Autor Wątek: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów  (Przeczytany 12904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 05, 2013, 08:30:09 »
Więc wiesz że nie ma dla ciebie produktu i nie będzie, który spełni twoje oczekiwania. Nawet na tak zajebistym PC jakie prawdopodobnie posiadasz (lol) - czytaj wyżej.

Nie trzeba mieć kasy aby samemu zrobić grę, a czasu i umiejętności, licząc się z tym co się robi :P

Strategia każdej firmy jest różna (ale chyba nie wiesz co to jest :P), nawet ta która się wydaje "strzelaniem sobie w stopę" w efekcie może być strzałem w dziesiątkę (jak nie w tym roku to za rok).
Konami i tak wie że nie przebije FIFY nawet jak by było wszystko czego miłośnicy PES potrzebują i więcej.

Tak to już jest w tym 21 wieku, "ślepych ludzi przyciąga grafika i jej smaczki, "bo mam zajebisty (drogi) sprzęt to oczekuję" (tak własnie brzmisz), które nie są najważniejszym elementem gry (stanowią jakieś 20%).
Miło by popatrzeć na przeróżne wodotryski, ale w takiej symulacji jak kopanka, przez czas rozgrywania meczu skupiasz się na konstruowaniu akcji a nie oglądanie *ier*ol*nych strumieni deszczu czy płatków śniegu itd. - ale to wszystko w granicach dobrego smaku.

Wiele graczy, wiele oczekuje, więc nie jesteś sam lecz potrafią przyjąć do świadomości co dostają bądź czego nie mogą dostać.
Dalej nie będę kłócił się o pietruszkę, bo to nie ma celu. Wszystko na tym forum zostało opisane w różnych tematach.
ciekawe stwierdzenie ze nie nie bedzie dla mnie gry skoro gralem we wszystkie czesci pesa od iss 1, ale coz widocznie nawet brak smiesznego deszczu jest karkolomnie tlumaczony byle udowodnic jak wspaniala gre konami wydaje. 
Jest cholerny 21 wiek a nie pierwsze wydania pesa na ps2 na boga. Ale jak masz sumienie lzejsze  mozesz sobie tlumaczyc czemu nawet takiej glupoty jak deszcz zrobic nie mozna. i ty to nazywasz wodotryskami... no comment

ps komputer za niecale 2 tys to drogi sprzet? nie sadze
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 08:33:29 wysłana przez pavulon666 »

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 05, 2013, 11:32:00 »
No sory obronco PES-a ale deszcz w Pes-ie  jest od paru lat wiec wychodzi na to ze cofamy sie w rozwoju,co roku ten sam balonik,jaki to nowy Pes bedzie swietny w koncu przebije fife itd itd,a jest jak zawsze ludzie licza na nowe ligi to dostaja Chilijska czy inne cuda w ktorych zawodnicy ledwo biegaja,ale obroncy jak zwykle tlumacza ze jak chcesz grac w slabsza gre z wszystkimi ligami to graj w Fife,no dobra wiec wybieram Pesa ktory ma jeden minus-malo lig,a tu mamy niespodzianke gra ktora miala miec jedna wade ma ich wiecej,demo na Pc wyjdzie po premierze pelnej wersji?kur*a to kpina jakas?nie bedzie deszczu?moze za rok pes wyjdzie na dyskietki i bedziemy grac w niego na grze telewizyjnej,japonce to cwaniaczki bo chca jak najmniej wlozyc kasy a jak najwiecej gier sprzedac,tylko my na tym ucierpimy,bo tylko wyszedl pes 13 to Konami juz podawalo info jaka to 14 bedzie super zeby przymknac oko na bledy 13,a teraz wyjdzie nie dopracowana 14 i bedzie promocja super 15 i ta historia jest co roku i co roku mamy nowego nie dopracowanego Pesa,ja rozumiem jak ktos sciaga z neta i gra na piracie ze nie powinien narzekac,ale ludzie kupujacy oryginal moga miec jakies wymagania?to oczywiste ze jak ktos wydaje kase na gre to chce miec ja dopracowana bez razacych bledow,niestety konami ma to w dupie i co roku jest tak samo,3 ostatnie Pes-y maja ten sam blad a mianowicie ,spalone' czesto zdarzalo mi sie byc na spalonym wg sedziego a w powtorce juz nie,wpadanie bramkarzy w siatke?tez spoko,albo faule automatu bez naszej kontroli z ktorego czesto byla czerwona kartka?daje reke uciac ze problem ze spalonymi bedzie dalej i tak samo jestem pewny ze po miesiacu gry w 14 dostaniemy info od konami ze 15 bedzie rewelacyjna,dziekuje dobranoc!

