Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 483930 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2500 dnia: Listopad 20, 2014, 04:46:02 »
Tymczasowe rozwiązanie by się z kimś połączyć i zagrać szybki mecz nie myclub :'(

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2501 dnia: Listopad 20, 2014, 07:54:47 »
GT 9500 to już wiekowa karta, więc nie oczekujcie cudów. To że gra w góle jakoś płynnie działa, to duży sukces. Co do myClub i meczy z COM - trzeba wygrać 10 spotkań pod rząd wtedy zmieni się level na wyższy.

Offline Bartas89

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2502 dnia: Listopad 20, 2014, 09:23:05 »
Loy
A umiesz hiszpański? Bo ja nic z tego nie kumam :P Chociaż mnie interesuje tylko i wyłącznie MyClub  >:(

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2503 dnia: Listopad 20, 2014, 09:47:25 »
To raczej portugalski i proponowane rozwiązanie dot. trybu QUICK MATCH, ONLINE DIVISIONS i myClub DIVISIONS gdzie aby wylosować przeciwnika powinniśmy wybrać jako tymczasowe rozwiązanie:

- No restriction Matchmaking
- Select individual user

Z tego posta też wynika, że są świadomi problemów z grą online i że prawdopodobnie w tym tygodniu wypuszczą fixa. Co do zaproponowanego rozwiązania, to sorry, ale oni chyba myślą, że my jesteśmy debilami. Ja już dawno to spróbowałem i dalej nie mogłem z nikim zagrać. Dramat po prostu. Już sobie wyobrażam jak siedzą w dziale operacyjnym i jeden do drugiego "dobra, to wypuśmy informacje prasową, żeby sobie zmienili opcje A na B i może komuś zadziała" ... po prostu facepalm i tyle.

Zresztą serwery są teraz offline, więc jak odpalą, to sprawdzę ponownie. Może teraz wprowadzają to "tymczasowe rozwiązanie" nie chce mi się w to wierzyć. Na konami jp we online też jest ta informacja. Problem dot komunikatu Unable to obtain Team Class data a szczerze? Nigdy takiego nie dostałem a jedynie taki, że po prostu nie może odnaleźć przeciwnika albo mieli w nieskończoność.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 10:02:34 wysłana przez creativeopinion »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2504 dnia: Listopad 20, 2014, 10:01:57 »
GT 9500 to już wiekowa karta, więc nie oczekujcie cudów.
Nie oczekiwałem. Kompa mam już z sześć lat, więc nawet nie liczyłem, że mi pójdzie tegoroczny PES. A tu taka miła niespodzianka.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2505 dnia: Listopad 20, 2014, 10:29:29 »
Nie oczekiwałem. Kompa mam już z sześć lat, więc nawet nie liczyłem, że mi pójdzie tegoroczny PES. A tu taka miła niespodzianka.  :)

Skoro PES ma taką brzydką grafikę to nie dziwne:) Gra jest brzydka jak noc.

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2506 dnia: Listopad 20, 2014, 11:02:14 »
Czy może ktoś mi wyjaśnić czemu w tej grze nie da się grać Possesionem? a cała głębia gry to wypuszczenie? czy to po ziemi czy górą...

Masakra w tej grze praktycznie nie istnieje środkowa linia gała tylko chodzi od obrony do ataku i z powrotem... Wejdzie wypuszczenie jest akcja bramkowa nie wejdzie nie ma.
Poklepac praktycznie sie nie da:F.

Do tego obroncy jak debile wybiegaja do połowy boiska, co tym bardziej naraża mnie na kontry, i to bez różnicy jakim zespolem jaką taktyką gram. Próbowałem już ich cofnać na taktyce niżej nic nie pomoglo, oczywiście nie mają ustawionego dołączania się do ataku. Dziury w ustawieniu że busem można wjechać... zero ustawienia na boisku, zero taktyki, tylko dluga gała i heja gol!.

Załosne mam nadzieje że coś z tym zrobią bo tragedia jest, na ten moment jedyne co jest na plus to strzały, poza tym wracam chyba do 14. Tam można chociaż poklepac i rozegrać, a nie tylko long ball z połowy na napastnikow/skrzydłowych i tyle.

Zrobili mi z pesa to co nienawidze w fifie totalny arcade dla weekndowych graczy, którzy odpala gre raz  w tygodniu strzela pare bramek i wylacza gre.

jestem załamany tą odsłoną...  wcześniejsze odsłony mialy swoje błedy, ale z kumplami siadalismy i tukliśmy po 8 h. Teraz po 3 h gry mielismy dość... nuda/ żał i totalna porażka.

To nie piłka nożna... to ma teraz bliżej to futbolu amerykańskiego.

Nie ogarniam gdzie wy widzcie powrót króla? Ja tu widzę trupa.

« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 11:09:20 wysłana przez Warmlotek1 »

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2507 dnia: Listopad 20, 2014, 11:02:44 »
Te wszystkie pro składy z ronaldo itp itd wynikają z tego, że jak masz pirata z carckiem do online to dostajesz duużo benefitów, w tym 4 (!!!!) "paczki" w których trafiasz na pewno jednego z 11 sezonu....


serio? to po ki ch*j kupilem orginal? nie pozostaje nic innego jak poczekać miesiąc az to posprzątają
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 11:05:42 wysłana przez shacoon »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2508 dnia: Listopad 20, 2014, 11:29:00 »
Mnie wsysa, choć jest rzeczywiście łatwy. Zaczynam ML Barceloną, mało znany polski menedżer musi przywrócić "Blaugranie" dawną świetność.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2509 dnia: Listopad 20, 2014, 11:54:53 »
Mam hicior :)!

Ruszyły serwery, więc włączyłem quick match i od razu zaskoczenie. Pojawiła się plansza z piłkarzami Live Update, którą można było potwierdzić lub coś tam przemeblować. Potwierdziłem. Następnie przetestowałem tymczasowe rozwiązanie o którym info wyżej i ustawiłem w pierwszej opcji na samej górze "Select individual user". Gra standardowo wyświetliła "searching for an oponnent" ale ku mojemu zaskoczeniu komunikat co chwila zaczął się zamieniać w "checking connection status" i teraz HIT! Wylosowało gracza o nazwie "Computer1".

Moja pierwsza myśl: Nie ma ****, żeby ktoś ustawił taką nazwe użytkownia i co się okazało, że to komputer! To jednak nie wszystko. Okazało się , że podczas gry komputer w ogóle nie gra. Wybija piłke na aut, na roznego, kladzie sie bez pilki.. no po prostu JAJA. Strzeliłem bramkę i polożyłem pada na ziemi. Cały mecz przeleciał a komputer nic nie robił. Nawet jak jakimś cudem dochodził do pola karnego, to i tak cofał i nie strzelał. Co więcej według gry to był "online match" i jeszcze około 87minuty wyświetliły się paseczki, że są lagi. Lagi? Z komputerem? "ONLINE" ?

Niech ktoś mi teraz wytłumaczy, łopatologicznie. Co to ***** jest? Co ten mecz/tryb wnosi do rozgrywki? O co chodzi?! Nie wiem, może tam faktycznie wylosuje jakiegos gracza normalnego, ale szczerze, to po tym co zobaczyłem odechciało mi się losowanie. Jeżeli komuś uda sie wylosowac kogos innego oprócz Computer1 to proszę o info.

Nie testowałem friendly match lobby i tego czy juz mozna sie laczyc z kazdym czy dalej błędy, moze ktos inny przetestuje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 12:01:04 wysłana przez creativeopinion »

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2510 dnia: Listopad 20, 2014, 13:17:56 »
LOL! Żalicie się, że macie za łatwo grając na Professional Barcą czy Realem, to nie ma co się dziwič. Weźcie sobie jakiś czerstwy klub i mierzcie się z tymi potęgami, to wtedy pogadamy. Co do gry, że wygląda brzydko, to mnie to nawet cieszy, bo dzieki temu masa durnowatych gimbusów tą grę odpuszczą bo niby słaba grafika. Gamplay ma świetny, który wciąga i nic innego nie potrzebuje. Ogólnie to mam w nosie, że FIFA wygląda 100 razy lepiej pod względem grafiki, ale jakoś nie jarają mnie wyniki dwucyfrowe i ciągle te same akcje, gole co jest na porzodku dziennym u panów z EA.

Przykładowo grając wczoraj w trybie myClub koleś grał Realem mając w składzie - C.Ronaldo, Ramosa, L.Toni, Goetze, Ibrahimovica, Neuera i Bale oberwał ode mnie 5-1 w dodatku w 70min. sie rozłączył, bo juz chyba nie mógł tego przeboleć. Grał jak ostatnia ofiara losu a dodam, że sam nie jestem jakimś hardkorem. Koleś podawał do tych najlepszych i heja na pełnym sprincie pod bramke jak w FIFie. Przyznam, że mnie to zasmuciło, bo mając takich piłkarzy powinien mnie rozłożyć do zera, a dodam, że z tych lepszych mam tylko Pastore. Reszta to deflautowi zawodnicy na starcie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 13:39:28 wysłana przez drunk »

Offline renekm

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2511 dnia: Listopad 20, 2014, 13:37:26 »
witam. czy ktos wie o istnieniu jakiego patcha, który dodaje bundeslige do gry, bo chcialbym zaczac karierke zespolem z bundesligi ale na razie to co jest w istniejacych patchach to piach, zawodnicy wymysleni, stroje nie te, tylko nazwy zespolow sie zgadzaja ...

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2512 dnia: Listopad 20, 2014, 13:56:58 »
Wbiłem sobie znowu na fifapolonia do analogicznego wątku o fifie i tam nadal występują bardzo negatywne opinie. No dziwi mnie to, EA chyba doszło do wniosku, że nie mają z kim konkurować i się wkopali... Z kolei KONAMI gdyby wypuściło jeszcze lepszy produkt korona po tylu latach powróciłaby na głowę PES-a :)

Konami potrzebowałoby ze trzech, czterech  dobrych gier z rzędu, by dogonić FIFE. Gameplay gameplayem, ale nikt na chwilę obecną nie traktuje PESa poważnie i to się nie zmieni ani w tym ani w przyszłym roku. Brak licencji, tragiczny marketing, niewielkie wsparcie, marne online - to wszystko działa na niekorzyść PESa i dopóki to się nie zmieni, dopóty PES będzie tylko ciekawostką, nie konkurencją, bo co z tego, że lepiej gra się w PESa, skoro ten nie pcha się do popkultury drzwiami i oknami jak robi to FIFA. PES to takie Saints Row w starciu z GTA - dobra gra, bardzo grywalna, pełna miodu, ale GTA to marka, która sprzedaje się już samą nazwą.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2513 dnia: Listopad 20, 2014, 14:06:13 »
...bo co z tego, że lepiej gra się w PESa, skoro ten nie pcha się do popkultury drzwiami i oknami jak robi to FIFA. PES to takie Saints Row w starciu z GTA - dobra gra, bardzo grywalna, pełna miodu, ale GTA to marka, która sprzedaje się już samą nazwą.
No tu trudno się z Tobą zgodzić, ponieważ akurat w tym roku Pes wykonał kawał dobrej promocyjnej roboty, oczywiście na tyle, na ile było ich stać. Z EA oczywiście w tej kwestii nie są w stanie wygrać, bo Kanadyjczycy są tak namolni niczym panna pod koszarami, i wystawiają się na każdym możliwym rogu. ;) Druga sprawa, to chyba niepoważnym jest, mimo wad, porównywać Pes-a z Saints Row, gdyż ten drugi tytuł nigdy nawet nie otarł się o palmę pierwszeństwa,  a z Pes-em wszyscy wiemy jak to było.  Czy Pes podoła zadaniu by "przegonić" Fifę? śmiem wątpić, to co coś na zasadzie walki Lol-a z Dot-ą, gry niby takie same ale jakże inni odbiorcy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 14:08:46 wysłana przez PWN »

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2514 dnia: Listopad 20, 2014, 14:51:06 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Można :) można, tylko trzeba grać z głową a nie na hura do przodu. Przeciwnik niestety z tych którzy biorą Ronaldo i wiadomo, ale chciałbym widzieć jego minę na końcu.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2515 dnia: Listopad 20, 2014, 14:52:42 »
Czy może ktoś mi wyjaśnić czemu w tej grze nie da się grać Possesionem? a cała głębia gry to wypuszczenie? czy to po ziemi czy górą...

Masakra w tej grze praktycznie nie istnieje środkowa linia gała tylko chodzi od obrony do ataku i z powrotem... Wejdzie wypuszczenie jest akcja bramkowa nie wejdzie nie ma.
Poklepac praktycznie sie nie da:F.

Do tego obroncy jak debile wybiegaja do połowy boiska, co tym bardziej naraża mnie na kontry, i to bez różnicy jakim zespolem jaką taktyką gram. Próbowałem już ich cofnać na taktyce niżej nic nie pomoglo, oczywiście nie mają ustawionego dołączania się do ataku. Dziury w ustawieniu że busem można wjechać... zero ustawienia na boisku, zero taktyki, tylko dluga gała i heja gol!.

Załosne mam nadzieje że coś z tym zrobią bo tragedia jest, na ten moment jedyne co jest na plus to strzały, poza tym wracam chyba do 14. Tam można chociaż poklepac i rozegrać, a nie tylko long ball z połowy na napastnikow/skrzydłowych i tyle.

Zrobili mi z pesa to co nienawidze w fifie totalny arcade dla weekndowych graczy, którzy odpala gre raz  w tygodniu strzela pare bramek i wylacza gre.

jestem załamany tą odsłoną...  wcześniejsze odsłony mialy swoje błedy, ale z kumplami siadalismy i tukliśmy po 8 h. Teraz po 3 h gry mielismy dość... nuda/ żał i totalna porażka.

To nie piłka nożna... to ma teraz bliżej to futbolu amerykańskiego.

Nie ogarniam gdzie wy widzcie powrót króla? Ja tu widzę trupa.

Czemu wychodzisz z założenia, że jeżeli Ty czegoś nie możesz zrobić, to na pewno nie da się tego zrobić w ogóle ???

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2516 dnia: Listopad 20, 2014, 15:09:59 »
Druga sprawa, to chyba niepoważnym jest, mimo wad, porównywać Pes-a z Saints Row, gdyż ten drugi tytuł nigdy nawet nie otarł się o palmę pierwszeństwa,  a z Pes-em wszyscy wiemy jak to było.  Czy Pes podoła zadaniu by "przegonić" Fifę? śmiem wątpić, to co coś na zasadzie walki Lol-a z Dot-ą, gry niby takie same ale jakże inni odbiorcy.

Tak, PES był pierwszy przez długi czas, ale ostatnie... 5-6 lat to niestety zjazd w dół tej serii i niestety ciężko będzie do tej kopanki przekonać zwłaszcza młodszych graczy, którzy już wychowali się na FIFIE i PES jest dla nich 'zawsze słabszą grą' a jak wchodzą nowi mali gracze to nie ma ich kto do PESa przekonać bo jednak koledzy grają w FIFĘ. Rzeczywistość jest póki co brutalna, zwłaszcza przy niekonieczne dobrym podejściu do old-genów i/zwłaszcza PC ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline bober186

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2517 dnia: Listopad 20, 2014, 15:26:25 »
Ktoś będzie dobry i mi odpowie czy na ps4 i na ps3 też jest te około pół sekundowe opóźnienie w sterowaniu w grze online?

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2518 dnia: Listopad 20, 2014, 15:50:14 »
Jacob wiec zdradź mi tą tajemnice jak uważasz że tobie się udało.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2519 dnia: Listopad 20, 2014, 16:08:10 »
Gamplay ma świetny, który wciąga i nic innego nie potrzebuje. Ogólnie to mam w nosie, że FIFA wygląda 100 razy lepiej pod względem grafiki, ale jakoś nie jarają mnie wyniki dwucyfrowe i ciągle te same akcje, gole co jest na porzodku dziennym u panów z EA.
Amen.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2519 dnia: Listopad 20, 2014, 16:08:10 »