Autor Wątek: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #20 Formalność potwierdzona!  (Przeczytany 17509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Spoiler for Hiden:
Gra: PES 2013
Poziom: Klasa Światowa
Patch: PESedit 6.0
Czas gry: 10 min



Pełna nazwa: Associazione Calcio Milan S.p.A
Przydomek :Rossoneri
 (Czerwono-Czarni)
Barwy: czerwono-czarne
Data założenia: 16 grudnia 1899 jako Milan Cricket and Foot-Ball Club
Liga: Serie A
Debiut w najwyższej lidze: 1929/30
Stadion: San Siro
 (Pojemność: 80 018)
Prezes: Silvio Berlusconi
Trener: Clarence Seedorf
Asystent trenera: Mauro Tassotti


Clarence Seedorf trenerem Rossonerich


Clarence Seedorf wielka gwiazda i legenda AC Milanu został niedawno przedstawiony jako nowy szkoleniowiec Rossonerich. Było to wielkie zaskoczenie dla kibiców klubu, jednak wszyscy wypowiadają się ciepło o byłym zawodniku Milanu i wierzą że w tym sezonie Seedorf poprowadzi AC Milan do mistrzostwa Serie A. Prezes klubu Silvio Berlusconi powiedział: ''Seedorf to wielka gwiazda ale także legenda włoskiej piłki i naszego klubu. To ambitny człowiek i wierzymy że pomoże nam przynieść sukcesy''. Wielu ekspertów piłkarskich uważa, że Seedorf oznacza dla klubu AC Milan nowy początek. Nowy szkoleniowiec wypowiedział się o swojej menadżerskiej karierze w klubie AC Milan.

''Zawsze chciałem wrócić na San Siro i posłuchać znów tych wszystkich kibiców, teraz mi się to udało w roli szkoleniowca. Będe chciał postawić Milan na nogi, to klub który powinien być w czołówce najlepszych klubów na świecie''


Podsumowanie transferów 2013/14


Odeszli:
Urby Emanuelson(wypożyczenie do Fulham)
Riccardo Saponara(sprzedany do Fiorentiny za 7 mln euro)

Przybyli:
Adil Rami(kupiony z Valenci C.F za 9 mln euro)
Adel Taarabt(wypożyczony z QPR)
Jorgos Samaras(kupiony z Celticu F.C za 12 mln euro)

Urby Emanuelson: Holenderski piłkarz grający na pozycji lewego obrońcy lub pomocnika, został wypożyczony do angielskiego klubu Fulham gdzie będzie grał przez dwa następne sezony.

Riccardo Saponara: Włoski piłkarz grający na pozycji pomocnika który został sprzedany. Nowy szkoleniowiec Rossonerich nie widział Riccarda w planach na przyszłość, dlatego Włoch postanowił odejść do Fiorentiny za 7 mln euro.

Adil Rami: Francuski piłkarz marokańskiego pochodzenia występujący na pozycji obrońcy. Od dłuższego czasu Adil był w planach Milanu i wkońcu udało się porozumieć z władzami Valenci C.F. AC Milan dał za Francuza 9 mln euro.

Adel Taarabt: Marokański piłkarz grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Podobnie jak transfer Adila Ramiego, Taarabt także był od dłuższego czasu wiązany z Milanem który postanowił wypożyczyć zawodnika na jeden sezon z QPR.

Jorgos Samaras: Grecki piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego napastnika. Jego atrybuty to napewno wzrost(1.93m) i wspaniała skuteczność. Włoski klub dał za Samarasa 12 mln euro a jego kontrakt będzie ważny przez 3 lata.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2014, 18:20:03 wysłana przez MichuVeB »

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2014, 18:28:22 »
Tak patrząc na ten wstęp (może nie jest wyczerpujący) wydaje się, że był już przygotowywany wcześniej...
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2014, 18:29:53 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2014, 18:30:44 »
Tak patrząc na ten wstęp (może nie jest wyczerpujący) wydaje się, że był już przygotowywany wcześniej...

