Autor Wątek: PES kilka pytan  (Przeczytany 2332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aliboy

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.01.2014r.
PES kilka pytan
« dnia: Maj 09, 2014, 17:27:23 »
Dzień dobry gram w pesa już dobrych 14 lat ale to co się dzieje w tej części 2014 kompletnie przerasta moje umiejętności poznawcze, czy ktoś bardziej rozgarnięty może mi odpowiedzieć na kilka kwestii? byłbym wdzięczny

1)zdarza mi sie ze podczas rozpoczęcia gry przez przeciwnika od bramki on podaje do zawodnika który stoi pod moim polem karnym, nie ma spalonego i jest sam na sam.. ktoś mi powie jak to zrobić lub jak sie ochronić przed tym? żebym mógł moim obrońcom tam lecieć?

2)mimo ze gram tyle lat bardzo ciężko idzie mi gra w defensywie i nie potrafię wyczaić co robię źle podczas destrukcji.. rozumiem ze należy dać presing na kwadrat ale jeśli ja gram w ataku to praktycznie od początku przy moim zawodniku jest przynajmniej 2 graczy i odbierają piłkę  już przy odbiorze

3)taktyka, gdy jestem w ataku nie chcą mi się wysuwać zawodnicy na pozycje, raz udalo mi sie w 1 meczu ze bylo widac ze wybiegaja ale z reguly nie wiem jak to sie robi, wlaczylem opcje  poustawiałem w role to play jak maja biegac a tu nic ...

jak by ktoś mial chęci to proszę o rady

PS: dzis byl nowy pach i ine da sie grac po instalce czy tylko ja znowu nie umiem

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

PES kilka pytan
« dnia: Maj 09, 2014, 17:27:23 »