Autor Wątek: Pesleague? HAHAHA.  (Przeczytany 16519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 09, 2012, 18:56:04 »
pkt bonusowe są przyznawane bo uważamy że jest to potrzebne, można się ewentualnie zastanowić nad zmniejszeniem ilości przyznawanych pkt
dlaczego uważam że mały odłamek graczy dlatego że takich którzy grają na tak wysokim poziomie jak Joe.Cole jest nie wielu, ale tak jak wcześniej wspominano grasz w II lidze jak jesteś dobry awansujesz i w następnym sezonie pograsz w I

Offline Joe.Cole

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.04.2007r.
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 09, 2012, 21:54:23 »
Nie gram w 2 lidze i nie pogram w 1, bo już napisałem, że chcę się wypisać z ligi, czy to jest ciężko zrozumieć?

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2012, 06:39:21 »

zresztą zasady były oczywiste jak mi coś nie smakuje to nie idę się tam stołować ...

    tak się zniechęca wartościowych graczy do gry na pesleague  >:( >:( >:(                                                                                                                                                                                                                        i tak mówi członek
 zarządu serwisu wstyd :o :o :o :o :o. Zagrałem z  Joe mecz o dopiero się dowiedziałem jak w tą grę można grać ;D ;D

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 10, 2012, 07:59:41 »
małego? przecież to dotyczy wszystkich...  Jeśli gracz, który zdobył 16 punktów gra w lidze drugiej, a ten co zdobył 11 w pierwszej, to nie jest dobry system i nie ważne czy było tak rok czy 10. Jeśli coś jest złe to trzeba zmienić. Mówię tu o przyszłym roku.


Podbijam, trzymacie stare zasady bo macie LENIA zeby cos zmienić według logicznego myslenia. To samo jak widze regulamin TD,TP  o wyborze strojów hahah.
Panowie odkurzcie troszke tą strone :).

pozdro.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 10, 2012, 09:54:01 »
Na razie mamy mały procent udziału ludzi w ankiecie, ale jak widać duży procent oddanych głosów na ZMIANĘ... ;) ;) Z całym szacuenkiem i nie chcę tu porównywać gry do rzeczywistości, ale po to są np. Eliminacje FIFA, aby takie państwa jak Polska znalazły się wśród elity na Mundialu :D :D :D Wyobraźmy sobie sytuację, że Polska wygrywa naszą grupę el. z Anglią, a FIFA stosuje do nas pismo: "Droga Polsko!!!Jako, że zabrakło Cię na Mundialu w RPA, zagrasz baraże o Mundial w Brazylii." :D :D \wyobraźmy sobie wkrw panujące w naszym kraju po takim info :D :D :D...
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 10:02:31 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 10, 2012, 10:22:13 »
To moze najlepszym rozwiazaniem bedzie przeprowadzic jeszcze raz eliminacje?? I od nowa ustalic wszystkie ligi itd?
Szczeze to nie wiem dlaczego takiej liczby protestow odnosnie bonusow nie bylo jak wystartowaly zapisy do ligi? ::)

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 10, 2012, 10:35:45 »
To moze najlepszym rozwiazaniem bedzie przeprowadzic jeszcze raz eliminacje?? I od nowa ustalic wszystkie ligi itd?
Szczeze to nie wiem dlaczego takiej liczby protestow odnosnie bonusow nie bylo jak wystartowaly zapisy do ligi? ::)

Byly protesty ja caly czas narzekalem na mircu Joe rownierz ukassiu takze pisal posty w aktualnosciach i wielu wielu innych graczy wypowiaalo sie na mircu ;)

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 10, 2012, 10:38:17 »
Byly protesty ja caly czas narzekalem na mircu Joe rownierz ukassiu takze pisal posty w aktualnosciach i wielu wielu innych graczy wypowiaalo sie na mircu ;)

Na mircu?? Faktycznie odpowiednie miejsce do tego ;)
No wiesz david Ty to musisz sobie ponarzekac ale nawet nie zauwazylem na mircu zebys Ty na to narzekal a Ty bardziej inni :) Chyba ze sobie narzekaliscie ale kazdy na PW :D

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 10, 2012, 10:47:41 »
punkty bonusowe są i zawsze będą - było brane pod uwagę że każdy PES jest inny ale też trzeba dbać o aktualnych klientów

zle moim zdaniem było wyważenie ilość punktów do zdobycia w grupie do ilości pkt bonusowych

powinno być więcej meczy w grupie lub limit max. bonusa np. 6pkt a nie 10 jak to otrzymali niektórzy - ale teraz jest już trochę po ptokach.

