Autor Wątek: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague  (Przeczytany 5793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 27, 2012, 17:02:38 »
bez obrazy ale jak dla mnie rychu to robi za takiego "macierewicza pesleague" ;p wszędzie doszukuje się sztucznej mgły i śladowych ilości trotylu :D
to dlaczego ty masz dobre połaczenie a matip belze deimian słabe po prostu większość ma neo czy inny shit i grę tnie na maksa gram z kolegami w pesa siedzimy na skype w konfie gramy i rozmawiamy i gry nie tnie a tu wieczne jakieś lagerstwo david dave ma racje , odnośnie jego wypowiedzi  a dlatego zabieram głos bo mnie denerwujecie  dobraliście się  w trzech chyba wiesz o kim mówię i jesteście hamulcami tej strony przykład eliminacje ligowe oszwabiliście chłopaka a mimo to mówicie ze jest dobrze  a jeśli nawet ktoś wam wytknie to i tak mu wciśniecie dokładnie ty sabbi, belze i matip że nie ma racji jak dla mnie ta strona nie jest dla graczy tylko dla tych co są opiekunami myślicie że jesteście pępkami świata

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 27, 2012, 17:09:28 »
to dlaczego ty masz dobre połaczenie a matip belze deimian słabe po prostu większość ma neo czy inny shit i grę tnie na maksa
nie żebym kogoś bronił, ale sam mam neostradę vdsl2 40 mb i grałem z deimianem i matipem, który też ma neostradę i nie poczułem ani laga, no nie wiem Rychu... A co do ostatniego zdania to masz trochę racji nie bez kozery w niższych progach ekipy mówi się o załodze "beton PZPN", ale ja się tym już przestałem przejmować
" border="0" border="0

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 27, 2012, 17:14:51 »
to dlaczego ty masz dobre połaczenie a matip belze deimian słabe po prostu większość ma neo czy inny shit i grę tnie na maksa gram z kolegami w pesa siedzimy na skype w konfie gramy i rozmawiamy i gry nie tnie a tu wieczne jakieś lagerstwo david dave ma racje , odnośnie jego wypowiedzi  a dlatego zabieram głos bo mnie denerwujecie  dobraliście się  w trzech chyba wiesz o kim mówię i jesteście hamulcami tej strony przykład eliminacje ligowe oszwabiliście chłopaka a mimo to mówicie ze jest dobrze  a jeśli nawet ktoś wam wytknie to i tak mu wciśniecie dokładnie ty sabbi, belze i matip że nie ma racji jak dla mnie ta strona nie jest dla graczy tylko dla tych co są opiekunami myślicie że jesteście pępkami świata

Ok Rych powiedz nam jaka jest Twoja wizja na walke z lagami? :)
Masz kogos kto wykona IDEALNY SUPER SKUTECZNY program typu LD?
Jesli TAK to super przyda sie... A jesli nie to powiedz co w tym przypadku zrobic trzeba?

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 27, 2012, 17:19:32 »
Ok Rych powiedz nam jaka jest Twoja wizja na walke z lagami? :)
Masz kogos kto wykona IDEALNY SUPER SKUTECZNY program typu LD?
Jesli TAK to super przyda sie... A jesli nie to powiedz co w tym przypadku zrobic trzeba?
     program jest a nie dziadostwo ld  spytajcie mściciela  nazywa sie winmtr dokładnie pokazuje cały ruch sieci dwóch graczy a wystarczy że jeden go odpali  i bardzo dokładny

Offline gienek85

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 558
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 15.10.2011r.
Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 27, 2012, 18:57:19 »
Radomiak do domu BRON RADOM PANY

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Odp: Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2012, 19:31:26 »
Nie ma sensu dyskutowac na ten temat zarzad pesleague stawia na ilosc a nie jakosc wiec niestety musimy sie z tym pogodzic i to uszanowac albo zmienic lige jak nam sie nie podoba...
Innego wyjscia nie ma osobiscie tez bym wolal lige na 20 honorowych z idealnym laczem graczy niz 160 z czego wieksza polowa to lagerzy chamy i prostaki ;]

Do tego jest liga fairplay. Zyjesz w spoleczenstwie gdzie masz chyba jeszcze mniej korzystne proporcje i tez rzsd jest temu winien ?

Wysyłane z mojego A500 za pomocą Tapatalk 2

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Odp: Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 28, 2012, 19:33:35 »
     program jest a nie dziadostwo ld  spytajcie mściciela  nazywa sie winmtr dokładnie pokazuje cały ruch sieci dwóch graczy a wystarczy że jeden go odpali  i bardzo dokładny

W obecnych czasach juz nie dokonca wiarygodne bo puszczanie pinga i traceroutea wyzszym priorytetem to bardzo czesta praktyka. Niestety gry juz uzywaja innych pakietow i jest lipa mimi ze na testach jest ok.

Wysyłane z mojego A500 za pomocą Tapatalk 2

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Odp: Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 28, 2012, 19:36:29 »
to dlaczego ty masz dobre połaczenie a matip belze deimian słabe po prostu większość ma neo czy inny shit i grę tnie na maksa gram z kolegami w pesa siedzimy na skype w konfie gramy i rozmawiamy i gry nie tnie a tu wieczne jakieś lagerstwo david dave ma racje , odnośnie jego wypowiedzi  a dlatego zabieram głos bo mnie denerwujecie  dobraliście się  w trzech chyba wiesz o kim mówię i jesteście hamulcami tej strony przykład eliminacje ligowe oszwabiliście chłopaka a mimo to mówicie ze jest dobrze  a jeśli nawet ktoś wam wytknie to i tak mu wciśniecie dokładnie ty sabbi, belze i matip że nie ma racji jak dla mnie ta strona nie jest dla graczy tylko dla tych co są opiekunami myślicie że jesteście pępkami świata

Pepkiem swiata jest ten ktory uwaza ze ma jedyna sluszna racje, ktora sie bierze z tego ze 'prawo' w jednym przypadku zadzialalo na jego nie korzysc. Wogole co to za podejscie do zasad ze sa dobre pod warunkiem ze dzialaja na moja korzysc a jak nke dzialaja to podnosic lament ze wielka niesprawidliwosc nas spotkala i tzreba natychmiast zmieniac reguly.

Wysyłane z mojego A500 za pomocą Tapatalk 2

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Odp: Odp: Proszę o całkowite usunięcie mnie z ligi pesleague
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 28, 2012, 19:36:29 »