Autor Wątek: Montpellier Hérault by MasterCreati | Koniec przygody z Pucharem Francji !  (Przeczytany 4495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Montpellier Hérault by MasterCreati | Élie Baup: Łapiemy formę
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 14, 2014, 21:25:21 »
Dobre spotkanie w waszym wykonaniu i pewne trzy punkty. Już po pierwszej połowie było widać, kto jest lepiej przygotowany do spotkania. W poprzednim meczu mieliście swojego lidera i dzisiaj taż wykazał się Cabella. Trochę szkoda straconej bramki, bo wprowadziła ona trochę niepokoju, a gdybyście dorzucili gola nr3 to grało by się wam jeszcze lepiej.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Montpellier Hérault by MasterCreati | Élie Baup: Łapiemy formę
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 16, 2014, 19:12:02 »
1 Październik 2013 15#
Souleymane Camara z nowym kontaktem !



Oficjalna strona zespołu Montpellier poinformowała dzisiaj o tym, że nowym kontaktem z klubem związał się Souleymane Camara. Reprezentant Senegalu dołączył do Montpellier za 400 tyś. euro i już od pierwszego sezonu stał się kluczowym zawodnikiem. Teraz Camara ma już 31 lat ale nadal utrzymuje świetną formę i w poprzednim miesiącu był wyróżniającą się postacią. W tym sezonie zagrał w 5 meczach i zdobył 3 bramki notując także 2 asysty. Souleymane Camara podpisał 3 letni kontrakt z klubem, obowiązywać będzie on dokładnie do 30 czerwca 2016 roku. Napastnik Montpellier zarabiał jak dotąd 38 tyś. euro tygodniowo jednak od momentu wejścia w życie nowej umowy będzie on inkasował aż 45 tyś. euro tygodniowo co czyni go trzecim najlepiej zarabiającym zawodnikiem w Montpellier. Drugi jest Rémy Cabella z zarobkami na poziomie 58 tyś. euro tygodniowo, najlepiej w zespole zarabia Daniel Congré bowiem jego kontrakt opiera się na 60 tyś. euro tygodniowo. "Jestem zachwycony tym, że mogę zostać na kolejne lata w tym klubie. La Paillade to jest mój dom i nie zamierzam stąd nigdy odchodzić, chciałbym tu zostać już do końca kariery i wiem, że wiele zależy od mojej dyspozycji. W przyszłości może zajmę się jakimś stanowiskiem trenerskim w Montpellier ? Kto wie co przyniesie przyszłość. Jedno jest pewne, w tym klubie czuje się doskonale." - Wypowiedział się po podpisaniu nowej umowy Souleymane Camara.

3 Październik 2013 16#
Zapowiedź meczu: Montpellier HSC - OGC Nice

vs

W pierwszej rundzie Pucharu Francji będziemy świadkami starcia dwóch zespołów o bardzo podobnym potencjale. Zapewne większość osób się zgodzi, że w składzie Nice znajdzie się kilku bardzo wartościowych zawodników i nie trzeba wcale długo szukać bo na pierwszy rzut oka trafia się Darío Cvitanich, który już od paru lat jest ważna postacią Ligue 1. Przejdźmy więc do historii spotkań pomiędzy tymi zespołami. Tylko raz te kluby spotkały się w ramach Pucharu Francji  i miało to miejsce 28 listopada w ćwierćfinale tych rozgrywek. Wówczas lepszym zespołem okazało się Montpellier wygrywając 3:2 po golach Cabelli, Herrery oraz Tinhana. W sumie oba kluby grały ze sobą 33 mecze. Montpellier wygrało w 15 spotkaniach bowiem, w 9 meczach lepszym zespołem okazywała się Nice, także w 9 spotkaniach padł wynik remisowy. Sytuacja kadrowa obu zespołów nie wygląda zbyt dobrze. W drużynie OGC Nice z powodu kontuzji nie zagrają Eric Bauthéac, Nampalys Mendy, Lloyd Palun, Christian Brüls oraz Neal Maupay. Sytuacja w Montpellier jest już o wiele lepsza ponieważ z powodu kontuzji nie zagrają tylko Víctor Montano oraz Yassine Jebbour.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Montpellier Hérault by MasterCreati | Souleymane Camara z nowym kontaktem !
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 16, 2014, 20:54:33 »
Camara już od początku stał się kluczowym piłkarzem, a obecnie nadal jest w dobrej formie, więc przedłużenie kontraktu jest dobrą opcją. Zarobki na poziomie trzeciej osoby w drużynie zapewne go zadowolą i da z siebie dużo dobrej gry aż do zakończenia kariery.
W waszym kolejnym meczu walki na pewno nie zabraknie i emocji pewnie także nie. Stać was na zwycięstwo

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Montpellier Hérault by MasterCreati | Souleymane Camara z nowym kontaktem !
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 17, 2014, 21:22:11 »
3 Październik 2013 17#

1. Runda Pucharu Francji
3 Październik 2013, Stade de la Mosson


Montpellier HSC 1:2 OGC Nice
31' S. Camara (Congré)
68' Cvitanich (Bosetti)
83' Eysseric (Bodmer)


Koniec przygody z Pucharem Francji !



