Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1211546 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #280 dnia: Marzec 27, 2013, 17:21:25 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Niewielki artykuł z twórcą PES2014.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #281 dnia: Marzec 28, 2013, 14:11:11 »
ja się zgadzam z koziom i frieza
w sumie nawet fajnie by było kiedyś połączyć managera z pesem.. pamiętam w lma można było stadion budować:)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #282 dnia: Marzec 29, 2013, 10:26:17 »
 lma ??

Offline komiks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 199
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #283 dnia: Marzec 29, 2013, 10:46:39 »
A ja mam pytanie czy powróci w PES 2014 tryb become a legend ONLINE? Oriętujecie się panowie?



**********************************************************************************************************************************

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #284 dnia: Marzec 29, 2013, 13:26:46 »
lma ??
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Lma Manager 2007 produkcji Codemasters.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #285 dnia: Marzec 29, 2013, 16:11:42 »
29.03.2013

EKSKLUZYWNY Q&A Z KEI MASUDĄ



Kei Masuda, producent Pro Evolution Soccer dał nam chwilę, aby odpowiedzieć na nasze pytania w wywiadzie, gdzie daje nam więcej wskazówek na temat przyszłego silnika.

Zacząłeś mówić o nowym silniku PES. Możesz wyjaśnić początek rozwoju i jak PES będzie się rozwijać?

Jak można przeczytać, silnik graficzny jest wynikiem naszej współpracy z Kojima Productions i wykorzystuje elementy silnika Fox Engine. Jednak robimy zupełnie inny produkt, więc zespół PES Productions musiał opracować najważniejsze rzeczy - nowe modele fizyki i AI. Elementy te są ogromnym usprawnieniem dla serii, a praca nad nimi zajęła nam dużo więcej czasu niż nad jakimkolwiek innym tytułem sportowym.


Jak PES 2014 będzie korzystał z nowego silnika?

Wkrótce przejdziemy do szczegółów produktu. Przyszłość PES jest bardzo ekscytująca. Wbrew temu, co mogliście przeczytać w internecie, nie powiedzieliśmy dosłownie nic o PES 2014. Warto również wiedzieć, że nie powiedzieliśmy nic o następnej generacji platform konsolowych. Jak już powiedziałem, oba te tematy zostaną poruszone wkrótce, więc proszę o śledzenie naszych oficjalnych komunikatów.


Jeśli jeszcze nie zapowiedzieliście PES 2014 i nie rozmawialiśmy o kolejnych platformach generacji, skąd pochodzą obecne zbiory materiałów?

Wszystko co do tej pory zademonstrowaliśmy opiera się na technologii obecnej generacji przy użyciu nowego silnika PES. Naprawdę uważamy, że ważne jest, aby zapewnić niesamowite doświadczenie na maszynach dla naszych fanów. Nie będziemy fałszować materiałów. To jest to, co naprawdę przyniesie PES i jest to o wiele więcej niż tylko lepsze wrażenia graficzne.


Co o nowych formatach, nie tylko o konsolach następnej generacji. Czy zespół PES Productions pracuję na planach na przyszłość?


Nowy silnik został zaprojektowany tak, by używał w całości możliwości silnika w zależności od platformy. Oczywiście będziemy słuchać, z których urządzeń nasi fani chcą korzystać, ale z pewnością nowy silnik jest bardzo elastyczny i bardzo silny.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #286 dnia: Marzec 29, 2013, 17:13:35 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Lma Manager 2007 produkcji Codemasters.


O jaaaaa ! Dzięki Ci, że znalazłeś tą grę! Kiedyś tyle jej się naszukałem! Dzięki ;)

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #287 dnia: Marzec 29, 2013, 20:57:43 »
No jak można o takim czymś zapomnieć?:P pamiętam na psx był jeszcze jeden genialny manager :)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 19.03.13)
« Odpowiedź #288 dnia: Marzec 30, 2013, 13:00:47 »
ja się zgadzam z koziom i frieza
w sumie nawet fajnie by było kiedyś połączyć managera z pesem.. pamiętam w lma można było stadion budować:)

Dokładnie, mi się cały czas marzy taka hybryda FMa i PESa, gdzie miałbym rozbudowane funkcje menedżerskie. Samo rozgrywanie meczów i od czasu do czasu naciśnięcie odpowiedniego dialogu czy zrobienie transferu jest dla mnie zbyt nudne. Ta cała otoczka w FMie mnie wciąga, gdyby jeszcze można do tego rozgrywać mecze jak w PESie to byłaby gra idealna...

