Autor Wątek: [PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)  (Przeczytany 5257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dllugi34

  • Gość
[PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)
« dnia: Grudzień 14, 2013, 18:03:25 »
Oto początek mojej 2014 r., dużo więcej aktualizacji przyjść, o to, co jest zawarte do tej pory ... Ligi / Puchary Wszystkie nielicencjonowanych lig i kubki zostały zmienione i mają emblematy dodał. Niektóre wyglądają nieco zbzikowany, ale będę je naprawić w przyszłych aktualizacjach. Premier League drużyna Wszystkie nazwy zostały poprawione oraz symbole dodał. Wszystkie zespoły mają dom, wyjeździe i zestawy GK, a także niektóre zespoły mają 3-gi zestawy. Liga Zon Sagres Wszystkie drużyny mają inne nazwy i godła i domowe, wyjeździe i zestawy GK. Bundesliga W zespołach gry zostały przeniesione do tej ligi. Wszystkie drużyny zostały już przemianowany z emblematami. Wszystkie zespoły mają dom, wyjeździe i zestawy GK, a także niektóre zespoły mają 3-gi zestawy. Wszystkie zespoły mają poprawne graczy (statystyki, nazwisko, itp.), niektóre występy, inne zostaną dodane w przyszłych aktualizacjach. Liga MX Wszystkie drużyny zostały już przemianowany z emblematami dodał. Wszystkie zespoły mają w domu, z dala i zestawy GK, większość ma 3rd/4th zestawy. Wszystkie zespoły mają poprawne graczy (statystyki, stanowisko, nazwa, etc). Indonezyjska Super League Wszystkie drużyny zostały już przemianowany z emblematami dodał. SkyBet Championship Wszystkie drużyny zostały już przemianowany na podstawie najlepszych 18 drużyn z sondażu, który został uruchomiony . Bał limitu godło uderzył znowu tak top 8 z ankiety mają prawidłową godło i pozostałe 10 drużyn tylko logo ligi. Po Stworzyłem wszystkich graczy położę się kolejny poradnik jak przełączyć emblematów. Wszystkie zespoły mają w domu, z dala i zestawy GK, niektóre mają 3-sze zestawy. Wszystkie zespoły mają poprawne graczy (statystyki, stanowisko, nazwa, etc). Inne europejskie / amerykańskie / azjatyckie Drużyny Wszystkie drużyny zostały już przemianowany z emblematami dodał. Wszystkie drużyny oprócz Juan Aurich mieć odpowiednie zestawy. Austria Wiedeń, Bazylea, Steau Bucheresti, Viktoria Pilzno, Dinamo Zagrzeb i Sydney FC mieć odpowiednie graczy (statystyki, nazwisko, itp.), niektóre występy, pozostałe zostaną dodane w przyszłych aktualizacjach. Reprezentacja Wszystko powielać graczy zostały zastąpione w nielicencjonowanym zespoły i wszystkie fałszywe gracze zostały przemianowane. Większość zespołów ma odpowiednich zestawów, pozostałe będą w następnej aktualizacji. Klasyczne Gracze Wszystkie zostały wykorzystane do stworzenia obecnych graczy. Kredyty Zobacz moje blogi Download Linki można znaleźć na  blogu paul2478 tutaj :

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

POLECAM PATCH DZIAŁA NA WSYZSTKIE BLES-BLUS-BLAS I DO TEGO JEST ZAJE.......FAJNIE ZROBIONY

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: [PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2013, 23:38:39 »
napisałbyś jak to zainstalować?

" border="0" border="0

Offline andriano

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2012r.
Odp: [PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2013, 11:10:02 »
Właśnie mógłbyś dać jakieś wskazówki ? Na forum już był temat jak zainstalować OF i tak też robiłem, jednak kurde coś pokręciłem, bo końcowy efekt był taki, że części strojów nie było, nazw drużyn, wszystko wolno się ładowało ? Może coś pomyliłem przy podmienianu plików, bo jak kopiowałem do folderu to niektóre nazywały się tak samo ? Proszę o pomoc.

Dllugi34

  • Gość
Odp: [PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2013, 09:28:09 »
na stronie którą podałem jest szczegółowy opis

Offline Snake89

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 05.03.2008r.
  • "Staniesz przy niej czy ją poddasz?"
Odp: [PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2014, 12:21:28 »
mam pytanie o co chodzi z tym BLES, BLUS, BLAS?
"...Los zada pytanie: „Staniesz przy niej czy ją poddasz?”

Jedna z jej lekcji była o wierności

Tej ostatecznej do ostatniej krwi kropli..."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: [PS3] paul2478 PES 2014 OF (BLES/BLUS/BLAS)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2014, 12:21:28 »