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 05, 2013, 12:56:44 »
Tu nie chodzi o brak deszczu.. mogli by go dac tak jak dawali wczesniej, czyli jakies kreski latajace na ekranie, ale (wg mnie) nie zdążyli zrobić fizyki gry pod deszcz.. Czyli piłka by stawała w kałuży itd.. Wszystko bedzie prawdopodobnie w PES15 wtedy bedzie nowość heh  :D

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 05, 2013, 13:39:07 »
Tu nie chodzi o brak deszczu.. mogli by go dac tak jak dawali wczesniej, czyli jakies kreski latajace na ekranie, ale (wg mnie) nie zdążyli zrobić fizyki gry pod deszcz.. Czyli piłka by stawała w kałuży itd.. Wszystko bedzie prawdopodobnie w PES15 wtedy bedzie nowość heh  :D
     

Zgadzam się w 100%-tach. Prawdę powiedziawszy deszcz który mamy w obecnej wersji gry nie zmienia nic, a co najważniejsze nie ma wpływu na rozgrywkę- co od zawsze mi się marzyło. Dlatego też mam nadzieję, że Japończycy w przyszłym roku zaserwują nam deszczową aurę z realnym wpływem na rozgrywkę, co już samo w sobie będzie sporą rewolucją. 

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 05, 2013, 17:03:52 »
Mokre koszulki to też następna kwestia którą musieliby rozwiązać. Także to nie jest takie "hop hip" :D

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 05, 2013, 19:50:46 »
To może niech usuną słońce, bo włosy się nie jarają przy 50 stopniach.

@Mahadew dziwne, że tak bronisz tej gry. Konami nabija ludzi w butelkę i to widać, a tłumaczenia, że "Nie spodziewali się agresywnej polityki EA" jest przegięciem po całości.
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline WykaszatoR

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2013, 20:46:03 »
Typowe , tanio zrobić drogo sprzedać ... gdyby dodali deszcz , śnieg , wiatr (kierunek !) i do tego dopasowaną fizykę była by ostra walka z fifą , która ma licencje . A tak dupa , pesa kupią tylko fani , a reszta kupi pirata by pyknąć czasami.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1.04 CRACK

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 05, 2013, 21:07:25 »
No tak, bez deszczu i śniegu PES nie może rywalizować z FIFA. Dupa.  Trzeba pirata ściągnąć.

Tak wgl to na prawdę tak przeszkadza Wam ten brak deszczu? W PES 2013 nie miał on żadnego wpływu, była to po prostu zwykła kreski latające przed ekranem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 21:08:58 wysłana przez mpoesp »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 05, 2013, 21:26:22 »
Typowe , tanio zrobić drogo sprzedać ... gdyby dodali deszcz , śnieg , wiatr (kierunek !) i do tego dopasowaną fizykę była by ostra walka z fifą , która ma licencje . A tak dupa , pesa kupią tylko fani , a reszta kupi pirata by pyknąć czasami.

kierunek wiatru? człowieku... na stadionie on praktycznie nie wieje, poza tym to by było strasznie denerwujące, musiałoby być widać jak ten wiatr wieje, bo tak to kopiesz w jedną stronę a piłka leci dalej w bok i nic nie zrobisz, to by był nie trafiony pomysł :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 05, 2013, 21:30:35 »
Cytuj
Typowe , tanio zrobić drogo sprzedać ... gdyby dodali deszcz , śnieg , wiatr (kierunek !) i do tego dopasowaną fizykę była by ostra walka z fifą , która ma licencje . A tak dupa , pesa kupią tylko fani , a reszta kupi pirata by pyknąć czasami.

Licencje, oprawa graficzna to wielkie nic, jak pisało się niejednokrotnie tutaj oraz podkreśla wielu redaktorów cenionych pism i mniej znanych witryn, różnych recenzji.
Więc jak jesteś na tyle głupi i naiwny dla tej licencji to śmiało, FIFA niebawem wychodzi.
Inni cenią sobie w symulacji to co jest najważniejsze, grywalny gameplay gdzie FIFA14 (ratuje się licencjami) na każdą konsole przegrywa z kretesem (wedle recenzji i nagrań wideo z YouTube).

Nie grałeś w tą jak i my, a pier**** farmazony, kupy się nietrzymającej...
Nie spełnia oczekiwań to nie kupuj, "bo dziecko nie dostało lizaka" :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 23:57:34 wysłana przez Mahadew »

Offline StachMKS

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 05, 2013, 22:14:01 »
Ja jestem na pewno zwolennikiem pesa bo gram we wszystkie czesci od iss 1 na psx... Ale gdy probowalem grac w fife to po prostu mi sie nie podobala rozgrywka meczowa... Mam nadzieje ze mimo malej ilosci licencji oraz brak deszczu (co dla mnie jest dziwne) pes nadal bedzie naprawdę dobry jesli chodzi o zwykle granie meczow!!! ostatnia wersja  byla ok, ale mam nadzieje, ze juz nie bedzie mozna ronaldo czy messim tak latwo wyprzedzac obroncow!!! :)

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 06, 2013, 08:46:55 »
,Więc jak jesteś na tyle głupi i naiwny dla tej licencji to śmiało' chłopie to ty jesteś głupi,płaci ci ktoś za takie pierdo*enie?bo gadasz jak  potłuczony,pierwsza sprawa forum to miejsce gdzie można wyrażać swoją opinie,a to chyba logiczne że każdy ma inną,a tytuł nie brzmi ,kącik wychwalania PES-a' tylko PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów więc każdy może napisać co o tym myśli,co roku tutaj jest ten sam problem,napiszesz złe słowo o PES-ie i dostajesz odp. idź graj w fife,trzeba być naprawdę ograniczonym jak się nie umie przyjąć krytyki,tym bardziej krytyki gry,to jest śmieszne,zachowujesz się jak dziecko które krzyczy moja kupa jest lepsza a drugie mu odpowiada -nie! moja jest lepsza twoja jest zła! no stary ogarnij się,skoro jesteś tak ogarnięty w tworzeniu gier to sam zrób jakąś dla siebie i sobie pisz o niej co chcesz a nie tu robisz zamieszanie,nikt nie może nic złego na PES-a powiedzieć bo prawie płaczesz broniąc japońców,to że ktoś narzeka nie znaczy że nie kupi gry,ja gram od paru lat w PES-a i co roku narzekam że coś jest nie tak,grałem też pare spotkań w Fife 13 online i rozgrywka jest fatalna i mogę każdemu to powiedzieć tak samo jak to że zaskakujący jest brak deszczu w nowym dziele Konami,można po ludzku ocenić obie gry,ale chyba musisz dorosnąć żeby to zrozumieć,obie gry nie są dopracowane idealnie,ale w przypadku Konami trochę cofamy się do tyłu,zobaczymy jak sama gra będzie wyglądać,bo w demo nie pogramy.

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 06, 2013, 09:36:46 »
Nie rozumiem na czym opierasz pogląd, że się cofamy? Czy brak deszczu, w stylu tego z poprzednich edycji na prawdę cokolwiek zmienia i może wpłynąć na negatywną ocenę gry? Moim zdaniem nie, bo poza delikatnym efektem wizualnym nie miał żadnego wpływu na rozgrywkę. Ja zdecydowanie bardziej wolę w przyszłym roku pozytywnie się zaskoczyć, niż znów jeść tego samego, odgrzewanego kotleta. Ja czekam na tę grę z wielką nadzieją, i mam nadzieję, że gameplay będzie powalający- bo to jest dla mnie najważniejsze.     

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 06, 2013, 17:35:15 »
Nie rozumiem na czym opierasz pogląd, że się cofamy? Czy brak deszczu, w stylu tego z poprzednich edycji na prawdę cokolwiek zmienia i może wpłynąć na negatywną ocenę gry? Moim zdaniem nie, bo poza delikatnym efektem wizualnym nie miał żadnego wpływu na rozgrywkę. Ja zdecydowanie bardziej wolę w przyszłym roku pozytywnie się zaskoczyć, niż znów jeść tego samego, odgrzewanego kotleta. Ja czekam na tę grę z wielką nadzieją, i mam nadzieję, że gameplay będzie powalający- bo to jest dla mnie najważniejsze.     
No się cofamy, bo od kiedy ujrzałem pesa to deszcz był zawsze, a najpierw powinni dać do tej "nowej" gry wszystkie najważniejsze rzeczy a później podrasować jest nowym silnikiem...to chyba logiczne, że chcę sobie zagrać w deszczu, w sumie to słońce też nic nie daje, tylko cienie, bo mogliby dać np. ten wiatr i wtedy wystarczył by lekki szum w słuchawkach....to tak na marginesie. Nie każcie grać ludziom w inne gry, bo nie po to przychodzili na to forum
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2013, 19:36:30 »
Nie rozumiem na czym opierasz pogląd, że się cofamy? Czy brak deszczu, w stylu tego z poprzednich edycji na prawdę cokolwiek zmienia i może wpłynąć na negatywną ocenę gry? Moim zdaniem nie, bo poza delikatnym efektem wizualnym nie miał żadnego wpływu na rozgrywkę. Ja zdecydowanie bardziej wolę w przyszłym roku pozytywnie się zaskoczyć, niż znów jeść tego samego, odgrzewanego kotleta. Ja czekam na tę grę z wielką nadzieją, i mam nadzieję, że gameplay będzie powalający- bo to jest dla mnie najważniejsze.   

No jasne kolego ze sie COFAMY! jak Ty nie widzisz ze brak deszczu cos zmienia to nie wiem skad sie urwales. Wlasnie liczy sie efekt wizualny, klimat ktory stwarza cos takiego jak zwykla POGODA, deszcz chocby tylko taki jaki byl poprzednio, Konami robi Cie w bambuko bo zobacz jak sam napisales "wolisz poczekac na nastepny kolejny rok zeby wszystko bylo", przeciez to jest kpina zeby usuwac cos tak OCZYWISTEGO jak deszcz (juz pomine snieg ktory tez mial byc). To mialo byc w tym roku a nie ze mamy czekac kolejny az racza zrobic nam grajacym "wodotrysk" w postaci zwyklego efektu wizualnego jak deszcz!!!

Jak napisal kolega ponizej, od takich fundamentalnych  i oczywistych rzeczy powinno sie zaczynac gre a pozniej dodawac wszystkie nowe fizyki gry itp

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2013, 20:29:12 »
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH. Dobrze dajesz.

Powinno się zacząć od fundamentalnych rzeczy jak DESZCZ! Dopiero później całą fizykę gry, gameplay itd! Napisz to do KONAMI, pewnie wezmą pod uwagę Twoją świetną radę i tworząc PESa na nowe generacje zaczną od DESZCZU!

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2013, 10:00:58 »
Widze nie ma o czym z wami dyskutowac co jeden to lepszy,tak ten pieprzony deszcz jest wazny a wiesz czemu?bo to jest symulacja pilki noznej i ma byc jak najblizsza do odzwierciedlenia prawdziwego meczu,a w prawdziwym meczu chyba moze ku*wa padac deszcz?!! wiec nie gadaj takich glupot bo co roku jest to samo ze paru asow pisze,bedzie dobrze a za rok jeszcze lepiej,wole poczekac itd itd,tylko ze nie ma na co czekac bo co roku bedzie cos za cos,teraz zmienili gameplay to zabrali deszcz i hiszpanskie stadiony a i wersje demo,za rok dostaniesz deszcz to zabiora lige francuska,co to ma byc handel wymienny?moze postaraliby sie w koncu przyciagnac tych graczy na swoja strone bo jak ktos mial watpliwosci co do fify to na pewno nie sprobuje grac w pesa jak 2 tygodnie przed premiera dowiadujemy sie o samych brakach w grze,japoncom zawsze brakuje czasu,to juz smieszne sie robi,ale dalej tlumaczcie ich ze nie maja kasy,phi...to niech nie wydaja gier skoro nie zarabiaja na tym,kolejna sprawa czego zabraklo w pes 13 a bylo w 12,rozmowy w pokojach,to dosc wazne bo mozna z kims ustalic czym sie zagra albo powiedziec zeby wyszedl bo sie na kogos czeka albo poprostu go wyrzucic ze swojego pokoju a w 13 konami nam to zabralo i zeby wyrzucic kogos ze swojego pokoju trzeba ten pokoj usunac,chore....to samo z brakiem czatu,wiec zrozumcie w koncu ze co roku jest to samo,ciagle cos za cos i ciagle cos zabieraja,od kilku lat mamy deszcz ktory nic nie zmienia w rozgrywce a w tym roku go nie bedzie bo...bo moglby  cos zmienic...hahah

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2013, 11:48:04 »
Skoro piszesz, że ma to być gra, która jest bliska odzwierciedlenia prawdziwego meczu, to co to za deszcz, który nic nie zmienia? Przecież podczas prawdziwego meczu, gdy pada deszcz, murawa jest mokra, piłka inaczej się zachowuje, więc gdzie tu ten realizm?

