Autor Wątek: Hull City by VeB | #28  (Przeczytany 12723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2013, 10:14:02 »
#16


Bruce zwariował - tego transferu nie spodziewał się nikt!

"Zwariował", "Bruce postradał zmysły" - takimi tytułami opatrzone były nagłówki czołowych, angielskich gazet. Wydawać by się mogło, że transfery takiego małego klubu jak Hull, nie interesują nikogo, jednak jeśli przychodzi taki zawodnik, nie można o tym nie wspomnieć. Dzisiejszego ranka, świat obiegła zaskakująca informacja. Adriano Leite Ribeiro wraca do futbolu, a konkretniej będzie grał w Hull City. Jak informuje Hull Daily Mail, Brazylijczyk otrzyma pomoc psychologa, a także fizjoterapeuty, który pomoże mu schudnąć, gdyż Adriano boryka się z nadwagą. Na razie, Ribeiro będzie występował w drużynie rezerw, a z czasem, będzie stawał się coraz ważniejszą częścią zespołu Steve'a Bruce'a.
Przypomnijmy, że Adriano był bardzo kontrowersyjną postacią. Grał w takich klubach jak Inter Mediolan, Fiorentina, Parma, czy AS Roma. Adriano popadł jednak w spore problemy. Zaczął nadmiernie spożywać alkohol i strasznie przytył, przez co w 2012 roku został zwolniony z Corinthians. Był nawet oskarżony o postrzelenie swojej partnerki, w noc, kiedy wracał z nią, z imprezy. Teraz jednak Brazylijczyk ma się poprawić. Były zawodnik Parmy, Interu Mediolan i AS Roma będzie jadł jedynie posiłki przygotowane przez dietetyków oraz ćwiczył trzy razy dziennie. Nakazano mu także całkowitą rezygnację z alkoholu.

"Musieliśmy podjąć tak drastyczne środki, ponieważ tylko dzięki większej kontroli nad jego sposobem odżywiania oraz spędzania wolnego czasu możemy przywrócić go do dobrej formy" - powiedział trener przygotowania fizycznego Hull, który poinformował, że 31-letni piłkarz przyjął decyzję klubu ze zrozumieniem.

"Chcemy zrobić wszystko, co będzie najlepsze dla niego oraz dla nas" - tłumaczył trener Tygrysów Steve Bruce.

Steve Bruce zapowiedział również, że jeśli Adriano będzie nadal spożywał alkohol, nawet w drobnych ilościach, jego kontrakt zostanie natychmiast rozwiązany. Planuje się, że Ribeiro będzie gotowy do gry w pierwszej drużynie, na początku stycznia. Gdy jednak Adriano grał w Flamengo w 2012 roku, zdarzało się, że nie pojawiał się na treningach, dlatego teraz, wszyscy kibice Hull boją się, że będzie tak samo. Jeśli jednak Adriano schudnie, a jego życie osobiste się ustabilizuje, a co najważniejsze - dojdzie do optymalnej formy fizycznej, może stać się najlepszym zawodnikiem Hull.

Miało być dwóch i są. Hull stawia na Brazylijczyków!

Przewidywało się, że może dojść do tego transferu. Nikt nie był jednak do końca pewny, czy niespełna 20-letni Rafinha odważy się na tak duży krok w swojej karierze. Teraz wszyscy już wiemy, że od sezonu 2013/14 to młody Rafael Lima Pereira będzie od zdobywania bramek w Hull. Jak wiadomo, Tygrysy borykają się ze słabą skutecznością, dlatego presja, która spada na tego młodziutkiego zawodnika jest ogromna, czy Rafinha sobie z tym poradzi? Wszyscy wiemy, jak presja może zniszczyć zawodnika. Rafael to świetny zawodnik, jednak jeśli przygniecie go presja, może już nigdy nie zagrać na wysokim poziomie, a tego nie chce nikt. Najlepszym przykładem jest Alexis Sanchez z Barcelony. W Udinese grał znakomicie. Jednak, gdy przyszedł do Barcelony nie potrafił się odnaleźć. Dopiero od niedawna, Chilijczyk pokazuje na co go stać. W Hull wszyscy chcą, by Rafinha z miejsca stał się ważnym zawodnikiem zespołu, a tego nie można wydawać od takiego młodego piłkarza. Steve Bruce tak skomentował ten transfer:

"Rafael to świetny zawodnik i wszyscy o tym wiemy. Nie możemy jednak od niego zbyt wiele wymagać na samym początku. Jest nowy i bardzo młody. Musi zaadaptować się w naszym klubie. Z początku na pewno nie będę nakładał na niego zbyt wielkiej odpowiedzialności, jednak nie odeślę go do zespołu rezerw. Rafinha będzie grał, jeśli będzie czuł się dobrze. Nie chcę, by grali Ci zawodnicy, którzy są spięci i boją się wyjść na boisko, żeby czasem nie zostali wygwizdani. Jestem pewny, że z Rafaelem będzie mi się dobrze pracowało, to dobry gracz i mam nadzieję, że udowodni to w moim zespole."

"Hull to świetny zespół z wielkim potencjałem. Mam nadzieję, że dane mi będzie triumfować razem z Tygrysami i, że strzelę tu wiele bramek. Steve Bruce to znakomity trener. Rozmawiałem z nim przez telefon. Był dla mnie jak drugi ojciec. Cieszę się, że mogę dołączyć do Tygrysów." - mówił młodziutki Rafinha.

Przewiduje się, że Rafinha zagra już z Barceloną. Obecnie Brazylijczyk jest w drodze do Madrytu, gdzie spotka się z kolegami z drużyny i gdzie przejdzie badania medyczne. Jego rodak Adriano, uda się do Kingston Upon Hull i tam będzie realizował swój plan przygotowawczy.

Spoiler for Hiden:
Wypowiedzi i kawałek tekstu, pod transferem Adriano zaczerpnąłem stąd: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 29, 2013, 11:58:36 »
Adriano?! Masz jaja ziomuś :D Mam nadzieję, że go odbudujesz i sprawisz, by stał się świetnym piłkarzem! :D

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 29, 2013, 16:16:59 »
Właśnie kurde, na drugim forum go nie chcą i już kończę powoli jego losy... Szkoda, no ale wiesz.. nie chciałem przez jeden transfer stracić ludzi :D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 29, 2013, 16:23:53 »
No to czekam na mecz z Adriano w składzie ;)

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 29, 2013, 20:42:53 »
Niestety nie będzie żadnego z jego udziałem :D Miałem świetny plan, jak go wprowadzać do gry i w ogóle, byłoby tak świetnie, bo opisywałbym po kolei jego pracę itd... A wyszła z tego wielka dupa, bo większość skrytykowała :D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 29, 2013, 20:49:44 »
Przecież to twoja kariera, więc możesz sobie nawet i C.Ronaldo kupić :D

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 30, 2013, 22:35:34 »
Niby tak.. Ale kurde nie chcę stracić czytelników. A pisać sam do siebie, to wiesz.. :D A z tym Adriano to miałem plan wprowadzić go w połowie sezonu. Teraz chciałem opisywać jego problemy i ogólnie... No fajnie by było :D Chyba, że jeszcze to wszystko odkręcę xd Ale to zobaczymy :D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 01, 2013, 11:42:47 »
Walić takich czytelników. Pomyśl co by się stało gdyby naprawdę kolo poszedł do Hull...poza tym większość "karierowiczów" pisze je dla własnej przyjemności.


Btw. widowni nie stracisz, bo ja będę czytał.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 01, 2013, 15:57:52 »
To motywuje mnie do robienia tego co chcę i lubię, a nie podporządkowywania się głosom innych :P Dzięki :D

#17

"Ten transfer to porażka!"

Kibice Hull są niezadowoleni z transferu Brazylijczyka Adriano Leite Ribeiro. Jak dowiedział się reporter "The Sun" w Kingston nikt nie zareagował pozytywnie na transfer Adriano. Większość kibiców straciło zaufanie do Bruce'a, co potwierdza ankieta, którą przeprowadziło Hull Daily Mail. Według tej gazety, aż 65% kibiców nie podoba się sposób w jaki prowadzi drużynę Steve Bruce. 30% osób jest zadowolonych z trenera, natomiast 5% nie ma zdania na ten temat. Dziennikarze wyszli więc na ulice i zaczepiali pojedynczych kibiców Hull, by Ci powiedzieli co myślą o transferze Brazylijczyka, który ma odbudować swoją formę w Hull.

"Adriano może co najwyżej się w maskotkę przebierać i biegać przed meczem, nie wiadomo czy się nie zmęczy przypadkiem. Nie będzie z niego żadnego pożytku!" - mówił jeden z fanatyków Tygrysów. "Ściągając takiego zawodnika, trzeba mieć coś nie tak z głową. My nie chcemy grubasów i pijaków, którzy mają odbudowywać swoją karierę! My chcemy zawodników, którzy pomogą Hull w utrzymaniu się w lidze!" - kontynuował zdenerwowany Tim.

"Opieka psychologa i fizjoterapeuty? Przywrócenie go do formy? To śmieszne! Dlaczego akurat to Hull musi służyć mu jako ośrodek odnowy biologicznej? Dlaczego to nasz klub musi cierpieć? Niech wraca do Brazylii" - powiedział kolejny napotkany kibic.

"Steve chyba oszalał. Ten transfer to porażka. Nawet jeśli Adriano schudnie i zyska lepszą formę fizyczną, to i tak nie zapewni nam skuteczności w ataku. To nie ten zawodnik co kiedyś. To chore sprowadzać tak zapuszczonego zawodnika." - mówił Karol - kibic z Polski.

Po kilku godzinach chodzenia po mieście, jeden z dziennikarzy "The Sun" w końcu doczekał się pozytywnej opinii o tym transferze.

"To prawda Adriano jest gruby i musi sporo nad sobą popracować, jednak wierzę w to, że Bruce wie co robi. Gdyby nie był pewny, że ten zawodnik w przyszłości przyczyni się do sukcesów Hull, nie ściągałby go. Jestem pewny, że Adriano udowodni wszystkim, którzy go krytykują, że jest świetnym piłkarzem. On potrzebuje jednak czasu, a ja jestem cierpliwy."

Tak więc, zdania są podzielone. Więcej jest tych negatywnych opinii, jednak z ostatecznym sądem musimy poczekać do pierwszego meczu Adriano. W Hull mówi się o tym, że Adriano zagra na początku, lub w połowie stycznia, albo nawet dopiero w kolejnym sezonie, a wszystko to zależy od tego, jak będzie przebiegała jego praca.



Ostatni mecz presezonu już za tydzień!

Dokładnie za tydzień - 7 sierpnia o godzinie 21:00, piłkarze Hull City wyjdą na murawę Camp Nou, by zmierzyć się z najlepszą drużyną świata - FC Barceloną. Kibice Hull są podnieceni, ale nie tylko oni, meczu nie mogą doczekać się także piłkarze Tygrysów. Zawodnicy są wniebowzięci, ponieważ dla nie jednego z nich, Messi, czy Iniesta to idole, których do tej pory mogli oglądać tylko w telewizji, tymczasem za tydzień, będą mogli zagrać z nimi sparing. Mimo wszystko, piłkarze obiecują, że trema ich nie zje i dadzą z siebie wszystko w meczu z Dumą Katalonii. Spekuluje się, że Hull zagra w tej samej formacji co w ostatnim sparingu z Realem Sociedad. W tym ustawieniu gra Hull wyglądała na prawdę bardzo dobrze, jednak brakowało skuteczności. W tym spotkaniu zadebiutować ma także młody Rafinha, który został niedawno sprowadzony do Hull z brazylijskiego Flamengo. Liczy się na to, że Rafael zapewni Hull skuteczność w ataku i już nikt nie będzie musiał łapać się za głowę, gdy Tygrysy nie strzelą "sety". Ekipa Barcelony także zapowiada grę na najwyższych obrotach. Nie wiadomo jednak jeszcze, kto zagra w meczu z Hull. Wszyscy, a w szczególności piłkarze Hull, chcieliby by w meczu wyszła na murawę pierwsza jedenastka Barcy, jednak wiadomo, że tak się nie stanie. Niepewnym jest także to, czy w spotkaniu wystąpi Lionel Messi. Pewnym jest jednak to, że jeśli zagra genialny Argentyńczyk, po meczu w szeregach Hull zacznie się bitwa o koszulkę Atomowej Pchły. My jednak liczymy na to, że na boisku Hull pokaże, dlaczego nazywa się je Tygrysami.

Przewidywane ustawienie Hull na mecz z Barceloną



Przewidywane składy:

FC Barcelona: Oier - Adriano, Bartra, Sergi Gomez, Montoya - Song, Sergi Roberto, Dos Santos - Tello, Dongou, Sanchez

Hull City: McGregor - Traore, Chester, Bruce, Rosenior - Quinn, Livermore, Huddlestone, Elmohamady - Aluko, Rafinha

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 01, 2013, 16:19:42 »
No stary i zapycham sobie czytnik RSS tym tematem, a wiem, że będzie warto :) Doprowadź "Don Golazo" do formy i niech zrobi wam utrzymanie :)

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #18
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 01, 2013, 19:26:23 »
Spoiler for Hiden:
Nie zwracajcie uwagi na numery koszulek i na ten score. Zwróciłem uwagę dopiero na filmiku, a już nie chciało mi się powtarzać meczu, bo w końcu wygrałem! xD

#18
Tygrysy pokazały pazur

      FC Barcelona 2:2 Hull City      
(karne 0:1)


Na ten mecz czekali wszyscy fani Tygrysów, jak i sami zawodnicy. Na Camp Nou przybyło aż 30 tysięcy fanów Hull. Powiewały flagi i słychać było okrzyki, które zagrzewały Hull do walki. Atmosfera była magiczna. Piłkarze wychodząc na rozgrzewkę, rozglądali się, jakby ciągle myśleli, że to tylko sen. Byli podnieceni i było to widać. Steve Bruce też widział jak zachowują się jego piłkarze, więc szybko się za nich zabrał, motywując ich do jak najlepszej gry. Pojedynek z Barceloną to ostatni sparing dla drużyny z Kingston Upon Hull i wszyscy liczyli, że goście pokażą się z bardzo dobrej strony. Fantastyczną wiadomością okazał się fakt, że od pierwszych minut zagra Leo Messi.

Rozpoczęło się zaskakująco dobrze dla Hull. Tygrysy już w 6 minucie mogły trafić do bramki Oiera, jednak Elmohamady strzelił za bardzo w bok. Już 3 minuty później Barcelona pokazała, jak wykorzystuje się okazje. Cristian Tello zabrał się z piłką lewą stroną i wrzucił w pole karne, piłka została wybita, jednak wprost pod nogi Dos Santosa, który oddał futbolówkę Messiemu. Genialny Argentyńczyk nie miał problemu z wykorzystaniem tej okazji i Barca wychodzi na prowadzenie. Już 7 minut później było 1:1. Stephen Quinn zbiegł z piłką do środka boisko, odegrał do będącego na prawym skrzydle Aluko, a ten zagrał w pole karne do Rafinhi, któremu nie pozostało nic innego, jak umieścić piłkę w siatce. Mimo, że to mecz towarzyski, gracze Hull szaleją! Co ciekawe w późniejszych minutach nie widać było przewagi drużyny ze stolicy Katalonii. Wręcz przeciwnie, to Hull stwarzało więcej okazji, jednak nie potrafiło ich wykorzystać. Pierwsza połowa kończy się rezultatem 1:1.

Druga część spotkania rozpoczęła się idealnie dla Tygrysów. Już w 47 minucie Huddleston zagrał do Elmohamady'ego, ten wyłożył piłkę Aluko, który z 16 metra oddał świetny strzał i nie dał żadnych szans Oier'owi. Hull nie cieszyło się długo z prowadzenia. W 55 minucie Alexis Sanchez zagrał ponad obrońcami do wychodzącego Leo Messiego. Atomowa Pchła znalazła się w sytuacji sam-na-sam z McGregorem i nie popełniła błędu. Messi doprowadza do remisu. 3 minuty później, Argentyńczyk zszedł z boiska, a zastąpił go Neymar. Do końca spotkania Hull sprawiało wrażenie drużyny bardziej zmotywowanej i chętnej zwycięstwa. Barcelona była jakby ospała, co ułatwiało zawodnikom Hull stwarzanie okazji podbramkowych. Tych było bardzo dużo, jednak Tygrysy nie potrafiły wykorzystać swoich szans. Najlepszą, w 88 minucie miał Matty Fryatt, jednak trafił w bramkarza. Barcelona także atakowała bezskutecznie co doprowadziło do dogrywki. Była możliwość rozegrania rzutów karnych, od razu po regulaminowym czasie gry, jednak kapitanowie i trenerzy obu drużyn postanowili, że zostanie rozegrana jeszcze dogrywka.

Po 30 minutach dogrywki mecz nie został rozstrzygnięty, mimo wielu sytuacji podbramkowych po oby dwóch stronach. Nadszedł więc czas na rzuty karne. Do jedenastek podchodzili kolejno Pedro, Fryatt, Neymar, Sagbo, Sanchez, Livermore, Fabregas, Boyd, i Iniesta, jednak żaden z nich nie potrafił pokonać bramkarza. Dopiero Tom Huddleston, zdołał trafić do siatki. Anglik strzelił w sam środek i  okazało się, że było to bardzo dobre rozwiązanie. Huddlestone daje zwycięstwo Hull, a piłkarze cieszą się jak dzieci, mimo, że był to tylko mecz sparingowy. W końcu, nie codziennie wygrywa się z samą Barceloną.
Wszyscy wiemy, że każdy zawodnik Hull chciał bardzo koszulkę Messiego. Argentyńczyk zaskoczył jednak wszystkich i dał koszulkę...Rafinhi, który wcale o nią nie prosił. Messi zauważył jak ten chłopak dobrze radził sobie na boisku i, że już w pierwszym meczu w nowej drużynie, strzelił bramkę i to go bardzo zaskoczyło. Argentyńczyk po zejściu Rafinhi z boiska, podszedł do niego i wręczył mu swoją koszulkę, po czym uściskał serdecznie młodego Brazylijczyka, który swoim występem zaskoczył wszystkich.




Składy:

FC Barcelona: Oier - Alba, Bartra, S. Gomez, Montoya - Song, Dos Santos, Sergi Roberto - Tello, Messi(C), Sanchez

Hull City: Amos - Traoré, Figueroa, Davies, Rosenior - Quinn, Koren(C), Huddlestone, Elmohamady - Rafinha, Aluko

Bramki:

Messi 9' (Dos Santos)
Rafinha 16' (Aluko)
Aluko 47' (Elmohamady)
Messi 55' (Sanchez)

Kartki:

Sergio Busquets 74'
Traoré 104'
Rosenior 111'

Zmiany:

45' Sergi Roberto Iniesta
45' Amos McGregor
45' Koren Livermore
45' Quinn Boyd
55' Tello Pedro
58' Song Busquets
58' Dos Santos Fabregas
58' Messi Neymar
58' Elmohamady Brady
58' Rafinha Fryatt
58' Aluko Sagbo
72' Bartra Pique

Rzuty karne:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=473e6dbaf6b9a4f198141507f94fc4d2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=473e6dbaf6b9a4f198141507f94fc4d2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Cris#20

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #18
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 01, 2013, 20:02:12 »
No proszę . Pięknie zagrany mecz i dobra współpraca dały we znaki :D . Mam nadzieje ,że pokażesz jeszcze Realowi jak się gra :D

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #19
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 02, 2013, 15:48:11 »
#19

Drużyna wróciła do Kingston

9 sierpnia, około godziny 16.00 drużyna i sztab szkoleniowy Hull City, pojawili się na lotnisku w Kingston Upon Hull. Zawodników przywitał prawdziwy tłum, bo oklaskiwać swoich idoli przyszło aż 3 tysiące fanów. Hull nie rozegrało genialnego presezonu, jednak wszyscy byli zachwyceni tym, że Tygrysy pokonały Dumę Katalonii na ich własnym stadionie. Nie jest jednak tak, że poprzednie mecze były w wykonaniu Hull złe. Tygrysy rozegrały przyzwoity okres przygotowawczy i mimo porażek z Athletic Bilbao i Realem Sociedad, pokazały, że potrafią całkiem dobrze kopać piłkę. Kto wie, czy gdyby Hull popisało się większą skutecznością, nie wygrałoby każdego z czterech spotkań.
Tuż po przylocie do Kingston, Steve Bruce wraz z Sone'ym Aluko pojawili się na konferencji prasowej, podsumowującej presezon.

Poziom gry

Steve Bruce: Myślę, że zagraliśmy dobrze. Oczywiście wyniki mogły być inne, ale jestem zadowolony z moich zawodników. Pokazali, że potrafią zagrać jak równy z równym nawet z Barceloną. To mi się podobało. Widziałem wolę walki na ich twarzach i to, że są mocno skoncentrowani. Martwi mnie tylko to, że nie potrafimy wykorzystywać swoich okazji. Mieliśmy ich na prawdę sporo. Z Realem Sociedad mogliśmy wygrać przewagą kilku bramek, a przegraliśmy 3:2. Z Barcą mieliśmy wiele okazji, a wykorzystaliśmy tylko 2, przez co musieliśmy grać jeszcze dogrywkę i karne, w których szczęśliwie wygraliśmy. Sądzę jednak, że te mecze nie są tak ważne. Liczę tylko na to, że za 9 dni zagramy wyśmienite spotkanie, na start ligi.

Transfery

Steve Bruce: Dokonaliśmy jeszcze dwóch wzmocnień, chociaż tego nie planowałem. Rafinha już w swoim pierwszym spotkaniu pokazał się z dobrej strony, strzelił bramkę i myślę, że w każdym kolejnym meczu będzie grał coraz lepiej. Czy zagra od pierwszej minuty z Aston Villą? Nie wiem. Zobaczymy jak będą przebiegały treningi i jak będzie się czuł Rafinha. Jeśli chodzi o Adriano. Spotkałem się z falą krytyki odnośnie transferu tego zawodnika. To jest jednak transfer z przyszłością. Ten zawodnik, mimo swojego wieku, może jeszcze grać na bardzo wysokim poziomie i ja to wiem. Jak na razie trenuje pod okiem fizjoterapeuty, a niedługo dołączy do drużyny młodzieżowej. Jeśli ten chłopak się zmieni, popracuje nad sobą, to jestem pewny, że w przyszłości będziemy się z niego bardzo cieszyć. Czy dojdzie ktoś jeszcze? Wątpię. Mam skompletowaną kadrę i właśnie z tymi piłkarzami chcę pracować. Nie potrzebuję nikogo więcej.

Rafinha

Steve Bruce: Ten chłopak już pokazuje, że warto na niego stawiać. Cieszy mnie to. Boję się jednak, że za szybko wszyscy go polubią. Tzn. nie chcę, żeby Rafinha poczuł się tak, że wystarczy, że wyjdzie na boisko i już wszyscy będą mu bić brawo. Z drugiej strony, obawiam się tego, że w kolejnym meczu coś mu nie wyjdzie i chłopak się załamie. Presja, która na nim ciąży wzrosła jeszcze bardziej, dlatego proszę, abyśmy nie oczekiwali od niego zbyt wiele. Jeszcze nie teraz. On musi wkomponować się w ten zespół, ograć się, a dopiero potem możemy od niego oczekiwać cudów. Dlatego moja w tym głowa, by byl ciągle zmotywowany i skoncentrowany.

Taktyka:

Sone Aluko: Wbrew pozorom, nasza gra nie zmieniła się aż tak bardzo. W ciągu naszego okresu przygotowawczego testowaliśmy różne formacje, ale to normalne w takich meczach. Szukaliśmy tego, co będzie dla nas najlepsze. Jeśli chodzi o długie utrzymywanie się przy piłce. Myślę, że zawsze próbowaliśmy tak grać. Zawsze męczysz się bardziej, jeśli musisz biegać za piłką, więc to normalne, że chcesz mieć ją jak najdłużej przy nodze. Testowaliśmy różne rozwiązania i myślę, że pokażemy się z dobrej strony w pierwszej kolejce.

Cel na sezon

Sone Aluko: Mistrzostwo. (śmiech) Tak poważnie, to naszym celem jest środek tabeli. Wiemy, że nas na to stać i chcemy to osiągnąć. Miejsce gwarantujące grę w pucharach byłoby czymś cudownym, jednak wiemy, że to jeszcze nie nasz czas. Ciągle musimy się doskonalić, jednak jesteśmy już na tyle dobrą drużyną, by spokojnie powalczyć o 8-10 miejsce. Jeśli chodzi o mój cel osobisty. To chcę się ciągle doskonalić. Chcę zagrać w tym sezonie tak, żeby na koniec móc powiedzieć, że wykonałem kawał dobrej roboty. Przede wszystkim chcę pomóc zespołowi i mam nadzieje, że będzie to dobry rok. Nie myślę o tym, by strzelić najwięcej bramek, czy mieć najwięcej asyst, bo to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest dobro zespołu.

To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiadali Steve i Sone. Po konferencji udali się oni do swoich domów. Zawodnicy mają teraz 2 dni wolne, a 12 sierpnia wrócą do pracy. Mówi się o tym, że jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, sparing Tygrysom, proponowała Krakowska Wisła. Zarząd Hull rozważa tą propozycje i w najbliższych dniach powinniśmy usłyszeć decyzję.

Plan treningowy na najbliższy tydzień:

12 sierpnia - poniedziałek

9:00 - poranna sesja treningowa
18:00 - wieczorna sesja treningowa

13 sierpnia - wtorek

9:00 - poranna sesja treningowa
18:00 - wieczorna sesja treningowa

14 sierpnia - środa

9:00 - poranna sesja treningowa
18:00 - wieczorna sesja treningowa

15 sierpnia - czwartek

11:00 - przedpołudniowa sesja treningowa

16 sierpnia - piątek

9:00 - poranna sesja treningowa
18:00 - wieczorna sesja treningowa

17 sierpnia - sobota

15:00 - podróż drużyny do Birmingham

18 sierpnia - niedziela

11:45 - trening na Villa Park
19:00 - mecz pierwszej kolejki Barclays Premier League - Aston Villa vs Hull City

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #20
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 03, 2013, 16:01:47 »
#20


Jay Harris: "Hull spadnie"

O godzinie 12:00 - 15 sierpnia pojawił się w stacji telewizyjnej ESPN program, w którym dziennikarze typowali, jak na koniec sezonu będzie wyglądała tabela Premiership. Program prowadzili: Scott Van Pelt, Adnan Virk, John Buccigross i Jay Harris. Wytypowali oni, że pierwszą pozycją zajmie Chelsea Londyn, pod wodzą Jose Mourinho, gdyż jak stwierdzili, Mourinho z każdej drużyny, którą trenował, potrafił zrobić zespół, który zdobywa mistrzostwo ligi w pierwszym sezonie jego pracy. Tuż za Chelsea ma znaleźć się Manchester United, a podium zamknąć ma Manchester City. Jak się okazuje, eksperci nie dają żadnych szans na utrzymanie Hull City, Crystal Palace, a także Norwich City. Jak wyglądała rozmowa czterech panów, na temat Hull?

Scott Van Pelt: No dobrze, a co sądzicie o Hull City? W presezonie rozegrali całkiem dobre spotkania, wygrali z Barceloną, mają kilku nowych, dobrych zawodników i Steve'a Bruce'a na ławce. Ich kadra jest wystarczająca, żeby powalczyć o środek tabeli. Jak myślicie? Tygrysy sprawią niespodziankę w tym sezonie?

Jay Harris: Powiem krótko. Hull spadnie. Może i mają dobrą kadrę, ale to wciąż za słaby zespół by przetrwać w Premier League. Są za mało zgrani, a w presezonie, mimo zwycięstwa z Barceloną, pokazali jak można marnować sytuacje, a nie jak je wykorzystywać. Nie daję im żadnych szans na pozostanie w Premiership.

Adnan Virk: Jay nie skreślaj ich tak szybko. Pamiętaj kto jest ich trenerem. Steve zrobił z nimi bardzo wiele. Przejął ich w poprzednim sezonie i już zdołał wywalczyć awans. To bardzo dobry trener i mając taką kadrę, jest w stanie poprowadzić tych zawodników do wielu sukcesów. Myślę, że na koniec sezonu wylądują na 10-12 miejscu. Na pewno nie spadną.

John Buccigross: Może i trenuje ich Bruce, ale to nie jest drużyna, która może walczyć o utrzymanie. Myślę, że ten sezon będzie dla nich bardzo słaby. Obecnie w Premiership są drużyny o wiele lepsze od Hull i sądzę, że Tygrysy powinny modlić się o to, by nie przegrywać wysoko w każdym spotkaniu. Nie daję im żadnych szans na utrzymanie. Jeśli chodzi o pierwszą kolejkę, myślę, że Aston Villa wygra dwoma, lub trzema bramkami.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB | #20
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 03, 2013, 20:35:59 »
Mam nadzieję, że pokażesz innym jak się gra :D

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #21
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 03, 2013, 23:21:28 »
#21

Udowodnić wszystkim, że nie mają racji

Już za 2 dni rusza Premier League. W swoim pierwszym spotkaniu Hull podejmie Aston Villę. Trenerzy obu ekip, w samych pozytywach wypowiadali się o swoim przeciwniku. Paul Lambert powiedział, że "...ten mecz wcale nie będzie taki łatwy, jak wszyscy mówią. Hull ma młodych zawodników i ekipę, która jest głodna zwycięstw. Myślę, że dodatkowo motywuje ich fakt, że nikt w nich nie wierzy. Będą chcieli udowodnić, że wszyscy się mylą. To będzie trudny mecz." Steve Bruce mówił natomiast, że "Aston Villa to bardzo dobry zespół. Grają u siebie, przez co mają jeszcze większą przewagę. Nie jesteśmy jednak bez szans i mamy szansę by urwać im punkty. Cieszę się, że możemy już na samym początku zagrać z dobrą ekipą, bo to pozwoli mi zorientować się, na jakim poziomie jesteśmy. Jedno jest pewne. W tym meczu, tak jak w każdym, damy z siebie wszystko." Obaj trenerzy komplementują się i twierdzą, że nie będzie to łatwy mecz, jednak bukmacherzy już rozstrzygnęli. Za zwycięstwo Hull możemy dostać aż 25 funtów, za każdego postawionego funta, natomiast za zwycięstwo Aston Villi tylko 5 funtów. Za remis otrzymamy 10 funtów.
Wszyscy zastanawiamy się także w jakim składzie Hull wybiegnie na boisko. W ostatnich spotkaniach, w bramce świetnie prezentowali się Ben Amos, oraz McGregor. Steve Harper dostał mniej szans, jednak jeśli grał, także pokazywał, że jest w dobrej formie. Mimo to, Hull Daily Mail przewiduje, że od pierwszych minut zobaczymy McGregora. W obronie powinniśmy zobaczyć Armanda Traore, Chestera, a także Davies'a i Roseniora. W środku pola zagrają Huddlestone i Koren, natomiast na skrzydłach powinniśmy zobaczyć Quinn'a i Elmohamady'ego. W ataku prawdopodobnie zagrają Fryatt i Aluko. Rafinha nie ma większych szans na występ od pierwszej minuty, mimo, że z Barceloną rozegrał świetne spotkanie.
Początek meczu już o 19.

Aston Villa F.C vs. Hull City AFC
Barclays Premier League - 1. kolejka
Stadion: Villa Park
Data: 19.08.2013r.
Godzina: 19:00
Typowany wynik: 3:0



Kadra na sezon 2013/14

(narodowość/imię i nazwisko/wiek/numer)

Bramkarze:

Allan McGregor / 31 / #1
Steve Harper / 38 / #22
Ben Amos / 23 / #16

Obrońcy:

Liam Rosenior / 27 / #2
Maynor Figueroa / 30 / #3
Alex Bruce / 29 / #4
James Chester / 24 / #5
Curtis Davies / 28 / #6
Paul McShane / 27 / #15
Joe Dudgeon / 23 / #19
Abdoulaye Faye / 35 / #23
Armand Traoré / 24 / #32

Pomocnicy:

David Meyler / 24 / #7
Tom Huddlestone / 27 / #8
Robert Koren / 33 / #10
Jake Livermore / 24 / #14
Ahmed Elmohamady / 26 / #27
Stephen Quinn / 27 / #29
Tom Cairney / 22 / #45
Corry Evans / 23 / #28
Ahmed Fathy / 29 / #34
Robbie Brady / 21 / #30

Napastnicy:

Danny Graham / 28 / #9
Matty Fryatt / 27 / #12
Rafinha / 20 / #33
Yannick Sagbo / 25 / #20
George Boyd / 28 / #17
Sone Aluko / 24 / #24
Adriano Leite Ribeiro / 31 / #31

Kapitan: Robert Koren
Vice-kapitan: Steve Harper
Liczba zawodników: 29
Najstarszy zawodnik: Steve Harper - 38 lat
Najmłodszy zawodnik: Rafinha - 20 lat
Średnia wieku zawodników: 27 lat

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB | #21
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 04, 2013, 00:14:54 »
a Villa Park każdemu gra się trudno. Nawet i gospodarzom. Urwij im punkty i pokaż niedowiarkom, co potrafisz :)

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #22
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 04, 2013, 23:03:03 »
#22

Kolejny raz zawodzi

Miał być najważniejszym zawodnikiem tego klubu. Wielką gwiazdą, która za parę miesięcy miała stanowić o sile Hull City. Adriano Leite Ribeiro, bo właśnie o nim mowa, przyszedł do Hull na początku września. Były wiązane z nim wielkie nadzieje. Miał schudnąć, zmienić swoje życie i ponownie stać się wielkim piłkarzem. Były też wielkie obietnice ze strony Adriano, że chce na nowo rozpocząć swoje życie. Że zgodzi się na odstawienie używek i, że będzie starał się poprawić swoją formę fizyczną. Tymczasem, jak dowiedział się dziennikarz "The Sun", Adriano nie pojawia się na treningach, a jeśli już jest, to się spóźnia. Ponadto nie przestrzega diety i podobno widziany był w pubie ze swoją dziewczyną. Klub chciał utrzymać to w tajemnicy, bo ciągle ma nadzieję, że Adriano jeszcze się zmieni. Czy jednak te sytuacje nie są wystarczające do tego, by zerwać umowę z tym zawodnikiem? Adriano będzie teraz działał na szkodę klubu, gdyż będzie się o nim mówić, jako Adriano, zawodnik Hull City. A więc zespół także straci dobre imię. Jak widać Adriano nie powinien już profesjonalnie kopać piłki. Jest to zawodnik zbyt słaby psychicznie i fizycznie. Skoro nie potrafił, dla piłki, odrzucić imprezy, to czy warto mieć do niego zaufanie? Steve Bruce mówił o tym, że Ribeiro chce się zmienić, a Hull chce mu pomóc. Widać jednak, że zawodnik wcale nie chce zmian. O ile z samego początku trzymał się zaleceń fizjoterapeuty i uczestniczył w treningach drugiej drużyny, to po tygodniu, takie życie znudziło mu się i wrócił do swoich starych nawyków.
Jak na razie nikt z klubu nie skomentował tej sytuacji. Próbowano utrzymać ją w tajemnicy, jednak jak widać, wszystko kiedyś wypłynie na powierzchnię. Czy warto czekać, aż Adriano wyrządzi jakieś szkody, albo upije się tak, że nie będzie w stanie wrócić do swojego domu, by go zwolnić? Czy może lepiej już teraz skorzystać z klauzuli w kontrakcie i zwolnić tego zawodnika? Na to pytanie musi odpowiedzieć Steve Bruce, który twierdził, że nie będzie tolerował takiego zachowania w swoim zespole.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Hull City by VeB | #22
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 05, 2013, 08:53:58 »
Ohoho :D Trzeba panu Adriano kary pieniężne zastosować.


Proponuję 50 Funtów za minutę spóźnienia na trening. 500 za nie przestrzeganie diety i 1000 za bieganie po klubach i pubach

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City by VeB | #23
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 05, 2013, 13:43:00 »
#23
Idealny start

1. kolejka

      Aston Villa 1:2 Hull City      

W końcu ruszyła! Na ten dzień czekali wszyscy - kibice, dziennikarze, a także piłkarze. Liga wystartowała i przyniosła ze sobą wiele niespodzianek. Największą z nich jest niewątpliwie porażka Chelsea z Norwich, a także zwycięstwo Hull City, nad faworyzowaną Aston Villą. Tygrysy pokazały, że nie boją się nikogo i zostawiając serce na boisku, pokazały swoją najlepszą wersję, wprawiając swoich kibiców w niewyobrażalną radość. Przejdźmy do samego spotkania.

Mimo, że to gospodarze rozpoczęli od środka, Hull natychmiast odebrało piłkę. Dobra, szybka gra w środku pola, często na jeden kontakt, przyniosła efekty już w 4 minucie. Trochę jakby ospałe Lwy, doprowadziły do tego, że Huddlestone bez problemu rozegrał piłkę z Fryattem. Anglik odegrał do Elmohamady'ego, a ten na wysokości "szesnastki" oddał ją z powrotem. Matty odwrócił się w kierunku bramki i z lewej nogi, kopnął nie do obrony! Świetny początek dla gości! 7 minut później Benteke próbował doprowadzić do wyrównania, jednak jego strzał był za słaby. Co jednak nie udało się Belgowi, udało się Weimann'owi. Wszystko zaczęło się od błędu Traore, który popisał się niedokładnym wślizgiem i pozwolił na wrzutkę Agbonlahora. W środku pola, złe krycie wykorzystał Weimann, który ładnym szczupakiem, pokonał bezradnego McGregora. 18 minuta i 1:1. Hull jednak nie zaprzestało walczyć. Tygrysy spisywały się na prawdę dobrze i można było odnieść wrażenie, że to właśnie Hull kontroluje to spotkanie. W 33 minucie, radość kibicom sprawił ponownie Matty Fryatt. Była to sytuacja bardzo podobna do tej z 4 minuty. Anglik zagrywa na skrzydło do Elmohamady'ego, ten oddaje futbolówkę, a Fryatt strzałem z 13 metra pewnie pokonuje Givena. Warto dodać, że Fryatt znowu uderzał lewą nogą. W 44 minucie świetną interwencją popisał się jeszcze McGreogr. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Ireland, a z główki strzelał Benteke, jednak golkiper Hull spisał się świetnie w tej sytuacji, broniąc strzał. Warto dodać, że najlepszymi w zespole z Birmingham byli N'Zobia i Benteke, którzy sprawiali spore problemy defensorom Tygrysów. Reszta piłkarzy gospodarzy, grała poniżej oczekiwań. W Hull natomiast, słabo spisywał się jedynie Stephen Quinn.

Druga połowa nie zaskoczyła nas niczym. Hull ponownie grało lepiej i kontrolowało spotkanie, natomiast gospodarze nie mogli znaleźć sposobu na znajdujących się w dobrej dyspozycji gości. Wyglądało to tak, jakby Lwy były ciągle zaskoczone, że beniaminek gra tak dobrze. W 58 minucie, na boisku pojawił się młody Rafinha, debiutując w Premier League. Brazylijczyk zmienił, świetnego w tym spotkaniu - Matty'iego Fryatt'a. Młody nabytek Hull, mógł zwieńczyć swój debiut bramką, jednak zabrakło szczęścia. W 84 minucie, uderzał on z dystansu, jednak na drodze stanął obrońca Aston Villi. 2 minuty później, Brazylijczyk ponownie uderzał na bramkę Givena, jednak strzelił obok. Ostatnie 4 minuty były bardzo nerwowe jeśli chodzi o Hull. Goście zaczęli popełniać proste błędy. Jeśli nie oglądalibyśmy pierwszej połowy, powiedzielibyśmy, że Hull wygrało "fartem". Gospodarze wyczuli niepewność Tygrysów, która rosła wraz ze zbliżającym się końcem meczu. Goście myśleli chyba o tym, że mogą jeszcze stracić bramkę. Lwy zaatakowały. W 88 minucie, świetną okazje miał Benteke. Belg popędził z futbolówką, minął dwóch obrońców i już wyszedł sam-na-sam z bramkarzem. McGregor nie zaspał. Wybiegł do napastnika i rzucił mu się pod nogi, wybijając piłkę. Na całe szczęście, 3 minuty później, sędzia zakończył spotkanie i Hull, mimo tragicznej końcówki, w świetnym stylu zgarnia 3 punkty i idealnie zaczyna swoją przygodę z Premier League.

W derbach Manchesteru, które miejsce miały już w pierwszej kolejce, po świetnym spektaklu, minimalne zwycięstwo odniósł Manchester City - 2:1. Dużym zaskoczeniem było także spotkanie Norwich City - Chelsea Londyn. Londyńczycy pod wodzą Jose Mourinho, tracąc bramkę w 89 minucie, ulegli gospodarzom 1:0.

Składy:

Aston Villa: Given(C) - Bennet, Vlaar, C. Clark, Hutton - N'Zgobia, Ireland, El Ahmadi, Agbonlahor - Weimann, Benteke

Hull City: McGregor - Traoré, Figueroa, Bruce, Rosenior - Quinn, Koren(C), Huddlestone, Elmohamady - Aluko, Fryatt

Bramki:

Fryatt 4' (Elmohamady), Weimann 18' (Agbonlahor), Fryatt 33' (Elmohamady)

Kartki:

Figueroa 44'

Zmiany:

Hull City:

Boyd(58'), Rafinha(58'), Cairney(74')
Quinn(58'), Fryatt(58'), Koren(74')

Aston Villa:

Bowery(66')
El Ahmadi(66')


Spoiler for Hiden:
Graficznie zbytnio mi się nie podoba.. Spróbuję to poprawić...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Hull City by VeB | #23
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 05, 2013, 13:43:00 »