Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234237 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5320 dnia: Wrzesień 25, 2013, 10:06:14 »
Jeśli  Konami dopieści PESA 2015 i nie będzie tyle błędów i nie będą się SKUPIAĆ na uproszczeniu menu czy master ligi tylko na rozbudowaniu to wzbogacą się o sporą ilość graczy i będą mieć znaczna przewagę nad Fifą mimu braku licencji bo na to nie ma co liczyć w najbliższych paru latach.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5321 dnia: Wrzesień 25, 2013, 12:02:35 »
Jeśli  Konami dopieści PESA 2015 i nie będzie tyle błędów i nie będą się SKUPIAĆ na uproszczeniu menu czy master ligi tylko na rozbudowaniu to wzbogacą się o sporą ilość graczy i będą mieć znaczna przewagę nad Fifą mimu braku licencji bo na to nie ma co liczyć w najbliższych paru latach.

Choćby dopieścili PESa 2015 to to o jakiej przewadze mówisz? To FIFA od lat ma i będzie mieć ogromną przewagę praktycznie we wszystkim nad PESem przez najbliższe lata, a brak licencji z roku na rok tylko będzie się tylko  pogłębiał. W tym roku zniknęło 20 stadionów La Liga i mnóstwo innych, została garstka prawdziwych i reszta fake'owe.
Zniknęło sporo klubów z Other European Teams, a zyskali chyba tylko Legie, przez co została tam minimalna ilość klubów.
W fake'owej lidze angielskiej został już tylko Manchester United.
Zniknęła duża ilość prawdziwych strojów i nazwisk graczy w reprezentacjach, np. Japonia
Ogołocone Master League, prawie w niezmienionej formie, która pamięta czasy PS2
Brak 95% twarzy.

KONAMI postawiło w tym roku tylko na grafikę i gameplay, olewając wszystko inne lub nie mając na to czasu i pieniędzy. A bez nowych lig, unowocześnienia gry i trybów, lepszego marketingu tylko będą tracić z roku na rok fanów.
Już stracili mnóstwo fanów tym beta testem o nazwie PES 2014.
W tej chwili PES jest w porównaniu do FIFY grą indie nie mająca nawet startu do FIFY. Taka jest brutalna prawda. PES ani na starych ani na nowych konsolach, ba - nawet na PC nie dorówna już FIFIE, EA jest zbyt daleko i pędzi tempem Usaina Bolta, podczas gdy PES drepcze z roku na rok i raz robi krok w przód, by w następnym roku zrobić krok w tył.

FIFA 14 na starym silniku już dostaje wyższe oceny od tej "rewolucji" Konami, EA nawet nie musi się starać.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5322 dnia: Wrzesień 25, 2013, 12:04:33 »
co do tych twarzy jeszcze , ktoś mnie wcześniej poprawiał że nie wypuszczą 1000 tylko 100 więc oto cytat:
"Adam has also said that him and the team are aiming to have up to 1000 proper faces in the game within 2 months of launch."
no więc bedzie jednak 1000 :)
Steam: BlasiPL

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5323 dnia: Wrzesień 25, 2013, 12:29:36 »
Choćby dopieścili PESa 2015 to to o jakiej przewadze mówisz? To FIFA od lat ma i będzie mieć ogromną przewagę praktycznie we wszystkim nad PESem przez najbliższe lata, a brak licencji z roku na rok tylko będzie się tylko  pogłębiał. W tym roku zniknęło 20 stadionów La Liga i mnóstwo innych, została garstka prawdziwych i reszta fake'owe.
Zniknęło sporo klubów z Other European Teams, a zyskali chyba tylko Legie, przez co została tam minimalna ilość klubów.
W fake'owej lidze angielskiej został już tylko Manchester United.
Zniknęła duża ilość prawdziwych strojów i nazwisk graczy w reprezentacjach, np. Japonia
Ogołocone Master League, prawie w niezmienionej formie, która pamięta czasy PS2
Brak 95% twarzy.