Możemy teraz jedynie ustalić jak organizować eliminacje w PES 2014 :/

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 10, 2012, 11:30:17 »
To moze najlepszym rozwiazaniem bedzie przeprowadzic jeszcze raz eliminacje?? I od nowa ustalic wszystkie ligi itd?
Szczeze to nie wiem dlaczego takiej liczby protestow odnosnie bonusow nie bylo jak wystartowaly zapisy do ligi? ::)
Szczerze ;) ;) Wiesz o tym nikt nie wspomina, żeby jeszcze raz przeprowadzać el... A jeśli chodzi o te pkt. bonusowe, to nawet o nich nie wiedziałem - wiem mój błąd bo zasady trzeba znać, ale jakoś mi się ten system wydał potem dziwny jak zaczęła się ta cała sytuacja...:) :) ;)
punkty bonusowe są i zawsze będą - było brane pod uwagę że każdy PES jest inny ale też trzeba dbać o aktualnych klientów

zle moim zdaniem było wyważenie ilość punktów do zdobycia w grupie do ilości pkt bonusowych

powinno być więcej meczy w grupie lub limit max. bonusa np. 6pkt a nie 10 jak to otrzymali niektórzy - ale teraz jest już trochę po ptokach.

Możemy teraz jedynie ustalić jak organizować eliminacje w PES 2014 :/
Masz racje trzeba dbać o starych dobrych klientów, ale też nie wolno zapominać o nowych, którym jak widać te zasady nie leżą... :-\ :-\ Więc jak mówisz pasowałoby znaleźć kompromis na następne el. tak, aby starzy i nowi klienci byli zadowoleni, bo jak na razie te zasady promują tych pierwszych, a nie wolno zapominać o tych drugich, którzy rozwijają serwis...
" border="0" border="0

Offline StachMKS

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 10, 2012, 11:44:24 »
Ja nie wiem po co ta dyskusja. Ja punkty bonusowe mialem tylko za ranking, zawalilem eliminacje gram w 3 lidze i nie narzekam na forum ze zasady sa do niczego... Wg mnie każdy znał zasady przed rozpoczęciem... Oczywiście ilość dodatkowych punktów w przyszłej edycji powinna być dużo niższa, ale to na przyszły rok... Jak dla mnie nie ma różnicy w której lidze gram bo to jakaś rozrywka pograć w lidze i walczyć o awans lub o utrzymanie :). wg mnie każdy znał zasady tak jak ja i wiedział, że wygrywając wszystkie mecze może grać w II lidze... Powiem krótko to powinna być zabawa a nie spinanie się o wynik i o walkę nie wiadomo o co...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 10, 2012, 11:49:13 »
To moze najlepszym rozwiazaniem bedzie przeprowadzic jeszcze raz eliminacje?? I od nowa ustalic wszystkie ligi itd?
Szczeze to nie wiem dlaczego takiej liczby protestow odnosnie bonusow nie bylo jak wystartowaly zapisy do ligi? ::)

to dlaczego jesli co roku są takie protesty, nieważne czy przed czy po nie ma zmian na drugi rok?

I sabbi dalej nie rozumie, co ma dbanie o stałych klientów do zwiększania im szans kosztem nowych graczy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 11:54:01 wysłana przez Ukassiu »

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 10, 2012, 12:47:44 »
nawet jesli sa juz te bonusy to sa przyznawane bez sensu poniewaz przyklad:
staly gracz ktory gral w 1 lidze pesleague w pes10 i 11 i 2 sezony w pes12 a nie rozegral trzeciego ostatniego sezonu juz nie otrzymal 5pkt bonusu poniewaz liczyl sie tylko ostatni sezon.
A nowy gracz ktory przyszedl na pesleague i zagral tylko w ostatnim sezonie pes12 juz otrzyma taki bonus wiec jaka tu sprawiedliwosc doceniania stalych graczy ?
Gracze typu Piter i Toksyna ktorzy rozegrali 2 sezony w pes12 a nie uczestniczyli juz w trzecim nie otrzymali bonusow.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 10, 2012, 14:48:49 »
Panowie ta dyskusja toczy sie dlatego ze jeden uznal ze powininen byc w perwszej lidze. Gdyby sie wniej znalazl wygrywajac wszystkir mecze a nie jeden remisajac wogole nie byloby tych dywagacji. Podobnie jest z walkowerami jak ktos dostanie na swoja niekorzysc to zaczyna sie lament ze trzeba zasady zmienic.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 10, 2012, 14:57:29 »
tak to jest w Polsce, że jak coś się nie stanie, to się tym nie zainteresujemy... Przykład - hala na której zawalił się dach, bo nie był odśnieżany... Teraz co zimę się to robi ::) ::) Teraz sprawa tyczy się kolegi Joe.Cole'a, w następnych el. do 14tki może tyczyć się kolejnego/ych dobrego/ych nowego/ych gracza/y... Ale jak widzimy nawet teraz, tu nie chodzi tylko o jednego gracza, bo jest nas trochę myślących podobnie i nie jest to ważne kto był "bodźcem" do takich przemyśleń
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 14:59:42 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 10, 2012, 20:05:24 »



powinno być więcej meczy w grupie lub limit max. bonusa np. 6pkt a nie 10 jak to otrzymali niektórzy - ale teraz jest już trochę po ptokach.

Możemy teraz jedynie ustalić jak organizować eliminacje w PES 2014 :/
czyli ktoś dał ciała po całości

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 10, 2012, 21:33:00 »
Panowie ta dyskusja toczy sie dlatego ze jeden uznal ze powininen byc w perwszej lidze. Gdyby sie wniej znalazl wygrywajac wszystkir mecze a nie jeden remisajac wogole nie byloby tych dywagacji. Podobnie jest z walkowerami jak ktos dostanie na swoja niekorzysc to zaczyna sie lament ze trzeba zasady zmienic.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

Ta dyskusja toczy się co roku i zawsze wychodzi na to, że zasady są złe. Za rok zasady pozostają takie same i jak ktoś spróbuje skrytykować, to od razu jest, że przecież znał zasady itp. No, ale cóż...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 11, 2012, 18:16:30 »
czyli ktoś dał ciała po całości
jeżeli tak było ustalone, to raczej nie... Teraz ważne jest to, żeby znaleźć kompromis do el. ligowych w 14tke
" border="0" border="0

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 12, 2012, 10:07:24 »
Panowie ta dyskusja toczy sie dlatego ze jeden uznal ze powininen byc w perwszej lidze. Gdyby sie wniej znalazl wygrywajac wszystkir mecze a nie jeden remisajac wogole nie byloby tych dywagacji. Podobnie jest z walkowerami jak ktos dostanie na swoja niekorzysc to zaczyna sie lament ze trzeba zasady zmienic.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

amen :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 12, 2012, 10:20:36 »
   tak się zniechęca wartościowych graczy do gry na pesleague  >:( >:( >:(                                                                                                                                                                                                                        i tak mówi członek
 zarządu serwisu wstyd :o :o :o :o :o. Zagrałem z  Joe mecz o dopiero się dowiedziałem jak w tą grę można grać ;D ;D

może i Tobie wstyd mi nie, z dziwnego założenia wychodzicie że jak coś nie gra to od razu wszyscy mają na głowach stawać i to zmieniać spójrz jak to wygląda w rzeczywistości do ligi zadeklarowało się 175 osób z czego nie całe 10% procent ma pretensje do sposobu przeprowadzonych kwalifikacji i to tak zawyżone dane
owszem można się zastanowić nad zmianą pkt bonusowych jeżeli będzie ona korzystniejsza niż dotychczasowe rozwiązanie, ale bez przesady to co napisałem powyżej jak mi nie "pasi" to nie gram (już nie wspominając że to nie jest tak że ktoś nie ma możliwości w ogóle grać tylko to że np zaczynam od ligi nr 2)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pesleague? HAHAHA.
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 12, 2012, 10:20:36 »