Autor Wątek: PES 2014 - problemy, błędy, pytania  (Przeczytany 443290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 87sylwko87

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1860 dnia: Październik 01, 2014, 23:58:13 »
Niech kolega sprawdzi ustawienia telewizora.

Jaki ustawi w opcjach karty graficzną, najlepszą wydajność i wyłączy synchronizację pionową.

Może coś pomoże...
ale na konsoli ? gdzie mam mu to przestawic ? on nic nie wie a ja od dawna tylko na PC gram :)

Offline Franek1994

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1861 dnia: Październik 08, 2014, 15:47:04 »
witam mam pytanie czy jest jakiś nowy patch z przeprowadzonymi transwerami letnimi , i z liga angielską niemiecką całkowicie odkodowaną ? aktualnie mam pesedit 3.0 i jestem zadowlony , ale mam nie mam transwerów z lata, tylko ze stycznia najwcześniej

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1862 dnia: Październik 08, 2014, 16:11:43 »
Cytuj
ale na konsoli ? gdzie mam mu to przestawic ? on nic nie wie a ja od dawna tylko na PC gram

Pomyliłem się z tą grafiką xD
Nie popatrzy w ustawieniach telewizora, może coś jest na rzeczy z obrazem. Niech posprawdza co się tylko da.
Może to być wina kabla HDMI ale to raczej mało prawdopodobne.
Może jakieś ustawienia w konsoli jeśli on ma swoją lub ty u niego uruchamiasz konsole na jego TV (więc opcje w TV posprawdzać).

Więcej nie ma pomysłów.

Cytuj
witam mam pytanie czy jest jakiś nowy patch z przeprowadzonymi transwerami letnimi , i z liga angielską niemiecką całkowicie odkodowaną ? aktualnie mam pesedit 3.0 i jestem zadowlony , ale mam nie mam transwerów z lata, tylko ze stycznia najwcześniej

Na tej stronie REJESTRACJA lub LOGOWANIE masz all patche pod PES 2014.

Musisz coś wybrać, lub poszukać OFa pod pesedit z transferami a potem podmienić z obecnym co masz, pod warunkiem że nie zawiera nowych struktur lig...

Offline Franek1994

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1863 dnia: Październik 19, 2014, 11:49:44 »
Witam pobrałem patcha do którego potrzebuje dlc 1.0 2.0 5.0 i 7.0  wszystkie te dlc pobrałem z takimi nazwami jakie powinny byc w downoland czyli np dlc 7.0 ma dt500_2999999.cpk i kiedy wrzucam je do downoland i sprawdzam wersje dlc w grze to nic sie nie zmienia tylko ciągle pisze data pack unimplemented , czyli wychodzi na to że żadne dlc nie działa , co mam zrobic ?
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2014, 12:22:38 wysłana przez Franek1994 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1864 dnia: Październik 19, 2014, 16:28:59 »
Zainstaluj najpierw patch konami, najnowszy jaki jest, jeśli ci zależy i masz oryginalną grę.
DLC możesz ściągnąć poprzez grę. Ale najnowsze zawiera 2GB danych...
Możesz wgrać ręcznie, tak jak chciałeś zrobić, ale nie potrzeba Ci all DLC a ostatnie jakie wyszło (zawiera w sobie poprzednie wydania).

Po za tym pisałem w innym temacie:

1. DLC wgrywasz ręcznie do: C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\download nie do folderu gdzie jest gra zainstalowana.

Z tym że folder ProgramData jest ukryty (jest to folder systemowy).

2. I teraz folder o nazwie download (z lokalizacji ProgramData) skopiuj do folderu gdzie masz zainstalowanego PESa (do folderu KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014).

Czynność tą robisz na czystej grze (bez patch'y typu pesedit).

Offline Franek1994

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1865 dnia: Październik 20, 2014, 07:16:25 »
czyli dobrze te dlc wgrywam , ale działa mi tylko dlc 3.0 , a dlc 7.0 nie działa

Offline BORIQUA

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1866 dnia: Październik 20, 2014, 09:29:12 »
witam. panowie mam takie pytanie.. jest możliwość grania ze znajomym on-line? chcę zagrać z bratem przez sieć i nie wiem jak się połączyć z konkretnym graczem on line. gram na ps3

Offline hey94

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1867 dnia: Październik 20, 2014, 14:45:03 »
Witam,

jestem fanem raczej starszych części Pesa ze względu na gorszy sprzęt, ale postanowiłem zainstalować pesa 14 i tu mam problemy, gdyż gdy włączam grę pojawi się taki o to komunikat i nie wiem co jest grane do końca... bo powinno iść na najmniejszych spokojnie, a w grze nie ma w ogóle dźwięku no i gra widać, że się trochę przycina, nawet na najmniejszych wymaganiach - nie wiem czy to nie wina windowsa xp?

proszę o porady i pomoc :(

do do foty: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1868 dnia: Październik 20, 2014, 19:43:06 »
Cytuj
witam. panowie mam takie pytanie.. jest możliwość grania ze znajomym on-line? chcę zagrać z bratem przez sieć i nie wiem jak się połączyć z konkretnym graczem on line. gram na ps3

Musicie w pierwszej kolejności grać na PS3 (ni połączysz się z graczem co gra na XBox czy PC).
Następnie musisz wejść w pokój gier (lobby) i tam wbić na europejski serwer i założyć "pokój" (inaczej własny mecz) o określonej nazwie, który może być zabezpieczony na hasło, aby nikt inny nie wszedł po za twym bratem, który będzie znał owe hasło.


Cytuj
czyli dobrze te dlc wgrywam , ale działa mi tylko dlc 3.0 , a dlc 7.0 nie działa

DLC 7 zawiera 12 plików, które masz skopiować tam gdzie pisałem ("do folderu"), jak wyskoczy komunikat o podmianie, to zatwierdzasz.
Jak skończy kopiować, to folder (nie zawartość, tylko folder) download kopiujesz do folderu gdzie masz zainstalowanego PESa (już pisałem do jakiej lokalizacji).
Jak się nie mylę musisz mieć zainstalowany najnowszy patch 1.16.

Pisałem o tym w innym temacie, poczytaj aż do rozwiązania > REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
Witam,

jestem fanem raczej starszych części Pesa ze względu na gorszy sprzęt, ale postanowiłem zainstalować pesa 14 i tu mam problemy, gdyż gdy włączam grę pojawi się taki o to komunikat i nie wiem co jest grane do końca... bo powinno iść na najmniejszych spokojnie, a w grze nie ma w ogóle dźwięku no i gra widać, że się trochę przycina, nawet na najmniejszych wymaganiach - nie wiem czy to nie wina windowsa xp?

proszę o porady i pomoc :(

do do foty: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jak wyskoczy komunikat, klikasz na Ignoruj. Nieoficjalnie XP nie wspiera PES2014.
Pokaż zdjęcie ze specyfikacji PC, jak to widzi gra (ostatnia zakładka).

Być może sprzęt nie jest już najlepszy, na tą generację grafiki jaką oferuje Konami. A komunikat mówi o zaleceniu systemu Vista lub 7 oraz tym że twoja karta graficzna nie spełnia w pełni wymogów (tak to widzi gra).

Ale możesz pokombinować, jak:

- w ustawieniach karty graficznej, ustaw co możesz na wydajność oraz wyłącz całkiem synchronizację pionową (odświeżanie). Po czym oczywiście, zapisz ustawienia.
- w antywirusie, jeśli masz, odznacz folder gry, aby go nie skanował
- zainstaluj DirectX z płyty lub obrazu gry (cokolwiek tam masz).
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2014, 19:52:47 wysłana przez by.production »

Offline hey94

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1869 dnia: Październik 20, 2014, 20:14:31 »
Dzięki oczywiscie za zainteresowanie, oczywiście ingnorowałem to cały czas, ale tak jak móę gra nie wygląda zbyt dobrze.

Proszę link do screna: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline BORIQUA

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1870 dnia: Październik 20, 2014, 21:27:22 »
Musicie w pierwszej kolejności grać na PS3 (ni połączysz się z graczem co gra na XBox czy PC).
Następnie musisz wejść w pokój gier (lobby) i tam wbić na europejski serwer i założyć "pokój" (inaczej własny mecz) o określonej nazwie, który może być zabezpieczony na hasło, aby nikt inny nie wszedł po za twym bratem, który będzie znał owe hasło.

dzięki kolego bardzo za pomoc.już ogarnięte. pozdrawiam

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1871 dnia: Październik 20, 2014, 23:37:37 »
Cytuj
Dzięki oczywiscie za zainteresowanie, oczywiście ingnorowałem to cały czas, ale tak jak móę gra nie wygląda zbyt dobrze.

Proszę link do screna: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Komp spełnia wymogi. Gra ma żale do wydajności procesora (architektura) ale jest dobrze.

Więc jak już wspominałem:

- zainstaluj najnowsze sterowniki pod tą kartę graficzną dla systemu XP
- zainstaluj directx z płyty / obrazu gry
- w opcjach grafiki dla 3D ustaw all na wysoką wydajność i wyłącz synchronizację
- w antywirusie ustaw folder z grą do wyjątków, czyli aby nie skanował plików gry
- co do dźwięku musisz przejść do zakładki Audio w settings i ustawić na stereo (nie 2.1 czy 5.1), ewentualnie możesz zaktualizować sterowniki pod kartę dźwiękową jak są jakieś dostępne
- zrób defragmentację dysku (partycji systemowej C oraz jeśli gra nie jest na partycji C to na tej co jest gra, też)
- zainstaluj patch konami 1.16 dla wydań DVD - poprawia wiele błędów, w tym te zacinanie, spowolnienia gry i wolną reakcję, ale nie do końca... - tak spartolona jest gra, przez konami xD

Offline Franek1994

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1872 dnia: Październik 25, 2014, 19:02:04 »
witam , czy mozna jakos ustawic poziom bramkarza ? bo wogóle mi nie wychodzi w sytuacj sam na sam, przez co łatwo zdobywam bramki w takich sytuacjach , przed zainstalowaniem patcha bramkarze wychodzili , dzieki czemu mogłem lobować albo obejsc , a po wgraniu patcha stoi 2 metry przed linią i nie rusza wogóle do mnie

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1873 dnia: Październik 26, 2014, 22:02:47 »
Nie, nie da się. To zależy od "skilla" (parametrów) jakimi dysponuje bramkarz.
Jeden wyjdzie, inny poczeka.... cóż takie uroki, produkcji Konami :)

Offline Franek1994

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1874 dnia: Październik 27, 2014, 10:51:28 »
umnie to jednak patch coś zwalił , bo na orginalnym pesie albo na pesedid bramkarze wychodzili , a teraz to nawet nouer nie wychodzi

Offline Damskidg

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2014r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2014
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1875 dnia: Październik 28, 2014, 22:38:47 »
Witam Panowie gram sobie np. Ranking Match i juz jest prawie zaczynam i nieraz wyskakuje ze pes przestal dzialac , i tez jak gram z komputerem to samo wyskakuje , od czego to moze byc :( raz na iles wyskoczy .

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1876 dnia: Listopad 02, 2014, 19:59:08 »
Witam Panowie gram sobie np. Ranking Match i juz jest prawie zaczynam i nieraz wyskakuje ze pes przestal dzialac , i tez jak gram z komputerem to samo wyskakuje , od czego to moze byc :( raz na iles wyskoczy .
od craka albo jakieś pacze ci namieszały...

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1877 dnia: Listopad 02, 2014, 21:50:42 »
Ewentualnie jakiś inny program, sterownik przeszkadza :) Tak to już jest z granie ma PCtach xD

Offline Pes14n

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2014r.
  • Gram w: Pes14
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1878 dnia: Grudzień 12, 2014, 21:38:01 »
Da ktos link do sciagniecia polskiego komentatora w meczu w pes 2014?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1879 dnia: Grudzień 12, 2014, 22:55:33 »
Patrz w dziale dodatków (Patche i Option Files) dla PES 2014.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1879 dnia: Grudzień 12, 2014, 22:55:33 »