Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1203086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
- Historia Kariery Zawodnika w ML, chodzi mi o to, że jeśli kupimy zawodnika za x pieniędzy, to pasowałoby żeby było opisane do jakiego klubu przeszedł i za ile euro razem z datą finalizacji transferu, tak jak jest w rzeczywistości.

Mogłoby być, chociaż nie jest to jakaś ważna rzecz. Chociaż transfery z FIFY podobają mi się bardziej.

Cytuj
- Drobne zmiany w strojach w trakcie kariery w ML, chodzi o to, że jeśli prowadzimy dany klub w ML, to pasowałby coś w nim zmienić, a bardzo chciałbym żeby Konami wprowadziło funkcję taką, że po kilku sezonach dodajemy kolor do stroju, takie drobne zmiany kolorystyczne, to byłoby coś.

W PES 2014 będzie nowy tryb edycji. Kto wie, może sami będziemy mogli sobie zmieniać trykoty domowe i wyjazdowe, a nasza edycja będzie miała również znaczenie z ML i BaL (Bo dziś żeby te zmiany były w ML i BaL, trzeba zacząć karierę od nowa).

Cytuj
Wprowadzenie gazet rożnego rodzaju, co ślą nam informacje, typu ten klub chce kupić tego zawodnika itd. Tak jak to było Pesi'e 2010, czy teraz jest to w Fifie.

Coś takiego jak w FIFIE. Zgadzam się. Dla mnie to wygląda tam poprostu..lepiej. Sama gra w karierze jest przyjemniejsza, niestety.


Cytuj
- Oczywiście zmiana kamery na jaką tylko chcemy, oraz 3 stroje do wyboru, a nie tylko 2.

Te rzeczy na pewno zobaczymy w PES 2014. Konami oficjalnie potwierdziło powyższe zmiany.

Cytuj
- Chciałbym też, żeby zniknęły ilości procentowe podczas kupowania zawodnika, np. wchodzę na Ronaldo i piszę mi, że szanse na jego kupno to - ( 2% ) , to ogólnie jest niewypał i do poprawy.

Może nie ilości procentowe, ale same transfery do poprawy. Nienormalną jest rzeczą, że w trybie BaL Ronaldo przechodzi do Barcelony w roku 2011, w 2012 Messi przechodzi do Realu Madryt, rok później Messi przechodzi do Juventusu, a za rok znowu do Realu. Tak samo było w przypadku Iniesty - gra w barcelonie, transfer do interu, rok później powrót do Barcelony. W FIFIE takie transfery są niemożliwe -  druga strona zazwyczaj nie zgadza się na transfer.

Cytuj
Możliwość zmiany x klubu po kilku sezonach, ciągłe granie jednym klubem jest nudne.

Dopóki tego nie zmienią, nigdy nie zagram w ML w PES. Ileż można. Przecież to tak łatwo zrobić, nienormalne że w roku 2013 tego nie ma. Głupota jak dla mnie.

Kiedyś sam sobie myślałem o najlepszej grze piłkarskiej, w jaką chciałbym zagrać.

Cytuj
- Podczas ślizgów zużywanie murawy, slady rycia w trawie, w czasie deszczu nawet i małe błotko w tych miejscach
- Zegarki na dwóch rękach u sędziego
- Np. podczas kontuzji zawodnik znoszony na noszach (nosze już są, ale zawodnik po prostu sobie siedzi z boku sam i tam się kreci i kręci z bólu) i np. opatrywany przez kilku tam lekarzy w miejscu które go boli np. kolano
- Zawodnik po powrocie np. zderzenie głowa to ma opaskę na czole, kiedyś to było, ale w tych latach wyglądało by to o wiele lepiej.
- Spadający śnieg
- Rzut monęta
- Wymiana proporcami
- Zawodnicy np. na meczu reprezentacji przechodzą obok siebie i podają sobie ręce.
- Zawodnik po otrzymaniu czerwonej kartki coś tam się bulwersuje i wchodzi do tunelu
- Lepsze te wślizgi, bo to teraz wygląda tak drewnianie. Może i FIFA ma też blędy ale tam to akurat mi się podoba mimo tych bugów, no tego mi brakuje..
- Cieszynki może i są, nie są sterowane nami jak W FIFIE, ale to dobrze, bo np. w online każdy używa tylko kilku, najczęściej salta w tył (Co wygląda żenująco, bo ile można), ale np. balotelli, neymara już jest, ale te cieszynki np. co wskakuje na bande to całkowicie bezsensu, załóżmy na finale ligii mistrzów drużyna przegrywa 1:0, strzela gola na 1:1, pod koniec dosłownie minue przed końcem strzela na 2:1 a tu zawodnik podbiegnie powoli, położy się na trawę. Gdyby np. zrobili coś w rodzaju <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> taka chaotyczna, szybko biegnie gdzieś tam i ten taki długi komentarz to aż normalnie ciary :P Magia normalnie by była. Co do ściągania koszulek, byłoby dobrze, ale pracy przed tym dużo i wątpie że takie coś będzie, każdy zawodnik ma inną klate, bez przesady. Ronaldo, Messi, i ktoś tam jeszcze to już 3 do roboty bo każdy ma inną, ile by trzeba było zrobić? No właśnie.
- Modele trenerów? Nie wiem czy w ogóle można ale fajnei by było.
- Nie przenikanie ciał przez ciało, piłka przez ciało, ale gdzieś tam była wypowiedź kogoś z fify i pesa i nie ma takich opcji nawet na dzisiejsze konsole/pcty.
- Symulacje piłkarzy już mamy

Może za kilkadziesiąt lat coś takiego wyjdzie ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2013, 01:57:51 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Skoro mówimy o cut-scenkach to bym dodał taką po zdobyciu jakiegoś pucharu jak jest 2k13 po wygraniu rundy play-off.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
W ogóle 2k13 to kosmos pod względem oprawy meczu itp.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Właśnie o czymś takim mówiłem jak w pierwszym filmiku. Piękny wsad i piękna reakcja komentatora.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Jak widać można zrobić komentatorów na poziomie, szkoda, że 2k nie weźmie się za piłkę.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
To by mogło być ciekawe... W ogóle mam nadzieję, że 14tka to nie tylko wyjebana grafika a gameplay dalej ten sam, bo na prawdę... Teraz przezucam się chyba z 13tki na 12tkę, bo to co zrobili z obecną wersją jest nie do przyjęcia - PROGRESS...!! ??? ???
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Dodali by system raportowania gracza (oszusta) z poziomu gry który wysyła szczegółowy log (po meczu lub rozłączeniu) na ich serwery o zdążeniu  z opisem raportu od użytkownika który raportuje danego delikwenta.
Bez względu na to jakie usprawnienia wprowadzi Konami.


Możliwości są wielkie, ale to komercja.... niestety.

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Gdyby 2K wzięło się za piłkę nożną EA i Konami zostaliby zniszczeni ;) wnioskuję to na podstawie serii sportowych od 2k, niemal wszystkie to mistrzostwo

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Jak dla mnie, to w transferach powinno być takie coś jak "Przywiązanie do klubu", że taki np. Puyol, Xavi, Messi itd. byliby nie do wyciągnięcia przez żaden klub, oraz powinno zrobić tak, że najwięksi rywali po prostu od razu odrzucają od siebie oferty. Np. United nikogo nie odda City, Barcelona Realowi itd.

JesuOtaku

  • Gość
Jak dla mnie, to w transferach powinno być takie coś jak "Przywiązanie do klubu", że taki np. Puyol, Xavi, Messi itd. byliby nie do wyciągnięcia przez żaden klub, oraz powinno zrobić tak, że najwięksi rywali po prostu od razu odrzucają od siebie oferty. Np. United nikogo nie odda City, Barcelona Realowi itd.

Z tym przywiązaniem do klubu różnie bywa - kilka takich niecodziennych wymian już było w historii. Luis Figo z Barcelony do Realu, Carlos Tevez z ManU do City, Clarence Seedorf z Interu do Milanu, Ashley Cole z Arsenalu do Chelsea czy nawet Maciej Szczęsny z Widzewa do Legii :P
Także tutaj nie robiłbym tego niemożliwym, a jedynie powiększyłbym kwote transferu, a tylko kilku zawodnikom zablokował przejście, takim jak własnie Xavi, Puyol, Messi itd. do Realu, czy Casillas do Barcy, a reszcie do kwoty transferu dodać z 20 milionów euro. Niestety to tylko marzenia i skończy się na lekko poprawionym tym, co mamy teraz. Obawiam się, że nowy silnik zmieni jedynie grafikę i kilka drobnostek, a prawdziwe, rewolucyjne zmiany nie nastąpią dopóty, dopóki Konami nie zacznie z roku na rok tracić wiernych fanów na rzecz FIFY.

Ja bym jeszcze zmienił muzykę na trochę mniej gejowską, gdyż to dziwne plumkanie w trakcie wizyt w menu PES-a po pewnym czasie staje się uciążliwe. Możliwośc importu własnej muzyki byłaby dla mnie czymś bardzo fajnym, choć pewnie na przeszkodzie stoją jakieś kwestie licencyjne, więc zostanie to plumkanie. Co ja bym dał za Metallice, Eminema czy KoRn-a w menu głównym bez samodzielnego bawienia się w konwertowanie... Druga możliwość to promocja młodych artystów, tak jak w FIFIE, gdzie w menu są rózne utwory nieznanych wykonawców, to jest fajne i niech nasi japońscy przyjaciele wezmą trochę dobrego z gry konkurencji.

Z cheaterami powoli sobie radzą, bo już ponad 300 osób dostało bana za oszustwa, ale moim zdaniem trochę nie w czas, powinno to się odbyć miesiąc po wypuszczeniu gry, a nie prawie pół roku.

Więcej reklam na stadionie, a nie wszędzie "konami" i "konami" - reklamy, reklamy. Potrzeba jest zmiany wizerunku stadionów na nowocześniejsze, zmiany kibiców, nowe rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2013, 23:02:20 wysłana przez JesuOtaku »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Przecież własne piosenki to mniej, niż 5 minut roboty.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
Dodali by system raportowania gracza (oszusta) z poziomu gry który wysyła szczegółowy log (po meczu lub rozłączeniu) na ich serwery o zdążeniu  z opisem raportu od użytkownika który raportuje danego delikwenta.

Dokładnie. FIFA pod tym względem wygrywa. Tam już po minimalizacji wyrzuca z serwera. Może to i czasem denerwuje (wyskakujące okienko avasta czy koniec rozmowy na skypie - minimalizuje grę), ale jednak to jest najlepszy sposób na cziterów. W PES dopiero od niedawna są wprowadzone ,,czerwone kartki" dla cziterów.

Cytuj
Gdyby 2K wzięło się za piłkę nożną EA i Konami zostaliby zniszczeni ;) wnioskuję to na podstawie serii sportowych od 2k, niemal wszystkie to mistrzostwo

Z jednej strony tak, z drugiej strony nie. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby jedna gra piłkarska na świecie stworzona przez jednego producenta lub połączenie sił konami z EA, co jest oczywiście niemożliwe. Gdybyśmy mieli jedną grę piłkarską na świecie to byśmy kupowali tylko i wyłącznie tą grę, co daje nam ogromną liczbę użytkowników online, prace tylko i wyłącznie nad jednym tytułem - mała ilosć błędów, dużo poprawek itp. Jak dla mnie trzy gry o tematyce piłkarskiej to za dużo. Któraś z obecnych gier straciła by fanów na rzecz nowej wersji, podzielenie graczy multiplayer.

Cytuj
Jak dla mnie, to w transferach powinno być takie coś jak "Przywiązanie do klubu", że taki np. Puyol, Xavi, Messi itd. byliby nie do wyciągnięcia przez żaden klub, oraz powinno zrobić tak, że najwięksi rywali po prostu od razu odrzucają od siebie oferty. Np. United nikogo nie odda City, Barcelona Realowi itd.

No tak, tylko skąd twórcy gier mają wiedzieć, kto opuści klub i gdzie? Może się okazać, że Messi odejdzie z Barcelony w 2019 do Manchesteru City za hajs od szejków, a Iniesta za rok odejdzie do Chelsea. Zablokowanie transferów (tych najbardziej spektakularnych) z wrogo nastawionych do siebie drużyn to akurat byłby dobry pomysł, ale z tym ,,przywiązaniem do klubu" to akurat bym się wstrzymał. Informacje w mediach na temat przywiązania zawodników do klubu to często kłamstwa na pokaz. Van Persie też się przywiązał niby do Arsenalu, a dziś gra w Manu.
Cytuj

Ja bym jeszcze zmienił muzykę na trochę mniej gejowską, gdyż to dziwne plumkanie w trakcie wizyt w menu PES-a po pewnym czasie staje się uciążliwe. Możliwośc importu własnej muzyki byłaby dla mnie czymś bardzo fajnym, choć pewnie na przeszkodzie stoją jakieś kwestie licencyjne, więc zostanie to plumkanie. Co ja bym dał za Metallice, Eminema czy KoRn-a w menu głównym bez samodzielnego bawienia się w konwertowanie... Druga możliwość to promocja młodych artystów, tak jak w FIFIE, gdzie w menu są rózne utwory nieznanych wykonawców, to jest fajne i niech nasi japońscy przyjaciele wezmą trochę dobrego z gry konkurencji.

Daj spokój, to tylko muzyka. Może i ta muzyka z FIFY bardziej wpada w ucho, ale to tylko muzyka. Zmiana muzyki na własną to 5 minut roboty. Poza tym ta muzyka nie jest aż tak niesłuchalna, nie przesadzajmy.

Cytuj
Z cheaterami powoli sobie radzą, bo już ponad 300 osób dostało bana za oszustwa, ale moim zdaniem trochę nie w czas, powinno to się odbyć miesiąc po wypuszczeniu gry, a nie prawie pół roku.

Nowy silnik, nowe możliwośći. Myślę, że przez fale krytyki spowodowanej cziterami wzięli się za robotę i teraz banują tych cziterów. Z czego co wiem, w FIFIe też ostatnio nie najlepiej wychodzi z banowaniem cziterów. Ludzie wychodzą po 5 minutach z meczów online, a gracz poszkodowany zazwyczaj traci jeszcze punkty w sezonach, a oszust je zgarnia. Osobiście uważam, że jeżeli teraz te banowanie cziterów jest skuteczne, to w PES 2014 od początku będą banować tym systemem lub jeszcze lepszym.

Cytuj
Więcej reklam na stadionie, a nie wszędzie "konami" i "konami" - reklamy, reklamy. Potrzeba jest zmiany wizerunku stadionów na nowocześniejsze, zmiany kibiców, nowe rzeczy.

Może nie mają praw, licencji na inne reklamy. W  LM masz reklamy Playstation. Wolę reklamy w mniejszości realne w PESIE, niż jak w FIFIE wszystkie bandy na stadionie z napisami ,,EA SPORTS".








CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Jeszcze wracając do tych komentatorów, w Euro2012 od EA Sports też to nieźle wyglądało.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Jeszcze wracając do tych komentatorów, w Euro2012 od EA Sports też to nieźle wyglądało.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Zamurował mnie tytuł filmu :D Ale komentarz całkiem, całkiem ;)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Jeszcze wracając do tych komentatorów, w Euro2012 od EA Sports też to nieźle wyglądało.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Trzeba przyznać, ten dograny komentarz przez Szpaka i Szaranowicza idealny ;)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
I to ma być ta ich rewolucja?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline rzepek1

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2009r.
  • CWKS LEGIA WARSZAWA
Przynajmniej emocje były w Fifie :D Taki komentarz byłby ok :D.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Z jednej strony tak, z drugiej strony nie. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby jedna gra piłkarska na świecie stworzona przez jednego producenta lub połączenie sił konami z EA, co jest oczywiście niemożliwe. Gdybyśmy mieli jedną grę piłkarską na świecie to byśmy kupowali tylko i wyłącznie tą grę, co daje nam ogromną liczbę użytkowników online, prace tylko i wyłącznie nad jednym tytułem - mała ilosć błędów, dużo poprawek itp. Jak dla mnie trzy gry o tematyce piłkarskiej to za dużo. Któraś z obecnych gier straciła by fanów na rzecz nowej wersji, podzielenie graczy multiplayer.

Głupoty piszesz. Brak konkurencji powoduje, że taki producent będzie chciał jak najmniejszym nakładem pieniędzy zarobić. Zrobią kupe, ludzie kupią kupe, bo nie będzie nic innego do wyboru. Konkurencja zawsze mobilizuje do jeszcze cięższej pracy.

No tak, tylko skąd twórcy gier mają wiedzieć, kto opuści klub i gdzie? Może się okazać, że Messi odejdzie z Barcelony w 2019 do Manchesteru City za hajs od szejków, a Iniesta za rok odejdzie do Chelsea. Zablokowanie transferów (tych najbardziej spektakularnych) z wrogo nastawionych do siebie drużyn to akurat byłby dobry pomysł, ale z tym ,,przywiązaniem do klubu" to akurat bym się wstrzymał. Informacje w mediach na temat przywiązania zawodników do klubu to często kłamstwa na pokaz. Van Persie też się przywiązał niby do Arsenalu, a dziś gra w Manu.

Wierzysz w to? Można zrobić % przypisania do zespołu. Taki np. Puyol miały np. bardzo wysoki procent, i tak analogicznie. I ten % mógłby w zależności od jego morali czy też jak często gra itp różnie się zmieniać, i jakby ten % spadł nisko zawodnik np. nie chciałby przedłużyć kontraktu.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
Głupoty piszesz. Brak konkurencji powoduje, że taki producent będzie chciał jak najmniejszym nakładem pieniędzy zarobić. Zrobią kupe, ludzie kupią kupe, bo nie będzie nic innego do wyboru. Konkurencja zawsze mobilizuje do jeszcze cięższej pracy.

Nie piszę głupot. Napisałem, że działa to w obie strony.
Cytuj
Wierzysz w to? Można zrobić % przypisania do zespołu. Taki np. Puyol miały np. bardzo wysoki procent, i tak analogicznie. I ten % mógłby w zależności od jego morali czy też jak często gra itp różnie się zmieniać, i jakby ten % spadł nisko zawodnik np. nie chciałby przedłużyć kontraktu.

Wierzyć się nie chcę, ale tak dzisiaj działa futbol i emiraty arabskie. To z procentami mogłoby wyjść bardzo dobrze.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Ale napisałeś:

Cytuj
Gdybyśmy mieli jedną grę piłkarską na świecie to byśmy kupowali tylko i wyłącznie tą grę, co daje nam ogromną liczbę użytkowników online, prace tylko i wyłącznie nad jednym tytułem - mała ilosć błędów, dużo poprawek itp

Co jest kompletną bzdurą.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer