Autor Wątek: PES 2014 - problemy, błędy, pytania  (Przeczytany 443789 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline grzeho16

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1740 dnia: Czerwiec 11, 2014, 17:50:57 »
auto - feint to jest opcja pomagająca robić zwody czyli jak masz włączona i wciskasz strzałki z przyciskiem LT i analogiem to pomaga ci zwody robić ... a co do karnych to wciskasz przycisk RB ,który masz ustawiony na klawie (patrz w settings tym w folderze z gra) i pokazuja ci sie kropki które wyznaczają trajektorie lotu piłki , później celujesz tymi kropkami gdzie chcesz strzelić i wciskasz strzał i to praktycznie wszystko (no jeszcze zależy jak strzałki trzymasz tak zawodnik układa tak nogę do strzału czyli technicznie lub z prostego podbicia)
gdy trzymam rb to mam wyświetlony  tylko taki celownik a nie kropki jak przy wolnym. da się to zmienić? bo ten celownik jest pod pady zrobiony

Offline xeron12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1741 dnia: Czerwiec 11, 2014, 20:28:21 »
poda ktoś link na działające spolszczenie do 1.13 bo te z pes-poland mi nie działa

Offline RobertK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.01.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1742 dnia: Czerwiec 12, 2014, 21:05:25 »
Siema, sciagnelem ostatnio aktulalizacje z poziomu gry i nie moge wczytac teraz zapisanej gry, laduje sie i zacina slychac tylko muzyke w tle, szybki mecz moge rozegrac.

Offline xeron12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1743 dnia: Czerwiec 12, 2014, 21:08:55 »
zainstalowałem spolszczenie i nie mam aktualnych składów a ściągałem wczoraj

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1744 dnia: Czerwiec 13, 2014, 09:57:47 »
Cytuj
Siema, sciagnelem ostatnio aktulalizacje z poziomu gry i nie moge wczytac teraz zapisanej gry, laduje sie i zacina slychac tylko muzyke w tle, szybki mecz moge rozegrac.
To najprawdopodobniej wina aktualizacji.

Cytuj
zainstalowałem spolszczenie i nie mam aktualnych składów a ściągałem wczoraj
Więcej szczegółów, może? Bardzo prawdopodobne, że coś poknociłeś przy montowaniu...
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1745 dnia: Czerwiec 13, 2014, 19:10:37 »
Siema mam pytanie wszędzie pisze,że wszedł data pack 7.0 ale mi nie wyskakuje,żebym cos musiał pobierać .Gram na pc  ;)
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline RobertK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.01.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1746 dnia: Czerwiec 13, 2014, 19:57:23 »
Oprócz tego że nie nie laduje mi sie zapisana gra to nie ktore kluby i panstwa nie maja oryginalnych strojów, np grajac brazylia mam do wyboru dwa stroje ale obydwa sa biale i wogole nie od brazyli, w niektorych panstwach nie ma nazw zawodnikow tylko jakies drumn wszedzie pisze czy cos. Co mozna z tym zrobic? i tak jak kolega wyzej napisal nie wyswietla sie nigdzie ten nowy dodatek, I czy mozna pobrac gdzies wersje 4.4 w jednym pliku a nie w kilku?

Offline patrix991

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Koszalin
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1747 dnia: Czerwiec 13, 2014, 20:50:06 »
Witam,
mam taki oto problem, że grałem mecz i po meczu jak już były pokazywane wyniki, wiadomości itd. nagle zacięła się gra i musiałem użyć menedżera aby ją wyłączyć. Wchodzę ponownie do gry i chcę wrócić do kariery ale gdy początkowo się wczytuje nagle wyskakuje, że "program przestał działać". Nie reinstalowałem jeszcze gry z zachowanie zapisków ale to może nie pomóc ponieważ inne zapisane kariery czy zostań legendą normalnie się wczytują. Czy ktoś zna rozwiązanie aby wrócić dalej do gry?

Offline xeron12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1748 dnia: Czerwiec 14, 2014, 18:28:47 »
po zainstalowaniu spolszczenia włączłem gre poproszono mnie o stworzenie nowego profilu i jak weszłem w mecz towarzyski i wybrałem manchester united w składzie nie miałem juana maty i fellainiego  wtedy weszłem w opcję data pack niepobrany i nawet go niemogłem znowu pobrać i o co tu chodzi



Przeinstaluj grę od nowa. Wywal folder Konami z Moich Dokumentów.
Zainstaluj grę.
Zainstaluj najnowszą łatkę, Patch Konami (link w FAQ).
Odpal grę i ściągnij DLC.

Wgraj te spolszczenie wedle instrukcji jego autora. Ale upewnij się uprzednio że spolszczenie działa w 100%.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 09:31:25 wysłana przez Mahadew »

Offline golabek008

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2014
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1749 dnia: Czerwiec 14, 2014, 20:12:03 »
Witam, otóż mam problem z moim Pesem 14. Pobrałem sobie, chciałem odpalić a tu ciemny ekraqn i po 10 s wyskakuje okno z błędem i aplikacja się wyłącza. Sprzętu nie mam za mocnego, ale myślę, że brakuje jakiś sterowników, ale mogę się mylić. Mój sprzęt:
Athlon 64 3200+
1,5 Gb ram
Nvidia 512mb
Xp sp3
Proszę o pomoc! :)


Na XP mogą być problemy z odpaleniem gry. PES2014 nie wspiera oficjalnie XP.
Zrób aktualizacje karty graficznej, dźwiękowej oraz chipsetu - jak są dostępne w ogóle sterowniki nowsze.
Spróbuj grę uruchomić najpierw na LOW, w małym oknie a nie full.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 09:28:42 wysłana przez Mahadew »

Offline kri

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1750 dnia: Czerwiec 14, 2014, 22:50:53 »
hej  kupiłem pes 2014  i mi nie rusza.... dlaczego? nie mam aż tak słabego kompa z takimi wymaganiami to powinna mi ruszyć
 czy są 2 wersje gry?  to znaczy na win 7 i vista a osobno na xp?   
 mój komp  :

  windows  xp     procek 2.4 Ghz     karta  GeForce 8800  Gs     płyta  DDr3   4 Gb ram   

   dziwne ....ale  sobie pograłem kasa  w  błoto  ....   
 u was na xp  chodzi?   odpiszcie!!!


a dokładnie  tak jak na zdjęciu  ,chciałem pobrać sobie patcha pesedit ale  ....co robić?


Offline kri

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1751 dnia: Czerwiec 14, 2014, 23:01:47 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

sorry  za kilka postów ,ale nie wiedziałem jak wstawic  foto bo się nie ładuje i nie mogę usunąć tych niepotrzebnych postów  ,coś ze stroną jest....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 09:11:35 wysłana przez Mahadew »

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1752 dnia: Czerwiec 15, 2014, 00:40:26 »
Mam pytanie jak się teraz gra po patchu 1.3. Lepiej gorzej? Co nowego jest , pytam tych co rozegrali już z 20 meczy.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1753 dnia: Czerwiec 15, 2014, 09:20:43 »
Cytuj
sorry  za kilka postów ,ale nie wiedziałem jak wstawic  foto bo się nie ładuje i nie mogę usunąć tych niepotrzebnych postów  ,coś ze stroną jest....

Wgraj najnowsze sterowniki dla karty graficznej pod ten model GeForce jakie tylko są.
Zaktualizuj sterowniki dla karty dźwiękowej.
Zaktualizuj sterowniki dla chipsetu jak są jakieś nowsze.
Wgraj najnowszą łatkę (Patch Konami) dla gry dla wydania DVD (link masz w FAQ).

Wejdź w settings (zanim uruchomisz grę) i sprawdzaj po kolei każdy poziom detali (Low, Medium, High).
Jak wyskoczy to okno to daj Ignoruj. Gra powinna się uruchomić lub wyskoczy czarny ekran a po nim komunikat z błędem. Tak jak to było u mnie.

Gra błędnie rozpoznaje parametry PC (lub ogólnie rzecz biorąc, działa na określonych parametrach poszczególnych podzespołów, których to konami nie podało).
Do tego dochodzi że gra nie jest oficjalnie wspierana przez Win XP i Win 8.1 więc mogą występować problemy różnej maści.
Oczywiście są gracze którym działa normalnie na XP gra, lecz mają trochę lepszy sprzęt niż ten u ciebie (głownie CPU i GPU).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 09:23:53 wysłana przez Mahadew »

Offline xeron12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1754 dnia: Czerwiec 15, 2014, 14:52:05 »
Zrobiłem wszystko jak należy po instalacji patcha 1.13 mam jakoś zaktualizowane składy piszę żę mam dlc 6.10 a jak instaluje spolszczenie i daje crack(bez cracka gra nie czyta spolszczenia i mnie wywala) znowu piszę że nie mam dlc pobranego i nie mogę go pobrać(piszę brak aktualizacji) znaczy że mam grać bez spolszczenia, zaktualizacjami lub ze spolszczeniem bez aktualizacji ??? wolałbym ze spolszczeniem i mieć aktualizacje aktywne

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1755 dnia: Czerwiec 15, 2014, 15:22:48 »
Nie wiem jak działa to spolszczenie. Nie mam tej gry.
No cóż, gra nie jest jakaś zaawansowana językowo aby mieć problemy z odczytaniem tego co tam pisze.

Ewentualnie możesz wejść będąc na spolszczeniu w opcje odpowiedzialne za edycje zespołów, transfery itd. i tam gdzie powinno być (chyba) takie coś mniej więcej jak "wczytanie domyślnych ustawień" lub "load default data".

