Autor Wątek: Nowości, zmiany - zaproponuj  (Przeczytany 45726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:02:48 »
Z tego co widzę, to ludzie postują w wątkach sami do siebie. W sumie jakby patrzeć tak na trzeźwo, to robili to od zawsze, bo komentarze które się dostawało, to zwykła kurtuazja - krótkie streszczenie tego co się napisało, pokazało, nagrało... No ale tamten stan był chyba ciekawszy... Także macie jakieś pomysły co do tego - jakieś formuły komentowania itd...?
" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 09, 2014, 19:46:19 »
Te "lanie wody" wypływa przede wszystkim z tego, że większość wcale nie czytała. Ale są też takie osoby, które po prostu nie potrafią pisać komentarzy, ale tekst czytają i później wychodzą podobne komenty do "lania". Ale no lepsze było to niż teraz nic, kiedy nawet w konkursie nie ma startujących. Sam ostatnio wcale nie komentowałem, ale niedługo wciągnę się w kariery, dopiero co wróciłem i wtedy chociaż jeden post będzie. Ale trzeba by było dodać trochę rozruchu. Ludzie sami musieliby z powrotem zachęcić się do dodawania czegoś od siebie.
Jednak wątpię, aby nauczyć kogoś formuł komentowania... ale może jakoś nawzajem doradzimy ;)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 09, 2014, 20:30:05 »
Ja nie komentuję teraz dokładnie i regularnie - raz, że nie mam czasu. Dwa, że nie tworzę nic własnego w dziale. Widzę, że ruch tam marny, dlatego nie dziwię się Arturowi, że chcę coś wymyślić. Kombinujcie  :D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 09, 2014, 20:39:55 »
Też jestem za tym żeby coś wykombinować, bo to jest jakaś masakra z tym ruchem w dziale... Cicho normalnie jak na pogrzebie  :-X Ja nie mam za wiele czasu na wgłebiania się w kariery i komentuje od czasu do czasu bo po prostu nie dam rady. Za tym też idzie moja kariera, którą piszę i chcę aby się wam ona podobała i o dziwo długo już wytrzymałem nie hose? :D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 10, 2014, 12:59:08 »
Za tym też idzie moja kariera, którą piszę i chcę aby się wam ona podobała i o dziwo długo już wytrzymałem nie hose? :D
Długo to jest 150 odcinków, ktoś ostatnio tyle wytrzymał? Ja znam jednego takiego  8) :P
Róbcie, róbcie coś, macie moderatora w tym dziale (espon, krzychu), to kombinujcie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Marvauane

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Radzyń Podlaski
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2014r.
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 12, 2014, 23:57:10 »
By był ruch potrzebna jest dobra reklama. Mogę gdzieś porozsyłać linki czy pozapraszać, lecz wątpię, że to coś da. Trzeba pomyśleć nad taką promocją, może by to coś ruszyło, choćby z tego względu, że teraz zima i większość siedzi w domu, na czym można skorzystać.

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 20, 2014, 15:49:14 »
Żeby coś ruszyło, najpierw użytkownicy, którzy do tej pory brali czynny udział w dziale karier powinni się przebudzić i na nowo powrócić go do żywych. Wtedy można reklamować.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 20, 2015, 23:05:26 »
Tylko, że niestety ludzie się starzeją, mają coraz mniej czasu na pisanie takowych opowiadań. Brakuje nowych ludzi, bo wątpię, aby którychś ze starszych wyjadaczy powrócił do pisania. Zresztą być może ludzi przeraża poziom karier, bo on jest naprawdę wysoki. Przejdźcie po archiwum i spójrzcie jak to wyglądało 4,5 lat temu. Brakuje takich karier, gdzie człowiek nie zajmuje się zbytnio treścią, czy grafiką, a dzieli się swoją karierą, żeby ludzie patrzyli jaki sobie skład buduje, jak wszystko wygrywa. Niepotrzebnie poszliśmy w duży realizm odnośnie prawdziwego świata, zresztą swego czasu była spora nagonka na ludzi, którzy pisali kiepsko, nieestetycznie i robili "nierealne" transfery, bądź wygrywali wszystko ligowym średniakiem.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 21, 2015, 13:14:48 »
No mnie też za lekko "nierealną" Wisłę krytykowali, a potem wybierali do najlepszej kariery miesiąca. Zarzuty trzeba przyjąć, przeanalizować i zdecydować się co z nimi robić - niekoniecznie trzeba coś zmieniać.

Ale tak do rzeczy - planuję ruszyć z karierką, ale jak będzie z jej regularnością - dzisiaj nie potrafię odpowiedzieć. Niemniej jednak pierwszy post gotowy, czekam na Ekstraklasa Mod i wtedy ruszam (o ile nie będzie problemów technicznych). Jak Ekstraklasa, to chyba domyślacie się, co to będzie za klub  :)

Myślę, że wtedy zmuszę siebie do częstszego komentowania, jak za dawnych starych czasów, może coś dział ruszy.  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 21, 2015, 14:09:23 »
No tak, tylko niektórzy jak byli krytykowani, to szybko kariery kończyli. Nie każdy potrafi sobie poradzić z krytyką, a nie powiem, bo krytyka jest czasem pożyteczna.
Bardzo dobrze, że powracasz. ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 11, 2016, 20:36:49 »
Szczerze, przywróciłbym chociaż konkurs na najlepszą karierkę. DLaczego ? Bo jakoś to też motywowało userów, aby ulepszać, upiększać swoje dzieło :)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 11, 2016, 20:40:47 »
Dla mnie osobiście konkursy są nie potrzebne. Wychodziły głupie podejrzenia i spiny, gdzie nic się nie zyskiwało. Uważam, że  jak ktoś ma prowadzić to nie dla konkursu a dla samego siebie ew innych jak kogoś zainteresuje kariera.

Jestem na nie - jeśli chodzi o konkursy karierowe.
   


Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 11, 2016, 20:54:47 »
Dla mnie osobiście konkursy są nie potrzebne. Wychodziły głupie podejrzenia i spiny, gdzie nic się nie zyskiwało. Uważam, że  jak ktoś ma prowadzić to nie dla konkursu a dla samego siebie ew innych jak kogoś zainteresuje kariera.

Jestem na nie - jeśli chodzi o konkursy karierowe.

Jeżeli chodzi o najlepszą karierę, to żadne podejrzenia nie mogły wychodzić, to było w konkursie na najlepszego komentującego. Gdyby ograniczyło się to do głosów osób, które komentowały i nawet są w trakcie prowadzenia kariery, to by nie było myśli o dodagtkowym koncie, aby zwiększyć sobie głosy.

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 14, 2016, 16:49:38 »
Szczerze, przywróciłbym chociaż konkurs na najlepszą karierkę. DLaczego ? Bo jakoś to też motywowało userów, aby ulepszać, upiększać swoje dzieło :)

Moim zdanie powrót do konkursu na karierę miesiąca to dobry pomysł. Zawsze do jakaś dodatkowa motywacja, poza tym miło zobaczyć jak ktoś oddaje głos na twoje opowiadanie, wiesz przynajmniej, że ktoś docenia twoją pracę.

Cytuj
Dla mnie osobiście konkursy są nie potrzebne. Wychodziły głupie podejrzenia i spiny, gdzie nic się nie zyskiwało. Uważam, że  jak ktoś ma prowadzić to nie dla konkursu a dla samego siebie ew innych jak kogoś zainteresuje kariera.

Wątpię żeby komukolwiek chciało się bawić w jakieś nieczyste zagrania.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 14, 2016, 19:10:34 »
No właśnie. Był okres, że mnie podejrzewano o multi konta tylko po to aby wygrać konkurs... Jest dobrze jak jest spokój bez konkursów :)
   


Offline DmG_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2015r.
    • Status GG
    • Kanał YT
  • Gram w: PES 16
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 14, 2016, 19:34:06 »
Ja bym chętnie zagrał w turnieju haxa :D

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 19, 2016, 18:10:04 »
Myślę, że z obecną aktywnością wprowadzanie kariery miesiąca mija się z celem... Nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie lepiej, dlatego trzeba wymyślić coś innego. >:D

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 19, 2016, 20:19:21 »
Wg mnie w następnym można już spróbować, jak się wszystko ureguluje, bo co tu można innego wymyślić
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 20:19:48 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 19, 2016, 20:35:31 »
Jedyne co mi przychodzi na myśl to nagrody. Niekoniecznie jakieś szczególne, ale np. o wartości 10 czy 20 złotych. Jakiś dostęp do konta z grą, breloczki i inne badziewia. No ale kto zechciałby coś takiego ufundować... Może jak coś się ruszy dam do konkursów jakąś nagrodę, typu gra FIFA 14, 15 albo PES 2016, bo mam konta zdublowane, a nie używam. Kwestia tego, żeby się coś ruszyło.

Szkoda, że nie mamy jakiegoś sponsora :D Forum mogłoby coś zdziałać, ale domniemam, że jakichś kokosów na tym nie zbijają :)

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 23, 2016, 19:58:09 »
Dla mnie konkursy mogłyby być i nie musiałby być. W styczniu jeszcze nie będę ich przeprowadzał, bo to mija się z celem. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w lutym.
Ale znowu userbary? Zawsze coś... na lepsze nagrody raczej teraz nie ma szans. Ale czy znajdzie się chętny, który je zrobi... a można też się pobawić w głosowanie bez nagród... nwm jak sądzicie

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nowości, zmiany - zaproponuj
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 23, 2016, 19:58:09 »