Autor Wątek: Tryb Master League - problemy i rozwiązania  (Przeczytany 46537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Tryb Master League - problemy i rozwiązania
« dnia: Wrzesień 18, 2013, 14:33:57 »
Wszystko na temat trybu Master League:
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2013, 20:04:41 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0" border="0

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2013, 20:56:33 »
Generalnie Master League włączyłem tylko dla sprawdzenia czy coś nowego dodali, jak działają transfery itd. Generalnie bez patcha gra w tryb menadżerski nie ma sensu, więc odpuściłem. Jednak nie tylko dlatego. Niestety usunęli wszystkie cut-scenki takie jak konferencje prasowe czy prezentacja nowych zawodników. Dla mnie to jest zdecydowany minus - szczególnie, że akurat w tym aspekcie PES był lepszy od FIFY, jeżeli chodzi o ten tryb. Po za tym, transfery w PESie są śmieszne. Dla beki chciałem sprowadzić sobie Cristiano Ronaldo do Manchesteru United. Real przyjął ofertę z pocałowaniem ręki za (uwaga!) 17 milionów euro. Śmiech na sali. ;D Z resztą z Fabregasem ta sama sytuacja, z tym że był droższy o 2 miliony.
Mam nadzieję, że w którymś z patchy to poprawią, bo jak nie, to nie będzie jak w to 'coś' grać. W tym aspekcie znów FIFA niestety wygrała.

Offline piotrekpoznan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2012r.
    • a o sporcie
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2013, 13:51:01 »
Zależy jakie masz ustawienia ML. Bo (przynajmniej tak było w poprzednich latach) kiedy miałeś ustawioną możliwość przeprowadzenia transferu na normal, to transakcje raczej przebiegały według europejskich standardów - czyli po kilkadziesiąt milionów za solidnego piłkarza.

Offline kenjisepuku

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: LBN
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2013, 13:55:55 »
W tej części można ustawić tylko trudność gry i walutę, nie ma tylu opcji co w 13.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:18:02 »
Zagralem sobie z ciekawości bo chciałem zobaczyć te wszystkie fajerwerki.

Pierwsza rzecz... wybierasz narodowość trenera, ale... nie mozesz go sobie zrobic?! co to sugeruje? Ze prawdopodobnie nie bedzie cutscenek z naszym szkoleniowcem w tle. Zabrali Biuro, rozmowy, konferencje... wszystko. Wchodzisz do Football life i co? MASZ 2 DNI NA TRANSFERY :D KU...wa to żart? Co wiecej.. nawet nie wiem czy dni bo w grze nie ma kalendarza tylko idziemy według okienek i klikamy next. Wiec jest Open transfer window, Transfer widow 1 (skladamy oferty) transfer window 2 (otrzymujemy zwrotkę i close transfer window. Zero negocjacji, zero czekania.. no kpina... albo mamy jakiś tryb demo (w co chce wierzyć) albo ten tryb jest niegrywalny i to jest żałosne co zrobili. Niczym nie rozni sie od Exibition match czy League Mode... załamka...
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2013, 12:45:39 »
Fakt, zabrali wszystko co było najciekawsze. Nie można też nawet wybierać trenerów, lekarzy, skautów ipt. brakuje Podglądania jakich mamy sponsorów. Generalnie cały aspekt finansowy zniknął (no nie licząc transferów). Co więcej - żeby sprawdzić czy mamy szansę na sprowadzenie zawodnika musimy sprawdzać każdego z osobna, co zajmuje milion razy więcej czasu, niż gdy ten procent był pokazany na wierzchu. Żeby jeszcze daleko nie szukać po wejściu w historię transferów widzę, że wszyscy najlepsi pozmieniali kluby. Jeszcze jedna rzecz - skąd bierze się wskaźnik, czy zawodnik się rozwija, czy nie ? taki powiedzmy Buffon 35 l. jest u szczytu formy (at peak level), a powiedzmy Cech 31 l. (przed chwilą go sprawdziłem) albo Alex Teixeira 23 l. traci umiejętności (in decline).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2013, 12:50:18 wysłana przez willerod9 »

Offline mateusztb

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 05.01.2011r.
    • Status GG
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2013, 17:13:31 »
Dziwne są transfery w ML ...
Gram sobie na Xboxie Citizens .
Złożyłem do Messiego i Ronaldo oferte odrzucili . Tydzień później złożyłem znowu do nich i do Neymara i nagle wszyscy chcieli do mnie przejść . 18 mln euro za Messiego/Ronaldo to bezsens ... Ciekawe czy w jakimś DLC to poprawią czy coś .

Offline kubabutton

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2012r.
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 21, 2013, 19:23:56 »
a nie denerwuje was zmęczenie zawodników? moi są ciągle padnięci :/ mimo rotacji składu :/ np. zawodnik nie grał meczu, by był wypoczęty na nastepny a tu ch... bo pasek "życia" ciągle w połowie :/

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2013, 12:58:38 »
ok - skoro admini preferują "organizację" tego forum poprzez kosmicznie długie wątki sięgające 300 stron, z których nic nie wynika to zapytam tutaj:

Czy ktoś wie jak się zostaje trenerem reprezentacji? ile trzeba czekać na oferte pracując ze zwykłym klubem i jakie warunki trzeba spełnić? i czy to w ogóle fajne jest?
Steam: BlasiPL

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2013, 13:42:05 »
ok - skoro admini preferują "organizację" tego forum poprzez kosmicznie długie wątki sięgające 300 stron, z których nic nie wynika to zapytam tutaj:

nieee lepiej założyć 1000 wątków z tym samym pytaniem bo ludzie to lenie i nawet im się nie chce opcji "szukaj" używac.....

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 24, 2013, 18:15:38 »
Cytuj
czy ktoś wie jak się zostaje trenerem reprezentacji? ile trzeba czekać na oferte pracując ze zwykłym klubem i jakie warunki trzeba spełnić? i czy to w ogóle fajne jest?
po 1 rozegranym sezonie otrzymasz propozycje prowadzenia kilku reprezentacji (ja np po 1 sezonie moglem trenowac Polskę, Brazylię i kilka innych reprezentacji).
Trochę tryb ML jest niedopracowany, okrojony, brakuje np wyników innych rozgrywanych meczów w przerwie, statystyk zawodników innych zespołów (player records). Można sprawdzić ilość rozegranych meczów/goli/asyst tylko swojego zespołu :( tak samo po 1 sezonie trenowania Atletico Madryt dostałem propozycję z Realu i Barcy :P
Ceny piłkarzy faktycznie nieadekwatne, kupiłem z Barcy Pedro bodajże za 8 000 000.

Offline Arkadinho

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 10.02.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 24, 2013, 18:17:46 »
Ja w ogóle nie mogę kupować zawodników. Wziąłem Monaco i dałem oferty za Dante, Błaszczykowskiego, Lewandowskiego, Szczęsnego, Piszczka i Deulofeu, a przyjął tylko Dante, bo był na liście transferowej. Jak zrobić, żeby dawać jakąś kwotę za piłkarza i w ogóle? Bo mam klub z kasą, to chcę mieć fajny atak Lewy i Falcao, a nici z tego.

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2013, 00:07:12 »
kasę możesz wyłożyć dopiero jeśli klub zgodzi się z tobą negocjować ;)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2013, 12:39:57 »
Coś czuję, że po tym co zobaczyłem w trybie ML, mało będzie karier z najnowszej wersji ProEvo

Offline betek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 146
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2007r.
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2013, 16:01:03 »
mozna zmieniac klub, czy gramy tylko jednym?

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2013, 16:13:07 »
mozna zmieniac klub, czy gramy tylko jednym?

A czytałeś coś o nowym pesie zanim pojawił się na rynku ? Oglądałeś trailery ? W kilku programiści Konami zapowiedzieli, że można zmieniać prowadzone przez nas zespoły. Co więcej, można nawet zostać selekcjonerem reprezentacji narodowej.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2013, 16:52:35 »
W innym temacie napisałem coś na temat ML ale napiszę coś też tu ;)

+ Możliwość zmiany klubu, prowadzenie kadry narodowej.
+ I to w zasadzie tyle....

- Lipny soundtrack zmusza do tego aby jak najszybciej przejść do meczu, z tym problemu nie ma, bo ogólnie potrzebna jest funkcja z napisem "Forward Time". Może to i plus...
- brak cutscenek, żadnego biura, finansów, zdjęć z treningu itp.
- nierealne transfery za grosze, mamy jednak na nie baaardzoo dużo czasu....
- kalendarz...  :-\
- żadnych artykułów takiego typu jakie są u konkurencji
- juniorzy z mega-dziwnymi nazwiskami, do tego różnych narodowości..
- nie można stworzyć wyglądu trenera
- granie ciągle na tych samych stadionach (na przeważnie 2-3) z czasem robi się to monotonne.
- nuda

Offline Adiskuter

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2013, 22:03:05 »
po 1 rozegranym sezonie otrzymasz propozycje prowadzenia kilku reprezentacji (ja np po 1 sezonie moglem trenowac Polskę, Brazylię i kilka innych reprezentacji).
Trochę tryb ML jest niedopracowany, okrojony, brakuje np wyników innych rozgrywanych meczów w przerwie, statystyk zawodników innych zespołów (player records). Można sprawdzić ilość rozegranych meczów/goli/asyst tylko swojego zespołu :( tak samo po 1 sezonie trenowania Atletico Madryt dostałem propozycję z Realu i Barcy :P
Ceny piłkarzy faktycznie nieadekwatne, kupiłem z Barcy Pedro bodajże za 8 000 000.
ja gram juz drugi sezon i nadal nie mam ofert prowadzenia reprezentacji kiedy je dostane?

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:20:44 »
nie wiem, bo stanąłem na 2 meczu, ale zdaje mi się, że otrzymasz propozycję, kiedy twoja drużyna będzie grała na wysokim poziomie i zajmie wysoki (najlepiej pierwsze) miejsce w lidze.

ja mam inne pytanie. Skąd bierze się jak rozwijają się zawodnicy ? z ich ogrania ? siedzi na ławce, to umiejętności spadają, rozgrywa całe spotkania, to jego poziom rośnie ? A może to jest zdefiniowane wcześniej lub kompletnie losowe ?

Offline tomi55

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2013, 17:54:12 »
znowu zpieprzyli ten tryb :(
gralem sobie barcelona 2sezony na rynek transferowy nie wchodzilem bo sklad mialem dobrypo 2 sezonach przechodedo juve izagladamna rynek transferowy i widze ze bayern ma zawodnika javiera zannetiego i on ma 96 overala i 17 lat wtf???

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tryb Master League
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2013, 17:54:12 »