Autor Wątek: PES 2014 - odczucia z GRY  (Przeczytany 110637 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 26, 2013, 18:01:34 »
Panowie po co takie emocje  ::), rozumiem , że można rzucić kilka niecenzuralnych określeń w stronę Konami jeśli waszym zdaniem coś nie gra w nowym pesie ale kierować mięsne wiązanki wobec siebie ze względu na żółty produkt to jest to troszkę mało poważne.  8) Przyjmijcie prostą zasadę, że można się spierać ale w oparciu o argumenty i poszanowanie drugiej osoby, jeśli ktoś ma problem z tym pierwszym to jeszcze jakoś ujdzie ale brak szacunku i odpowiedniej kultury wypowiedzi strasznie razi w oczy i wystawia wam delikatnie mówiąc mało pozytywną ocenę. BTW...chwalenie się "majątkiem" trąca lekkim zaściankiem, znając życie ów dorobek często bazuje na początkowym wkładzie rodziców... ::)

ps. język polski jest piękny i warto z niego czerpać, więc ciężko zrozumieć ludzi używających określeń typu "gimbus" "troll" na widok których ma się już odruch wymiotny...no chyba, że ktoś jest tak ograniczony i mało elokwentny, że musi posiłkować się słownictwem wypryszczonych nastolatków...  ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 18:18:25 wysłana przez PWN »

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 26, 2013, 18:28:16 »
Kolega damianczyk coś za mocno szarżuje, na razie nikt cię nie wyzywa, więc i Ty uszanuj innych i oszczędź sobie tekstów o gimbusach i wymieniaj opinie, ale kurde - kulturalnie, bo takich napinaczy to na tym forum nikt nie lubi. A kolega którego nicka nie potrafię napisać poprawnie, na C z PL na końcu - też wyluzuj, jak zaczepia to nie odpowiadaj i tyle, tak po prostu.

Każdy widzi jakie wady i zalety ma ta gra i jest ok, to nie wina użytkowników tylko Konami, które ma takie odchyły czasami.

Offline Peesik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 26, 2013, 18:44:19 »
Moim zdaniem PES 2014 to najlepsza gra o piłce nożnej jaka do tej pory wyszła !!! Wolniejsze tempo, czy niby "opóźnione" reakcje zawodników zwiększają tylko realizm - w rzeczywistości też tak jest, że piłkarze nie reagują w ułamku sekundy. Tylko w arcade'ówkach typu FIFA wszystko jest możliwe  ;)

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 26, 2013, 19:16:22 »
Moim zdaniem PES 2014 to najlepsza gra o piłce nożnej jaka do tej pory wyszła !!! Wolniejsze tempo, czy niby "opóźnione" reakcje zawodników zwiększają tylko realizm - w rzeczywistości też tak jest, że piłkarze nie reagują w ułamku sekundy. Tylko w arcade'ówkach typu FIFA wszystko jest możliwe  ;)

ale też nie jest tak, że sekundę-dwie zastanawiają się nad następnym ruchem ;)

panie damianczyk, skoro tak bardzo nie pasuje Ci pes i tak bardzo jarasz się GTA, to czemu tu jeszcze jesteś ? Twój ostatni post to nic tylko prowokacja innych do kłótni. Jeśli tak bardzo nie lubisz nowego pesa i wyjątkowo podobają Ci się GTA i BF4 to nimi się zajmij zamiast psuć tutaj powietrze i atmosferę ;)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 26, 2013, 19:44:31 »
Moim zdaniem takim przełomowym momentem w konstrukcji Pro Evo była odsłona 2010. Można powiedzieć, że kolejna innowacyjna po piątce. Tak idąc tym tropem, to czuję, że odsłona 2015, będzie petardą bo jak na razie jest meeeeeeeeeega słabiutko. Fakt. Można w BAL sterować bramkarzem. Fakt. Edycja twarzy całkiem spoko. Fakt. Oprawa graficzna jest mega. Fakt. stadiony wreszcie wyglądają jak stadiony, a nie jak klocki pokroju Westfallen Stadion, ale co z tego, skoro Panowie z  Konami znowu przedłożyli mechanikę gry nad jej oprawą graficzną? Mamy takie kwiatki pokroju:



Co bardziej woła o pomstę do nieba niż śmieszy. I serio? Nie denerwuje was ten brak licencji? FIFA przez parę lat ssała pałkę ostro, ale z licencjami dawała radę, a PES? Notorycznie ma graczy - estetów w dupie. Dupy nie urywa i duszy nie ma. Takie moje zdanie, czekam na hejty