Offline P@ul

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #289 dnia: Marzec 30, 2013, 14:12:39 »
Było kiedyś połączenie Fify z managerem którymś ale nie pamiętam już w którym roku chyba 2009

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #290 dnia: Marzec 30, 2013, 14:56:54 »
Nom ale przy aktualnym pesie połączenie z managerem jak dla mnie było by hmm.. niefajne, nie wiem jak wam ale mi się przejadł ten pes i czekam na jakieś bum w tej 14' i mam nadzieje że nie skończy się tylko na latających koszulkach i ich brudzeniu.
Super by byłą dobra rewolucja (zadowalający pes 2014) + później dodanie właśnie takich funkcji jak choćby rozmowa motywacyjna-> trening, postawa w meczu, rozmowa w szatni przed i w trakcie spotkania.. zarządzanie cenami biletów rozbudowa wirtualnego obiektu (akurat to wydaję się być mało realne)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline TiDi

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2012
  • location: Płock
  • Wiadomości: 273
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.11.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #291 dnia: Marzec 30, 2013, 14:59:23 »
Prosze cię rozbudowanie obiektów,może za jakieś 10 lat,co do reszty to rozmowa w szatni przed i po połowie to by było coś.
" border="0

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #292 dnia: Marzec 30, 2013, 15:31:34 »
tak czytam... czytam... i się zastanawiam czy twór z połączenia FM + PES zmieściłby się na 5 płytkach DVD...
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #293 dnia: Marzec 30, 2013, 21:08:45 »
A co powiedzielibyście na to, żeby w Pro Evolution Soccer statystyki graczy trochę się zmieniły, np.

* Koniec overrali typu: Messi 99, Ronaldo 98, Ibrahimović 93, a zamiast tego gracze otrzymują od 1 do 10 gwiazdek w zależoności od umiejętności i pozycji czyli:
Napastnicy: Messi 10*, Ronaldo 10*, Ibrahimović 9,5*, Falcao 9*, Lewandowski 8*
Pomocnicy: Xavi 10*, Iniesta 10*, Pirlo 10*, Xabi Alonso 9*, Gerrard 9*
Obrońcy: Thiago Silva 10*, John Terry 10*, Vidić 10*, Ramos 9*, Hummels 9*
Bramkarze: Buffon 10*, Neuer 10*, Cassilas 10*, Julio Cesar 9*, Boruc 8*

* Zmiejszenie ilości statystyk opisujących danego kracza do 10 najważniejszych:
Atak/Obrona/Gra głową/Siła strzału/Precyzja/Szybkość/Zwinność/Balans ciała/Siła*/Instynkt**

* W miejsce kart umiejętności dodanie kilku umiejętności specjalnych opisujących gracza, tj. np.:
- Xavi - Świetne podania, Przegląd pola, Opanowanie
- Messi - Niebywała zwinność, Niebywała skuteczność. Niebywały balans ciała
- Cristiano - Potężny strzał, Niebywały drybling, Specjalista od rzutów wolnych
- Buffon - Niebywałe opanowanie, Specjalista 1 na 1, Bezbłędny***

* Dodanie szeczgólowych opisów graczy, np.: jedna strona ze wszystkim - od ww. rzeczy do szczegółów typu: data urodzenia, miejsce urodzenia, dotychczasowe kluby, statystyki klubowe i reprezentacyjne.

ad.1
*Siła i balans ciała mogą być połączone w jedno, a dodane cos innego
** Instynky strzelecki dla napastników.pomocników i obrońców, a instynkt bramkarski dla golkiperów
*** Bezbłędny, czyli nie robi prostych błędów, typu wybicie przed siebie, przepuszczenie piłki, lub puszczenie "[cenzura]".

Offline gregory97

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.11.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #294 dnia: Marzec 30, 2013, 21:47:59 »
Frieza akurat statystyki moim zdaniem w piesie są idealne. Każda odpowiada czemuś innemu i jest to fajnie zrobione po co to zmieniać? Jedyne co mnie denerwuje od tej strony to speed merchant, bo jak jakiś piłkarz to ma to nawet jak będzie miał 60 to i tak będzie lepszy od większości graczy z ovr. 85.
Aupa Atleti

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 30, 2013, 22:10:09 »
dlatego napisałem mało realne.. proszę cię ( ;) )
Frieza to już wole jak jest:) lubię liczby, to prosta matematyka:)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #296 dnia: Marzec 30, 2013, 22:19:46 »
Cytuj
* Koniec overrali typu: Messi 99, Ronaldo 98, Ibrahimović 93, a zamiast tego gracze otrzymują od 1 do 10 gwiazdek w zależoności od umiejętności(...)

bardzo dobry pomysł na usunięcie Overrali, chociaż mniej więcej na tym samym to polega tylko tutaj masz x/100 a tam x/10 także wiele by to - Twój przykład - nie zmieniło...

Cytuj
* Zmiejszenie ilości statystyk opisujących danego kracza do 10 najważniejszych:
Atak/Obrona/Gra głową/Siła strzału/Precyzja/Szybkość/Zwinność/Balans ciała/Siła*/Instynkt**

skomentuje to krótki i zdecydowanym: raczej nie. im więcej statystyk tym większe zróżnicowanie "techniczne/siłowe" itd graczy...

Cytuj
* W miejsce kart umiejętności dodanie kilku umiejętności specjalnych opisujących gracza, tj. np.:

i tak nie wiem czy te karty dodają cokolwiek "umiejętności" zawodnikom czy innych rzeczy... nigdy do nich nie przywiązywałem wagi także mi to rybka... :P


Cytuj
* Dodanie szeczgólowych opisów graczy, np.: jedna strona ze wszystkim - od ww. rzeczy do szczegółów typu: data urodzenia, miejsce urodzenia, dotychczasowe kluby, statystyki klubowe i reprezentacyjne.

ciekawy smaczek, ale nie niezbędny... a ilość zajmowanego miejsca na dysku przez grę wg mnie można by lepiej spożytkować :)


Cytuj
*Siła i balans ciała mogą być połączone w jedno, a dodane cos innego
Ibrahimović z "balansosiłą" 95 - ze względu na swoją 'wielkość' i siłę,
Messi z "balansosiłą" 96 - ze względu na niesamowity balans...
wg mnie bezsens ;)

Cytuj
** Instynkt strzelecki dla napastników.pomocników i obrońców, a instynkt bramkarski dla golkiperów
*** Bezbłędny, czyli nie robi prostych błędów, typu wybicie przed siebie, przepuszczenie piłki, lub puszczenie "[cenzura]".

tak jak karty... nie wiem czy one coś zmieniały i to też zależy czy to by było żeby 'być' czy coś by zawodnikom dawało... jeśli ta 2. opcja to jestem za :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Arkadinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 10.02.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #297 dnia: Marzec 31, 2013, 00:35:26 »
Powinni dodać możliwość tworzenia logosów sponsorów na spodenkach, getrach (znaczki nike, adidas itd.) Oraz z tyłu koszulki. Więcej czcionek podobnych do adidasowych. Kamera z widowni, że przed sobą widać kibiców, tak jakby naprawdę siedzieć na stadionie. Tworzenie flag zawieszonych na stadionie. Więcej opcji w tworzeniu stadionów, np dwuczłonowa trybuna, takie coś jak na ŁKS. Podczas kariery rozbudowywanie stadionu, że najpierw mała trybuna, potem widać, jak pracują jakieś dźwigi, podczas meczu też nikt tam nie siedzi, tak jak jest obecnie na Podbeskidziu czy Górniku. Możliwość również w trybie kariery dodania sklepiku klubowego, urządzanie jak ma wyglądać, że kolory ścian i gadżety, tworzenie szalików i takie tam. W BaL i Master League możliwość brania udziału w treningu, że kamera zza gracza, i robienie slalomów, jakiś skipów albo przeplatanek. Tworzenie strojów treningowych dla zespołu i trenera. Przy okazji szkoleniowca, to nie tylko ten jeden meczowy garnitur, ale jakiś dres czy płaszcz mógłby się pojawić. Takie małe szczegóły, a gra będzie wyglądać o wiele lepiej. Pewnie jeszcze bym coś wymyślił, ale to tak na szybko. ;)

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #298 dnia: Marzec 31, 2013, 01:02:55 »
Faktem jest jednak to że mogli by dodać nowy system statystyk, który by bardziej wpływał na gre zawodników.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 01, 2013, 01:22:55 »
Co racja co racja:) im więcej statystyk tym lepiej:) im więcej statystyk tym większe zróżnicowanie :) takie odejmowanie statystyk i zamienianie je punktami czy gwiazdkami to chyba opcja rodem dla humanistów:P (nie obrażając nikogo oczywiście:) ) mogli by dodać osobowości piłkarzy, jak ciepanie fochów albo ambicja.. o albo -> nie do zajechania.
W fifie miało być ciepanie mięsa na decyzje arbitra.. ale nie wiem czy to się pojawiło.. mogło by to być np jako funkcja kapitana i wice kapitana.. za dużo mięsa- morale w dół za mało mięsa morale w dół.. każda z sytuacji oczywiście w odpowiednich momentach.. no bo co-> przegrywamy i nikt nie próbuje podnieść zespołu na duchu jakimś okrzykiem? prowadzimy-> a ten psychol jeździ po mnie.. chyba się potnę po meczu albo zamknę w szafce :P choć to z mięsem to troszku rzeźnickie:P Dużo jet rzeczy które mogli by dodać a odróżnili by te grę od fify.. a nie pilnować się co konkurencja doda.. na pewno wielu z was brakowało "STRZAŁEK" jak to kiedyś było gdzie można było nakazać zawodnikowi poruszanie się po boisku. Teraz mają być strefy poruszania się, ciekaw pomysł choć wykonanie pewnie będzie troszkę drętwe..
Choćby zachorowanie zawodnika, albo wizyta u dentysty (jak niektórzy piłkarze) albo wyjazd na PNA i zawodnik wraca zaczarowany przez tamtejszych magów (gervinho)
Rozmowa z mediami o zainteresowaniu zawodnika- wymiany zawodników- klauzule do kontraktów albo to co bym chciał... wybieranie pomiędzy sponsorami! tego mi brakuje.. a tak co moge zrobić zapisywać i jak jest czas podpisania save-load.. i tak aż się jakaś oferta spodoba..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.03.13)
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 01, 2013, 01:22:55 »