Autor Wątek: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania  (Przeczytany 49722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline borus213

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2013r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 21, 2013, 02:22:34 »
kiedy sie dostaje oferty od reprezentacji zeby można było je prowadzić ??

nie bardzo rozumiem o co pytasz. Jak prowadzić? Jeżeli chodzi Ci o to kiedy będziesz mógł grać, to ja w drugim sezonie od razu na samym początku dostałem powołanie.

Offline arturq

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.05.2012r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 23, 2013, 23:00:28 »
ja otrzymałem kilka ofert pod koniec sezonu prowadzenia kadry narodowej miałem do wybory Polskę, Serbię, Jamajkę i Honduras. Wybrałem oczywiście Polskę. Ofertę otrzymasz za osiągnięcia. Grałem Legią w lidze argentyńskiej na 3sezony 2 razy mistrzostwo i raz wice. Ćwierćfinał i 1/8 Copa Libertadores, 3razy mistrzostwo Argentyny wystarczyło. Tak więc , próbuj

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 19, 2013, 19:43:37 »
Boze co za shit. Da sie przesunac szybciej ten czas jak zawsze trener zdejmuje  w 60-70 minucie? Sie grac nie oplaca tak dlugo czekac  >:(

Offline Kiper69

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2010r.
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 25, 2013, 21:45:06 »
Co do tych twarzy to faktycznie, niezla lipa, tez probowalem, wszystkie twarze wychodzily mi, jakby to powiedziec, takie typowo azjatyckie niz europejskie. Dziwnie wygladajace oczy itd, w poprzedniej czesci zajmowalo to max, 15 min i wszystko bylo zrobione elegancko i pilkarz faktycznie mogl przypominac nas samych, w tej czesci jest to niemozliwe, robilem jedna twarz 30 min i efeket jak pisalem wyzej. Do tego okroili ten i inne tryby do makismum, w imie czego ja sie pytam... Jeszcze jakby faktycznie gra powalala grafika i byla mega pod wzgledem rozgrywki, to zrozumialbym to, ale nic takiego jak do tej pory nie dostrzeglem i pewnie nie dostrzege do wrzesnia 2014. Brak fajnych cut scenek jak rok temu, podobalo mi sie to, faktycznie dawalo zludzenie rzeczywistosci, gdy po meczu rozmawialo sie z menedzerem, albo po transferze do nowego klubu konferencja i wyjscie na stadion przy pelnych trybunach i robienie trickow z pilka, to bylo to, w tym roku tego w ogole nie ma i PES strasznie sie cofa zamiast isc do przodu. Do tego tak zjebane menu, ze tego sie nie da ogarnac, jesli chcesz cokolwiek zrobic, to zajmuje to strasznie duzo czasu, brak kalendarza tez jest na minus i oczywiscie gra na tych samych stadionach, to jest strasznie nudne. Nie wiem ile stron zajela by mi analiza wszystkich minusow tego trybu, a co dopiero calej gry, straszliwa porazka konami w tym roku. W tamtym roku bylem pewny, ze pes zrobi duzy progress w nastepnej czesci, ale sie zawiodlem. Zdecydowanie odradzam kupna tej gry, chyba wroce do 13nastki i w przyszlym roku znow dam sie nabrac na sztuczki japoncow.  8)

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:04:50 »
Mam pytanie jak ustawić Kamere  na piłke a nie na zawodnika ??  ??? :)
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:25:04 »
masz tą opcję w zakładce Camera - ball/player
" border="0" border="0

Offline Cwaniak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 24, 2014, 23:37:27 »
Pierdziele co za szajs ten tryb. Mimo tego że w każdym meczu mam ocenę powyżej 7 (średnia z sezonu to 7,4) to i tak kończy się kontrakt i nie dostaje propozycji przedłużenia. Te zmiany w 60minucie są tylko dlatego że rezerwowy ma wyższy overaal niż ty. Tryb jest tak okrojony że po kilku sezonach jedyne co sie chce zrobić to wejść w panel sterowania i odinstalować tego PES'a. Byłem fanem kopanki od żółtków od 2008 roku ale teraz na 9 miesięcy idę do EA, mam już dość kompromitacji PESA!

Offline beniaminek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2011r.
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 28, 2014, 09:38:15 »
Panowie mam takie pytanie.
Gram kilka sezonów w trybie Become a Legend i mam taki problem. Mianowicie dostaję regularne powołania do kadry Polski (zdobyte Mistrzostwo Europy , Świata tak na marginesie :D)tylko, że jak kadra gra mecze towarzyskie to rywalizuje z jakimiś Hondurasami, Kuwejtami, Panamami, USA, Nowymi Zelandiami! Jeszcze nie zdarzyło mi się zagrać meczu z reprezentacją kraju strefy Europejskiej!! To chore według mnie! Jedyna możliwość rywalizacji to eliminacje na Mistrzostwa Europy lub świata! Można to jakoś zmienić, ustawić? Proszę o info!

Offline lmc0pl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.08.2014r.
  • Gram w: pes14
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 10, 2014, 00:04:44 »
Witam, gram zawodnikiem z pola. tzn mam wbitą pomoc i napaść a trener wrzuca mnie na bramkarza. Jak to można zmienić, pomoże ktoś?

Offline beniaminek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2011r.
Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 29, 2017, 14:19:34 »
Na komputerze da się przyspieszyć czas i to bardzo łatwo :D Wystarczy grając na pc nacisnąć ikonkę windowsa i już mecz leci szybciej. Na konsoli nie wiem jak.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 29, 2017, 14:19:34 »