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:26:45 »
... czekam na hejty
Może jeszcze na "lajkowanie, subskrybowanie i udostępnianie" ;).
Jak mnie pamięć nie myli od ponad miecha wiadomo, że Konami wypuści patcha z twarzami ale nie, lepiej z uporem 6 letniego dziecka powtarzać oklepane teksty o twarzach, które są mało ważne.   ::)

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:35:04 »
Ja wam powiem, że mi się świetnie gra w nową odsłonę pesa, na początku ciężko było obadać szczały itp/ Gra wciąga mnie z każdym meczem. Największy minus to brak twarzy :(. Dodam że gram offline. Po rozegraniu kilkunastu godzin w pes 14 powiem, ze Pes idzie w bardzo dobra strone. Za rok poproszę ulepszona 2014 + dużo twarzy i licencji i mamy cacko :)
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline rand

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2012r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:40:45 »
Ja póki co jest nastawiony lekko negatywnie, ale daje szanse gra się inaczej. Jednak wszystko wygląda jakby było robione na kolanie.
Czy ktoś widzi możliwość gry community offline?? Jeden z fajniejszych trybów z PES 2012, piękne turnieje z kumplami i mieli do tego wrócić. Albo jestem ślepy albo olali temat :-/

Offline hudy87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:44:43 »
ja jeszcze nie mam zdania co do pelnej wersji tylko demo ogralem jest Mega, pelna ma sporo bledow pisza na forach i caly czas nie wiem  czy kupic pesa ?http://winningelevenblog.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=19593&start=60

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:49:48 »
Cytat: PWN
Może jeszcze na "lajkowanie, subskrybowanie i udostępnianie" . Jak mnie pamięć nie myli od ponad miecha wiadomo, że Konami wypuści patcha z twarzami ale nie, lepiej z uporem 6 letniego dziecka powtarzać oklepane teksty o twarzach, które są mało ważne.



Oprawą graficzną jaram się jak Czarownice na stosie, lecz denerwuje mnie po prostu fakt tego, że jeżeli ja mam zamiar zakupić jakiś produkt, to chcę, żeby był gotowy - czyli wszystkie twarze + w pełni licencjonowany. Jestem graczem, który z nie jednego growego pieca chleb jadł, ograłem masę tytułów, ale po prostu często czuję się oszukany. To tak jakbym kupił nowego Forda Fokusa za 120 tysięcy złotych, ale dostałbym do niego tylko 3 koła lub jedno totalnie bez powietrza.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:59:35 »
Jaki jest oficjalny fanpage konami na fejsie|?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:59:44 »
damianczyk po co to piszesz...? nie podoba się, to olej tą grę i to forum i po problemie. To, że dla Ciebie gra jest zła nie znaczy, że dla innych, więc zrozum to wreszcie SUBIEKTYWIZM...
Damiańczyku masz 25 lat i mega frustrat z Ciebie. Też kiedyś tyle miałem. zerem to sobie możesz nazywać kolegów pod klatką . skończ mi tu farmazony pisać i straszyć bo jak na razie to kozak z Ciebie tutaj . przyszłoby co do czego to byś pierdoło wrotki odpalał w strone swojego zajebistego samochodu w kierunku swojego wspaniałego domu. Skończ mi tu bredzić to ty frajerze masz a czego ja nie mam. Gówno o mnie wiesz a szczekasz jak najęty. W normalnych okolicznościach capnąłbym Cie i sprowadził do wysokości krawężników ale gówna nie ruszam bo z tego wyrosłem. może 10-12 lat temu bym się tobą [cenzura] zajął , na dzień dzisiejszy szkoda mi ręce brudzić. Jak już wspominałem ... do lekarza sie udaj po magiczne dropsiki może Ci przejdzie spedalony nerwosolu. Zapewne jeszcze nie ruchałeś więc z koniny sobie zleć a na chwile napewno Ci przejdzie. skończyłem z tobą dialog smrodzie. Na przyszłość uważaj trochę bo nie jesteś taki anonimowy w internecie jak Ci się gówniarzu wydaje!



Lagi parówo to ty masz zamiast mózgu. nie wiem na jakim heblu ty grasz , ale u mnie jakoś działa wszystko płynnie i opóźnień nie ma . masz tak dojebaną prace i wszystko bo zainwestuj może w komputer jak chcesz komfortowo pograć zamiast [cenzura] farmazony jaki to pes jest do bani.


i gejaszku skończ mi wysyłać wiadomości prywatne bo jestem żonaty od 9lat i moja sie zazdrosna robi !
:o :o :o ??? :D :D ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 21:04:20 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline damianczyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 26, 2013, 22:35:20 »
MI to wystarczy, Zobaczyłem kto jest dzieckiem a kto nie :) ... Tyle z mojej strony.
Wiedziałem, że zareagują GIMBUSY na prowokacje...
 
