Autor Wątek: PES 2014 na Xboxa 360 - wątek ogólny  (Przeczytany 35479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
PES 2014 na Xboxa 360 - wątek ogólny
« dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:42:54 »
Witam.
Co sądzicie o nowym wydaniu?.Rozegrałem kilkanaście spotkań offline i z 10 on-line i jestem wkurzony sam na siebie,że kupiłem ten szajs.Gra z kompem jeszcze jakoś wygląda,ale grając z kimś w necie i widzę tą nieudolność zawodników to poprostu jestem załamany.Ciekawe czy patch może zmienić(naprawić)tyle błędów.Trzeba będzie się chyba cofnąć do gry z 2013:).
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2013, 09:30:33 wysłana przez Artur 7 »

Offline winek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2008r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2013, 19:33:21 »
Ja ostatnie 3 lata grałem w fife a w tym roku przeszedłem na PESa i nie żałuję :) dla mnie gra jest bardzo dobra, ma oczywiście dużo wad ale pomimo ich nie wróciłbym już do fify ze względu na dużo lepszy gameplay :) w fifie jest trochę za prosto. W PESa gram na ustawieniach manualnych, podania, strzały, wszystko manual i jak wyjdzie jakaś super akcja czy strzelę piękną bramkę to aż ciary przechodzą. Dużo gram z kumplem a dziś rozegrałem swój pierwszy mecz online. Chodziło niby ok ale czasem ciężko było np wykopać piłkę z pola karnego bo trochę wolniej myśleli niż grając offline. Myślę, że za jakiś czas większość błędów KONAMI wyeliminuje i będzie jeszcze lepiej :)

Grę oceniam na 7+ na tę chwilę

p.s. jest już jakiś option file na xboxa360? na PS3 już są od dawna a na naszą konsolę nic...

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:25:16 »
Ogólnie to grałem też zawsze z kumplami offline i teraz od kilku lat jadę na oryginalnym pesie aby sobie pograć w sieci.Dziś trochę meczy w ML zagrałem i stwierdzam,że trudno strzelić bramkę.Powiedz jak Tobie to wychodzi?

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:13:28 »
czubi84, z czasem sie nauczysz. początkowo też mialem trudności z przeprowadzeniem skladnej akcji i zdobyciem gola, ale zacząłem gre w 2014 od poziomu professional. teraz rozegralem już ok 80 meczow w ML, gram na superstar i niekiedy martwię się, że zbyt łatwo strzelam gole. są mecze gdzie bez większego wysiłku strzelam 3-4 bramki, chociaż nie ma zasady..
trzeba tez zawsze grac do końca bo już nieraz mialem sytuacje, ze prowadzilem 2 bramkami, a skonczylo sie na remisie. to jest duzy plus, ale czesto sędzia przeciąga z koncowym gwizdkiem i np 2 min po czasie gry można wladowac lub stracic brame ;)
myślę że w nowej aktualizacji powinni usprawnic pressing przeciwnika, bo grając ze slabszymi druzynami obroncy zbyt malo podchodza do napastnikow, często bez sensu czekają az odda sie strzal.

czubi, w czym konkretnie masz problem ze strzelaniem? bramkarz za dobrze broni, czy leca strzaly obok bramki?wlacz sobie trening przy ustaleniach strzalow na advanced i wtedy bez problemu nauczysz sie strzelac dokladnie tam gdzie miales zamiar.
pamietah ze przy strzale kierujac lewy analog np na północny zachod - strzelisz po ziemi, a polnocny wschod - w okienko. nie wychylaj galki na maxa  a wtedy bedziesz trafial ;) kwestia oszukania bramkarza to już inna sprawa.

po wyeliminowaniu kilku bledow jak np:
fatalna gra bramkarzy przy dosrodkowaniach i niekiedy brak przyjęcia pilki (czasem zawidnik do którego jest adresowana piłka glupkowato mija sie z nią) i oczywiście dodaniu twarzy przynajmniej 100najlepszych graczy gra w mojej opini będzie zaslugiwala na ocene 8/10.
wersja beta (czyli ta, którą wypuscili w dniu premiery) ma u mnie ocene 6, ponieważ niepoważne jest inkasowac pieniądze ze pełną wersje gry, a wydac nieskończony produkt..

Offline winek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2008r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2013, 18:40:44 »
k4mil ustaw sobie ustawienia na manual :) wszystko, podania, strzały, to jest frajda jak akcja wyjdzie :) strzelić bramkę ciężko na manualu ale to kwestia ogrania, wyczucia bo czasem mam tak, że oddam parę strzałów na bramkę celnych a np z 2 mecze wszystko obok leci ;p gram na najwyższym poziomie a nie jeden już mecz z CPU wygrałem

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2013, 20:34:51 »
Ogólnie ja skończę sezon i przejdę na najwyższy poziom.Czym rozgrywacie offline ML?.Czasami bramek sporo wchodzi i można naprawdę nacieszyć oko ale czasami lecę sam na sam i strzelam...trafiam w słupek albo obok bramki.Z większej odległości strzeliliście jakieś fajne bramki bo na moje bramkarz wyłapuje prawie wszystko.
Czy replaye da jakoś zrzucić z konsoli na kompa?co byśmy powrzucali jakieś fajne sytuacje.

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2013, 00:00:04 »
winek, tak mi poleciłeś, że odpadlem z Pucharu Europy ;d na razie pass support na 1 i strzaly na advanced mi najbardziej odpowiadają. na manualnym strzale dzieją się szalone rzeczy! ;]
Cytuj
jest już jakiś option file na xboxa360?
z tego co wiem jeszcze nie ma, ale śledzę różne serwisy i szukam info o dodatkach - jak coś wyjdzie to dam znac.
Cytuj
czym rozgrywacie offline ML?
teraz gram Liverpoolem chociaż nigdy nie przepadałem za tą drużyna. Rozpocząłem ML Atletico (Villa strzela prawie wszystko i jest wszędzie w polu karnym) i po 1 sezonie dostalem propozycje z L'pool. Znudziła mnie Primera Division z racji tego, że brakuje tam dobrych druzyn. wiadomo, oprocz Barcy i Realu trudno tam o ciężkiego przeciwnika.

ps. dobrze, że jest oddzielny temat o xboxie bo w tym balaganie w innych tematach nie ma żadnej rozmowy oprocz czytania co 2 posta o sprzęie, ciągłych pytaniach czego tnie i gimbusowych kłótni ;p

a jeszcze pytanie na koniec: czy macie czasem tak,  że po rozpoczęciu gry (rzut wolny najczesciej) to gra klatkuje(jakby problem z odswiezaniem)? ja tak mialem w demie i teraz (ok 1 raz na 10meczów) . na szczęście spauzowanie gry i włączenie na chwilę replay'a pomaga.

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2013, 14:49:41 »
Problemów z jakimś zacięciem nie mam i chodzi dość płynnie.Grając w necie czasami coś przytnie i kawał czasu się wczytuje w przerwie.
Założyłem ten temat dlatego bo jak się czegoś szukało to nie wiedziałem czy pisze się o pc,xboxie czy ps3.
Ogólnie grając w necie mam dziwne rozpoczęcie od środka bo piłka leci czasami w stronę przeciwnika i ja przechwytuje.Można jakoś ustawić aby prawą gałką zmieniać wybór zawodnika?czy trzeba czekać na patch?jak to było w 2013 roku.Początek gry mnie załamywał ale coraz bardziej się do niej przekonuję i mam nadzieję,że po wrzucie nowego patcha gra będzie wyglądać lepiej.

Offline winek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2008r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2013, 14:39:46 »
Kurde na ps3 od razu wyszły option file z nowymi transferami, strojami, nazwami itd a na xboxa do tej pory nie ma. Na hiszpanskim forum ciagle pisze "comming soon" wiec jest robiony ale juz z tydzien czasu tak pisze, moze lada dzien w koncu skoncza :)

Co do gry to z kazdym meczem jestem coraz bardziej przekonany. Na początku byłem podniecony nowym pesem, później z czasem zaczęły mnie irytować jakieś błędy ale jest tak, że te błędy irytują wtedy jak się nie zna w 100% nowego gameplayu :) teraz jak juz praktycznie wszystko wiem co i jak (prócz trików) gra się wyśmienicie

Offline loksoon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2013, 14:46:16 »
Hmmm dziwne bo na ps3 pobralem datapack z konami i sklady dalej sa bez zmian

Tap with XperiaSP


Offline winek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2008r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2013, 15:05:51 »
Hmmm dziwne bo na ps3 pobralem datapack z konami i sklady dalej sa bez zmian

Tap with XperiaSP



Tu nie chodzi o data pack bo data pack to i ja mam na xboxa a on daje tylko 2 nowe piłki i możliwość gry online :)

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2013, 07:30:49 »
Grając w necie z kimś kto ma słaby net i tnie tak,że piłka się odbija i wychodzą zabawne kiksy...aż się chce gre wyłączyć.Macie w sieci problem z rozpoczęciem meczu,że piłka leci do przeciwnika?

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2013, 17:41:24 »
Dzisiaj zagrałem,stwierdzam ze porażka po całości.Nie wiem nad czym konami pracowało przez ten rok, nawet menu w grze zamula niemiłosiernie.Sama gra to śmierdzący już kotlet od 2012 tylko odgrzewany.Jeszcze rok 2 i ta gra przepadnie.

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2013, 09:44:08 »
ciągle staram się przekonać do tej gry, ale im więcej gram, tym coraz mniej mi się podoba i wręcz coraz bardziej wkurza. Pomijając sam gameplay, gra jest niedopracowana na przykład w sytuacjach:

-grałem przeciwko Realowi, w połowie boiska piłkę przechwycił Ronaldo, Agger'a miałem kilka metrów za nim (CR miał przed sobą połowę boiska i tylko bramkarza). Zanim dobiegł w pole karne, już zdążyłem go doścignąć środkowym obrońcą, który szybkość biegu ma pewnie o 15 mniejszą :/ oczywiście mówimy tu o grze na najwyższym poziomie gry

- w 3cim sezonie który gram w ML zespoły typu Manchester United, Inter, Real Madryt, Barcelona mają IDENTYCZNY skład  (zero transferów) jak na początku sezonu 2013/2014 - kpina (pomijam już wcześniej poruszany temat kupna zawodników za bezcen :/)

- brak kontuzji (tryb ML)
- mam ponad 100 rozegranych meczów, a rzutów wolnych w okolicy bramki wykonałem może z 5-6 razy - przeciwnik w ogóle nie fauluje :P
- brak scenek przy zmianie zawodników

i masę innych błędów, czekam na jakiś update, dam sobie kilka dni na wypróbowanie, jeśli nie konami nie dokona znacznych poprawek - wystawiam grę na sprzedaż, bo są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 04, 2013, 14:26:23 »
W pełni się z Tobą zgadzam.Gra jest strasznie sztywna,ale wierzę,że update naprawi te błędy.Widać czują,że strzelili sobie w kolano bo długo robią data pack a dziś nawet nie da on-line zagrać.

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 04, 2013, 19:08:30 »
Co Oni dziś działają z tym on-line;)

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 05, 2013, 09:33:02 »
czubi84, jak już będzie w końcu można pobrać ten update (wczoraj np pojawiły mi się już komunikaty, że się  się pojawił Data Pack, ale dalej przy próbie ściągnięcia jest komunikat "unable to download") to daj znać, ok?

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 05, 2013, 14:43:56 »
A gdzie Ci się pojawiło to info?.Kurde nie czaję tego,że nie zrobili tej gry dokładnie a dopiero teraz coś robią i trzeba mieć nadzieję,że coś zmienią:).
Udaje Ci się strzelić bramkę z daleka? ???

Offline mateusztb

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 05.01.2011r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 05, 2013, 17:23:59 »
p.s. jest już jakiś option file na xboxa360? na PS3 już są od dawna a na naszą konsolę nic...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Niestety nie wiem co to za jezyk i co daje ten OF ,bo nie da się skopiowac treści .

I tu coś jest .

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Kolejne :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - ale coś nie moge wejść w link dl .
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 17:34:36 wysłana przez mateusztb »

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 05, 2013, 17:28:02 »
Cytuj
Udaje Ci się strzelić bramkę z daleka?
prawie wcale, ale jedna mi wpadła w pamięć, bo strzelliłem ją spoza pola karnego BOENISCHEM :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 na Xboxa 360 - Wasze OPINIE
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 05, 2013, 17:28:02 »