcha też tak jest? Nie grałem w karierę bez patcha, lub na innym patchu, więc nie widzę różnicy. Ale też nie mam zamiaru nic zmieniać. Bo normalne statsy z PSD są dla mnie najlepsze. (gram głównie ze znajomymi na jednym PC). No ale w karierze zawyżone się robią ;/.

P.S. co do piłki, to chyba wiem. mimo że w edycji zmieniam piłkę na daną ligę - 2.ligę, to nic nie zmienia. Wina patcha. Bo na PESEdicie jest normalna, biała gała, która jest dużo lepiej widoczna niż ta niebieska ustawiona jakoś domyślnie w tym patchu. szkoda, że tak zrobili ; [ 

całkiem możliwe, że przesiądę się na PESEdita ale kurde.. znowu tyle czasu na klepanie tych statystyk z PSD. dodam, że patch o którym mowa w temacie nie ma statystyk wszystkich piłkarzy z PSD a jedynie większości drużyn. (wiadomo, tych najlepszych).
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 14:00:37 wysłana przez shoxik »

Offline Bartek1946

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 14, 2012, 15:23:50 »
Ja również jestem zdania,że te statystyki nie pasują do tej części,w 12 był to najlepszy patch z statystykami z PSD,gram do dzisiaj,ale w 13 jak się gra,to strzały są tak mocne,że każdy praktycznie wpada.

jabloon30

  • Gość
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 14, 2012, 16:13:43 »
tak tak statystyki zdecydowanie za wysokie

Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 14, 2012, 16:26:55 »
ale jaja.
ten patch zwiększa statystyki piłkarzom w karierze  :o
Od początku mnie to zdziwiło. Gdy włączam karierę na czystej grze wszystko jest okey - czyli statsy takie jak normalnie.
A w tym patchu statsy są okej, bo z PSD (dla mnie okej - jak się gra z kumplami zwykłe mecze), ale gdy włączam karierę (ML), to statsy są o wiele wyższe!!!
Nie wiem co autor patcha miał na celu wprowadzając taką modyfikację, ale to jest totalna kapa.
Do tego jeszcze dodać tą niebieską piłkę gdy się gra klubem w drugiej lidze, to patch zdecydowanie mnie zraził ;/
Kolejnym minusem jest brak wszystkich statystyk z PSD - jeśli chodzi o słabsze kluby, np. Wisła i wiele innych (głównie słabszych klubów).
Nie polecam jednak tego patcha, mimo że wcześniej pisałem, że spoko.
Fakt, jest dobry, ale tylko do grania ze znajomymi. Granie kariery (ML) na tym patchu kompletnie mija się z celem. Pozdro ;)

Offline dodo997

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 453
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 31.08.2009r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 14, 2012, 16:51:05 »
mógłby ktoś wrzucić sam scor? byłbym wdzięczny

Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 14, 2012, 16:58:03 »
yy? co masz na myśli mówiąc scor?
tablicę stanu meczu - wynik i minuta meczu?
chcesz screena, czy co?
czy z plików chcesz wyciągnąć?
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 16:59:58 wysłana przez shoxik »

Offline dodo997

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 453
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 31.08.2009r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 14, 2012, 18:18:45 »
wyciągnąć całą tablice z dt06

Offline shoxik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 14, 2012, 18:47:55 »
nie wiem czy o to Ci chodzi ?:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline dodo997

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 453
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 31.08.2009r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 14, 2012, 18:52:37 »
właśnie to!dzięki wielkie!!

Offline zamotasuplany

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2012r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 25, 2012, 22:30:57 »
Witam jestem tutaj nowy. Mam problem z tym patchem , otoż pobralem wszystko ladnie zainstalowalem i gdy naciskam ikone "QPES & PSD PES2013" wyskakuje okienko z bledem "Pro Evolution 2013 has not been istalled. Bardzo Prosze o pomoc. Dziekuje

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 25, 2012, 23:23:44 »
Kup oryginała panie kolego ^^
To co przeważnie przy takim info - gra nie jest oryginalna tylko pobierana.

Jednakże mogę się mylić.

Offline zamotasuplany

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2012r.
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 25, 2012, 23:39:24 »
Nie bede sciemnial , tak gra pobierana jednakze w poprzednich wersjach gry nie bylo zadnego problemu z patchami.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 25, 2012, 23:41:54 »
Jeśli masz tego skidrowa, to się nie dziw.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: QPES & PSD - Pro Evolution Soccer 2013 patch
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 25, 2012, 23:41:54 »