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 08, 2013, 12:26:14 »
Skoro piszesz, że ma to być gra, która jest bliska odzwierciedlenia prawdziwego meczu, to co to za deszcz, który nic nie zmienia? Przecież podczas prawdziwego meczu, gdy pada deszcz, murawa jest mokra, piłka inaczej się zachowuje, więc gdzie tu ten realizm?
   

Dokładnie o to mi chodzi.     

Widze nie ma o czym z wami dyskutowac co jeden to lepszy,tak ten pieprzony deszcz jest wazny a wiesz czemu?bo to jest symulacja pilki noznej i ma byc jak najblizsza do odzwierciedlenia prawdziwego meczu,a w prawdziwym meczu chyba moze ku*wa padac deszcz?!! wiec nie gadaj takich glupot bo co roku jest to samo ze paru asow pisze,bedzie dobrze a za rok jeszcze lepiej,wole poczekac itd itd,tylko ze nie ma na co czekac bo co roku bedzie cos za cos,teraz zmienili gameplay to zabrali deszcz i hiszpanskie stadiony a i wersje demo,za rok dostaniesz deszcz to zabiora lige francuska,co to ma byc handel wymienny?moze postaraliby sie w koncu przyciagnac tych graczy na swoja strone bo jak ktos mial watpliwosci co do fify to na pewno nie sprobuje grac w pesa jak 2 tygodnie przed premiera dowiadujemy sie o samych brakach w grze,japoncom zawsze brakuje czasu,to juz smieszne sie robi,ale dalej tlumaczcie ich ze nie maja kasy,phi...to niech nie wydaja gier skoro nie zarabiaja na tym,kolejna sprawa czego zabraklo w pes 13 a bylo w 12,rozmowy w pokojach,to dosc wazne bo mozna z kims ustalic czym sie zagra albo powiedziec zeby wyszedl bo sie na kogos czeka albo poprostu go wyrzucic ze swojego pokoju a w 13 konami nam to zabralo i zeby wyrzucic kogos ze swojego pokoju trzeba ten pokoj usunac,chore....to samo z brakiem czatu,wiec zrozumcie w koncu ze co roku jest to samo,ciagle cos za cos i ciagle cos zabieraja,od kilku lat mamy deszcz ktory nic nie zmienia w rozgrywce a w tym roku go nie bedzie bo...bo moglby  cos zmienic...hahah
   

A Ty kolego mógłbyś po pierwsze pisać mniej agresywnie, po drugie z nieco większą kulturą, a po trzecie-chyba najważniejsze- brać pod uwagę fakt, że ktoś może mieć inne zdanie. Dla mnie naprawdę nie ma znaczenia czy pojawią się na ekranie kreski mające być deszczem, czy też nie, jeśli nie mają wpływu na rozgrywkę. Wybacz, ale w tym roku czekam na dobry gameplay na którym będzie można budować deszcze, śniegi itd.itp. 

Offline Pendrax

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2010r.
Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 08, 2013, 13:39:07 »
Co do deszczu i braku stadionów w lidze Hiszpańskiej to drugie mogę wybaczyć ale te pierwsze nie.Zabawne jest to że jeszcze niedawno oczekiwaliście wielce śniegu hahaha a tu deszczu nie ma pewnie szok :D.Surma człowieku zrozum że EA kupiło sobie po prostu prawa do Hiszpańskich stadionów a że konami jest biedniejsze od EA nic nie mogli zrobić.Za rok EA jak się postara to wykupi licencje do ligi włoskiej i Francuskiej i będzie chu..Osobiście kupuje FIFE 14 na PS4 mimo że pes 2014 uważam za lepszą grę.Fifa gorsza ale lepsze tryby online i w ogóle.Konami nam nigdy nie zafunduje np wygrywasz jakiś turniej online a oni ci przysyłają prosto do domu bilet na mecz np Man city w fifie własnie są tego typu bajery.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 bez deszczu i hiszpańskich stadionów
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 08, 2013, 13:39:07 »