Nie długo trwała przygoda Montpellier z Pucharem Francji ponieważ odpadli już w pierwszej rundzie. Przed meczem zapowiadano spore emocję po obu stronach jednak ostatecznie Montpellier jak i Nice zagrali dosyć rezerwowymi składami. W pierwszej części gry to zdecydowanie gospodarze byli zespołem lepszym i w 31 minucie meczu udało im się wyjść na prowadzenie. Bramkę zdobył Souleymane Camara po podaniu Daniela Congré. W drugiej części meczu gospodarze zagrali już znacznie słabiej i w 68 minucie stracili prowadzenie po golu niezawodnego Cvitanicha. Pod koniec meczu do zespół Nicei wyszedł na prowadzenie, w 83 minucie  meczu bramkę zdobył Eysseric dając awans do 2 rundy Pucharu Francji gościom z Nicei.
Początek meczu był bardzo spokojny w wykonaniu Montpellier. Właściwie przez pierwszy kwadrans nic ciekawego się nie wydarzyło. Dopiero w 16 minucie spotkania do bramkowej sytuacji doszedł Karim Ait-Fana jednak nie wykorzystał dogodnej okazji. Zespół La Paillade stwarzał sobie kolejne sytuację bramkowe jednak w ostatnich fazach meczu zdecydowanie brakowało skuteczności. Dopiero w 31 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Nicea przeprowadziło zespołowy atak jednak piłkę w decydującym momencie przejął Vincent Di Stefano i zagrał na prawe skrzydło gdzie znalazł się kapitan zespołu - Daniela Congré. Francuz dośrodkował piłkę w pole karne a tam doskonale wyszedł zza pleców obrońców Souleymane Camara i wpakował piłkę głowa do bramki. Jeszcze w pierwszej części gry Montpellier bardzo chciało zdobyć kolejne bramki jednak swoje sytuacje marnowali Anthony Mounier oraz Jeffrey Assoumin. Pierwsza połowa meczu zakończyła się więc jednobramkowym prowadzeniem zespołu Montpellier Hérault. W drugiej części gry gra nieco się odmieniła. Początek tak samo nie mrawy pierwszy kwadrans meczu jednak już od 60 minuty spotkania zaczynało się coś dziać. W pole karne świetnie zagrał z prawego skrzydła Karim Ait-Fana do wychodzącego przed obrońców Cabelli jednak francuz uderzył piłkę zbyt przewidywalne i bramkarz gości wypił piłkę na rzut rożny. Korner wykonał Cabella jednak nic szczególnego z niego nie wynikło. W 68 minucie mecz Nicea doprowadziła do wyrównania. Bramkę zdobył wprowadzony przed momentem Dario Cvitanich. Piłkę z głębi pola po przejściu zagrywał na wolne pole wychowanek Nicei - Alexy Bosetti. Bramka wprowadziła dużo niepewności w poczynania Montpellier i to zespół gości stworzył sobie kolejną sytuację. W 79 minucie meczu w pole karne bardzo dobrze dośrodkował Jérémy Pied z prawego skrzydła jednak piłkę nie czysto uderzył Kévin Anin i ta nie sprawiła większych problemów bramkarzowi Montpellier. Les Aiglons wyszli na prowadzenie w 83 minucie meczu. Po koronkowej akcji przednich formacji gości piłkę do Eysserica zgrywał Bodmer, francuz minął obrońce Montpellier i wpakował piłkę tuż po poprzeczkę wyprowadzając Nice na prowadzenie. W ostatnich minutach meczu  La Paillade nadal starali się wrócić do gry i wyrównać stan meczu jednak M'Baye Niang nie potrafił znaleźć drogi do bramki przy swoich strzałach. Do kolejnej rundy awansował więc zespół OGC Nice gdzie zmierzy się z potężnym Paris Saint-Germain.



Ławka rezerwowych:

Montpellier HSC: Pionnier, Hilton, J. Marveaux, M. Sanson, Tinhan, Bakar. M. Niang

OGC Nice: Hassen, Pejčinović, Kolodziejczak, Genevois,  M. Bodmer, Bruins, Cvitanich

Zmiany:

51' Bodmer K. Anin
60' Cvitanich Pentecôte
61' J. Marveaux Saihi
70' Tinhan  Ait-Fana
83' Niang  Camara
88' Genevois Abriel

Statystyki:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wyniki pozostałych spotkań:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następny mecz:

FC Toulouse : Montpellier HSC

(7. Kolejka Ligue 1)
6 Październik 2013, Stadium Municipal


3 Październik 2013 18#
Mounier nie zagra przez kilka miesięcy



Anthony Mounier nie ma szczęścia w tym sezonie. Na samym początku rozgrywek po rozegraniu dobrego meczu w pierwszej kolejce nabawił się on kontuzji. Teraz gdy powoli wracał do wysokiej formy jego grze zagroziła kontuzja kolana. Jak informuje sztab medyczny Montpellier Mounier nie zagra przynajmniej przez 3-4 miesiące. To jest spora strata dla zespołu  La Paillade bowiem był on ich podstawowym skrzydłowym. Na jego miejsce wskoczy zapewne  Djamel Bakar albo Morgan Sanson bo obaj w tym sezonie pokazują wysoką formę. Na prawym skrzydle niepodważalnym wyborem jest Souleymane Camara.

3 Październik 2013 19#

Konferencja Pomeczowa: Élie Baup, Claude Puel



Na konferencji pomeczowej mogliśmy wysłuchać opinii na temat tego spotkania dwóch trenerów czyli Élie Baupa, który prowadzi Montpellier oraz Claude Puel czyli obecny szkoleniowiec drużyny z Nicei. Ponadto Baup poruszył temat następnego meczu w Ligue 1 gdzie do jego dyspozycji wraca Víctor Montano.

Élie Baup:

- Dzisiejsza gra w pierwszej części spotkania bardzo mi się podobała. Kompletnie zdominowaliśmy dzisiejszego rywala nie pozwalając im ani raz uderzyć na bramkę. Nie wiem co się stało w drugiej części gry, że tak odpuściliśmy te dwa gole. Graliśmy wyraźnie lepiej od rywala jednak nie potrafiliśmy dzisiaj strzelać.

- Postanowiłem dać szansę gry kilku zawodnikom z rezerw jak Assoumin, Di Stefano, Karim Ait-Fana i zagrali oni bardzo dobre mecze. Szczególnie podobała mi się gra Di Stefano w obronie i jego spokój. Z czasem dostanie on kolejne szanse występów od początku. Dzisiaj zagrał świetnie. Assoumin ma już gola w Ligue 1 więc miałem nadzieję, że dzisiaj też w pierwszym meczu pucharu Francji strzeli gola i nie wiele się pomyliłem. Był bardzo blisko tego czynu, dało by nam to spokojny wynik. Niestety skończyło się fatalnie.

- Nie zamierzam już rozpaczać. W sobotę czeka nas prawdziwa bitwa na Stadium Municipal gdzie musimy dać z siebie maksimum by wygrać ten mecz lub ugrać przynajmniej remis. Nie zastanawiałem się jeszcze kto zagra ale mam już pewne pomysły. Wszystko okaże się tuż przed meczem. Víctor Montano rozpoczął już trening z zespołem i zapewne będzie do mojej dyspozycji i znajdzie się w kadrze na ten mecz.


Claude Puel

- Ciężko byłoby nie być zadowolonym po takim meczu. W pierwszej połowie zagraliśmy i utrzymaliśmy nie najgorszy rezultat do przerwy. Montpellier było bardzo groźne, szczególnie Camara i Cabella uprzykrzali nam życie ale pamiętam też świetny strzał Assoumina. W drugiej części zmieniłem nieco taktykę, postanowiłem ustawić zawodników ofensywniej i to się opłaciło. Zdobyliśmy dwa gole i wygraliśmy ten mecz.

- Powiem szczerze, że spodziewałem się trudniejszego spotkania dla Nicei, nie chce nikomu ubliżać ani nic w tym stylu jednak Montpellier jest wyjątkowo słabe w obronie w tym sezonie.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Montpellier Hérault by MasterCreati | Koniec przygody z Pucharem Francji !
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 17, 2014, 21:46:32 »
Szkoda odpadnięcia z Pucharu, gdyż stać was było na pewno na lepszy wynik. Nice w rezerwowym składzie, podobnie jak wy zagrała jednak lepiej szczególnie w drugiej części, a pierwsza połowa przemawiała przecież za wami. Odpadacie, jednak trzeba się teraz skupić na lidze, a Nice w kolejnej rundzie z PSG raczej sobie nie poradzi.
Kontuzja Mouniera to duża strata. Na początku też miał pecha z kontuzją i gdy wracał do optymalnej formy znowu wypada z gry na dłużej. Trzeba będzie go godnie zastąpić

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Montpellier Hérault by MasterCreati | Koniec przygody z Pucharem Francji !
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2014, 22:37:46 »
Niespodziewałem się że twoja drużyna tak szybko odpadnie z Pucharu Francji... Lecz mieliście trudnego rywala już na samym początku, chociaż może OGC Nice nie jest wybitną drużyną to jest troszke lepsza od Montpellier co można było uwidzieć w tym meczu. Szkoda Mouniera bo był dla was ważnym ogniwem i napewno te 3-4 miesiące będą dla niego kluczowe, bywają przypadki takie że zawodnik po kontuzji jest cieniem samego siebie i gra o wiele gorzej, oby jednak tak się nie stało w jego przypadku.

PS: Masz porozciągane zdjęcia i troche to psuje całą wizualizacje graficzną.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Kariera nieaktywna od 26 dni i zostaje przesunięta do archiwum. W celu jej dalszej ewentualnej kontynuacji wystarczy wiadomość PW do moderatora działu

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer