Autor Wątek: Tryb Become a Legend - problemy i rozwiązania  (Przeczytany 49721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ozma

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:01:34 »
To w PESie jest ocena 9.0?!

Jak gram w PESa od 5tki to nigdy nie miałem takiej oceny. Często próbowałem zrobić jak najwyższą ocenę ale nawet strzelenie 10 bramek w meczu i zaliczeniu 15 asyst nie pomagało.
Oceny w PESie to żenada, jedna wielka żenująca i nie zrozumiala opcja, nie zmieniająca się od lat.

W FIFIE oceny pomeczowe są świetne, zrozumiałe i czytelne, a tutaj są po prostu dodane na siłę, bez pomysłu i logiki.

O ile w PES 2013 oceny pomeczowe miały przełożenie na "stosunki" z menedżerem, to tu przyznam Ci rację i są kompletnie bez sensu. Poza tym nie wiem co to za śmieszna skala, która zaczyna się bodajże od 5.0 :) Tak jak ktoś napisał wcześniej, momentami nie ma motywacji do grania, bo i tak możemy przejść do mega klubu w praktycznie pierwszym okienku transferowym.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 14:05:47 wysłana przez Ozma »

Offline fridoom

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:40:39 »
panowie czy u was przyspieszenie meczu działa? oczywiście jak trener cie zmienia
aaa i jeszcze jedno czemu jak ładuje Tryb Become a Legend i zaczynam mecz to kamera pokazuje zawodnika a nie piłkę zmieniam tryb kamery i jest ok ale jak znowu powtórzę czynność czyli uruchamiam pesa ładuje Tryb Become a Legend i znowu to samo pokazuje piłkarza.
gram na PS3 taka sytuacja :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 14:48:16 wysłana przez fridoom »

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:48:59 »
Odnośnie zdejmowania nas z boiska w 60 minucie to podejrzewam, że jest to jeden z wielu bugów.
Czy ja wiem.... tak już było i w poprzednich PESach. Fakt, że jest to dość irytująca rzecz i kompletnie nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Z tym, że tak jak napisałem wyżejsz, to żadna nowość.

Offline Ozma

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:29:28 »
Czy ja wiem.... tak już było i w poprzednich PESach. Fakt, że jest to dość irytująca rzecz i kompletnie nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Z tym, że tak jak napisałem wyżejsz, to żadna nowość.

Tylko zauważ, że w poprzednich częściach grałeś od początku cały mecz, schodziłeś załóżmy w 40 minucie albo wchodziłeś na drugą połowę. Niektórzy pomyślą że się czepiam, ale strasznie mnie ten aspekt mierzi :)

Offline fartlow

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:39:36 »
Panowie, jest w 14 taka opcja, żeby przewinąć więcej niż jeden mecz na raz ? :<

Offline Juras

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.12.2008r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 27, 2013, 00:40:51 »
@Prince Vegeta: też się zdziwiłem tą oceną, ale podejrzewam, że dostałem ją tylko i wyłącznie za bardzo ważną bramkę dla mojego zespołu. Prawdopodobnie oceny teraz na tym będą się opierać. Muszę przyznać, że póki co wreszcie nie mam nic do zarzucenia w sposobie oceniania :)

@fridoom: mam to samo. z tym że raz postanowiłem zagrać z kamerą na zawodniku i musze przyznać ze gra się całkiem niezle :P skupiam się na wyjsciu na odpowiednia pozycję i staram sie byc zawsze zdala od przeciwnika, a czasami dostaje takie piłki, że głowa mała. Pewnie właśnie dlatego, że mam sporo miejsca :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 29, 2013, 23:57:02 »
Ma ktoś na patchu PESEdit v0.2, że podczas meczu go wyrzuca do wind...?
" border="0" border="0

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 30, 2013, 00:08:54 »
Ja mam wszystko ok. Gra i śmiga aż miło :)

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 30, 2013, 02:12:00 »
Tryb Become a Legend to tragedia. Ja rozumiem, że nowy silnik i w ogóle, ale żeby tak okroić ten tryb?

Gdzie są te cut-scenki przy nowym klubie zawodnika? Gdzie są cut-scenki po wygraniu złotej piłkii? Gdzie są agenci?

Tryb become a goalkeeper niby jest, ale ten tryb to zło. Bo kto stworzył tak dziwne sterowanie tym bramkarzem? Żeby rzucać się lewym analogiem i jednoczesnie naciskać kółko. Czasem mój bramkarz albo stoi a piłka leci koło niego albo rzuca się glebę z otwartymi rękoma a piłka leci koło niego. Nie rozumiem.

Strasznie okroili ten tryb i ML. Nic mnie przy tym nie trzyma, a rok temu kilka sezonów moim zawodnikiem rozegrałem. Ale w tym roku nudy, nie wiem nad czym Konami tak długio pracowało.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Ozma

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 30, 2013, 19:52:02 »
Tryb Become a Legend to tragedia. Ja rozumiem, że nowy silnik i w ogóle, ale żeby tak okroić ten tryb?

Gdzie są te cut-scenki przy nowym klubie zawodnika? Gdzie są cut-scenki po wygraniu złotej piłkii? Gdzie są agenci?

Tryb become a goalkeeper niby jest, ale ten tryb to zło. Bo kto stworzył tak dziwne sterowanie tym bramkarzem? Żeby rzucać się lewym analogiem i jednoczesnie naciskać kółko. Czasem mój bramkarz albo stoi a piłka leci koło niego albo rzuca się glebę z otwartymi rękoma a piłka leci koło niego. Nie rozumiem.

Strasznie okroili ten tryb i ML. Nic mnie przy tym nie trzyma, a rok temu kilka sezonów moim zawodnikiem rozegrałem. Ale w tym roku nudy, nie wiem nad czym Konami tak długio pracowało.

BAL jest spoko:) Boli brak agenta i scenek. Ale im dłużej grasz... tym jest lepiej. Czuć, że się rozwijasz. W sumie to gram w Pesa tylko dla BAL... i pomijając idiotyczne rozplanowanie statystyk, to gra się naprawdę przyjemnie. Fizyka robi swoje i widać czego nam brakuje a w czym jesteśmy dobrzy. :)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 30, 2013, 20:41:43 »
Tylko, że Tryb BAL jako GK jest nuuuuuuuuudny. Gdy gra drugi bramkarz, twoja drużyna albo remisuje, albo przegrywa, a gdy ty grasz, to lecą wyniki pokroju 7-0, 9-1 itp itd....

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 30, 2013, 23:42:08 »
Ja mam wszystko ok. Gra i śmiga aż miło :)
a w jakim zespole grasz, bo ja w Bundeslidze i może dlatego
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 17:20:03 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 01, 2013, 12:28:02 »
Rozegrałem mecz Hertha - Bayern. Zremisowałem, bo zapomniałem ustawić sobie klawiszologii. Wszystko szło super pięknie i ładnie.

Offline peszekFCB

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 03, 2013, 15:49:31 »
Po zmianie zawodnika nadal trzeba czekać na koniec meczu, nie można pominąć reszty spotkania. Przyśpieszenie czasu jest mniejsze niż w 13. Na plus, że od początku gry w BaLu piłkarze z twojej drożyny podają ci piłkę bez problemów. W poprzednich częściach udawali, że cię nie widzą.

Co do tego czekania to jest jakaś masakra, nie dość, że zmniejszono przyspieszenie to jeszcze na siłę zmieniają Cię w 60 lub 75 minucie (dłużej pograłem tylko na pozycji pomocnika)...  Lipa totalna jest też z tym, że każdy mecz, obojętnie jaką drużyną gram na Konami Stadium...Takie pytanie do Was, czy macie tak, że nawet gdy nie strzelicie bramki ani nie zaliczycie asysty to zostajecie wybrani najlepszym zawodnikiem ?
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 15:56:27 wysłana przez peszekFCB »
Windows 7 32 bit, Pentium Dual - Core CPU T4300 2.10 GHz, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GT240M

Offline komiks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 199
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 10, 2013, 12:59:41 »
Dlaczego żółtki tak spierniczyli gre? Tryb bal okrojony jak tylko można było, wygrałem Ligę Europy i Superpuchar ale nigdzie takiej informacji nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak trybu Bal online , gdzie można było pograć sobie na punkty i rywalizować między sobą z kolegami z neta. Wytłumaczcie i dlaczego zmienia się to co dobre i sprawdzone, chwalone na taką ch... z grzybnią?
**********************************************************************************************************************************

Offline rolek86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2008r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 17, 2013, 10:13:32 »
W pes 2013 nie gralem w bal'a. Ostatnio grałem w 2012. Zirytowany trybem online wlaczylem BAL. Gra się nawet znośnie, o ile człowiek jest w stanie przymknąć oko na liczne błędy np. poziom rozgarnięcia kolegów z drużyny (mimo gry na wysokim poziome trudności).
O ile zmiany w 60 minucie można przeżyć to już tempo gry to jakaś tragedia. Nie ma przyśpieszenia i trzeba oglądać mecz. W ogóle dziwne jest to że zaczyna się w pierwszym składzie i jest się zmienianym w 60 minucie. Natomiast nie zacząłem nigdy meczu na ławce. Gdzie tu logika?
Oceny jak oceny. Jak gramy w słabej drużynie, to dostajemy wyższe. Po pierwszym sezonie poszedłem do Juve i tutaj mimo że strzelę w meczu 2 bramki, zaliczę kilak asyst to mam ocenę max 8. Jak nic nie zrobię przez 60 min, ale sobie pobiegam z piłką to 7. Ocena jest wyliczana na podstawie ilości dotknięć piłki i dystansu z nią przebiegniętego. Skalę ocen można przeżyć.
Najbardziej mnie irytuje menu, czemu to tak wszystko wolno działa. Żeby odczytać liczbę goli i asyst w danej lidze trzeba się naklikać w menu. Dramat.
Kupuje pes'a od wersji 2008 ale ten jest chyba najsłabszy.

Offline koti333

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2010r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 20, 2013, 12:29:11 »
siemka a ja mam takie pytanie stworzyłem zawodnika na BL  i moja pozycja to LWF  a gram na CB  co mam zrobić zeby było normalnie ??

Offline dobrzyn1993

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.11.2013r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 08, 2013, 17:20:04 »
Wie ktos jak zmienic numer dla swojego zawodnika po tranferze do danego klubu ?????

Offline borus213

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2013r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 19, 2013, 00:06:12 »
Panowie a powie mi ktoś jak w Balu śmigać z kamerą np. Wide ale tak aby to nasz gracz był głównym obiektem. Aktualnie na każdej kamerze, oprócz Blink (chyba tak to się zwie, ta z dachu) bo na tej kamera biega za mną a nie za piłką.

W 2013 o ile pamiętam była opcja wyboru za trybu kamery a tutaj nie widzę.


A tak w ogóle tez macie tak, że albo jesteście w składzie meczowym w pierwszym składzie albo Was wcale nie ma? Ja mam teraz drugi sezon w Realu Sociedad i gram co drugi mecz. Co drugi mecz wywala mnie trener ze składu, mimo iż mam dobre oceny - 7-7,5

Offline Adiskuter

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 20, 2013, 16:56:04 »
kiedy sie dostaje oferty od reprezentacji zeby można było je prowadzić ??

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tryb Become a Legend
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 20, 2013, 16:56:04 »