Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1209237 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6380 dnia: Kwiecień 10, 2014, 19:38:50 »
Jedynie grał na jakimś patchu i kompatybilność dlc po aktualizacji mu się posypała i pojawili się tzw. gracze "DUMMY"
" border="0" border="0

Offline Butcher1908

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6381 dnia: Kwiecień 11, 2014, 19:45:37 »
Wie ktoś coś na temat pacha na PC ???????? Miał być razem z DLC co się stało ??

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6382 dnia: Kwiecień 12, 2014, 10:06:56 »
Wie ktoś coś na temat pacha na PC ???????? Miał być razem z DLC co się stało ??
jak zwykle ma opóźnienie ale  nie licz na jakieś cuda w tym paczu oprócz numerka innego :P

Offline BersDg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6383 dnia: Kwiecień 15, 2014, 14:07:07 »
 :D Po prawie 2 miesiącach w końcu z "C" wskoczyło mi na "A" haha masakra żeby tyle czekać ! nie mogłem sie wydobyc z "C" bo tylu ludzi opuszcza rozgrywki !

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6384 dnia: Kwiecień 15, 2014, 20:17:37 »
:D Po prawie 2 miesiącach w końcu z "C" wskoczyło mi na "A" haha masakra żeby tyle czekać ! nie mogłem sie wydobyc z "C" bo tylu ludzi opuszcza rozgrywki !
bo konami się zamotało...też grałem dużo meczy i miałem A ciagle i któregoś pięknego dnia po DLC wyskoczył komunikat o jakiś tam błędach serwerów i po jednym meczu z A do AAA mnie wrzuciło :P

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6385 dnia: Kwiecień 17, 2014, 13:00:14 »
:D Po prawie 2 miesiącach w końcu z "C" wskoczyło mi na "A" haha masakra żeby tyle czekać ! nie mogłem sie wydobyc z "C" bo tylu ludzi opuszcza rozgrywki !

No właśnie. Ktoś coś wie? Pojawiły się gdzieś linki do ściągnięcia, ale po pobraniu i zainstalowaniu, nic się nie zmieniło tylko miałem wszystkich piłkarzy lewoskrzydłowych na poziomie 96 :) nawet bramkarzy :) i to w trybie ONLINE :)

A wracając do gry to ciekaw jestem ile goli pada zaraz po rozpoczęciu meczu bądź gry od środka boiska, według moich statystyk tracę 4/10 goli w ten sposób, tylko i aż 4 bo w większości udaje mi się obronić (piłkarz i tak wychodzi sam na sam), jak widzę pacjenta, który podaje pierwszą piłkę i już zachrzania Cavanim itp. to mam dosyć. Najpiękniejsza sytuacja jak uda się zremisować w 90 min. koleś wznawia mecz i pakuje Ci taką akcję i kończy lobem z metra.... Ja zawsze podaję w głąb boiska, żeby mój przeciwnik nie skojarzył mnie z tego typu klientelą, która gra wykorzystując błędy a nie taktykę. Najlepsze że co drugi jeszcze nie wie jak zagram a już cofa się czym się da :) bo wie co go może czekać. Oczywiście najlepszym, którzy fundują mi taką zabawę odwzajemniam się tym samym i kończymy mecz 5:4, 5:5 :) Czasami wyłączam online i gram LM bo tam system nie używa tego typu zagrywek.   

Offline BersDg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6386 dnia: Kwiecień 20, 2014, 02:42:32 »
Ludzie na tym forum jest gość o nicku w grze "proeveliusz" blokujcie tego nieudacznika który wykorzystuje "exploit bug" wgrze ; ) Takiego skilla właśnie mają pipki które mają rate + 800 a powinni grać najwyżej na 400 ; )
Otóż co zaszło - Wygrywam z gościem 2:0 Man.United vs Juve i po ostatniej akcji prawie wpadła na 3:0 xd ale goal kick... pipka zaczyna od bramki i ustawia na manualu swojego zawodnika pod moją bramką na lini rożnego gdzie nie ma mojej obrony i jest tylko bramkarz,wykopuje piłke która leci przez całe boisko,trafia do niego i pakuje mi bramke na 2:1 więc troche się wkurzyłem i chyba to zdecydowało o tym że starciłem kolejne dwie bramki i przegrywałem już 2:3... Wziąłem głęboki oddech i strzeliłem 2 bramki na 5:3 ; ) po czym pipka pauzuje mecz i czekam co sie stanie ; )
1- mecz sie wznawia i jest brak obrazu gry ; )
2-nagle mecz sie pojawia,przejmuje piłke >>> podanie do Welbeck-a i pakuje mu bramke na 6:3
3-mecz zaczyna sie od środka boiska,ale nie widać obrazu ; - )
4-pipka się rozłącza i na szczęście ja zgarniam punkty rankingowe!
5-nieudacznik w konsekwencji zostaje zablokowany.
Pisze to tu żeby każdy wiedział bo to dobra okazja tym bardziej że sie zna ten nick tego delikwenta,który przesiaduje też na mIRCU ; )
Z tego co pamietam ma grubo ponad 1000 meczy rozegranych,więc nie dość że NO LIFE to jeszcze kiepski hahahaha xd
POZDRAWIAM SERDECZNIE NORMALNYCH GRACZY !

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6387 dnia: Kwiecień 20, 2014, 09:11:39 »
Ludzie na tym forum jest gość o nicku w grze "proeveliusz" blokujcie tego nieudacznika który wykorzystuje "exploit bug" wgrze ; ) Takiego skilla właśnie mają pipki które mają rate + 800 a powinni grać najwyżej na 400 ; )
Otóż co zaszło - Wygrywam z gościem 2:0 Man.United vs Juve i po ostatniej akcji prawie wpadła na 3:0 xd ale goal kick... pipka zaczyna od bramki i ustawia na manualu swojego zawodnika pod moją bramką na lini rożnego gdzie nie ma mojej obrony i jest tylko bramkarz,wykopuje piłke która leci przez całe boisko,trafia do niego i pakuje mi bramke na 2:1 więc troche się wkurzyłem i chyba to zdecydowało o tym że starciłem kolejne dwie bramki i przegrywałem już 2:3... Wziąłem głęboki oddech i strzeliłem 2 bramki na 5:3 ; ) po czym pipka pauzuje mecz i czekam co sie stanie ; )
1- mecz sie wznawia i jest brak obrazu gry ; )
2-nagle mecz sie pojawia,przejmuje piłke >>> podanie do Welbeck-a i pakuje mu bramke na 6:3
3-mecz zaczyna sie od środka boiska,ale nie widać obrazu ; - )
4-pipka się rozłącza i na szczęście ja zgarniam punkty rankingowe!
5-nieudacznik w konsekwencji zostaje zablokowany.
Pisze to tu żeby każdy wiedział bo to dobra okazja tym bardziej że sie zna ten nick tego delikwenta,który przesiaduje też na mIRCU ; )
Z tego co pamietam ma grubo ponad 1000 meczy rozegranych,więc nie dość że NO LIFE to jeszcze kiepski hahahaha xd
POZDRAWIAM SERDECZNIE NORMALNYCH GRACZY !

 


To jest nieprawdopodobne... Mam nadzieję, że Konami w końcu dobierze się do d**y takim frajerom, bo krew może człowieka zalać. Póki co odpalając mecz online trzeba po prostu liczyć się z tym, że każdy przeciwnik, bez konsekwencji*(bo taką nie jest dla mnie na pewno śmieszna zmiana literki) może się rozłączyć. Nie znam się na sprawach informatycznych- jesli tak można określić weryfikowanie zachowań graczy online- ale pewnie jakoś da się dokładnie sprawdzić zachowanie danego człowieka, i w razie matactw skutecznie go wyeliminować z grona graczy online. Sam wysyłam obecnie raporty średnio co 3,4 mecze. 

Pozdrawiam wszystkich fair graczy.

P.S.
Tak swoją drogą to ciekawe jakie kompleksy, i jak małego siusiaka trzeba mieć żeby tak postępować? 

Offline BersDg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6388 dnia: Kwiecień 20, 2014, 17:04:08 »
 


To jest nieprawdopodobne... Mam nadzieję, że Konami w końcu dobierze się do d**y takim frajerom, bo krew może człowieka zalać. Póki co odpalając mecz online trzeba po prostu liczyć się z tym, że każdy przeciwnik, bez konsekwencji*(bo taką nie jest dla mnie na pewno śmieszna zmiana literki) może się rozłączyć. Nie znam się na sprawach informatycznych- jesli tak można określić weryfikowanie zachowań graczy online- ale pewnie jakoś da się dokładnie sprawdzić zachowanie danego człowieka, i w razie matactw skutecznie go wyeliminować z grona graczy online. Sam wysyłam obecnie raporty średnio co 3,4 mecze. 

Pozdrawiam wszystkich fair graczy.

P.S.
Tak swoją drogą to ciekawe jakie kompleksy, i jak małego siusiaka trzeba mieć żeby tak postępować?

Ja kolego na początku reportowałem i to bardzo dużo osób,ale po jakimś czasoe zrezygnowałem z  tego i blokuje dupków na potęge :D Mam zamiar wrócić do reportowania ale mając dowód w postaci nagrania gry ; ) ,musze tylko dysk skołować bo mój nie wyrabia  za bardzo :p Wtedy do supportu można smiało z filmikiem reportować :D

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6389 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:05:24 »
Ja kolego na początku reportowałem i to bardzo dużo osób,ale po jakimś czasoe zrezygnowałem z  tego i blokuje dupków na potęge :D Mam zamiar wrócić do reportowania ale mając dowód w postaci nagrania gry ; ) ,musze tylko dysk skołować bo mój nie wyrabia  za bardzo :p Wtedy do supportu można smiało z filmikiem reportować :D
   

Co do blokowania to oczywiście również banuję bardzo często( za często), z tym, że niestety lista jest ograniczona, a przy tym co banda tych szmaciarzy wyrabia na onlineie powinna mieć nieskończenie wiele pozycji. Trudno, pewnie w dzieciństwie zamiast cycuszka mamusi musieli zasysać coś innego od taty. Mam nadzieję, że chociaż oszukując mogą o tym zapomnieć.

Offline BersDg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6390 dnia: Kwiecień 22, 2014, 15:02:42 »
LOL zmienili system strzału po nowym patchu ? chodzi mi o to że teraz jak sie da siłe strzału na max to w końcu piłka przeleci nad bramką lub poprostu nie trafi ? ciężej chyba jest xd i ogólnie nawet w środku pola jakoś inaczej sie gra :p coś chyba zmienili ;p

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6391 dnia: Kwiecień 23, 2014, 14:22:56 »
no panowie KONAMI teraz wreszcie się postarało w tym paczu 1.12 i DLC 5.0... Strzały z daleka wreszcie są mocne i piękne,długie piłki już tak nie dochodzą i gra się je trudniej i loby,bramkarze wreszcie dobrze reagują no i siła podania/strzału ma z znaczenia :) na podanie 1/2 zajebiście się gra zawodnicy wychodzą i prostopadłe piłki ziemia pięknie dochodzą, reakcja tez prawiona można wreszcie kogoś kiwnąć a nie same drewna :) No i twarze też niektóre konkretnie zrobione :) Ogólnie nie wiem jak wy ale ja jestem super zadowolony gram od wczoraj i każdy mecz inny a nie tylko schematy góra  :) TA gra od początku powinna tak chodzić a nie niestety po pół roku od premiery ale lepiej późno niż wcale  :(  :P