Szczerze ???   PES 14 to nie wypał.  Czekamy na PATCH.

Pozdrawiam tą CIOTĘ "
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
 
DLa mnie jesteś PAJACEM NR 1   ;D

 

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 26, 2013, 22:49:01 »
MI to wystarczy, Zobaczyłem kto jest dzieckiem a kto nie :) ... Tyle z mojej strony.
Wiedziałem, że zareagują GIMBUSY na prowokacje...
 
Szczerze ???   PES 14 to nie wypał.  Czekamy na PATCH.

Pozdrawiam tą CIOTĘ "
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
 
DLa mnie jesteś PAJACEM NR 1   ;D

 

blokada na 14 dni za wyzwiska w kierunku innych użytkowników

Offline culeamuertePL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 26, 2013, 22:53:42 »
typowy gorol
Brak mi słów .Napisał bluzgi frajer na priv po czym wyłączył wysyłanie wiadomości.Zapamiętaj jedno gogusiu. Nie jesteś w internecie taki anonimowy jakby ci się mogło wydawać. Pokazał poziom gnojek co innych od gimbusów ciśnie. Za moich czasów nie było gimnazjum .a gdy ja szkoły kończyłem to ty gówniarzu na gówno wołałeś "bubu" . Mam nadzieje ,że Cie tutaj admini odpowiednio potraktują.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:06:44 »
Jaki jest oficjalny fanpage konami na fejsie|?

Mają chyba tylko to oficjalne PRO EVOLUTION SOCCER z 9 milionami fanów, ale jak chcesz do nich napisać, to nie ma żadnego sensu - wiadomości dziennie to oni mają zapewne z kilkanaście tysięcy:)
Pogadać z nimi można najpewniej na Twitterze, np. Officialpes lub Adama Bhattiego - oni są skorzy (czasami) do rozmowy.

Offline Profi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:10:37 »
W grze chodzi o przyjemność z grania gameplay jest najważniejszy. A ten bije konkurencję na łeb i szyje. PES 6 nie dlatego był najlepszą kopanką, że miał twarze, licencje, stroje czy stadiony. Ale dlatego, że był mega grywalny. PES 2014 jeśli chodzi o grę offline to wszystko ma. Wiadomo, że potrzebny jest patch, które pewne niedoróbki naprawi. Jednak Konami poszło w dobrą stronę. Mi się ta gra po prostu podoba mimo jej wad. Ale jaka gra nie ma wad?

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:20:54 »
Aaaaaa - ja już wiem czemu Damianczyk był takim wrzodem na doooie i wyzywał innych - używa Internet Explorer, więc nie może być normalny:D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:30:09 »
Cytat: Profi1982
W grze chodzi o przyjemność z grania gameplay jest najważniejszy. A ten bije konkurencję na łeb i szyje. PES 6 nie dlatego był najlepszą kopanką, że miał twarze, licencje, stroje czy stadiony. Ale dlatego, że był mega grywalny. PES 2014 jeśli chodzi o grę offline to wszystko ma. Wiadomo, że potrzebny jest patch, które pewne niedoróbki naprawi. Jednak Konami poszło w dobrą stronę. Mi się ta gra po prostu podoba mimo jej wad. Ale jaka gra nie ma wad?


Gra jest sama w sobie super, jestem pod mega wrażeniem. Wszystko wydaje się jak z idealnie dopasowanej gliny ulepione, ale jeżeli mam na coś wydać 130 zł i to coś ma zajmować mi 7 GB na dysku, to chcę, żeby było w 100% skończone i zawarte w tych siedmiu Gigabajtach, a nie że muszę ściągać drugie tyle, by mieć wszystko tak jak chcę. Dlatego co roku denerwuję się, że PES jest wydawany jakby był ukończony w 85%, ale gdy odpalam i gram to dam radę o tym zapomnieć.

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:53:22 »
im dłużej gram tym więcej frajdy mi PES14 daje i mniej się wqrwiam.. :)
już nie bluzgam tak ostro ;) są dalej rzeczy które wqrwiają ich się nie da wyeliminować ale jak pograłem kilka godzin dzisiaj to rozgrywka była super.. zacząłem klepać takie akcje i zagrania jakich w poprzednich PESach nie uświadczyłem.. ale musiałem przełączyć advanced na basic bo brak strzałów bez przyjęcia był nie do zaakceptowania. No i autofeint włączyłem bo bez tego nie mogłem żadnego tricka zrobić.

ze zwrotnością też sobie radzę LB + RB

jeszcze łata eliminująca błędy i bedzie miód malina :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:53:22 »