Autor Wątek: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]  (Przeczytany 6372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« dnia: Grudzień 15, 2012, 15:07:01 »
Witam ponownie wszystkich tych co za mna tesknili :P
No to tak jestem w szoku i musze pochwalic pesleague za:
+ ligi krajowe
+ forma losowa
+ wykluczenie graczy z watpliwa reputacja
Takze jak widzisz Matip zawsze potrafie pochwalic i docenic jak sie wprowadzi cos fajnego.
Tak samo bylo z systemem LM i LE jaki opracowal essabbi do dzisiaj go za to chwale Mrugnięcie
Po prostu rewelacja jednak oplacalo sie poswiecic by cos sie zmienilo na tym serwisie na lepsze ale czy nie za pozno na te zmiany ?

dlatego powinieneś napisać petycje do KONAMI aby
A - ustawili tak sędziego że w chwili faulu od tyłu daje automatycznie 3 pkt dla poszkodowanego przerywając cały mecz
B - wyłączyli opcje faulowania
masz też opcje
C - napisać do UEFA aby zmienili zasady gry piłki nożnej (nie tylko red card lub yellow w takiej sytuacji) ale całkowity zakaz co za tym idzie na pewno następna odsłona PES-a, Fify i innych tego typu gier będą tak zmodyfikowane jak to jest w rzeczywistości
D - jest jeszcze jedna opcja tak samo durna jak pozostałe że zamontujesz sobie z 3 kamery w chacie i zawsze jak będziesz grał będą nagrywały każdy mecz potem od razu jakiś programik który będzie tak przerabiał pliki aby było gotowe do wysłania na pesleague.pl, ale najpierw musisz zmusić nas zarząd abyśmy za każdy taki faul albo blokowali graczy albo wywalali na stałe  ;D ;) :D ::) ::) ::)
Ale co do posta belze to zalamka... ;/
Belze Ty chyba nie rozumiesz ze ta cala napinka o te faule taktyczne i chamska gre nie fair play nie jest o to ze Ci gracze tak graja (bo tego nikt im nie zabroni) tylko o to ze wy zarzad pesleague nic z tym nie robiliscie. Tu nie trzeba ani ustawiac sedziego ani wylaczyc faulowania ani pisac do uefa fifa czy konami by zabronili faulowac badz wylaczyli ta opcje w grze.
Tu trzeba pisac tylko i wylacznie do zarzadu pesleague aby oni cos z tym zrobili bo to ich liga a nie UEFA i FIFA to wasza liga i wasze rozgrywki. UEFA maja wlasne i sie nimi zajmuja i karaja takich graczy ktorzy graja w ten sposob a wy nic z tym nie robiliscie az do Lig Krajowych Uśmiech
We wszelkiego rodzaju rozgrywkach UEFA FIFA czy angielskiej federacji FA faul taktyczny to poważne naruszenie zasad gry a zawodnik ktory sie go doposci jest surowo karany najczesciej czerwona kartka kara finansowa i do tego jeszcze automatycznym wykluczeniem w nastepnym meczu jesli faul byl celowy i z premedytacja to moze otrzymac kare nawet kliku spotkan. Przytocze tutaj przyklad Wayne'a Rooney'a ktory kazdy zna cytuje:

"Wayne Rooney zobaczył czerwoną kartkę w meczu eliminacji Euro 2012 z Czarnogóra. Angielska federacja zamierza walczyć, by piłkarz nie dostał wysokiej kary.
Czerwona kartka dla Rooneya oznacza automatycznie jeden mecz zawieszenia w spotkaniu o punkty. W związku z celowym faulem piłkarza, kara może zostać zwiększona do dwóch, a nawet trzech spotkań. Byłby to spory cios dla drużyny.
Komisja dyscyplinarna UEFA będzie rozpatrywała kwestię powiększenia kary dla piłkarza reprezentacji Anglii "

Wiec jak widzisz belze to komisja UEFA zajmuje sie swoimi rozgrywkami a nie waszymi.
Nie ma sensu pisania do konami od 2 lat proboje wam powiedziec ze to wasza liga i ze to zarzad tej ligi tworzy komisje dyscyplinarna i ze to on powinien karac graczy ktorzy graja chamsko i nie fair play.
Pozdrawiam i zycze udanej zabawy w ligach krajowych i innych rozgrywkach ;)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 15:29:49 wysłana przez DavidDave »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2012, 17:51:47 »
widzisz trzeba było też zacytować na co to była odp. oczywiście odp. ironiczna

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2012, 17:58:03 »
no Twoja ironiczna odp. a propos mojej wiadomości dotyczącej chamskich kos przy 1na1, więc tu jak najbardziej zgadzamy się z Davidem
" border="0" border="0

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2012, 18:31:13 »
Dlatego David jestem za tym,aby w meczach ligowych wpisywac kartki (warunek konieczny) bo wtedy mozna zweryfikowac kto fauluje najczesciej i kto dostaje najwiecej kartek i gra nie fer. I wtedy kiedy zobaczysz ze gracz x ma 30kartek a gracz z 10kartek na 38meczy,wtedy mozna stosowac jakies kary dla takich graczy. Bo rzucanie pustych,klamliwych slow (w 99% jak sie przegra mecz) ze kosisz sam na sam itp to zadna przyjemnosc kiedy mecz byl rozegrany w duchu "fair play"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 18:34:55 wysłana przez Martinso »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2012, 18:44:42 »
Martinso z tego co widzę, to chcesz nam powiedzieć, że masz taką, a nie inną opinię na pesleague już od kilku lat/PES-ów tylko i wyłącznie przez kosy 1na1, których to i tak niema... ::) ::)
" border="0" border="0

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2012, 19:13:18 »
Martinso z tego co widzę, to chcesz nam powiedzieć, że masz taką, a nie inną opinię na pesleague już od kilku lat/PES-ów tylko i wyłącznie przez kosy 1na1, których to i tak niema... ::) ::)

Artur,jak dobrze pamietam rok temu,a takze 2lata temu,zarzad dal wszystkim czysta karte.. Ty mowisz o tym co bylo pare lat temu,spojrz na graczy jak graja teraz a nie jak grali w przeszlosci.. Naprawde nie robmy z tematu kolejnego "pisma swietego" ja tylko dalem propozycje co do wpisywania kartek,bo to by udowodnilo kto kosi najwiecej i po drugie, mecze byly by jeszcze bardziej "czystsze" i prosze Cie, nie wjezdzaj juz na mnie i nie powtarzaj 100razy tego samego.. Czy do kartek to jest zly pomysl?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2012, 20:27:08 »
kartki, to już dawno powinny być wprowadzone, albo usunięte z pomeczowego protokołu żeby nie wpisywać milion razy bezsensownych zer, a to, że dwa lata temu, czy rok Zarząd dał czysta kartę nie zmienia nic, bo gracze pamiętają co robiłeś, a teraz robisz podobnie min. ja się o tym przekonałem, więc opinia o Tobie nie wzięła się z powietrza i wcale na Ciebie nie najeżdżam, ale jak słyszę, że złodziej chce uczyć uczciwości, to mnie aż skręca :-\ :-\
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 20:40:42 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 15, 2012, 20:51:17 »
kartki, to już dawno powinny być wprowadzone, albo usunięte z pomeczowego protokołu żeby nie wpisywać milion razy bezsensownych zer, a to, że dwa lata temu, czy rok Zarząd dał czysta kartę nie zmienia nic, bo gracze pamiętają co robiłeś, a teraz robisz podobnie min. ja się o tym przekonałem, więc opinia o Tobie nie wzięła się z powietrza i wcale na Ciebie nie najeżdżam, ale jak słyszę, że złodziej chce uczyć uczciwości, to mnie aż skręca :-\ :-\

Artur, dobrze z towarzyskich można usunąć kartki bo te nigdzie się nie zapisują i tutaj jest nie potrzebna statystyka, ale w lidze jak najbardziej, bo jak usłyszysz kiedyś po wygranym meczu że dałeś 2kosy swojemu rywalowi to dopiero Cię bedzie skręcać.. a to nie jest miłe :/

Wiesz co mi Kamil napisał 2dni temu ??? czyściutką ściemkę i jak chcesz chętnie Ci ją pokaże, kłamstwa i krętactwo !!
Jak zaznaczam, w lidze NiKT oprócz jego nie sprawdzał mnie z jakości sieci (LD) oraz nie wyzywał.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 20:53:17 wysłana przez Martinso »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2012, 21:06:04 »
No dokładnie, po jaką cholerę są te rubryki do wpisywania bramek?

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2012, 21:26:03 »
powinien byc obowiazek wpisywania kartek, w towarzyskich rowniez, i potem moze w profilu jakis odsetek np ilosc kartek na mecz itp ?
a po przekroczeniu w lidze czy pucharu,turnieju, jakiejs okreslonej ilosci, jakas kara, taka zeby tych jeb**** kosy wreszcie wyeliminowac, zgadzam sie z Davem w 100% :)

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2012, 22:54:55 »
powinien byc obowiazek wpisywania kartek, w towarzyskich rowniez, i potem moze w profilu jakis odsetek np ilosc kartek na mecz itp ?
a po przekroczeniu w lidze czy pucharu,turnieju, jakiejs okreslonej ilosci, jakas kara, taka zeby tych jeb**** kosy wreszcie wyeliminowac, zgadzam sie z Davem w 100% :)

Jeszcze inaczej, jest średnia bramek na mecz, to może być średnia kartek na mecz, jeszcze lepszy pomysł, i wtedy nawet w towarzyskich kartki by się liczyły !!
Także się zgadzam z wami, to jest bardzo dobry pomysł

Offline fortis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.08.2012r.
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2012, 23:46:27 »
Martin, ale i tak znaleźliby się tacy co by wpisywali 0-0, niezależnie od przebiegu meczu. Jak już miałyby zostać kartki to jestem za tym aby tylko czerwone, wiadomo za co by były, a jak ktoś dostanie żółtko trudno...faul taktyczny, czasami nie z naszej winy i gramy dalej.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 16, 2012, 12:37:43 »
Nie moga byc tylko czerwone, jak juz to wszystkie bo czasem za niektore faule przy wyjsciu sam na sam dostajesz "tylko" zolta wiec musza byc i zolte i czerwone :)

Pozostaje kwestia kar za ilosc kartek/srednia kartek tu trzeba dojsc do rozwiazania obu tych rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 12:39:39 wysłana przez kubaki »

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 16, 2012, 14:06:43 »
Nie moga byc tylko czerwone, jak juz to wszystkie bo czasem za niektore faule przy wyjsciu sam na sam dostajesz "tylko" zolta wiec musza byc i zolte i czerwone :)

Pozostaje kwestia kar za ilosc kartek/srednia kartek tu trzeba dojsc do rozwiazania obu tych rzeczy.

Dokładnie jestem za tym i chciałbym żeby kartki weszły w życie pesleague.

Offline kolokolo129

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2009r.
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 17, 2012, 08:11:57 »
A mi się wydaję że David wróci tu inaczej by nie pisał :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 17, 2012, 21:54:14 »
uhh czemu mi post skasowałeś :'( :'(
" border="0" border="0

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 17, 2012, 23:22:38 »
Artur a dziwisz się ? :-)

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2012, 04:33:35 »
A mi się wydaję że David wróci tu inaczej by nie pisał :)

Tak ale tylko po to by skomentowac tak glupi komentarz jak Twoj :D
Juz nigdy nie zagram w tej lidze mam swoj honor "no fair play" mowie stanowcze NIE! ;]
Respect szacunek dla przeciwnika honorowa gra fair play to sie liczy pozdrawiam.

Offline kolokolo129

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2009r.
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2012, 09:17:50 »
Mówiłem że wróci :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2012, 18:47:34 »
zajebiste jest, to, że w XXI nie można się wypowiedzieć na forum nie łamiąc przy tym jego zasad - i kto tu się jak dziecko zachowuje?? ::) ::)
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Moja szczera i ostatnia opinia na tym forum ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2012, 18:47:34 »