Autor Wątek: Real Madryt by Maciek98  (Przeczytany 1984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciek98

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2014
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.03.2014r.
Real Madryt by Maciek98
« dnia: Kwiecień 18, 2014, 22:56:26 »
Witajcie. Zaczynam całkiem nową karierę. Ta poprzednia niestety nie wyszła z powodów osobistych. Teraz po egzaminach gimnazjalnych będę miał dużo czasu, dlatego też w końcu będę mógł poprowadzić jakąś dłuższą karierę. Ściągnąłem wczoraj PES13, a więc mogę zacząć karierę w tej oto grze. Cofamy się więc przed sezon 2012/2013, by za sterami Jose Mourinho przeżyć poprzedni sezon, według mojej koncepcji.



Przerwane panowanie Barcelony


Dwa lata czekania, bolesna klęska 5:0 na Camp Nou, przegrana rywalizacja w lidze i Champions League, a także w Superpucharze Hiszpanii. Takie porażki musiał "przeczekać" zespół prowadzony przez Jose Mourinho, by w końcu sięgnąć po upragnione mistrzostwo kraju. W sezonie 2011/2012 podopieczni The Special One nie dali szans rywalom i mimo lekko nerwowej końcówce sezonu zdobyli tytuł. Głupio stracone 6 punktów w trzech spotkaniach nieco zaostrzyło sytuację w lidze i przed spotkanie na Camp Nou Real miał "tylko" cztery oczka przewagi nad Katalończykami. Na całe szczęście swój pierwszy wielki mecz przeciwko Barcelonie rozegrał CR7. To właśnie po jego trafieniu na 2:1 Real wywiózł ze stolicy Katalonii trzy punkty, które jak się później okazało dały mistrzostwo. Mou wygrał rywalizację w lidze, lecz niestety minimalnie przegrał w Copa del Rey. Real odpadł bowiem w ćwierćfinale przegrywając dwumecz, właśnie z zawodnikami wtedy Josepa Guardioli. Było naprawdę blisko, bo gdyby gol Sergio Ramosa (zdobyty prawidłowo) został zaliczony, Królewscy wygrali by to spotkanie zapewne 3:2, co premiowało ich awansem. Na sam koniec zostały najważniejsze chyba rozgrywki dla całego klubu. Od dziesięciu lat nie potrafią wygrać Ligi Mistrzów i tym samym było podobnie. Porażka w pierwszym meczu 2:1 na Allianz Arena nie podłamała piłkarzy JM i ci potrafili odrobić stratę, lecz trafienie Robbena na 2:1 dało dogrywkę, a później rzuty karne. A w nich zawiedli Kaka i Cristiano Ronaldo, którzy na samym początku nie wykorzystali jedenastkę. Nadzieję odżyły, kiedy to Casillas wyciągnął strzał zawodnika Bayernu. Niestety promień nadziei został szybko zgaszony, kiedy to Sergio Ramos w fatalnym stylu przestrzelił rzut karny. Niestety ten finał nie jest chyba pisany Królewskim, lecz priorytetem stawianym na nadchodzący sezon jest właśnie dziesiąty tytuł, czyli słynna La Decima.



Superpuchar na sam początek


Przez niektórych takie spotkania są uważane za coś więcej niż finał Champions League, natomiast dla innych jest to po prostu starcie, w którym możemy zauważyć więcej chamstwa i brutalności. Jeszcze dwa lata temu wszyscy czekali długie miesiące na pojedynki między Barceloną i Realem, lecz dziś można uznać to za codzienność. W zeszłym sezonie te oba kluby spotkały się ze sobą sześciokrotnie. Każdy mecz miał inne oblicze, ale według kibiców ileż razy można oglądać to samo widowisko ? Sezon 2012/2013 rozpocznie się właśnie takim akcentem. Do walki o Superpuchar na boisko wkroczą zawodnicy Tito Vilanovy i Jose Mourinho. Głodni rewanżu są aktualni mistrzowie kraju, którzy w ubiegłym roku ulegli w dwumeczu o to właśnie trofeum 5:4 (2:2 na Santiago Bernabeu i 3:2 na Camp Nou). Na całe szczęście ta porażka zmotywowała tylko podopieczni The Special One i ci kilka miesięcy później przerwali hegemonię Katalończyków, zdobywając upragniony tytuł mistrzowski. Od sierpnia ubiegłego roku obie ekipy nieco się zmieniły i na papierze nieco lepiej wygląda obecnie Barcelona. Dołączyli do nich bowiem Alex Song i rewelacja Euro 2012 - Jordi Alba. Mou dokonał jak na razie jednego transferu, ale za to prawdziwej bomby. Z Londynu do Madrytu przeniósł się Chorwat - Luka Modrić, który ma podjąć rywalizację z Mesutem Oezilem.
Na przedmeczowej konferencji Mourinho podkreślił, że ten dwumecz zwycięży zespół, który nie zostawi głowy w szatni i przez 180 minut będzie skoncentrowany. Zapowiedział także walkę na każdym obszarze boiska, w wykonaniu jego podopiecznych. Być może będzie to jego ostatni sezon jako trenera Królewskich, dlatego też motywacja jest podwójna. Już teraz mówi się, że może objąć posadę trenera Chelsea po zakończeniu tego sezonu, ale kto wie jak skończy się ta historia, w przypadku gdyby Mou zdobył potrójną koronę...

Przypuszczalny skład Realu:
Casillas (c) - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Xabi Alonso, Essien - Cristiano Ronaldo, Ozil, di Maria - Benzema
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Wisła Kraków by Maciek98

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Real Madryt by Maciek98
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2014, 09:59:14 »
Z Barcelony do Madrytu... po dwóch odcinkach poprzedniej kariery to dość dziwne, ale powody osobiste, więc nie będę wytykał  8) Nie ukrywam, że do Blaugrany zaglądałbym chętniej. Co do wyglądu postu to przede wszystkim wielkość czcionki za duża, a nie ukrywam, że sam czcionka także mi lekko nie odpowiada
Pamiętam 2011/2012 i czytając twój post nieco przypominały mi się tamte czasy, a przed oczyma miałem jeszcze ten wybieg Ronaldo do piłki w meczu na Camp Nou i strzał, który pozbawił Katalończyków mistrzostwa.
Przed wami nowy sezon i już na początek kolejne Grand Derbi i nie ukrywając to Barca będzie faworytem. Ale te mecze rządzą się swoimi prawami i nic nie jest przesądzone. Zapowiadają się niesamowite emocje.


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Real Madryt by Maciek98
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2014, 22:01:55 »
Co do samej kariery to cieszy mnie to, że kolejna kariera powstała na forum, będzie większy ruch co jest wielkim pozytywem, ale także większa rywalizacja o ''Najlepszą karierę miesiąca''. Teraz coś o stylu: Tak samo jak mój poprzednik, nie pasuje mi czcionka i jej rozmiar, zmień to bo troche psuje całą wizualizację. Życzę powodzenia w kolejnych postach :)

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Real Madryt by Maciek98
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2014, 00:31:37 »
Czeeeeeść :) Początek nawet fajny i jedynie co mogę powiedzieć to to że czekam na kolejny post, ale tak samo jak koledzy wyżej zmień czcionkę i jej rozmiar, a będzie jeszcze lepiej. Życzę powodzenia i na pewno tu wrócę ;)

Offline RL9:)

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2013r.
Odp: Real Madryt by Maciek98
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2014, 11:27:22 »
Początek spoko, zdjęcia estetyczne, tekst przyjemny w czytaniu tylko ta czcionka zdecydowanie do zmiany.

A co do samego dwumeczu to mam nadzieję, że pójdzie Ci przynajmniej tak dobrze jak w rzeczywistości HALA MADRID!

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Real Madryt by Maciek98
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2014, 15:25:38 »
Kariera nieaktywna od 27 dni i zostaje przesunięta do archiwum. W celu jej dalszej ewentualnej kontynuacji wystarczy wiadomość PW do moderatora działu

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt by Maciek98
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2014, 15:25:38 »