Autor Wątek: [Rozwiązany] Wysunięcie piłki  (Przeczytany 3204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neymar11

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Santos
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2012r.
[Rozwiązany] Wysunięcie piłki
« dnia: Październik 14, 2013, 11:49:05 »
W tym roku Konami zrobili coś takiego, że sami sobie centrujemy, gdzie ma być zagrana piłka. Jak grałem z kolegą to na jednym Joy-Stick'u było właśnie tak, a na Joy-Sticku nr 2 można było zagrywać piłkę jak w PES'ie 2013. Wnioskuje z tego, że drugi miał ustawione inne sterowanie. Gdzie mogę to zmienić by móc wysuwać piłki tak jak w poprzednich wersjach PES'a? Szukałem w wielu miejscach jednak nie znalazłem :( Jeśli ktoś wie, prosze o odpowiedź w tej sprawie ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 13:02:38 wysłana przez radeqq81 »

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Wysunięcie piłki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2013, 12:10:56 »
W tym roku Konami zrobili coś takiego, że sami sobie centrujemy, gdzie ma być zagrana piłka. Jak grałem z kolegą to na jednym Joy-Stick'u było właśnie tak, a na Joy-Sticku nr 2 można było zagrywać piłkę jak w PES'ie 2013. Wnioskuje z tego, że drugi miał ustawione inne sterowanie. Gdzie mogę to zmienić by móc wysuwać piłki tak jak w poprzednich wersjach PES'a? Szukałem w wielu miejscach jednak nie znalazłem :( Jeśli ktoś wie, prosze o odpowiedź w tej sprawie ;D

Ciężko zrozumieć co tu jest napisane i nie mam pojęcia o co chodzi dokładnie, ale słowo "sterowanie" mówi mi, że może chodzić o ustawienia pada. Więc jeśli tak, to zmiana ustawienia pada trzeba zmienić z Advanced na Basic, czyli zagrania takie jak w PES 2013. Znajdziesz to w menu wyboru stron padów, wciskasz przycisk odpowiedzialny za ustawienia kontrolera i tak dalej, tam masz wszystko - z Advanced na Basic i gra.
Joystickiem to grało się na komputerach w latach 90' - teraz mamy pady takie jak ten od XBOX 360 czy DUALSHOCKA 3 od PS3, pady posiadają takie grzybki zwane analogami lub po prostu gałkami.

Offline Neymar11

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Santos
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2012r.
Odp: Wysunięcie piłki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2013, 12:41:48 »
Już wszystko mi działa :DD Dziękuje ;)

A jeśli chodzi o Pady, to myślałem, że na to też można mówić Joy-Stick :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wysunięcie piłki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2013, 12:41:48 »