KONAMI postawiło w tym roku tylko na grafikę i gameplay, olewając wszystko inne lub nie mając na to czasu i pieniędzy. A bez nowych lig, unowocześnienia gry i trybów, lepszego marketingu tylko będą tracić z roku na rok fanów.
Już stracili mnóstwo fanów tym beta testem o nazwie PES 2014.
W tej chwili PES jest w porównaniu do FIFY grą indie nie mająca nawet startu do FIFY. Taka jest brutalna prawda. PES ani na starych ani na nowych konsolach, ba - nawet na PC nie dorówna już FIFIE, EA jest zbyt daleko i pędzi tempem Usaina Bolta, podczas gdy PES drepcze z roku na rok i raz robi krok w przód, by w następnym roku zrobić krok w tył.

FIFA 14 na starym silniku już dostaje wyższe oceny od tej "rewolucji" Konami, EA nawet nie musi się starać.

Każdy ma prawo do swojego zdania. Nie wszyscy muszą zgadzać się z tym, że Fifa jest "mniam" a PES "be"  bo mi od czasów Iss pro evo. gra się zdecydowanie lepiej e PESA:)  Pes - symulacja, Fifa - gra sportowa. Dlatego dla mnie absurdem jest porównywanie tych obu gier. To tak jak porównywać Need for Speed do Gran Turismo, obydwie gry samochodowe a jedna zupełnie inne. W NFS grasz zamkniętymi oczami gdzie w Gran Turismo bedziesz obijał się od band. To, że jako prawdziwy fan PESA jestem niezmiernie wkur*** na KONAMI, że tak postępuja z kolejną odsłoną, że są bugi, że są lagi, że nie ma stadionów, że okrojona Master Liga itp itd to nie zmienia faktu, że wolałbym juz nie grać w nic niż grać w fife. Po prostu :)  A to czy Fifa bije na głowe Pesa ? w statystykach może i tak ale zarówno jedna gra jak i druga miała, ma i będzie mieć swoich fanów.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5324 dnia: Wrzesień 25, 2013, 13:02:49 »
nie ma co tworzyc sztucznych podzialow na fife i pesa ze jedna to symulacja a druga arcade bo to nie prawda. Fifa ma o wiele lepszy system dryblingu - taki ktory pozwala robic zmylki samym ruchem barow i manipulowaniem predkosciami i nikt mi nie powie ze to jest arcade bo to jest wlasnie realistyczne....nie ma za to miejsca w srodku pola przez co rozgrywanie pilki jest bardziej ograniczone. Z drugiej strony, gdyby w pesie dzialalo poprawnie AI to tego miejsca byloby tez mniej bo pilkarze w koncu zaczeliby reagowac na pilki ktore leca kolo ich nog.
Ludzie wychodza z zalozenia ze jesli cos jest trudniej to jest to bardziej realistyczne....a w grach licza sie przede wszystkim mozliwosci zarowno w ofensywie i defensywie. Podawanie - PES, Drybling - Fifa. i niech tu nikt nie mowie ze podawanie jest wazniejsze od prowadzenia pilki bo to tak jakby ktos mowil ze lepiej pic niz jesc.
Steam: BlasiPL

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5325 dnia: Wrzesień 25, 2013, 13:05:40 »
Aha i różnica jest taka że w Pro Evolution Soccer w MENU i trybach wieje nudą, ale na boisku jest ogień, każda bramka inna, kazda akcja inna  Po roku gry w PES 2013 cały czas zaskakuje mnie czymś nowym na boisku.

Natomiast w Fifie - MENU, Tryby, licejcje wszystko jest absolutnie rozbudowane i ciekawe ale na boisku? Nuda...nuda...nuda... I nie mowie to jako niedzielny gracz. Tak kazda akcja przebiega tak samo. Byleby jak najblizej bramki poprzez krotkie podania i strzal, albo biegniecie na bramke we dwoch podanie i strzal na pusta bramke. Zero kombinowania i swobody na boisku.

Proszę bardzo oto TOP 10 GOLI W FIFIE 13
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

   Na drugim miejscu strzał LOBEM !  za to na pierwszym OKIWANIE bramkarza.  Toż to nie do wykonania !!!

Kto wie, jak Konami w przyszłym roku wypuści gorszy badziew jak w tym, to może zmienie zdanie.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5326 dnia: Wrzesień 25, 2013, 13:32:03 »
wiesz co....wstydź sie dawać takie tendencyjne filmiki, w których bramka na 1 miejscu to jakiś błąd wynikający z kolizji, lob z krzyżaczka a reszta to bomby - to jest po prostu denne top 10 - ciężko żeby jakiś filmik kogoś tam co sobie wymyślił jakieś tam top 10 miał popierać Twoje argumenty.
Masz tu top ten PES 2013 - akurat akcje z dryblingu i podań.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
najpierw pokazują bramkę, w której mija 4 obronców gabiących się i biegnących obok niego jak eskorta
bramka nr 9 jest rewelacyjna,.
8 do wykonania w fifie
7 - bardzo fajna tez pewnie dałoby się w fifie.
6 jest trudna do wykoniania w fifie bo mało miejsca w polu karnym
5 podobnie jak  10 czyli troche przegiecie,
4 ładnie
3 - też w wyniku kiepskiego AI
2 i 1 to zwykłe bomby.

zobacz jak fajnie wyglada meczyk fify na manualu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
np. fajny naturalny drybling przy 3:50
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 13:35:00 wysłana przez Blasi »
Steam: BlasiPL

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5327 dnia: Wrzesień 25, 2013, 13:32:42 »
nie ma co tworzyc sztucznych podzialow na fife i pesa ze jedna to symulacja a druga arcade bo to nie prawda. Fifa ma o wiele lepszy system dryblingu - taki ktory pozwala robic zmylki samym ruchem barow i manipulowaniem predkosciami i nikt mi nie powie ze to jest arcade bo to jest wlasnie realistyczne....nie ma za to miejsca w srodku pola przez co rozgrywanie pilki jest bardziej ograniczone. Z drugiej strony, gdyby w pesie dzialalo poprawnie AI to tego miejsca byloby tez mniej bo pilkarze w koncu zaczeliby reagowac na pilki ktore leca kolo ich nog.
Ludzie wychodza z zalozenia ze jesli cos jest trudniej to jest to bardziej realistyczne....a w grach licza sie przede wszystkim mozliwosci zarowno w ofensywie i defensywie. Podawanie - PES, Drybling - Fifa. i niech tu nikt nie mowie ze podawanie jest wazniejsze od prowadzenia pilki bo to tak jakby ktos mowil ze lepiej pic niz jesc.

Dlatego też pisałem że nie ma co porównywac tych dwóch gier. Fifa jest lepsza w "tym" a PES w "tym"  Pes ma cos czego nie ma fifa a fifa coś czego nie ma PES. Być może fifa ma tego więcej ale to nie zmienia faktu że w Pesa gra się po prostu przyjemnie i niech nikt ni pisze ze jest 100 lat za Fifą bo gówno prawda.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5328 dnia: Wrzesień 25, 2013, 13:46:46 »
wiesz co....wstydź sie dawać takie tendencyjne filmiki, w których bramka na 1 miejscu to jakiś błąd wynikający z kolizji, lob z krzyżaczka a reszta to bomby - to jest po prostu denne top 10 - ciężko żeby jakiś filmik kogoś tam co sobie wymyślił jakieś tam top 10 miał popierać Twoje argumenty.
Masz tu top ten PES 2013 - akurat akcje z dryblingu i podań.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
najpierw pokazują bramkę, w której mija 4 obronców gabiących się i biegnących obok niego jak eskorta
bramka nr 9 jest rewelacyjna,.
8 do wykonania w fifie
7 - bardzo fajna tez pewnie dałoby się w fifie.
6 jest trudna do wykoniania w fifie bo mało miejsca w polu karnym
5 podobnie jak  10 czyli troche przegiecie,
4 ładnie
3 - też w wyniku kiepskiego AI
2 i 1 to zwykłe bomby.

zobacz jak fajnie wyglada meczyk fify na manualu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e2d018af02f42d29cdd35150146725f8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
np. fajny naturalny drybling przy 3:50

No i masz racje wygląda to dobrze. bramki też spoko.  Nie mam się czego wstydzić bo tym filmikiem nie chciałem zaprezentować Fify jako ogólnej gry tylko takie bramki jak na tym filmiku to w Pesie są po prostu podczas każdego meczu jeśli tylko potrafisz grać.  PES fascynują tym co dzieję się na boisku i czasami zrobi się taką akcje że ma się ochotę stanąć na środku pokoju i podnieść ręce w góre. jeszcze jak się gra Online z kumplem w jednej druzynie to już w ogóle. w Fife grałem i na boisku nie miałęm takiej frajdy i swobody jak w Pesie stad taka moja opinia.  Kto wie, może jak zagram w Fife 14 to się do niej przekonam, jak próbowałem się przekonać do tej gry z roku na rok i nie potrafiłem. Obydwie te gry mają swoje zalety jak i wady i na tym może zakończmy. :)

Aha jeszcze jedno, filmik który zaprezentowałem nie miał na celu poparcia moich argumentów tylko moja opinia wynika z autopsji:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 13:48:18 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5329 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:04:10 »
gdzie sie wrzuca ściągniete stroje /?

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5330 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:54:09 »
w Fife grałem i na boisku nie miałęm takiej frajdy i swobody jak w Pesie stad taka moja opinia.  Kto wie, może jak zagram w Fife 14 to się do niej przekonam, jak próbowałem się przekonać do tej gry z roku na rok i nie potrafiłem. Obydwie te gry mają swoje zalety jak i wady i na tym może zakończmy. :)
a próbowałeś sie przekonać online?
Ja przestałem po pół roku od wyjścia PESa 2013 w niego grać bo długie piłki do Ronaldo i Mphela na skrzydle oraz mecze real-barca mnie po prostu znudziły - a że Konami dało możliwość grania 4vs4 tylko przez swoje "genialne" PES community, to mnie nerwica wzięła i odłożyłem..
Fifa spadła do ceny 60 zł to se pomyślałem - a kit z tym - skoro tyle ludzi jej broni to może się jakoś przyzwyczaję i w te kilka miesięcy do nowego pesa będę miał w co grać. No i mnie wciągnęła - oczywiście tylko online - wszystko zaczyna wtedy dopiero funkcjonować i dostrzega sie wszelkie niuanse w grze dopiero jak się gra z kimś dobrym przez neta. Wtedy zrozumiałem, że drybling to nie pływanie i nie są  to wcale losowe triki kiwki pod gałką, że są różne szybkości biegu w zależności od wychylenia gałki i 3 tryby dryblingu i fajne długie podania po ziemi przy trzymaniu L1 i klepnięciu wrzutki i możliwość wypuszczenia piłki wygodnie w dowolnym kierunku prawym analogiem (w 14 to kurde zmienili i trochę sie obawiam)....i też przez pierwszy tydzień gry wciąż nie byłem do końca przekonany....ale potem przeciwnicy coraz lepsi, różnice między piłkarzami nie są tak kosmiczne jak w PESIe więc wyczuwa sie je dopiero po dłuższym graniu - FUT (odpowiednik Master League) bardziej rozbudowany, do tego tryb sezony online (10 lig) grany dowolnym zespołem, 11 vs 11. I doszedłem do wniosku że co mi kurde po tej swobodze podawania w PESIE skoro bramke można stracić z byle strzału...to jest dziwne ale powaznie - nigdy w Fifie nie czułem że przegrałem niesprawiedliwie. Doceniłem też moc licencji, bo takiej masy piłkarzy jeszcze nie widziałem - wartość edukacyjna :) bo mogłem zagrac mecz jakiś tam WISŁA VS FC ALLAH. Dlatego w PESA rewelacyjnie się gra w trybie BAL online - gdzie błędów jest mniej bo 4 osoby sterują swoimi chłopkami sami...można fajnie rozgrywać akcje. W Fifie 11 vs 11 to taka tam przyjemna pierdoła w zasadzie. Gdyby PES nie był tak zbugowany i tryb kiwki zostawili chociażby taki jak w PES 2013 przy zachowaniu nowości w postaci tych animacji i fajnego szybkiego dryblingu z wypuszczaniem piłki co jest teraz to byłoby MEGA...
a tak to kupiłem FIFE w tym roku, która nie robi wielkiej rewolucji ale nie jest przynajmniej bublem tylko skupiła sie na dopracowaniu kilku rzeczy - np. piłka się już tak nie klei, więcej możliwości oddania strzałów. PESa pewnie i tak kupie - ale dopiero po tych wszystkich patchach i jak się okaże że 11vs11 da się grać bez lagów przynajmniej 4vs4.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 15:03:15 wysłana przez Blasi »
Steam: BlasiPL

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5331 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:07:00 »
Jeśli chodzi o grę Online to PES 2013 wciągnął mnie na wiele godzin/dni/tygodni czy miesięcy. Zwłaszcza jak gram z kumplem w jednej drużynie. Dakt faktem denerwujące jest to, że wielu gra bardzo schematycznie. przykład: zaczyna się mecz , wypuszczenie zawodnika do przodu i wysokie podanie w strone bramki, ale wystarczy dobrze umieć grać i taki schemat nie ma prawa się udać:)

Co do fify, zagram na pewno, może mnie przekona tym razem, może nie. Na pewno nie podejde do niej sceptycznie nastawiony, zagram, pogram i pdoziele się z Tobą opinią ;] Pozdrawiam
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5332 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:11:13 »
dpóki sie nie zmusisz poprzez wybulenie na to kasy to ciężko się przekonać grając z kolegą kilka meczyków ;D też tak próbowałem i tez mnie nudziło ;)
Steam: BlasiPL

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5333 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:59:47 »
Ja poczekam jakiś czas jak sprawa potoczy się z PESEM, jeśli nic nie naprawią być może będe skłonny zakupieniem fify :) choć to ryzykowne :D
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline maxiu997

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5334 dnia: Wrzesień 25, 2013, 16:06:06 »
Siema,

Wiadomo coś kiedy będzie server czynny?
bo nie moge sciagnac pierwszego data packu bo server niedziała, i przez to nie moge znikim grać :/

Offline Rashest

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5335 dnia: Wrzesień 25, 2013, 17:29:46 »
Siema
Wiecie czy wyjdzie jakiś patch od konami poprawiający to 0,5 s opóźnienie bo z tym się nie da grać ?

Offline winek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2008r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5336 dnia: Wrzesień 25, 2013, 19:27:33 »
Panowie może już widzieliście gdzieś option file na konsolę xbox360? na PS3 już są dawno a na xboxa nie mogę nic znaleźć a przydałyby się oryginalne nazwy drużyn i stroje :)

Offline SwietyPiotr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5337 dnia: Wrzesień 25, 2013, 19:27:56 »
Witam...

Specjalnie sie zarejestrowałem aby napisać w jaki sposób udało mi się pozbyć tego uciążliwego opóźnienia

Gram na laptopie, nie miałem żadnych spadków FPS, ale miałem za to laga o którym wielu pisze..

U mnie podziałała ta metoda (na karcie NVIDIA GTX675M laptop):



1. Panel sterowania NVIDIA

2. Zarządzanie ustawieniami 3D

3. Zakładka - ustawienia programu

4. Wymuszamy na grafice, aby w grze w Y łączyć synchronizacje pionową ( w pliku gry - settings.exe, nie można tego zrobić)

Spoiler for Hiden:

W ten o to sposób pozbyłem się uciążliwych lagów i gra smiga jak złoto ! Ale wady gry takie jak bramkarze, obrona, dziwne zachowanie piłkarzy nadal niestety są  8)

Offline Rashest

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5338 dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:23:50 »
Potwierdzam wylączenie synchronizacji pionowej niweluje ten opóźnienie tylko czy wam też zdażają się dziwne klatkowania animacji ?

Offline TomekB

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5339 dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:45:05 »
tez macie problem z graniem w necie teraz?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5339 dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:45:05 »