Prawdopodobnie spolszczenie nie działa z tym DLC.

Ja polecam grać na j.angielskim :)

Offline kri

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1756 dnia: Czerwiec 15, 2014, 16:47:44 »
Wgraj najnowsze sterowniki dla karty graficznej pod ten model GeForce jakie tylko są.
Zaktualizuj sterowniki dla karty dźwiękowej.
Zaktualizuj sterowniki dla chipsetu jak są jakieś nowsze.
Wgraj najnowszą łatkę (Patch Konami) dla gry dla wydania DVD (link masz w FAQ).

Wejdź w settings (zanim uruchomisz grę) i sprawdzaj po kolei każdy poziom detali (Low, Medium, High).
Jak wyskoczy to okno to daj Ignoruj. Gra powinna się uruchomić lub wyskoczy czarny ekran a po nim komunikat z błędem. Tak jak to było u mnie.

Gra błędnie rozpoznaje parametry PC (lub ogólnie rzecz biorąc, działa na określonych parametrach poszczególnych podzespołów, których to konami nie podało).
Do tego dochodzi że gra nie jest oficjalnie wspierana przez Win XP i Win 8.1 więc mogą występować problemy różnej maści.
Oczywiście są gracze którym działa normalnie na XP gra, lecz mają trochę lepszy sprzęt niż ten u ciebie (głownie CPU i GPU).




...ja pierdziele a jak mam wgrać te sterowniki do karty ?  i karty dzwiękowej? nigdy tego nie robiłem niechce czegoś popierdzielić  ...wziełem ignoruj i gram normalnie teraz ściągam patcha pesedit ...a jak pobrać DLC ?  przez grę jakoś czy ze strony? czy nie trzeba bo patch peseditjuż ją posiada?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1757 dnia: Czerwiec 15, 2014, 17:28:05 »



...ja pierdziele a jak mam wgrać te sterowniki do karty ?  i karty dzwiękowej? nigdy tego nie robiłem niechce czegoś popierdzielić  ...wziełem ignoruj i gram normalnie teraz ściągam patcha pesedit ...a jak pobrać DLC ?  przez grę jakoś czy ze strony? czy nie trzeba bo patch peseditjuż ją posiada?
sterowniki pobierasz stad REJESTRACJA lub LOGOWANIE i pobierze cisie plik i instalujesz normalnie...a do karty po co ci dźwięku nie masz w grze ?? jak tylko w grze nie masz to ściągnij ten plik  REJESTRACJA lub LOGOWANIE i zainstaluj

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1758 dnia: Czerwiec 15, 2014, 19:06:48 »
Cytuj
...ja pierdziele a jak mam wgrać te sterowniki do karty ?  i karty dzwiękowej? nigdy tego nie robiłem niechce czegoś popierdzielić  ...wziełem ignoruj i gram normalnie teraz ściągam patcha pesedit ...a jak pobrać DLC ?  przez grę jakoś czy ze strony? czy nie trzeba bo patch peseditjuż ją posiada?

No cóż pozostaje tylko grać na konsoli :)
Więc pewnie masz znikome pojęcie o użytkowaniu PC jeśli nigdy tego nie robiłeś. Bo nasuwa się pytanie, czemu nie spróbowałeś dać tego Ignoruj prędzej, kiedy zadałeś post na tym forum.Komputer by nie wybuchnął, przecie. Mniemam że zero kreatywności z twej strony :)
Cóż DLC można przez grę i ręcznie.

Na przyszłość polecam google w tak błahych sprawach, które są powielane stokroć razy, jak np. marne DLC.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 19:30:30 wysłana przez Mahadew »

Offline kri

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1759 dnia: Czerwiec 15, 2014, 19:41:54 »
No cóż pozostaje tylko grać na konsoli :)
Więc pewnie masz znikome pojęcie o użytkowaniu PC jeśli nigdy tego nie robiłeś. Bo nasuwa się pytanie, czemu nie spróbowałeś dać tego Ignoruj prędzej, kiedy zadałeś post na tym forum.Komputer by nie wybuchnął, przecie. Mniemam że zero kreatywności z twej strony :)
Cóż DLC można przez grę i ręcznie.

Na przyszłość polecam google w tak błahych sprawach, które są powielane stokroć razy, jak np. marne DLC.



....ok sterowniki do karty graficznej ściągne stąd   a do dzwięku mi niepotrzebne bo jest...a co do DLC  to jeśli zainstaluje patcha pesedit 4.4 to chyba będe miał to DLC? pytam się bo ty tu jesteś mistrzu i wszystko wiesz... :D    i chyba na tym patchu da sie grać online ?  z tego co wyczytałem  to chyba tak...Teraz nie muszę pobierać żadnych łatek od konami  bo jak zainstaluje tego patcha to tam chyba wszystko jest  ? ktoś ma tego patcha?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1759 dnia: Czerwiec 15, 2014, 19:41:54 »