Nie rozumiem ???

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2014, 18:34:10 »
Błyskawicznie zacząłeś nową karierę... Wstęp jak wstęp. Co do transferów to Taarabt został wypożyczony z QPR. Jeśli chodzi o resztę to nie mam zastrzeżeń. Rami jest aktualnie wypożyczony, a Ty go wykupiłeś, więc to nic takiego. Jednak z tym Fulham popełniłeś błąd. Powodzenia i wytrwałości. ;)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2014, 18:42:45 »
Nie rozumiem ???
Wygląda to trochę tak, jakbyś już wcześniej myślał o tym, żeby zakończyć tamtą karierę...
A może mnie to po prostu irytuje... Od grudnia zdążyłeś już przelecieć przez Monachium, Neapol, stolicę Hiszpanii i Amerykę południową, a żeby znowu wylądować w na półwyspie Apenińskim...
Tak czy tak, to Twój czas i rób z nim co chcesz
" border="0" border="0

Offline TiDi

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2012
  • location: Płock
  • Wiadomości: 273
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.11.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2014, 18:55:19 »
Kolejna kariera teraz Milan,który darze wielkim szacunkiem,zdecydujesz się w końcu poprowadzić karierę dłużej niż miesiąc.
" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2014, 18:59:27 »
Podchodzę do tej kariery sceptycznie, bo obawiam się, że kolejne zapewnienia znów mogą nic nie znaczyć. Obym się mylił i by nie było znów problemów z grą, savem, nastrojem itd, itp.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2014, 19:17:59 »
Wygląda to trochę tak, jakbyś już wcześniej myślał o tym, żeby zakończyć tamtą karierę...
A może mnie to po prostu irytuje... Od grudnia zdążyłeś już przelecieć przez Monachium, Neapol, stolicę Hiszpanii i Amerykę południową, a żeby znowu wylądować w na półwyspie Apenińskim...
Tak czy tak, to Twój czas i rób z nim co chcesz

Nie nie miałem na myśli kolejnej kariery, zakończyłem tamtą kariere ponieważ miałem problemy z Pesem i mnie wyrzucało do pulpitu, zrobiłem re-installa i narazie wszystko śmiga, ta kariera będzie długa gwarantuje to wam. A z tym wędrowaniem po innych klubach, to masz troche racji może cię to irytować bo mnie też to irytuje ale dwie kariery nie były kończone z mojej winy to też trzeba brać pod uwage.

Błyskawicznie zacząłeś nową karierę... Wstęp jak wstęp. Co do transferów to Taarabt został wypożyczony z QPR. Jeśli chodzi o resztę to nie mam zastrzeżeń. Rami jest aktualnie wypożyczony, a Ty go wykupiłeś, więc to nic takiego. Jednak z tym Fulham popełniłeś błąd. Powodzenia i wytrwałości. ;)

Dzięki zaraz to poprawie :)

Kolejna kariera teraz Milan,który darze wielkim szacunkiem,zdecydujesz się w końcu poprowadzić karierę dłużej niż miesiąc.

Tak zdecyduje nawet ponad miesiąc :)

Offline xCryStiaN

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2013r.
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2014, 12:49:21 »
Ac Milan jest teraz w dużym dole, nie pamiętam kiedy ostatni raz Włosi prezentowali tak słaby poziom. Wytrwałości w pisaniu
Unione Sportiva Città di Palermo SpA

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #1 Legenda poprowadzi A.C Milan
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2014, 20:08:05 »


Bez większej sensacji

Milan po katastrofalnym wręcz początku sezonu mniej więcej w połowie obudził się, i ostatecznie zajął 3 miejsce. Podopieczni Massimiliano Allegriego zagrali w eliminacjach Champions League które wygrali i w obecnym sezonie 2013/14 A.C Milan będzie stanowić spore zagrożenie w Champions League.

 O wybór najjaśniejszej postaci było bardzo trudno. Stephan El Shaarawy zaliczył bardzo dobrą jesień, na wiosnę został natomiast przyćmiony przez Mario Balotellego i strzelił zaledwie jedną bramkę. To właśnie pozyskanego w styczniu z Manchesteru City napastnika wybrali najlepszym zawodnikiem Rossonerich. Po jego przyjściu gra Milanu ułożyła się, i Rossonerri nie zeszli już z dobrej drogi, choć o 3 miejsce walczyli do ostatniej kolejki z Fiorentiną.

 Na wyróżnienie zasługuje też Abbiati. Doświadczony golkiper rozegrał bardzo udany sezon, pokazując jak pewnym jest punktem Milanu. Na tą chwilę jest to jeden z 3 najlepszych bramkarzy na włoskim podwórku. Niezły sezon zaliczył także Riccardo Montolivo, będąc najjaśniejszą postacią w dość przeciętnej środkowej formacji Milanu. Z linii obrony poza młodym De Sciglio ciężko wyróżnić kogokolwiek. Jedni grali w miarę solidnie, jak Mexes, Zapata czy Yepes, inni - jak Bonera, zawiedli totalnie, choć akurat po Bonerze chyba można było się tego spodziewać.

 Największe rozczarowanie? No cóż, niektórzy mogą mieć wątpliwości, ja jednak nie miałem ich ani trochę. Po Bojanie - wychowanku Barcelony można było się spodziewać znacznie więcej. Wciąż młody napastnik, jeszcze niedawno ogromny talent, został całkowicie przyćmiony przez występy w Romie i Milanie. Bojan nie mógł odnaleźć się w ekipie Massimiliano Allegriego i postanowił przejść do Ajaxu Amsterdam.

Całkowita dominacja klubu z Turynu

Niekwestionowany mistrz z Turynu był w tym sezonie poza zasięgiem. Antonio Conte po raz kolejny wykazał się wielkim kunsztem trenerskim, zdobywając 2 z rzędu mistrzostwo. Także w Champions League Stara Dama radziła sobie nieźle. Doszła do 1/4 finału, gdzie odpadła z późniejszym zwycięzcą - Bayernem.

 Ekipa z Turynu nie miała jednego, wiodącego jednego lidera, który to odznaczałby się znakomitą skutecznością i strzelał mnóstwo bramek. Stąd też na próżno szukać napastników Juve w czubie tabeli strzelców. Gole i asysty rozłożyły się w miarę równomiernie na całą drużynę, w szczególności należy tutaj natomiast wyróżnić Arturo Vidala, który obok zdobycia 10 bramek zanotował 9 asyst. Był prawdziwym liderem środka pola, wraz z Pirlo i Marchisio tworząc jedną z najlepszych linii pomocy w Europie. Jego początki w Juventusie były trudne, tym razem jednak przeszedł sam siebie. Drugiego takiego walczaka w tym sezonie szukać na próżno.

 Są jednak także inni gracze, bez których zdobycie mistrzostwa byłoby niemożliwe. Przede wszystkim na pochwałę zasługuje cała linia obrony, z Giorgio Chiellinim, Leonardo Bonuccim i Andreą Barzaglim. To głównie dzięki tym zawodnikom zespół stracił w lidze zaledwie 24 bramki(najmniej ze wszystkich).

 Największe rozczarowanie? Tutaj celowo wybrałem Bendtnera. Duńczyk, który miał być ważnym ogniwem formacji ofensywnych, okazał się kompletnym transferowym niewypałem. Nękany przez różnego rodzaju kontuzje zagrał zaledwie 346 minut, nie zdobył żadnej bramki ani nie zanotował asysty. O tytuł największego zawodu konkurował u mnie z Mauricio Islą.

Rywal Rossonerich z Mediolanu cieniem samego siebie

Tym razem największe zaskoczenie(?), ale w wydźwięku negatywnym. Zespół który jeszcze do niedawna należał do ścisłej europejskiej czołówki, w ciągu ostatnich dwóch sezonów posypał się kompletnie, co spowodowało brak kwalifikacji do jakichkolwiek europejskich pucharów. Przyczyny mogą być różne. z Jednej strony brak doświadczenia trenerskiego, z drugiej fatalnie działający sztab medyczny i słabe przygotowanie fizyczne. Ale czy tak naprawdę w tym rzecz? Inter powinien co roku walczyć jeśli nie o mistrzostwo, to przynajmniej o 3 miejsce.

 W tej drużynie było jednak kilka pozytywów. Piłkarzy który starali się, nawet jak drużynie nie szło i którzy dodawali nieco kolorytu czarno-niebieskiej rzeczywistości. Czołową postacią wybrałem Samira Handanovicia. Słoweński bramkarz był najlepszym zawodnikiem Nerazzurrich w tym sezonie, i nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Poza tym Rodrigo Palacio i Antonio Cassano, bo to głównie ten duet w drugiej części sezonu strzelał bramki. Świetny sezon(nie licząc końcówki) rozegrał Fredy Guarin, talentem błysnął ściągnięty w styczniu Kovacic. To jednak nie wystarczyło, bo obrona zawiodła na całej linii.

 Największym rozczarowaniem dla mnie jest sam trener Stramaccioni. Początek sezonu wróżył dobrze, tymczasem z czasem brak pomysły na grę, ciągłe zmiany taktyki oraz różnorakie problemy wzięły górę.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #2 Podsumowanie sezonu 2012/13
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 07, 2014, 14:23:33 »
Dosyć dobre podsumowanie, aczkolwiek dopatrzyłem się kilku nieznaczących literówek. Poprzedni sezon dla Milanu, a szczególnie jego końcówka była dobra i zakończyli sezon na miejscu premiowanym grą w LM. Teraz czeka na was kolejny sezon i liczę na to, że nie pójdziesz drogą Milanu z rzeczywistości i będziesz nadal walczył o jak najwyższe cele.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #2 Podsumowanie sezonu 2012/13
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2014, 15:03:52 »
Zapowiedź meczu: Inter Mediolan vs AC Milan


To bez wątpienia najciekawszy mecz w całej Serie A. Słabo spisujący się w poprzednim sezonie Inter Mediolan podejmie u siebie AC Milan. Zwycięzca tego pojedynku napewno będzie miał większe szanse na zdobycie mistrzostwa Włoch, ale także pokaże że jest prawdziwym klubem Mediolańskim. Mecze Interu z Milanem to zawsze spotkania o miejskiej dumie i prestiżu. Zwycięstwo Interu da podopiecznym Mazzarriego większą motywacje i pewność siebie w kolejnych spotkaniach ligowych, porażka sprawi iż zawodnicy Milanu zatrzymali znakomitą formę z poprzedniego sezonu. Jutro o 20:45 oczy całej piłkarskiej Europy zwrócone będą na Mediolan. Derby Mediolanu, te dwa słowa mówią wszystko. Rok temu mecz Interu z Milanem, który był gospodarzem zakończył się remisem 1-1. Jednak nikt nie bierze remisu w tym spotkaniu pod uwagę, choć akurat na taki wynik liczy napewno Juventus i Napoli. Faworytem bez większego zastanowienia jest ekipa Clarenca Seedorfa.

Przewidywane składy

Inter Mediolan: Handanović - Samuel, Juan Jesus, Ranocchia - Kovacić, Cambiasso, Guarin, Nagatomo - Alvarez, Palacio - Milito

AC Milan: Abbiati - Abate, Zapata, Mexes, De Sciglio - Kaka, Montolivo, Poli - El Shaarawy, Balotelli, Niang
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2014, 15:06:01 wysłana przez MichuVeB »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2014, 22:46:51 »
Zastanawiam się, dlaczego tak mało komentarzy mam  ???. Napisałem podsumowanie to tylko espon ocenił, dodałem kolejny post dzień wcześniej i do tej pory nie ma żadnego komentarza.. to forum naprawde upada.. lub ludzie nie lubią mnie albo moich karier i wcale się nie żale, tylko pisze jak jest.

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2014, 09:29:26 wysłana przez espon »

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 08, 2014, 23:16:23 »
Spokojnie, przecież nie każdy ma czas, by zaglądać codziennie do karier. Np. ja tak mam, że przeglądam szybko wątek i dopiero jutro czy 2 dni później pozostawiam jakiś komentarz. Ważne, żeby się nie zniechęcać. Pisz, a zobaczysz, że w końcu forum będzie coraz bardziej aktywne i pojawią się opinie i nowe kariery. Co do samej kariery to jak się mylę to mnie popraw, zaczynasz od sezonu 13/14. Szkoda, bo wolałbym widzieć start od początku 2014 roku. Sam tak planuje zrobić jak zacznę pisać, bo w rzeczywistości jesteśmy już w dalekiej fazie sezonu i opisywanie od początku obecnego sezonu jest dla mnie po prostu nudne. Jeszcze lepszym wyjściem byłoby zaczynanie od przyszłego sezonu. Mimo to cieszy mnie wybór właśnie Milanu. Podsumowanie dobre i jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić. Co do spotkania do liczę na zwycięstwo. Powodzenia w tym spotkaniu. 

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2014, 09:29:48 »
Zastanawiam się, dlaczego tak mało komentarzy mam  ???. Napisałem podsumowanie to tylko espon ocenił, dodałem kolejny post dzień wcześniej i do tej pory nie ma żadnego komentarza.. to forum naprawde upada.. lub ludzie nie lubią mnie albo moich karier i wcale się nie żale, tylko pisze jak jest.

z takim nastawieniem na pewno nie będzie dobrze :( Podobnie jak mówi łysy nie każdy ma czas, aby na bieżąco oceniać i komentować. Jedni robią to częściej drudzy mniej. Jeżeli ty szybko się poddajesz to nie masz co liczyć na owocną pracę. Cierpliwości. Gdy będziemy pisać dłużej to kariera zyskuje na popularności i jest wtedy lepiej. Gdy inni userzy widzą, że kariery trwają dłużej i są aktywne w późniejszym czasie sami decydują się na pisanie czegoś. A gdy my sami potwierdzamy, że nie jest dobrze to nigdy nie będzie tu lepiej. No sorry, ale tak jest
I nie próbuję tu Ciebie w żaden sposób krytykować, bo sam ostatnio zakończyłem kariery. Ale jestem w trakcie planowania nowego pomysłu i będę pisał dalej. I nie będzie mi zważała mała ilość komentarzy. Wytrwałości, wytrwałości... ;)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 09, 2014, 09:45:03 »
z takim nastawieniem na pewno nie będzie dobrze :( Podobnie jak mówi łysy nie każdy ma czas, aby na bieżąco oceniać i komentować. Jedni robią to częściej drudzy mniej. Jeżeli ty szybko się poddajesz to nie masz co liczyć na owocną pracę. Cierpliwości. Gdy będziemy pisać dłużej to kariera zyskuje na popularności i jest wtedy lepiej. Gdy inni userzy widzą, że kariery trwają dłużej i są aktywne w późniejszym czasie sami decydują się na pisanie czegoś. A gdy my sami potwierdzamy, że nie jest dobrze to nigdy nie będzie tu lepiej. No sorry, ale tak jest
I nie próbuję tu Ciebie w żaden sposób krytykować, bo sam ostatnio zakończyłem kariery. Ale jestem w trakcie planowania nowego pomysłu i będę pisał dalej. I nie będzie mi zważała mała ilość komentarzy. Wytrwałości, wytrwałości... ;)


Podpisuję się obiema rękami. Jak robisz to dla komentarzy, to odpuść sobie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2014, 11:27:04 »
hose nie robie to dla komentarzy ale zawsze jest lepiej gdy ktoś skomentuje ci twoją prace.

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2014, 11:42:07 »
Mogę zagwarantować, że jak pojawią się mecze i kariera zacznie nabierać rozpędu to komentarze się pojawią. Wolę pisać dla siebie i dla nielicznych komentarzy, które są porządne i wnoszą coś do kariery, bo są to np. rady. Wiadomo opinie są ważne, ale nie zawsze są odzwierciedleniem popularności danego wątku. Dam przykład: Piszesz karierę i nie ma wielu wiadomości od użytkowników. Mimo to pod koniec miesiąca konkurujesz o miano kariery Marca czy Kwietnia. Wniosek od razu się nasuwa. Moim zdaniem właśnie konkurs jest tak jakby odpowiedzią na to, czy Twoja kariera budzi jakieś zainteresowanie i w ogóle. Tak więc pisz i nie czekaj tylko na opinie. Masz nowy odcinek to pisz nawet dwa z rzędu czy trzy bez żadnej opinii. Z czasem komentarze się pojawią i będziesz zadowolony. Twoja kariera Atletico Madryt była bardzo dobra i budziła zainteresowanie. Wątpię, by brak komentarzy był spowodowany tym, że ktoś nie lubi Ciebie lub Twoich karier, bo przykład właśnie drużyny z Madrytu pokazuje, że tak nie jest. Pisz, a zobaczysz efekty. Tak jak wyżej napisał espon, dłuższa praca przynosi owocną pracę. Taki tok myślenia powinieneś przyjąć pisząc karierę oraz w życiu codziennym, bo sumienna praca zawsze przynosi korzyści. Mam nadzieję, że chociaż część mojego wywodu da jakiś pozytywny skutek. Pozdrawiam i czekam na kolejny post dotyczący Milanu! ;)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #3 Derby Mediolanu - Zapowiedź
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2014, 15:39:09 »

Sobota, 25.08.13r. | Giuseppe Meazza, Mediolan | Godzina 20:45 | I kolejka Serie A


Derbowe spotkanie pomiędzy gospodarzem Interem Mediolan a AC Milanem zakończyło się wysoką wygraną Rossonerich a hat-trick skompletował Mario Balotelli. Debiutu w pierwszej drużynie doczekał się Samaras i Taarabt, ten drugi uczcił swój debiut przepiękną bramką. Fatalny występ w ekipie Milanu zaliczył Zapata który strzelił bramkę samobójczą.

Od pierwszych minut pierwszej połowy, gospodarze atakowali bramkę Abbiatiego, jedna z takich akcji miała miejsce w 7 minucie spotkania. Inter wyprowadził składną akcje a wykończył ją Kovacić który uderzył w poprzeczkę. Następna sytuacja Interu miała miejsce chwile później w 11 minucie spotkania w której wpadł pierwszy gol. Kovacić podał zewnętrzną częścią stopy do Alvareza a ten pięknym strzałem z woleja pokonał goalkeepera gości. Po wznowieniu gry przez AC Milan do wyrównania mógł doprowadzić Montolivo, jednak jego strzał z dystansu zatrzymał Handanović. Inter wciąż nie zwalniał tempa gry i skończyło się to dla nich pomyślnie, bowiem w 28 minucie spotkania do siatki Abbiatiego trafił Palacio który wyszedł sam na sam z bramkarzem i posłał piłkę tak precyzyjnie, że Abbiati nie zdołał zareagować i strącić piłkę ręką. Rossoneri przebudziła się dopiero w samej końcówce pierwszej połowy i w 37 minucie spotkania padła bramka kontaktowa. Abate wygrał pozycje z Nagatomo i podał do wbiegającego w pole karne Balotellego a ten uderzył z całej siły nie dając jakichkolwiek szans na obronienie tego atomowego strzału. Pierwsza połowa dobiegła końca a na tablicy widnieje wynik 2:1 dla Interu Mediolan, czy Milan ma jeszcze szanse na odrobienie strat i zwycięstwo w tym meczu?.

Wszyscy zawodnicy obu ekip już czekają na boisku na rozpoczęcie drugiej części spotkania. Sędzia zagwizdał i rozpoczynamy drugą połowe w której będzie napewno emocjonująco. Już w 48 minucie spotkania do wyrównania doprowadził kolejny raz Balotelli. Po niesamowitym dryblingu El Shaarawego i znakomitym podaniu do Super Mario który następnie umieścił piłkę w siatce Interu. W 53 minucie spotkania znów akcje przeprowadził Milan ale nie celnym strzałem popisał się Niang który został zmieniony przez Taarabta minute później. W następnej akcji blisko strzelenia gola był Kaka który dostał trudną piłkę od De Sciglio, Brazylijczyk nie zdołał powstrzymać Handanovićia. Kolejna akcja należała do Interu Mediolan a cała akcja miała miejsce w 59 minucie spotkania. Środkowy pomocnik Guarin uderzył z dystansu a świetną obroną popisał się Abbiati który odbił piłkę wprost na Milito, jednak ten przestrzelił wysoko nad bramką. Do pierwszego prowadzenia w tym spotkaniu doszedł AC Milan po znakomitym rajdzie debiutanta Adela Taarabta w 67 minucie spotkania. Adel Taarabt rozpędził się prawą flanką i ominął dwóch obrońców a następnie strzelił nad bramkarzem zdobywając swojego pierwszego gola w barwach Rossonerich. Inter Mediolan nie miał zamiaru oddawać tak szybko meczu i stworzył kolejne zagrożenie w 72 minucie pod bramką Milanu. Mariga który zmienił Alvareza, ośmieszył defensywe Milanu i znalazł się sam na sam z bramkarzem, na szczęscie gości piłka nie trafiła do siatki. W 84 minucie doszło do fatalnej postawy środkowego obrońcy Milanu który strzelił samobója. Strzałem z dystansu popisał się Icardi a piłka odbiła się od nogi Zapaty i zmyliła bramkarza który nie mógł nic zrobić, wszystko wskazywało na to, że w dzisiejszych derbach ujżymy wynik remisowy. Jednak do ostatniego słowa doszedł Balotelli który w 92'+ minucie spotkania strzelił niesamowitego gola dając pierwsze punkty w lidze dla Milanu. Adresatem podania był niewidoczny od swojego wejścia na boisko Samaras który podał do szarżującego na bramkę Interu Balotellego który minął bramkarza i lekko uderzył piłkę na pustą bramkę. Spotkanie zakończyło się pomyślnie dla kibiców i zawodników Milanu.

Inter Mediolan 3:4 AC Milan
11' Alvarez, 28' Palacio, 84' Zapata(Sam.) - 37' 48' 92' Balotelli, 67' Taarabt

Zawodnik meczu: Balotelli

Inter Mediolan: Handanović - Samuel, Juan Jesus, Ranocchia - Kovacić, Cambiasso, Guarin, Nagatomo - Alvarez, Palacio - Milito
AC Milan: Abbiati - Abate, Zapata, Mexes, De Sciglio - Kaka, Montolivo, Poli - El Shaarawy, Balotelli, Niang

stanek1983

  • Gość
Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #4 Mediolan jest nasz!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2014, 17:58:32 »
derby Mediolanu dla ciebie, kiedyś lubiałem Milan, teraz ten zespół nie ma ani skład ani ładu

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: A.C. Milan | Rossoneri by MichuVeB | #4 Mediolan jest nasz!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2014, 17:58:32 »