Autor Wątek: stroje  (Przeczytany 5266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anih1

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2012r.
stroje
« dnia: Styczeń 25, 2013, 01:03:11 »
Witam , mam xboxa 360 i nie wiem może nie ma takiej opcji ,na xboxa 360 ale zawsze warto się dopytać ;p
wiec jak widomo gram na xboxie 360 w pesa 13

i stroje jak np. argentyny , brazyli mam jakies dziwne yy nie licencjonowane , wgralem z gry jakies dwa patche ale nie wiem czy są juz zainstalowane , no ale chyba sie nie wgraly dobrze bo nadal nie mam tych stroji co w temacie, licencjonowanych , albo moze te patche nie maja wgle ich , ogladalem ostatnio na youtube jak ludzie grają w pesa 2013 krajami np. argentyna i brazylia i dziwne dla mnie bo mieli licencjonowane :| co musialbym zrobic by takie mieć na xboxie ? jesli da się. i jak sprawdzic czy mam dobrze wgrane te dwa patche ( te z gry )

Offline babyk86

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: KRK
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: stroje
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2013, 13:30:51 »
Przeczytaj co dają te patche, bo może w nich nie ma licencjonowanych stroi brazyli. Jesli ma być to znaczy że zrobiles cos nie tak

Offline anih1

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2012r.
Odp: stroje
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2013, 00:38:52 »
no wlasnie nie widze zeby bylo to w tych patchach te stroje , tzn mowie o patchach ktore zz gry zainstalowalem czyli ; DATA PACK 1.0 , DATA PACK 2.0 . , DATA PACK 3.0 , mysle ze  dzialaja te data packi ? pisalo ze są dostepne wiec ja po prostu na nie kliknalem z xbox live i mi sie do konsoli sciagnely i bylo mozna zobaczyc jakie buty i cos tam jeszcze co dostalem ,wiec mysle ze są te rzeczy no ale

widzę że inni po prostu mają stroje argentyny , brazyli , chelsea, itd. oryginalne i kluby takie jak liverpool z prawdziwym herbem i strojami , jak to się robi ? konami gdzieś wydało jakiś dodatkowego data packa czy cos ?


2. pyt i mozna jakos ustawić CPU żeby bardziej atakował ? tzn jak ja idę z piłką to cpu albo jakos stoi koło mnie jak ide albo robi krok dostawny :| a ja chce zeby cpu biegl do piłki i probowal odbierac,
3. i pyt czy mozna ustawić żeby trudniej dalo się odbierać piłke cpu ? bo gdy ja naciskam klawisz z odebraniem to w sumie zawsze odbieram piłke a chciałbym tak ustawić zeby nie kiedy nie dało się odebrac jak w prawdziwym meczu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 00:52:38 wysłana przez anih1 »

Offline anih1

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2012r.
Odp: stroje
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2013, 01:17:11 »
POMOŻE KTOŚ ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: stroje
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2013, 01:17:11 »