Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1203161 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes

W nowym Pesie przede wszystkim powinni skupić się nad nowymi animacjami.

- AI, ustawianie się i ruch bez piłki. Jak sobie przypomnę o tym jak konami gęgało jak to z roku na rok poprawiają Ai to mnie pusty śmiech ogarnia. AI tutaj nie istnieje, tu jest coś odwrotnego do AI. Takich przygłupów i retardów chyba nie ma w żadnej innej grze.

- Rożne. Od X lat ta sama żenada. O to leci sobie zwykły powolny balon jakąś dziwną parabolą. Zero siły w tym, zero rotacji. Niech sobie konami poogląda jak RvP albo Gerrard biją rogi w anglii i porównają z tym badziewiem w Pesie...

- Wyrzuty piłki przez GK. Tu też leci śmieszny balon i zanim taka piłka się doczłapie do mnie to już dawno przeciwnik zdąży do mnie dobiec. O jakimkolwiek szybkim wyrzucie i rozpoczęciu kontry absolutnie nie ma mowy.

- Player ID. Bardzo mi się podoba pomysł konami na to, jednak wykonanie już trochę mniej. Tak na dobrą sprawę tylko CR7 ma prawdziwe player ID czyli charakterystyczne ruchy jak bieg z piłką, strzały, dośrodkowania itp. U innych zawodników mniej więcej wygląda to tak że mają jakiś tam zwód, który może wykonac jeszcze kilku innych zawodników.


100 % poparcia

Dodam poprawki, które ja bym chciał zobaczyć:

Zagrania ręką - ważna rzecz, nie wiem dlaczego nie ma tego w pesie.

Lepsze sędziowanie (np. po przywileju korzyści kartka dla faulującego po wybiciu itp. tak jak to jest w fifie) i w ogóle sędzia, żeby lepiej sędziował, czasem daje żółte kartki za oczywiste czerwone, a czasem w ogóle nie gwiżdże faulu.

Śnieg

2 typy deszczu - 1 lekki deszcz,  2 silny deszcz - taki że piłka czasem zatrzymuje się w miejscu i jest o wiele wolniejsza

RedAction napisał o animacjach, ja dodam od siebie, że na pewno muszą poprawić animacje bramkarzy, żeby więcej wyciągali jedną ręką - to wygląda ładniej

Losowanie stron przed meczem

Rozgrzewanie się piłkarzy poza boiskiem w trakcie meczu (mogliby zrobić coś takiego, że np. dokonujemy zmiany w trakcie akcji, i ten gracz który ma wejść rozgrzewa się, albo po prostu zrobić coś takiego, że można wyznaczyć piłkarzy do rozgrzewki i wtedy np. lepiej grają)

Gra ciałem - w pesie nie ma w ogóle czegoś takiego. Konami próbowało zrobić coś w stylu przepychania, ale to nie jest to.

Więcej slotów dla lig i przyśpiewek itp.

Dodana liga europy w menu. I automatycznie jeśli zajmiemy 3 miejsce w CL to jesteśmy w Lidze Europy.

Dodać możliwość rozegrania elminacji do MŚ, ME itp. coś bardziej rozbudowanego niż w Pes 6.

Poprawiony tryb Football Life - najlepiej jakby powrócili to tego trybu z pesa 11, gdzie kluby często same składały oferty, a nie jakieś badziewne "moje ulubione kluby" i mogliby wrócić do galerii z meczów.

Nowy tryb Master League, to co jest obecnie to patologia. Niech biorą przykład z fify z trybu menadżerskiego.

Więcej typów kamery

Więcej  szczegółów po kontuzji - bandaże, nosze, np. piłkarz trzyma się za kolano, stopę itp.

Dodana symulacja faulu - kiedyś w pesie była, ale już nie ma nie wiadomo czemu.

Radość bramkarzy po udanej interwencji

Lepsza kamera na powtórkach

Ludzie od podawania piłek :)

Sektor kibiców gości i oczywiście ich doping, a nie jak jest obecnie, że tylko gospodarz ma doping.

Możliwość ustawienia w game planie, że bramkarz może wejść na rzut rożny.

Ślady po wślizgach.

Więcej kolorów koszulek kibiców i o wiele więcej ich twarzy.

Głośne gwizdy kibiców - po przegranym meczu, czy  straconym golu, czy nawet podczas wykonywania karnego przez gości.

Powoływanie kadry na MŚ, czy Euro.

Kartki za dyskusję z sędzią itp.

Większa radość na twarzy piłkarzy - po wygraniu pucharu czy awansie do następnej rundy.

Poprawienie tego, że komputer na 4 wolne strzela 3. Masakra jakaś, nieznany piłkarz strzela nagle z wolnego z ponad 30 metrów.

Nowy gameplay - lepsze wychodzenie na pozycje, lepsze kierowanie piłkarzem, ustawianie się piłkarzy i inne.

Nawiązując do red action to na pewno poprawienie rzutów rożnych i dośrodkowań (dotąd strzeliłem może 2-3 gole z rożnych na bardzo dużo meczy)

« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 16:17:46 wysłana przez Fabek9 »

Offline sebqo111

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.12.2011r.


Dodana symulacja faulu - kiedyś w pesie była, ale już nie ma nie wiadomo czemu.


Symulacja faulu dalej jest. Jeśli masz Pes'a po polsku to jest w łączach zwodów jako symulacja. Ale nie wiem czy to dobrze działa, bo sędzia zawsze mi daje za to zółtą kartkę, nawet jak zrobię to w idealnym momencie. :)

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Zgadzam się z RedAction. Wkurza bardzo jak nie można zrobić szybkiej kontry, bo większość pomocników się ociąga przy wyprowadzaniu piłki. W obronie to samo. Trzeba samemu się martwić o obronę. Komputer robi kontrę środkiem. Mam dwóch obrońców. Napastnik kompa wbiega pomiędzy dwóch defensorów, jeden wybiega do przodu, a drugi odskakuje od napastnika i leci podanie na dobieg. Ogólnie to nie jest nowość, ale najgorsze jest to zamulenie piłkarzy. Trzeba się napocić podczas meczu, ale i tak większość bramek straconych to głupota skryptu. Jedynie ataki skrzydłami komp robi w miarę realnie bez pomocy naszych zawodników
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline cinek_PES

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Bielsk Podlaski
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2013r.
    • Status GG
@ RedAction

Zgadzam sie w 100 % ale i tak wiekszosc z tego co napisales KONAMI nie zrobi  tak predko ( ciekawo czy w ogole ). Dlatego wybralem sam FIFE i czekam co to KONAMI wymodzi w tym roku bo tez chce pograc w starego dobrego PES'a.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Cytuj
W grę wchodzi jeszcze inne rozwiązania, jak np przyjęcie na 100m i tym podobne cuda.
Albo wybicie piłki spod mojego pola karnego do bramkarza drużyny przeciwnej. Dodam że zawodnik był odwrócony przed wybiciem piłki.


Cytuj
Gra jest tak skonstruowana, że w danym momencie piłkę ma mieć komputer i nic z tym nie zrobimy.
Przeważnie jest tak w końcówkach meczu. A to rzut rożny, a to rzut wolny, praktycznie w każdym meczu to dostrzegam.

Offline RedAction

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013


Jak według Ciebie ma wygladać gra komputera? On niestety tak zawsze będzie grał, bo to nie jest nawet sztuczna inteligencja. Jedynie co mnie denerwuje, to rzuty wolne, które często wykorzystuja. Oj, chyba w FIFE mało grałeś, bo tam gra z komputerem jest żenujaca. To co jest w PES to z porównaniu z FIFA to magia. Nie chce mi się argumentów pisać, ale po rocznej grze w FIFA 12 i 3 miesięcznej FIFY uważam, że PES pod tym względem wyglada lepiej.

No ja rozumiem, że nie da rady zrobić gry opartej na bóg wie jakiej sztucznej inteligencji, ale kurna szanujmy się. Takie chamskie uciekania od piłki to już gruba przesada. W fifie nie spotkałem się z takim czymś ani razu.
Mam tylko nadzieje, że takie za przeproszeniem sku*wysyństwo wynika z przestarzałego silnika, który jakby nie patrząc ma już te 12 lat. Oby na Fox Engine było inaczej...

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
25.02.2013

ZLATAN IBRAHIMOVIC ZASTĄPI CRISTIANO RONALDO JAKO ,,TWARZ" GRY?



Obwinianie wyników sprzedaży na Cristiano Ronaldo byłoby głupotą, ale trzeba zauważyć, że mimo tego wyniki sprzedaży są mizerne. Gwiazdy takie jak Ibrahimovic i Neymar mogą być ,,smacznym kąskiem" z marketingowego punktu widzenia.

Czy KONAMI naprawdę myślało, że dzięki twarzy Cristiano Ronaldo wzrośnie sprzedaż gry?

Jest to dziwne, ponieważ PES 2013 uzyskał średnią ocenę 8.8 na wyspecjalizowanych stronach. Uzyskał ocenę, której nie uzyskał nawet PES 6.

Ale sprzedawanie gry z nieaktualnymi składami, opóźnionymi bramkarzami, opóźnieniami w rozwiązywaniu błędów, małą ilością strojów itp. nie jest dobrym posunięciem. Ten, kto wystawia opinię na początku, traktuje sprawę całkiem poważnie.

Cristiano Ronaldo ma dwuletni kontrakt z KONAMI na bycie ,,twarzą gry", ale są klauzule dla obu stron.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
A Neymar nie jest juz twarzą tej gry w Brazylii ?

Offline RedAction

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Choćby i na okładce był sam Jezus Chrystus, a sama gra była najlepszą kopanką w historii to i tak sprzeda się co najmniej kilkukrotnie gorzej niż Fifa. Tak już się utarło w niektórych pustych głowach, że jak wirtualna kopanka to tylko Fifa. Dobry PR też robi swoje.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Dlaczego w pustych?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

OnoMatoPeja

  • Gość
Ciekaw za to jak by wyglądał PES na silniku CrystalEngine. Moc tego silnika można ujrzeć w TombRaider z tego roku.
A my nadal czekamy na konkretne materiały z "nowego silnika graficznego, prosto ze stajni Konami, zwanego FoxEngine". Bo obecny zwiastun innej produkcji (oparty na tym, rzekomo, rewolucyjnym silniku graficznym, obecnego 10-lecia) niewiele pokazuje i napawa optymizmem dla nowej komercyjnej symulacji, dla pieniędzy nie dla "fanów".
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 23:14:56 wysłana przez Mahadew »

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
26.02.2013

16 NA 20 LICENCJONOWANYCH KLUBÓW BRAZYLIJSKIEJ SERIE A

Rok temu nie wszystkie umowy licencyjne zostały zakończone. Z tego powodu w tym roku KONAMI pracowała pełną parą i jeszcze przed końcem lutego 16 z 20 klubów brazylijskiej serie A podpisało kontrakt z japońskim producentem.


26.02.2013

10 NOWOŚCI, KTÓRE MOŻE ZA SOBĄ PRZYNIEŚĆ FOX ENGINE


W odróżnieniu od negatywnych pogłosek, zespół kierowany przez Masuda i Kojima jest bardzo zadowolony z pierwszych wyników z wersji beta Pro Evolution Soccer 2014.

Oto niektóre sytuacje i operacje pomyślnie generowane przez nowy silnik. Przyniosą one niewyobrażalne wyniki, nieosiągnięte do tej pory dla gier piłkarskich na konsole i PC.

1. Gra w śniegu. Mecze można zacząć już ze zaśnieżoną murawą lub ze stopniową śnieżycą, która powoli zapełni murawę. Podmuchy wiatru będą miały wpływ na śnieg.

2. Gra w deszczu będzie przeszkadzać w prowadzeniu piłki. Przez powstałe kałuże kontuzje będą występowały częściej, a gra, a szczególnie kontrataki będą trudniejsze i wolniejsze.

3. Powrót do kompletu trzecich strojów.

4. Regulowany zoom, który może powtórzyć nam niebezpieczną sytuację lub niebezpieczeństwo gwałtownego faulu. I nie tylko.

5. Sceny z trybun, między innymi jak kibice opuszczają stadion, gdy zespół dostaje lanie wraz z tradycyjnymi gestami protestu i oburzenia.

6. Protest kibiców przy ukaraniu zawodników i gwizdy na sędziego.

7. Gdy gracz będzie opuszczał boisko ze względu na zmianę lub czerwoną kartkę, będzie widać drogę aż do szatni, ewentualnie protest do trenera.

8. Skargi na sędziów przez trenerów i asystentów przy kontrowersyjnych sytuacjach i karach.

9. Komentatorzy będą przed każdym meczem opisywać szczegółowo historyczne spotkania i ciekawostki, szczególnie w klasykach. Obrazy z historycznych meczów mogą być używane w rodzaju filmu przed przed klasycznym meczem.

10. Dostosowanie siatek bramkowych, trawników, ławek rezerwowych, ilości fanów na stadionie, ilość flag i banerów, piłki. Wybór terminów meczy o danej porze dnia (południe, zmierzch, wschód słońca, zachód słońca, noc). Konfiguracja kamery.

Wiele z tych rzeczy można było zobaczyć we wcześniejszych wersjach gry. Jednak te możliwości jakie jest w stanie dać silnik FOX ENGINE może przyciągnąć wielu graczy na najlepszą i najbardziej szczegółową grafikę jaką można doświadczyć w grze sportowej.

Pamiętajmy jednak, że nowy silnik oznacza dużą ilość błędów.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Dodali by przewinienia za zagranie ręka czy animacje z noszami przy kontuzji. Ale fajną rzeczą było by dodanie elementu fair play gdzie w momencie gdy leży kontuzjowany zawodnik sami decydujemy czy wybijemy piłke na aut czy nie.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Spoiler for Hiden:
26.02.2013

16 NA 20 LICENCJONOWANYCH KLUBÓW BRAZYLIJSKIEJ SERIE A

Rok temu nie wszystkie umowy licencyjne zostały zakończone. Z tego powodu w tym roku KONAMI pracowała pełną parą i jeszcze przed końcem lutego 16 z 20 klubów brazylijskiej serie A podpisało kontrakt z japońskim producentem.


26.02.2013

10 NOWOŚCI, KTÓRE MOŻE ZA SOBĄ PRZYNIEŚĆ FOX ENGINE


W odróżnieniu od negatywnych pogłosek, zespół kierowany przez Masuda i Kojima jest bardzo zadowolony z pierwszych wyników z wersji beta Pro Evolution Soccer 2014.

Oto niektóre sytuacje i operacje pomyślnie generowane przez nowy silnik. Przyniosą one niewyobrażalne wyniki, nieosiągnięte do tej pory dla gier piłkarskich na konsole i PC.

1. Gra w śniegu. Mecze można zacząć już ze zaśnieżoną murawą lub ze stopniową śnieżycą, która powoli zapełni murawę. Podmuchy wiatru będą miały wpływ na śnieg.

2. Gra w deszczu będzie przeszkadzać w prowadzeniu piłki. Przez powstałe kałuże kontuzje będą występowały częściej, a gra, a szczególnie kontrataki będą trudniejsze i wolniejsze.

3. Powrót do kompletu trzecich strojów.

4. Regulowany zoom, który może powtórzyć nam niebezpieczną sytuację lub niebezpieczeństwo gwałtownego faulu. I nie tylko.

5. Sceny z trybun, między innymi jak kibice opuszczają stadion, gdy zespół dostaje lanie wraz z tradycyjnymi gestami protestu i oburzenia.

6. Protest kibiców przy ukaraniu zawodników i gwizdy na sędziego.

7. Gdy gracz będzie opuszczał boisko ze względu na zmianę lub czerwoną kartkę, będzie widać drogę aż do szatni, ewentualnie protest do trenera.

8. Skargi na sędziów przez trenerów i asystentów przy kontrowersyjnych sytuacjach i karach.

9. Komentatorzy będą przed każdym meczem opisywać szczegółowo historyczne spotkania i ciekawostki, szczególnie w klasykach. Obrazy z historycznych meczów mogą być używane w rodzaju filmu przed przed klasycznym meczem.

10. Dostosowanie siatek bramkowych, trawników, ławek rezerwowych, ilości fanów na stadionie, ilość flag i banerów, piłki. Wybór terminów meczy o danej porze dnia (południe, zmierzch, wschód słońca, zachód słońca, noc). Konfiguracja kamery.

Wiele z tych rzeczy można było zobaczyć we wcześniejszych wersjach gry. Jednak te możliwości jakie jest w stanie dać silnik FOX ENGINE może przyciągnąć wielu graczy na najlepszą i najbardziej szczegółową grafikę jaką można doświadczyć w grze sportowej.

Pamiętajmy jednak, że nowy silnik oznacza dużą ilość błędów.

Jakiś link na potwierdzenie? bo wypisać to i ja mogę:)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Oba linki są od brazylijskiego wydawcy PES'a. Pierwszy news w 90% prawdziwy, zaś drugi to po prostu możliwości fox engine. Jak te informacje się potwierdzą na oficjalne, to oczywiście to zmienię ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 10:43:32 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline rks.chuwdu

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
  • Gram w: PES 2015
w fifiee juz od dawna jest ''zagranie reka '' jako rzut wolny

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
No jeśli to prawda z tymi dziesięcioma nowościami, które zaoferuje FOX ENIGNE, to można rzecz "WOW".

1. Gra w śniegu. Mecze można zacząć już ze zaśnieżoną murawą lub ze stopniową śnieżycą, która powoli zapełni murawę. Podmuchy wiatru będą miały wpływ na śnieg.
Nooo czegoś takiego właśnie się spodziewałem - to będzie kapitalne rozwiązanie, o ile je porządnie zrobią. Do tego deszcz, który tworzy kałuże, piłka dostaje poślizgu, bramkarze mają utrudnione zadanie podczał łapania piłki, przez co częsciej popełniają błędy - kosmos ludzie, kosmos.

7. Gdy gracz będzie opuszczał boisko ze względu na zmianę lub czerwoną kartkę, będzie widać drogę aż do szatni, ewentualnie protest do trenera.
To też bardzo mi się podoba, w końcu nie będzie tylko wymachiwał rękoma, a pójdzie do szatni jak w prawdziwej relacji z meczu.

9. Komentatorzy będą przed każdym meczem opisywać szczegółowo historyczne spotkania i ciekawostki, szczególnie w klasykach. Obrazy z historycznych meczów mogą być używane w rodzaju filmu przed przed klasycznym meczem.
No proszę, coś w końcu zrobią ciekawego z komentatorami, już dawno powinni nagrać o połowę więcej kwestii, jakieś ciekawostki, a ten film przed klasycznym meczem - no jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie.

10. Dostosowanie siatek bramkowych, trawników, ławek rezerwowych, ilości fanów na stadionie, ilość flag i banerów, piłki. Wybór terminów meczy o danej porze dnia (południe, zmierzch, wschód słońca, zachód słońca, noc). Konfiguracja kamery.
Tak jest, więcej szczegółów- tego właśnie mi brakowało, większej liczby ustawień przedmeczowych.

Nie no, serio ludzie - jeśli wprowadzą te i inne zmiany, do tego świetna grafika, to będzie dla mnie gra roku. Dawno nie miałem takiej ochoty zagrać w nowego PES-a. Świetnie wyczuli termin na premierę PES-a na nowym silniku, gdyz na 100% PES 14 będzie jednym z tytułów startowych PS4. tak samo jak FIFA, która jednak będzie jechać na starym silniku.

Ten trzeci komplet strojów niby jest fajny, ale i tak większość będzie nieoryginalnych, więc to dużo nie zmieni.

Wojna jakościowa między FIFĄ , a PES-em zaczęła się rtak naprawdę azem z PES-em 2013, który był bardzo dobry, a jechał na starym silniku z 2007 roku. Teraz, gdy w grę wchodzi nowy silnik, wojna stanie się dużo ciekawsza, bo to FIFA będzie próbowała dogodnić PES-a w kwestii grafiki, lecz mam nadzieję, że im się nie uda. By pobić FOXa potrzeba by chyba FIFY na FROSTBITE 2,a na to się nie zanosi.

Co do błędów, to wiadomo, że będą, ale nie sądzę, by było ich aż tyle. Pamiętajmy, że 14-tka tworzona jest nie jeden, a dwa lata, więc KONAMI ma więcej c zasu na testy, eliminowanie błędów i pracę nad usprawnieniami.

Największą bolączką KONAMI nadal jest i pewnie będzie koszmarnie wolne wypuszczanie patchy i dodatków, bo kto to widział, żeby wypuszczać aktualizację składów miesiąc, dwa po końcu okna transferowego, to jesy niedpuszczalne.

Nadzieje są ogromne, więc czekamy na nowe info i pierwsze screeny.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Ta w fifie ręka to jest taka że jakby jej nie było. Wiele razy mam perfidną ręke a sędzia nie gwiżdze a czasami nie wiadomo skąd a dyktuje rzut karny.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Ciekawe info. Mam nadzieję, że co do tych historycznych filmików, to będą one również w FL. Marzy mi się tryb podobny do tego z Pesa 2009, jeśli chodzi o otoczkę Master League :)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
26.02.2013

FC LIVERPOOL I HAMBURG W PES 2014?



FC Liverpool wraz z Anfield Road oraz drużyna Bundesligi Hamburger SV najprawdopodobniej powrócą w PES 2014. Niemiecki Hamburger SV wraz z Bayernem Monachium będa reprezentować niemieckie drużyny w nowym pesie.

Dla tych, którym brakowało Liverpoolu i Hamburgu, mogą mieć powód do radości. Po nieudanych próbach z Manchesterem City, Newcastle United, Arsenalem Londyn i Tottenhamem Hotspur japoński producent skoncentruje wszystkie siły na drużynie z Anfield Road.

Jest kilka szczegółów, które Konami bardzo chcę w PES 2014. Chcą przedłużyć prawo do licencji z Liverpoolem na okres 3 lat.

Po raz kolejny Konami nie doszło do porozumienia z niemiecką Bundesligą. Nowością w PES 2014 będzie wymiana drużyny Shalke 04 na Hamburg SV z możliwą licencją do nowego stadionu: HSH Nordbank Arena.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer