Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1203195 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
13 lutego 2013 lider zespołu Pro Evolution Soccer, Jon Murphy opublikował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze następującą wzmiankę:



Co w polskim tłumaczeniu oznacza: ,,Wyjazd do Los Angeles po więcej informacji na temat Fox Engine. Chciałbym móc powiedzieć więcej, ale będę publikował informacje tak szybko, jak to będzie możliwe"

Przypomnijmy, że pierwsze screenshooty z PES 2013 ukazały się dnia 24 kwietnia 2012 roku, a w przypadku PES 2012 31 maja 2011 roku.
Być może już za kilka miesięcy światło dziennie ujrzy pierwszy screenshoot PES 2014.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Nowy silnik oznacza poprawienie grafiki czy też zmiany w gameplayu?

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Nowy silnik oznacza poprawienie grafiki czy też zmiany w gameplayu?

Tak. Animacje, otoczka, grafika- wszystko.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jakobsen

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.05.2008r.
  • REAL MADRID
Nie wiem czy to oficjalny screen, ale znalazłem taki prezentujący możliwości graficzne nowego pesa :)


Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Także może jednak otrzymamy ściągane koszulki ;) (najprawdopodobniej dzięki PhysX, kto wie co to, domyśla się jak to mogłoby wyglądać. Nie wiem co jeśli chodzi o ATI/AMD)


Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ProEvo.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Genialna grafika na pierwszym screenie, mam nadzieję, że gra będzie wyglądać podobnie. I Ogromny + za możliwość zdejmowania koszulek.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Plus to zdejmowanie koszulek ? Chcesz sprawdzać kto ma kaloryfer czy jak ? Najważniejszy jest gameplay i grafika a grafika z tej foty zawodnika to mnie nie powala.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
Nie wiem czy to oficjalny screen, ale znalazłem taki prezentujący możliwości graficzne nowego pesa :)



Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Niestety, nie jest to oficjalny screen. Widziałem go już wiele razy, zapewne bym go i tu wstawił, ale zauważyłem jedną rzecz..Herb Arsenalu na koszulce. Nowy PES na 90% nie będzie posiadał praw do Premier League. Nawet gdyby PES chciał dodać Arsenal Londyn jako oficjalny i w pełni licencjonowany klub, to nie może, bo Arsenal posiada indywidualny kontrakt z EA SPORTS. Chociaż, kto wie.. Ale osobiście wątpie o przeciek takiego screenshootu do internetu już teraz. Ten SS widziałem już na wielu filmikach-fake'ach na YT.  Najprawdopodobniej jest to fotoszopka, choć sam w googlach tego zdjęcia nie znalazłem.

Cytuj
Także może jednak otrzymamy ściągane koszulki ;) (najprawdopodobniej dzięki PhysX, kto wie co to, domyśla się jak to mogłoby wyglądać. Nie wiem co jeśli chodzi o ATI/AMD)



Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zgadza się. Zdjęcie pochodzi od KONAMI, a na zdjęciu jest jeden z pracowników. Na ściąganie koszulek raczej nie ma co liczyć - raz, że jest to niezgodne z regulaminem UEFA (Ściąganie koszulek po golu jest karane kartkami, choć są wyjątki), a dwa, to przecież każdy zawodnik ma inną budowę ciała. Dzisiaj w FIFIE czy w PESIE pod koszulkami nie ma po prostu nic, sama tekstura. Samo zdjęcie przypomina mi UFC  :)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Nie wiem czy to oficjalny screen, ale znalazłem taki prezentujący możliwości graficzne nowego pesa :)
Spoiler for Hiden:

Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Także może jednak otrzymamy ściągane koszulki ;) (najprawdopodobniej dzięki PhysX, kto wie co to, domyśla się jak to mogłoby wyglądać. Nie wiem co jeśli chodzi o ATI/AMD)

na ściągane koszulki nie ma szans... koledzy wyżej mają racje, za dużo roboty byłoby z oddzielnymi grafikami ciał poszczególnych zawodników...

a co do samego screena... z jednej strony wygląda mi na bardzo słaby, mam wrażenie banalności i "kanciastości" tego zawodnika, ale z drugiej nie założyłbym sie że to nie jest bardzo wczesny wygląd Fox Engine w serii PES, pomimo tego że jest to zawodnik Arsenalu... jedno jest pewne, coś mnie w tym zdjęciu urzeka, fajne jest mimo wszystko:)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline jakobsen

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.05.2008r.
  • REAL MADRID
Niestety, nie jest to oficjalny screen. Widziałem go już wiele razy, zapewne bym go i tu wstawił, ale zauważyłem jedną rzecz..Herb Arsenalu na koszulce. Nowy PES na 90% nie będzie posiadał praw do Premier League. Nawet gdyby PES chciał dodać Arsenal Londyn jako oficjalny i w pełni licencjonowany klub, to nie może, bo Arsenal posiada indywidualny kontrakt z EA SPORTS. Chociaż, kto wie.. Ale osobiście wątpie o przeciek takiego screenshootu do internetu już teraz. Ten SS widziałem już na wielu filmikach-fake'ach na YT.  Najprawdopodobniej jest to fotoszopka, choć sam w googlach tego zdjęcia nie znalazłem.

Zgadza się. Zdjęcie pochodzi od KONAMI, a na zdjęciu jest jeden z pracowników. Na ściąganie koszulek raczej nie ma co liczyć - raz, że jest to niezgodne z regulaminem UEFA (Ściąganie koszulek po golu jest karane kartkami, choć są wyjątki), a dwa, to przecież każdy zawodnik ma inną budowę ciała. Dzisiaj w FIFIE czy w PESIE pod koszulkami nie ma po prostu nic, sama tekstura. Samo zdjęcie przypomina mi UFC  :)

Co do Arsenalu to także mnie to zastanawiało, ale jednak może (pomimo licencji na wyłączność EA Sports) zrobili screena nieoficjalnego (ja i moje marzenia) W każdym razie wygląda ok, i nie obraziłbym się jakby to była prawda :)

Dzisiaj w FIFIE czy w PESIE pod koszulkami nie ma po prostu nic, sama tekstura.
No patrz. A ja głupi myślałem, że mają flaki. :P

Co do drugiego screena, to wiem, że jest jeden z pracowników, a co do ściągania koszulek, to możnaby zrobić jedną klatkę piersiową (podobnie jak dzisiaj jest z modelem, tj. nogi i te same umięśnienie na każdym modelu). Dzisiaj na to nie narzekam, a jakby dało się ściągać (nie automatycznie, trzeba by wykonać jakąś kombinację klawiszy/przycisków) to zawsze byłby jakiś smaczek. Zawodnik otrzymywałby wtedy "z urzędu" żółtą kartkę oczywiście.

na ściągane koszulki nie ma szans... koledzy wyżej mają racje, za dużo roboty byłoby z oddzielnymi grafikami ciał poszczególnych zawodników...

a co do samego screena... z jednej strony wygląda mi na bardzo słaby, mam wrażenie banalności i "kanciastości" tego zawodnika, ale z drugiej nie założyłbym sie że to nie jest bardzo wczesny wygląd Fox Engine w serii PES, pomimo tego że jest to zawodnik Arsenalu... jedno jest pewne, coś mnie w tym zdjęciu urzeka, fajne jest mimo wszystko:)
Co do koszulek to wyżej już napisałem moje wyimaginowane marzenia, a co do screena to jest on z menu, czyli renderowany że tak powiem "na szybko" przez silnik (szczególnie, że to jest najprawdopodobniej jeden z pierwszych działających z sensem buildów). Ja jedynie oczekuję w końcu zamiast tego blura (który jednak dodaje trochę naturalności moim zdaniem, jednak nie zastąpi...) Anti Aliasingu.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2013, 11:07:52 wysłana przez jakobsen »

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
na ściągane koszulki nie ma szans... koledzy wyżej mają racje, za dużo roboty byłoby z oddzielnymi grafikami ciał poszczególnych zawodników...

Co do samego ściągania koszulek, to spora liczba zawodników ma pod koszulką meczową jeszcze jedną, najczęściej białą bez rękawów, więc jeszcze to mogłoby być uwzględnione w nowym PES-ie, gdyby Konami zdecydowało się na taki krok - to ułatwiło by sprawę z odmiennymi budowami ciał zawodników. Ale mimo wszystko na 99% nie będzie takiej opcji.

Ja mam nadzieję, że zrobią coś z przygotowaniami przedmeczowymi, tj. dodadzą np, przywitanie się z sędziami, rzut monetą, wybór strony - to chyba jest ważniejsze, niż ściaganie koszulek.
Druga sprawa, to tunele prowadzące na boisko - przecież ten obecny wygląda jak ze stadionu jakiegoś drugoligowca - jakieś rury, jakieś coś...Powinni na nowo zrobić fajny, nowoczesny tunel (lub najchętniej kilka tuneli odwzorowanych z najbardziej znanych stadionów).

Offline jakobsen

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.05.2008r.
  • REAL MADRID
Ja mam nadzieję, że zrobią coś z przygotowaniami przedmeczowymi, tj. dodadzą np, przywitanie się z sędziami, rzut monetą, wybór strony - to chyba jest ważniejsze, niż ściaganie koszulek.
Druga sprawa, to tunele prowadzące na boisko - przecież ten obecny wygląda jak ze stadionu jakiegoś drugoligowca - jakieś rury, jakieś coś...Powinni na nowo zrobić fajny, nowoczesny tunel (lub najchętniej kilka tuneli odwzorowanych z najbardziej znanych stadionów).

Tutaj się w pełni zgadzam, przydał by się trochę remake tych tuneli

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
ten gość ma klate jak ja ;D ;D ;) Ciekawe, czy jak takie coś będzie, to czy każdy będzie taki koks ;D ;D
" border="0" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Dla mnie najważniejsze i tak będą licencje, bez nich nie ruszę ML

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
to na to nie licz jedynie jakiś patch
" border="0" border="0

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
przecież PES nie ma licencji na Arsenal...

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
Dla mnie najważniejsze i tak będą licencje, bez nich nie ruszę ML

To poczekasz na patch, bo wątpie, że wiele zmieni się w licencjach, tym bardziej PL.

Cytuj
to na to nie licz jedynie jakiś patch

Na patch i tak trzeba będzie poczekać trochę dłużej niż dotychczas. Wersja 10,11,12,13 miała ten sam silnik, te same foldery, ten sam tryb edycji. Nad nowym silnikiem w PES 2014 będzie trzeba trochę dłużej popracować.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jakobsen

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.05.2008r.
  • REAL MADRID
Na patch i tak trzeba będzie poczekać trochę dłużej niż dotychczas. Wersja 10,11,12,13 miała ten sam silnik, te same foldery, ten sam tryb edycji. Nad nowym silnikiem w PES 2014 będzie trzeba trochę dłużej popracować.
Słuszna uwaga. Ale można mieć nadzieje, że Konami jakoś strasznie nie utrudni modowania ich nowego dzieła

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Co do samego ściągania koszulek, to spora liczba zawodników ma pod koszulką meczową jeszcze jedną, najczęściej białą bez rękawów, więc jeszcze to mogłoby być uwzględnione w nowym PES-ie, gdyby Konami zdecydowało się na taki krok - to ułatwiło by sprawę z odmiennymi budowami ciał zawodników. Ale mimo wszystko na 99% nie będzie takiej opcji.

Ja mam nadzieję, że zrobią coś z przygotowaniami przedmeczowymi, tj. dodadzą np, przywitanie się z sędziami, rzut monetą, wybór strony - to chyba jest ważniejsze, niż ściaganie koszulek.
Druga sprawa, to tunele prowadzące na boisko - przecież ten obecny wygląda jak ze stadionu jakiegoś drugoligowca - jakieś rury, jakieś coś...Powinni na nowo zrobić fajny, nowoczesny tunel (lub najchętniej kilka tuneli odwzorowanych z najbardziej znanych stadionów).


To jest racja. Same hymny się już przejadły, a tunele to przecież powinien być banał do zrobienia, a na pewno by nas ucieszyło.

Słuszna uwaga. Ale można mieć nadzieje, że Konami jakoś strasznie nie utrudni modowania ich nowego dzieła

Niestety z Pes 2008 utrudnili, więc i teraz niestety będzie podobnie
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
To jest racja. Same hymny się już przejadły, a tunele to przecież powinien być banał do zrobienia, a na pewno by nas ucieszyło.


Banał czy nie banał, Konami jakoś jest 5 lat do tyłu za wszystkim i wszystkimi. Nie wiem kto tam pracuje i czy zna się na piłce nożnej, a dokładniej na otoczce meczowej, ale z tym mają ogromne problemy - mieli, mają i obym się mylił, ale będą mieć.
Wprowadzenie hymnów państwowych było czymś fajny, choć z tego, co zauważyłem, to nie każdy kraj ma własny hymn, tylko nieliczne, ale to pewnie kwestia zgody danego kraju na jego wykorzystanie czy coś.
Tunele od dłuższego czasu rażą brzydotą, wygląda to jak wnętrze stadiony ŁKS Siekiera Piła, a nie nowoczesnych stadionów piłkarskich. Nie wiem, czy oni oglądają mecze na wideo, mające 10-15 lat, ale centralnie - mają wielkie zaleglości w przeniesieniem nowoczesnej wersji futbolu na wirtualną scenę.
Moim zdaniem powinni zatrudnić osoby odpowiedzialne za samą otoczkę, własnie za tunele, przed meczowe atrakcje, drobne smaczki, które fan PES-a na pewno zauważy. Nawet taki rzut moneta sprawia, że gra się od razu milej, a co dopiero, gdyby wprowadzono takie atrakcje, jak flagi dla kibiców, wywieszone na sektorach, flesze aparatów tuż przed i po pierwszym gwizdku i mnóstwo innych. Lecz wątpię, by ktoś taki tam był, a jeśli jest, to odwala niezłą fuszerkę. Jednak mam głęboką nadzieję, że większość tych niedoróbek, to wina tylko i wyłącznie ograniczeń silnika, który od początku istnienia sprawiał kłopoty, dlatego wierzę w FOX Engine i nowego PES-a jak nigdy, bo znając Hideo Kojime wiem, że on jak za coś się weźmie, to to jest majstersztyk, więc FOX to trzy kroki naprzód względem starego silnika, któty chyba nawet nie ma nazwy, a panowie odpowiedzialni za dostosowanie go to potrzeb PES-a zrobią kawałek dobrej roboty, bo jeśli 14-tka mnie rozczaruje, to nie wiem - kończe z PES-em, bo nie chcę czekać kolejnych 4 lat na dobrą grę, tak jak to było od wersji 2008 do PES-a 2012 a teraz 2013, który uważam za najlepsza odsłonę od słynnej "szóstki".

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
1.Gra online do poprawy(obecnie totalna lipa).
2.Możliwość ustawienia kamery według własnych upodobań(patrz fifa).
3.Premiowanie większą ilością punktów graczy, którzy grają zespołami z niższej półki.
Do tego dodam jeszcze lepsze auto-przełączanie,większą kontrolę nad piłkarzem(obecnie jak nie ma piłki to biegnie tylko prosto).I będę szczęśliwym człowiekiem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer