Autor Wątek: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 202194 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline mafe

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2012r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #680 dnia: Listopad 19, 2014, 16:52:32 »
zainstalowałem gre przez steam ,sprawdza połączenie ,ale nie znajduje wogóle przeciwnika na żadnym trybie online
antiwirus i zapora wyłączone
samo sprawdzanie połączenia jest ok i jak naprzykład wejde w lobby to widze ilu jest userów na danym lobby

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #681 dnia: Listopad 19, 2014, 18:28:31 »
Cóż, prawdopodobnie all cisną w PES 2015 lub jakieś problemy z wyszukiwaniem graczy ze strony Konami, jak to w PES bywa.
Na to chyba nie ma rady. Dla PES 2013 tez tak jest, szuka szuka i znaleźć nie może.

Offline rbsmm

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.11.2009r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #682 dnia: Listopad 22, 2014, 00:02:47 »
PESmaniacy proszę o pomoc. Chciałbym zagrać online i sprwadzić sie z innymi. Jaką wersję danych i paczkę danych muszę mieć aby móc zagrać mecz przez neta? Teraz mam wersję 1.12 i data pack 5.0 Liczę a was !!!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #683 dnia: Listopad 22, 2014, 09:44:13 »
Wersje najnowsze, czyli: Version 1.16 i Data Pack 7.0
Oczywiście też oryginalną grę.
DLC ściągasz poprzez grę (2GB) lub wgrywasz ręcznie.
Zaleca się czysta grę, bez patchy typu pesedit.

Offline tercjan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2015r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 04, 2015, 13:34:28 »
Witam. Mam takie pytanie i mam nadzieje, że ktoś mi w miarę szybko odpowie :)
Kupiłem sobie właśnie PES 2014 i chciałem pograc z kumplem po sieci 1 na 1 (w lobby match). Wszystko nam idzie świetnie tylko składy mamy trochę nie aktualne (ściągnąłem jakiegoś OF z października 2013 - mam herby i trochę stare składy) - więc postanowiłem zrobic ręcznie transfery (w tych drużynach którymi gramy) i wysłałem kumplowi plik edit.bin, dzięki czemu on też ma te transfery.
No i tu pojawia się problem jak wchodzimy w match lobby to znowu mam te stare składy. Co robię nie tak? Czy da się zagrac z tymi nowymi składami? Jak to zrobic? Nie interesują mnie PATCHE - czy da się jakoś zagrac z tymi moimi transferami, a może trzeba to zrobic jakoś inaczej.
Pomocy :)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 04, 2015, 15:22:24 »
W grze online nie zrobisz roszad składów. Tylko możesz edytować dla gry offline.
Online ma tak jak by własny OF który jest nieedytowalny i nie będziecie mieć nigdy najnowszych składów jeśli konami nie zrobi aktualizacji, co nie zrobi nigdy już.

Offline canabis8

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: świdnica
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2015r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 04, 2015, 16:20:45 »
Witam,
Co trzeba zrobić krok po kroku żeby zagrać w pes 2014 online?
Proszę o jakiś link jeżeli było na forum. Gra oryginalna na xbox 360.Nigdy nie grałem w necie nie mam pojęcia jak to zrobić. Konto gold tez musi być wykupione?Trzeba jakiś dodatek ściągać na konsole? Dzięki za pomoc

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:21:24 »
Cytuj
Co trzeba zrobić krok po kroku żeby zagrać w pes 2014 online?

Ty na serio ?

Cytuj
Proszę o jakiś link jeżeli było na forum. Gra oryginalna na xbox 360.Nigdy nie grałem w necie nie mam pojęcia jak to zrobić. Konto gold tez musi być wykupione?Trzeba jakiś dodatek ściągać na konsole? Dzięki za pomoc

Mniej więcej:
Aby grać online na XBOX360 potrzebne jest konto GOLD. Musisz wykupić subskrypcje, na określony okres.
Jak będziesz tworzył konto XBL (XBOX Live Gold) to podaj wiek 18+ inaczej możesz nie mieć dostępu do multi.
Jak uzyskasz dostęp do online to gra powinna się zaktualizować (DLC i poprawki) - nie wiem czy sama czy ręcznie...

Google boli ?

Offline canabis8

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: świdnica
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2015r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:55:42 »
Nie boli ale ciężko znaleźć jasną odpowiedz.
Dzięki za pomoc tak zrobię. Zobaczymy czy pójdzie.

Offline tercjan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2015r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #689 dnia: Styczeń 05, 2015, 01:57:15 »
W grze online nie zrobisz roszad składów. Tylko możesz edytować dla gry offline.
Online ma tak jak by własny OF który jest nieedytowalny i nie będziecie mieć nigdy najnowszych składów jeśli konami nie zrobi aktualizacji, co nie zrobi nigdy już.

A czy patch może pomóc - tzn jak ja i przeciwnik będziemy mieli tego samego patcha np. Fire Patch 2014 version 6.0 AIO z aktualizacją 6.1 - to damy radę zagrać tymi zpachowanymi składami czy tylko pozostaje ten OF od KONAMI?!?

I mam jeszcze jedno pytanie trochę z innej beczki :) czy w PES 2015 na PS4 pogram z gościem co ma PES 2015 na PS3?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2015, 13:11:50 wysłana przez tercjan »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #690 dnia: Styczeń 05, 2015, 14:41:23 »
Cytuj
A czy patch może pomóc - tzn jak ja i przeciwnik będziemy mieli tego samego patcha np. Fire Patch 2014 version 6.0 AIO z aktualizacją 6.1 - to damy radę zagrać tymi zpachowanymi składami czy tylko pozostaje ten OF od KONAMI?!?

I mam jeszcze jedno pytanie trochę z innej beczki :) czy w PES 2015 na PS4 pogram z gościem co ma PES 2015 na PS3?

Żaden patch nie pomoże zagrać nowszymi składami online dla PES 2014 po za tymi co są.
Wszystkie patche jakie są wydawane mogą mieć wpływ na grafikę, stroje itd. jak offline tak online ale składów i formacji w trybie online, nie zmieni żaden patch nie od konami.

Możesz grać tylko z graczami z tej samej platformy (PC > PC, PS4 > PS4) i nic tego nie zmieni.

Offline krychhha1991

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.02.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2014
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #691 dnia: Luty 01, 2015, 21:18:48 »
Klucz podajesz w czasie instalacji.
Potem jak wchodzisz do gry to wyskakuje okno online z wpisaniem loginu, hasła i klucza (pamietaj, opcja OPT ma zostać nie wypełniona). Klucz jest na ogół już wpisany automatycznie ale wykasuj go i wprowadź ręcznie.
W grze podajesz dane tak jak przy logowaniu (wielkośc znaków w loginie i haśle ma znaczenie).
Klucz zaś podajesz z wielkich liter (nie małych) bez odstępów, ukośników czy myślników, czyli tak: GD30SFS0SDF4MG6SD9SW

Loguj się z pierwszego konta jakie zakładałeś (jesli pamiętasz dane logowania).
Na stronie konami id nie podaje się klucza.

W razie kiedy wprowadzasz serial poprawnie, login i hasło i nadal pisze ze problem, to zaloguj się na konami id i zmień hasło na inne z użyciem małych i wielkich liter oraz jakiejś liczby / liczb

PS. Pamiętaj że tylko oryginalny (nie z internetu znaleziony) klucz zadziała, który nie jest przypisany żadnemu kontowi. Czyli jak zalogujesz się na danym koncie (oczywiście w grze) na nie używanym kluczu, to automatycznie ten klucz jest przypisany dla tego konta i z innego konta na tym kluczu już się nie zalogujesz (w grze).

Mniemam że wystarczająco na stukałem tekstu aby to zrozumieć. Na przyszłość określaj się dokładniej i jaśniej. Powodzenia.



witam mam problem z rejestracja na stronie pesleague.pl, chodzi o to ze nie dostaje maila zeby aktywowac konto, probowalem pare razy i nic, wszystkie pola sa na 100% poprawnie wypelnione, uzywam loginu ktorego uzywam w grze, czy ktos mial juz taki problem, czekam na info

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #692 dnia: Luty 01, 2015, 22:36:04 »
Po co cytujesz to.. jak to odnosi się do rejestracji konta konami do edycji 2014 a nie serwisu pesleague.

W tej sprawie pisz do admina.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #692 dnia: Luty 01, 2015, 22:36:04 »