Offline BersDg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6392 dnia: Kwiecień 23, 2014, 14:42:59 »
no panowie KONAMI teraz wreszcie się postarało w tym paczu 1.12 i DLC 5.0... Strzały z daleka wreszcie są mocne i piękne,długie piłki już tak nie dochodzą i gra się je trudniej i loby,bramkarze wreszcie dobrze reagują no i siła podania/strzału ma z znaczenia :) na podanie 1/2 zajebiście się gra zawodnicy wychodzą i prostopadłe piłki ziemia pięknie dochodzą, reakcja tez prawiona można wreszcie kogoś kiwnąć a nie same drewna :) No i twarze też niektóre konkretnie zrobione :) Ogólnie nie wiem jak wy ale ja jestem super zadowolony gram od wczoraj i każdy mecz inny a nie tylko schematy góra  :) TA gra od początku powinna tak chodzić a nie niestety po pół roku od premiery ale lepiej późno niż wcale  :(  :P
]

Zgadzam sie ! jest dużo trudniej i mecze sa zacięte :p 4 remisy z rzędu lol xd Mam rate okolo 800 i ludzie z 400 sprawiają mi problem Oo jest dobrze :D Jak widać dobry krok zrobili w kierunku PES 2015 ale mogliby zrobić jeszcze porządek ze spalonymi które wchodzą kiedy ich nie ma ; / i  z  tym że gość biegnie na koniec boiska,bramkarz mu podaje przez cale boisko i strzela bramke.
Jest lepiej  ! ! !  ;D

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6393 dnia: Kwiecień 23, 2014, 15:34:35 »
Dobrze, że są błędy sędziowskie, takie jak spalony. Za rok wprowadzą zagrania ręką i będzie jeszcze lepiej.

Offline BersDg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6394 dnia: Kwiecień 23, 2014, 16:26:18 »
Chodzi o to że jeżeli 2 zawodników tej samej drużyny jest za linią obrony drużyny przeciwnej to moga podawać do siebie w nieskończoność i spalonego NIE MA ! w PES14 jest...
Drugi błąd jest taki że jak sie podaje piłke i nie dotyka jej ten co był na pozycji spalonej tylko ten który nie był to i tak spalonego zalicza co jest beznadziejne ; )

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6395 dnia: Kwiecień 23, 2014, 17:21:35 »
idealnie nigdy nie będzie i tak jest lepiej :) Szkoda że nie poprawili w turniejach w 1/16 jak koleś się rozłącza to wygrywa mecz zamiast przegrać...

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6396 dnia: Kwiecień 23, 2014, 18:59:06 »
Chodzi o to że jeżeli 2 zawodników tej samej drużyny jest za linią obrony drużyny przeciwnej to moga podawać do siebie w nieskończoność i spalonego NIE MA !
:>
Wtedy linia spalonego wyznacza piłka.

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6397 dnia: Kwiecień 26, 2014, 17:23:27 »
Czy są już jakieś ważne newsy w sprawie pesa 15?

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6398 dnia: Kwiecień 26, 2014, 22:50:22 »
mogłby ktoś podrzucić nazwę jakiegoś patch który zmienia tylko nazwy lig, klubów i herby. Reszta do niczego mi nie potrzebna, a znudziło mi sie przeinstalowanie PESa po każdej aktualizacji.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6399 dnia: Kwiecień 26, 2014, 22:55:11 »
mogłby ktoś podrzucić nazwę jakiegoś patch który zmienia tylko nazwy lig, klubów i herby. Reszta do niczego mi nie potrzebna, a znudziło mi sie przeinstalowanie PESa po każdej aktualizacji.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE kopiujesz do save i zmienia nazwy lig i loga i herby i pasuje do każdego pacza. Polecam bo sam używam

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6399 dnia: Kwiecień 26, 2014, 22:55:11 »