Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1233418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Bosz... Jak oni mogli nie kupić tej Bundesligi? Co za kretyni...

ja tam mogę grać na 10 nielicencjonowanych ligach arabskich bez możliwości edycji, jeśli tylko gameplay będzie zajebisty ;) ja nie wiem co wy od licencji chcecie... nie ma to nie ma, trudno... jak tylko gra jest porządna bez wielkich bugów i naprawdę przyjemna to nie ma się co rozwodzić nad licencjami, zwłaszcza, że PES jest łatwy w edycji (przynajmniej do tej pory) i można mieć lige jaką się zapragnie...
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
to jest żałosne, jak można nie było przebić oferty EA na Bundesligę, cholera 180 tysięcy Euro przy takiej sprzedaży to mało do cholery...

Ja jestem ciekaw skąd posiadasz takowe info. Bo wydaje mi się, że ta licencja jest liczona w milionach, a nie w tysiącach.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
@Letischoo, no tak masz dużo racji, ale kupując grę chciałbym mieć jednak te licencje i ligi bez żadnego wgrywania patchów itd. Płacę, więc wymagam.

@Koziom, przeczytaj to i będziesz wszystko wiedział.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piotr777

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2010r.
Wg mnie tego gościa po prostu ciśnie rzyć, bo pewnie został zwolniony i chce się mścić. Co do lig, to z każdej będę zadowolony, bo mówione gdzieś było, że narzędzia dla moderów będą dostępne z poziomu gry (nie pamiętam gdzie). Dla mnie najważniejsze jest żeby wymyślili jakieś sensowne rozwiązania w online i nowe ciekawe tryby (Be a Refree brzmi kusząco). 

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
wiesz że to może być prawda, bo może wyjawić co się wtedy działo...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Wg mnie tego gościa po prostu ciśnie rzyć, bo pewnie został zwolniony i chce się mścić. Co do lig, to z każdej będę zadowolony, bo mówione gdzieś było, że narzędzia dla moderów będą dostępne z poziomu gry (nie pamiętam gdzie). Dla mnie najważniejsze jest żeby wymyślili jakieś sensowne rozwiązania w online i nowe ciekawe tryby (Be a Refree brzmi kusząco). 
Żadne poważne źródło nie wspominało nic o narzędziach dla moderów.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
ba patche już nie wyjdą tak szybko, bo programiści najpierw będą musieli wszystko rozgryźć
" border="0" border="0

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
narzędzia dla moderów będą dostępne z poziomu gry
Be a Refree brzmi kusząco.

1. gdyby narzędzia dla moderów miały być dostępne z poziomu gry to ważyłaby ona z 10-15Gb... niestety, nie oszukujmy się ale nawet jeśli te narzędzia będą to raczej nie powalą na kolana ich możliwości ;)

2. Be a Referee - żałosny tryb... na co to komu i co miałoby wnieść... online nie pograsz, zabawy wiele by nie było pewnie nawet offline... raczej to taki "dodatek" jak "Be a Club Boss" ostatnio... nawet nie wiem czy było w PES 2012 czy to w PES 2013 jest bo nie myślałem żeby w to grać...


ba patche już nie wyjdą tak szybko, bo programiści najpierw będą musieli wszystko rozgryźć

jeśli z tym narzędziem wbudowanym do edycji (jakieś w miarę porządne) to prawda, to zapewne nie potrwa to dłużej niż 1-2 tygodnie ;) ale wątpie w prawdziwość tej informacji więc zapewne trochę to potrwa... :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
to jest żałosne, jak można nie było przebić oferty EA na Bundesligę, cholera 180 tysięcy Euro przy takiej sprzedaży to mało do cholery...
Mam nadzieję, że będzie bombowy gameplay i jeszcze z 1-2 jakieś słabsze ligi, bo ciężko znieść takie info. Co do patchy to obawiam się, że może sporo czasu zająć ogarnięcie tych wszystkich elementów gry, więc akurat im więcej lig tym lepiej
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
@darko11221 i inni, jemu chodziło chyba o rozbudowane narzędzie do edycji. Według zapowiedzi ma być ono całkowicie zmienione.

Cytuj
EDYCJA
Tryb Edycji zostanie całkowicie zmieniony, czyli plotki z ostatniego roku uważa się za prawdziwe. Aktualizacje obejmują możliwość nieograniczonych slotów dla grafiki, takich jak emblematy lub logo strojów, jak i slotów trybu edycji stadionów. W PES 2014 powinny również zostać dodane trzecie stroje dla różnych zespołów.

Offline marian123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.02.2012r.
  • Mancheter United GLORY
Jeśli ma być azjatycka liga mistrzów to mam nadzieję, że będzie można pograć jakąś azjatycką w ML lub w BAL.

Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Więcej lig z jednego kraju np. 3 i w trybie ML możliwość spadków i awansów, większe roszady, ciekawsza rozgrywka. Moim zdaniem świetne rozwiązanie (kariera od 3. ligi do 1.)

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
podobno ma być Japońska ale ile prawdy to nie wiem.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
"Be a Refree brzmi kusząco. "
to ja czekam na taką opcję "be a cunt like RvP" :D
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
by mogli dać opcję gra bramkarzem :) bo tu muszę jednak sięgać  po fifę

OnoMatoPeja

  • Gość
Cytuj
by mogli dać opcję gra bramkarzem  bo tu muszę jednak sięgać  po fifę

"Mogli by dać.... ?" Co kur** jeszcze by dać ? Koszenie trawy, bieganie golasów po boisku, grubasów wpierdalających chrupki na trybunach i ptaki srające w locie na zawodników oraz karabiny maszynowe dla bramkarzy... ?

Pierdoli*** farmazony jak nigdy. Cel jest jeden w symulacji. Dążenie do jak najbliższego realizmu.
A różne tryby, te rozsądne i mądre, mają urozmaicić rozgrywkę, a nie faszerować gry jakimś łajnem podobnym do trybu konkurencji, bo banda dzieciaków ma na to branie.

Spam o byle plotkę i informację, z dupy wyssane. Poczekacie 2-3 miesiące to się przekonacie. Inni odpuszczą bo słabe tryby, reszta zaś zagra, bo rewelacyjny gameplay może być który przyćmiewa tryby rozgrywki.

Ale jaki widać "apetyt który rośnie z czasem" nie ma dna i ludzkiej głupoty.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
W pesie 13 przy wciśnięciu odpowiedniej kombinacji przycisków można przełączyć się na bramkarza. Wystarczyło by jakby dali graczowi większą kontrole nad sterowaniem bramkarzem. Przykładowo trójkąt to wślizg pod nogi lub ten skok ala Boruc (jajami broni), kwadrat by odpowiadał za rzucenie się aż do słupka, sam kierunek daje rzucenie się średniej długości. Może L1 jako złapania piłki a L2 wybicie pięściami. No i tak mniej więcej jakby to poustawiali to może zmniejszyła by się ilość narzekających na gk w pesie bo każdy sam by mógł nimi sterować i to tylko z jego winy by padł gol.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2013, 18:22:29 wysłana przez Palacio »

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
by mogli dać opcję gra bramkarzem :) bo tu muszę jednak sięgać  po fifę

I nie jest to dla Ciebie nudne ? Ja po zagraniu połowy(gdzie były może ze 2 akcje na moją bramkę), zaczęłem wychodzić i grać w ataku. Granie bramkarzem jest strasznie nudne.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Jak dla mnie powinni powalczyć o kilka słabszych lig europejskich (np. ekstraklasa) i skupić się przede wszystkim na drugich ligach, co by szło grać normalnie w Master League. Wystarczyło by kilka lig: Liga Adelante, Serie B, Ligue 2, Championship i już jest zajebiście. Czemu tam nikt o tym nie pomyśli? Chyba wykupienie licencji na te ligi nie jest zbyt drogie...

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
"Mogli by dać.... ?" Co kur** jeszcze by dać ? Koszenie trawy, bieganie golasów po boisku, grubasów wpierdalających chrupki na trybunach i ptaki srające w locie na zawodników oraz karabiny maszynowe dla bramkarzy... ?

Pierdoli*** farmazony jak nigdy. Cel jest jeden w symulacji. Dążenie do jak najbliższego realizmu.
A różne tryby, te rozsądne i mądre, mają urozmaicić rozgrywkę, a nie faszerować gry jakimś łajnem podobnym do trybu konkurencji, bo banda dzieciaków ma na to branie.

Spam o byle plotkę i informację, z dupy wyssane. Poczekacie 2-3 miesiące to się przekonacie. Inni odpuszczą bo słabe tryby, reszta zaś zagra, bo rewelacyjny gameplay może być który przyćmiewa tryby rozgrywki.

Ale jaki widać "apetyt który rośnie z czasem" nie ma dna i ludzkiej głupoty.
Chyba trochę przegiąłeś. Nie prosił o tryb gry w kosza 1 na 1
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer