Autor Wątek: FIFA 15  (Przeczytany 13025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 10, 2014, 22:54:23 »
Jego popisowy numer to właśnie wypuszczenie piłki na kilkadziesiąt metrów i sprint.
" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2014, 12:42:44 »
Prawdziwe statsy to są w Football Managerze!  ;D

Cytuj
Jego popisowy numer to właśnie wypuszczenie piłki na kilkadziesiąt metrów i sprint.
Dokładnie. Już chyba o tym kiedyś dyskutowaliśmy, te "dryblingi" nie umywają się do popisów Besta czy Maradony, albo nawet Messiego.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 11, 2014, 15:19:44 »
Jego popisowy numer to właśnie wypuszczenie piłki na kilkadziesiąt metrów i sprint.
Jasne, ale jakby miał bazować tylko na tym, to w wielu meczach by nie istniał
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 11, 2014, 17:27:19 »
Valencia i Robben znają w zasadzie tylko jeden zwód. Pierwszy do czasu zagadkowego przygaśnięcia w sezonie 2012/13 grał świetnie, drugi gra świetnie do dziś.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2014, 20:14:51 »
Dlatego Robben ma takich dryblingów kilkanaście na mecz, jeżeli jest w dobrej formie, a takie wypuszczanie piłki na banie i kilkudziesięciometrowe przebieżki, są jednak bardziej wyniszczające i mają mniejszą częstotliwość
" border="0" border="0

Offline Opellus

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2014r.
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2014, 23:40:18 »
i tak lepszy jest Pes  8)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 12, 2014, 00:53:57 »
Gra ma jedną zajebistą wadę. Zaczyna być wkurzająca >:(  Gra sobie człowiek spokojnie aby poznać smaczki Man City vs Barcelona. Nagle rywale jeb, jeb, jeb i gol Messiego, ale aby to chociaż były normalne podania!? Gdzie tam. Gram na legendarnym i mam akcje Barcy na 16 metrze klepią na raz i to pięta, zewnętrzny itd. (takie podania z LB)  i nagle Inieste górny lobik do Messiego i ten z pierwszej leciutko obok Harta. No kuźwa jak ja mam taką akcje zatrzymać!
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Opellus

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2014r.
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:09:38 »
no fifa jest wkurzająca  :-[ najgorsze jest to że bramki padają z dupy. np. gram sobie z kumplem, no albo z cpu  i idzie akcja skrzydłem i wrzutka do napastnika, a on zawsze z główki strzela bramkę. no za cholerę nie da się pokryć tego napastnika, a jak nawet da się, gdy zmienię się na obrońcę to i tak przegra górny pojedynek. denerwuje mnie to lekko mówiąc...
jak gram z kimś to kurde dają tylko wrzutki i walą bramki z bani. jak tak samo będzie w 15 to niech sobie ją wsadzą gdzieś  ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:55:17 »
Dlatego Robben ma takich dryblingów kilkanaście na mecz, jeżeli jest w dobrej formie, a takie wypuszczanie piłki na banie i kilkudziesięciometrowe przebieżki, są jednak bardziej wyniszczające i mają mniejszą częstotliwość
Znając Fifę, to gdyby FUT istniał powiedzmy od 2000 roku, Giggs miałby wtedy mniejszy wskaźnik DRI od Bale'a.
" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2014, 13:37:42 »
no fifa jest wkurzająca  :-[ najgorsze jest to że bramki padają z dupy. np. gram sobie z kumplem, no albo z cpu  i idzie akcja skrzydłem i wrzutka do napastnika, a on zawsze z główki strzela bramkę. no za cholerę nie da się pokryć tego napastnika, a jak nawet da się, gdy zmienię się na obrońcę to i tak przegra górny pojedynek. denerwuje mnie to lekko mówiąc...
jak gram z kimś to kurde dają tylko wrzutki i walą bramki z bani. jak tak samo będzie w 15 to niech sobie ją wsadzą gdzieś  ;)

W 15 tak nie ma, masz nowy szkielet zawodników i bardziej czuć siłę rywala. Messi nie będzie wygrywał główek z Kompanym bo go Belg przepcha jak kukłę i tak jest zarówno na OG i NG. Fifa 15 to wiele zmian które całkowicie zmieniły gameplay


Naprawdę osoby które twierdzą, że Fifa na PC nie różni się gameplayowo z Fifą 14 na PC niech zagrają a nie oglądają na YT. Tak samo w przypadku old genów, różnica jest wielki.

W Fifie można sobie ustawić wszystko manualnie, nikt nikomu nie każe grać na automacie który jest tak zbudowany, że można klikać tylko X i podania zawsze będą celne  :P

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2014, 13:49:13 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline sempre_barca

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 294
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.08.2011r.
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 13, 2014, 18:07:12 »
W nowej fifie też jest ten chory system, że nie można się zwolnić z klubu i jak trenujesz słaby klub to nie dostaniesz oferty objęcia lepszego, pomimo bardzo dobrych wyników?

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 26, 2014, 16:33:22 »
Zwolnić się nie można bo to nie typowy manager, a oferty są i to dość często. Problemem trybu menadżerskiego jest wiele a najważniejsze to

1. Żałosne tempo wzrostu overall u młodych talentów
2. Słabo działające klasy w zespole (zawodnik ze statusem rezerwowy ma pretensje, że nie gra. Zawodnik ze statusem kluczowy gracz, grozi odejściem, że nie gra w czasie swojej kontuzji)
3. Źle ustalane przez zarząd cele na sezon
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 31, 2014, 13:50:00 »



Za mną parę sezonów offline i kilkanaście meczów online. Zacznę od tego. czemu kilkanaście. Serwery EA w przypadku tej gry to nawet nie dno a z 10 razy gorzej, brak czy zrywanie połączeń jest na porządku dziennym więc naprawdę ciężko mi ten tryb ocenić, jedno co mogę powiedzieć to grając na manual jestem z góry skazany na porażkę grając z gośćmi którzy mają full auto. Czemu nie można dobierać graczy po ustawieniach??

Teraz zajmę się grą offline. Na początku byłem grą zachwycony, różnice w stosunku do wersji z ubiegłego roku są znaczne co powoduje przyjemność z rozgrywki, niestety przyjemność która zmniejsza się im dalej zagłębiamy się w grę.
Zacznę od rzeczy błahych, ale to właśnie po nich widać jak deweloper przyłożył się do wydanie wersji PL

-Komentarz to dno dna, najgorszy w całej serii, wspomnę tylko o tym, że każdy piłkarz o nazwisku Ferdinand czytany jest jako Rio Ferdinand a new geni o nazwisku Keane to Robbie Keane(takich kwiatków jest masa)
-Brak na koszulkach Legi i Lecha sponsorów. Przypomnę, że zarówno STS jak i Fortuna to legalni PL bukmacherzy i umieszczenie ich w grze nie koliduje z ustawą hazardową


Teraz już wymienię po prostu błędy gry bez bawienia się w kategorie

-Zawodnik długo kontuzjowany domaga się w czasie leczenie w prywatnych rozmowach gry i grozi odejściem
-Przedłużając kontrakty o tyle o ile trwa on nadal(np. 2 letni kontrakt przedłużamy o 2 lata) zdarza nam się je zerować, zamiast gra kontrakt przedłużać to go skraca do miesiąca
-Zbyt powolny wzrost OVR graczy 1 składu a za to za szybki zawodników głębokiej rezerwy
-Całkowicie skopany system ręcznego przełączania zawodnika
-Nierealistyczne cele przedsezonowe stawiane przez zarząd
-Zbyt duża zwrotność gracza bez sprintu(podczas truchtu) z małym skilem można tak strzelić gola bramkarzem przechodząc całe boisko
-Niedziałający system taktyczny, mogę ustawić suwaki na agresywny czy nieagresywny odbiór ale w rzec rzeczywistość nic się na boisku nie zmienia
-Nie zmieniające się zadania przedmeczowe mimo zaliczenia danego poziomu(te mini gierki)
-Źle zbalansowany system scoutingu
-Fatalny sędzia.
-Często po podyktowaniu gra się zawiesza i trzeba chwile odczekać aby zawodnicy ożyli


Blędów mechaniki gry jest tak dużo, że ciężko je wypisać.

W ostatecznym rozrachunku moje oceny to

Grafika - 8,5\10
Muzyka - 9/10
Komentarz - 1/10
Gameplay - 3\10


Ocena ogólna - 5.3/10
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2014, 13:57:09 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 16, 2014, 21:33:29 »
Kto z was posiada fife15??
Piszcie chętnie zagram online :)

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 16, 2014, 22:05:21 »
Kto z was posiada fife15??
Piszcie chętnie zagram online :)
Chętnie się z Tobą zmierzę, gdyż mam na ta chwilę dość grania sezonu online w trybie FUT. Brakuje mi grania na totalnym  luzie, bez nerwówki ,,bo to mecz o punkty". Jednak niestety dziś jestem w pracy, będę mógł zagrać jutro i pojutrze. Napisz na pw swoje namiary, abym, gdy wrócę do domu, mógł dodać Cię do znajomych :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FIFA 15
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 16, 2014, 22:05:21 »