Autor Wątek: Kitserver GDB  (Przeczytany 1331 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Brooks

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.10.2012r.
Kitserver GDB
« dnia: Listopad 17, 2012, 13:44:51 »
Witam wie ktoś może jak dodać / przypisać stroje dla klubu który nie ma folderu w GDB ? Chodzi mi o wrzucenie fantasy kitsów dla klubu ktory nie posiada swojego folderu w GDB.

Offline ★Blue Boy★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: PILICA
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kitserver GDB
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2012, 19:36:51 »
TUTORIAL BY OLMAJTI

A wi?c je?li posiadasz folder GDB w kitserverze to:

1. W folderze 'uni' znajduje si? plik map.txt. [map.txt to mapa strojów które s? skatalogowane w folderze 'uni'] folder 'uni' jest podfolderem GDB. ?cie?ka do niego, u mnie wygl?da tak: E:\PES2012\kitserver\GDB\uni.

2. W pliku map.txt odnajdujesz szukan? dru?yn?:

 a) je?li j? znalaz?e? wklejasz stroje do odpowiedniego folderu. dla mnie np ?cie?ka wygl?da tak: E:\PES2012\kitserver\GDB\uni\EPL\Arsenal\ga- dla bramkarz Arsenalu,

 b)  je?li nie to czytaj dalej.

3. Jak to czytasz to znaczy ?e nie masz w pliku map.txt dru?yny której stroje chcesz zmieni?.

4. Do podpisania dru?yny do struktury kitservera musisz w jakimkolwiek edytorze sprawdzi? jej ID w grze.(Polecam PES 2012 EDITOR by W!LD@)

5. Kolejny krok to stworzenie tej w?a?nie struktury folderów. przyk?ad: uni-->bundesliga--->bayern-->euro-ga, euro-gb, euro-pa euro-pb, ga,gb,pa,pb- gdzie foldery 'euro-' to foldery odpowiedzialne za stroje w europejskich pucharach. (dru?yny wyst?puj?ce w europejskich pucharach które nie s? w w ?adnej z lig najlepiej wrzuci? do folderu o nazwie np: euro 'uni-->euro-->metalist-->itd

6. Struktur? folderów wraz z ID dopisujesz do pliku map.txt w nast?puj?cej postaci: 101, "EPL\Arsenal" gdzie 101 to ID.

Przyjmuje zamówienia - szczególy nr gg 6241688!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kitserver GDB
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2012, 19:36:51 »