Autor Wątek: Konkurs na karierę miesiąca - wyniki!!!  (Przeczytany 1965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Konkurs na karierę miesiąca - wyniki!!!
« dnia: Listopad 02, 2012, 12:09:05 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Miło nam poinformować, że zakończył się właśnie kolejny konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl!!!
W turnieju brało udział 7 opowiadań, o zwycięstwo do końca walczyły projekty bartheza reprezentacją Polski i Dynamo Drezno prowadzone przez LaCoke. Ostatecznie to ta druga kariera okazała się zwycięska. Wszystkim uczestnikom bardzo mocno gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w następnych konkursach. 

Krótka rozmowa z "tegomiesięcznym" triumfatorem.   

Na początek chciałbym serdecznie pogratulować zwycięstwa, może napisz kilka słów o sobie. 

- Dzięki wielkie za gratulacje, to dla mnie bardzo miłe i mobilizujące, mam nadzieję że zapał do pisania kariery nie minie i że wszystko dalej będzie się układało po mojej myśli. A wracając do drugiej części pytania - mam na imię Radek, studiuję fizjoterapię (choć powinienem ją już dawno skończyć, ale.. wiecie jak to jest, heh) no i kocham futbol, przede wszystkim niemiecką i holenderską piłkę klubową. Na co dzień, prócz robienia kilku mniej lub bardziej ciekawych rzeczy, gram w kapeli hardcore, a wolny czas spędzam głównie na wypadach na koncerty, spotkań ze znajomymi, lubię grać na gitarze. No i tyle. 

Skąd miłość do Pesa? Dlaczego nie FIFA? 

- Hmm, przygodę z PES rozpocząłem od szóstej części, choć wtedy grałem również i w FIFĘ. Dopiero od mniej więcej 2009 roku gram tylko w PES. A dlaczego taki, a nie inny wybór? PES zawsze wydawał mi się bardziej grywalny, choć swoje porównania ograniczam jedynie do rocznika 2010, ponieważ w nowsze części FIFY nie grałem. No i PES 13 bardzo mnie wciągnął, heh. 

Jak trafileś na pesleague? 

- To było jakoś dwa lata temu, może trochę dawniej. Nie pamiętam już, w każdym razie trafiłem tutaj sam. Znalazłem przypadkiem tą stronę, kiedy szukałem jakichś patchy do gry. Potem, też przy okazji szukania czegoś zupełnie innego, wpadłem do działu z karierami i tak tu zostałem. 

Dlaczego akurat Dynamo Drezno? Czy gra nimi sprawia Ci faktycznie przyjemność, czy wybrałeś ich dlatego, aby być oryginalnym? A może masz jakiś inny powód, dla którego zdecydowałeś się grać tym, a nie innym zespołem?  (od bartheza)

- Wybrałem tą drużynę bo kibicuję tej drużynie od pewnego czasu, śledzę ich poczynania a plan stworzenia nimi kariery ma dobry rok. Tyle czasu nosiłem się z tym pomysłem, aż w końcu doszedł do skutku. Nie, bycie oryginalnym nie wchodziło w grę bo uważam że przy wyborze drużyny trzeba kierować się jednym - musisz naprawdę lubić daną drużynę. Wtedy nie musisz się martwić o motywację. Poza tym to klub, który ma świetną historię, ciekawą i bogatą nie tylko w trofea, ale również i ludzi, kibiców którzy od zawsze stanowili istotę tego klubu. 

Powiedz szczerze - komentowanie innym odbierasz jako przykry obowiązek, czy jednak zaglądanie do cudzych poczynań sprawia Ci jakąś frajdę, lubisz spoglądać na to, jak radzą sobie inni użytkownicy?  (od bartheza)

- Tak, jestem ciekaw i staram się ich często odwiedzać. I wcale nie traktuję tego jak przykrego obowiązku. Nie powiem, są kariery lepsze i gorsze ale chyba każdy oczekuje kilku słów po czasie, który spędzi nad napisaniem posta. Wychodzę z założenia, że trzeba się wzajemnie wspierać ale nie zapominajmy o jednym. Zawsze lepsza jest konstruktywna krytyka, niż włażenie w dupę bez opamiętania. Fajnie jest popatrzeć na to, jak radzą sobie znajomi, bo każdy z nas, szczególnie mówię tutaj o starszych zawodnikach, ma już swój unikalny, wyrobiony przez jakiś tam czas, styl. Każdy z tematów wzbogaca dział, a są takie kariery które mogą być spokojnie jego wizytówką. Zawsze staram się przy komentowaniu odnosić do treści, czytając opis meczu, itd. Wiele osób tego nie robi, ale to pozostawiam już ich sumieniu. Jeśli ktoś czerpię frajdę z tego co robi, będzie potrafił również docenić starania innych. 
- Dziękuję Wam za zainteresowanie, za przesłane pytania. Pozdrawiam wszystkich, wspierajmy pisane przez nas opowiadania, damy radę!  Pozdrawiam czytelników pesleague oraz działu Moja Kariera PES. 
Radek


REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 18:04:01 wysłana przez pawlodar_10 »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konkurs na karierę miesiące - wyniki!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2012, 12:19:27 »
No to jeszcze raz gratulacja LaCoka ;) Miejmy nadzieję, że kolejne konkursy będą już silniej obsadzone.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Konkurs na karierę miesiące - wyniki!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2012, 12:43:51 »
Ten konkurs i tak nie był słaby :D
Ale listopadowy powinien obfitować w jeszcze większą ilość dobrych opowiadań. Jeszcze raz wielkie gratulacje LaCoka.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konkurs na karierę miesiące - wyniki!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2012, 16:18:53 »
Gratuluje,

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Konkurs na karierę miesiące - wyniki!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 18:03:30 »
Nie powinno być "Konkurs na karierę miesiąca?"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konkurs na karierę miesiące - wyniki!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 18:03:30 »