Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 483807 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2640 dnia: Grudzień 02, 2014, 21:37:36 »
z tą zmianą taktyki zgadzam się w 100%, takie szumne zapowiedzi były, dodatkowe studio w londynie aby gra była bardziej europejska itd, a tu z zmianą taktyki taki zonk, naprawdę w konami pracują chyba jacyś debile aby coś co było dobre tak spieldolić, tak jak w tamtym roku oprócz formy zawodników(forma zawodnikow to dobra rzecz, bo trzeba kombinwoac z podstawową 11stką aby była jak najsilniejsza, więc to jest wg mnie ok)  był jeszcze ten duch zaangażowania czy coś takiego(zupełnie bez sensu, skoro jest forma), zamiast zająć się faktyczną poprawą to wzięli się za jakieś niepotrzebne ficzery

ta gra nawet na next-genie nie jest aż tak dobra jak o niej piszą, nie wiem jak w grze piłkarskiej w 2015 roku mogli nie uwzględnić czegoś tak istotnego w piłce nożnej jak zmiany pogodowe, nie powinno być tak że deszcz pada równo cały czas, tylko tak jak w życiu, mecz zaczyna np się w słońcu aby w trakcie przyszła nad stadion jakaś ulewa, co powinno mieć również odzwierciedlenie w fizyce, dłuższe wślizgi, niebezpieczne strzały z odległości, piłka dostająca poślizgu, chmury zakrywając słońce powinny rzucać cień na murawę itd, oczywiście te tło powinno okrasić świetny gemplej

a jest jak jest, niezły gemplej, a otoczko średnia lub bardzo marna tak jak na PC, dźwięki przeciętne, komentarz co roku taki sam, soundtrack odziwo dobry

konami powinno nawiązać współpracę z panami z 2k może w końcu coś by z tego wyszło na miarę roku 2015

prawdziwa frajda tej gry to mecze 2 vs 2, XboxOne obsluguje do 8 padów, więc może kiedyś zagram 3 vs 3 albo 4 vs 4, mogłoby to być ciekawe
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2014, 21:40:33 wysłana przez gac88 »

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2641 dnia: Grudzień 02, 2014, 22:07:43 »
Oby Ci, którzy grają na piratach też całkiem odpuścili sobie już grę. Byłoby pięknie...

Offline mozarello

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2642 dnia: Grudzień 03, 2014, 08:42:11 »
z inej beczki: jak uzyskać bonus z okazji 300 tys userów? był i zniknął

Offline RABBIT.PL

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: LÓDZ
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2006r.
  • Ps4 od 2015
    • Status GG
  • Gram w: PS4 od 2015 PES2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2643 dnia: Grudzień 03, 2014, 11:14:32 »
popieram panów z góry w 100%  luki431,pavulon666  to co napisali o pesie jak moge dodac skromnie jak dla mnie smiech na sali  w skrócie i tyle
A najgorsze jest to ze czlowiek sie lodzi  co roku bynajmniej ja tak mam ze bedzie fajny pes  a prawda jest ze od czasów 2006 pes idzie w równi pochylej dlatego zrezygnowalem miedzy innym grania tutaj z ligi i w ogóle  bo online kazdy z kazdym moze wygrac przez te opóźnienia oczywiście nie zawsze ale w większości kiedyś się grało czasy 2006 ciężkie mecze turnieje gdzie czułeś swoja wartość  już tego nie ma czasy ledzikow , nastek czy msciciel.... ciekawe czy mnie jeszcze pamiętają   :P

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2644 dnia: Grudzień 03, 2014, 15:19:52 »
Ja tam czekam na mod z Ekstraklasą i liczę, że wtedy wciągnę się w nowego PESa.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline luki431

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.03.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2645 dnia: Grudzień 03, 2014, 22:53:26 »
Ja tam czekam na mod z Ekstraklasą i liczę, że wtedy wciągnę się w nowego PESa.  :)
W co Ty chcesz się wciągnąć,hm?W grafikę z czasów PS2 i rozgrywać wszystkie mecze na "Narodowym" który też niewiadomo po co i na co dali i to jeszcze na samym początku po odpaleniu gry pięknie sobie tam pobłyskuje w menu startowym.
Kiedyś wycinali (zabierali) animacje upadku po faulu,to jak zawodnika znoszą na noszach gdy jest kontuzjowany,muzykę sączącą się ze stadionu w przerwie meczu i po,race na trybunach,zbliżenia na kibiców a nawet w 13-stce tryb ligi.To wszystko na przestrzeni lat zostało wycięte.I to tak systematycznie robili z tylko sobie znaną precyzją dzięki czemu każda następna wersja była o coś uboższa od poprzedniej.Ale to jak się okazuje było małe piwo bo teraz zaczęli wycinać konkretniej.
Wzięli się za hymny,powitanie,wyjście z tunelu...w 13-stce stadionów było już prawie 50 w tym niemal wszystkie licencjonowane z ligi hiszpańskiej.W 15 zostało zaledwie 12...bądź tu mądry wymyśl coś,,,na pocieszenie dali regulowaną długość źdźbła trawy na murawie którego i tak nie widać bo to co można zobaczyć na monitorze to nie trawa a jakaś sraczkowata wykładzina wzięta z Fify 2010 na PC.Dojdzie do tego że wytną pierwszą połowę meczu i mecz będzie się zaczynał od połowy ale dopiero drugiej.Krótko mówiąc wycinają poszczególne elementy tej gry jak Boryna zboże to mało powiedziane.
Nawet okładkę szlag trafił.Kiedysiejsze wersje miały ten biały pasek u góry z napisem Games for Windows i wychodziły w grubszych niż standardowe pudełka.Teraz wydania tych pesów są takie bardziej fifowskie.Też szkoda.
Podejrzewam jakąś kontrabande z EA czyli po cichu zatrudnili kogoś od siebie w Konami po to żeby pod płaszczykiem tworzenia gry psuł jej poszczególne elementy a im więcej zepsuje tym większą ma premię.To jest bardzo prawdopodobne bo na przestrzeni lat zepsuł ją całkowicie.Jest poprostu niezjadliwa i niegrywalna.Nie fair sa takie zagrywki ze strony kanadyjskiego giganta.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2014, 22:57:28 wysłana przez luki431 »
"Są chwile liczące się podwójnie i lata nie warte jednego dnia."

Offline KarolKing94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2646 dnia: Grudzień 04, 2014, 01:53:23 »
W co Ty chcesz się wciągnąć,hm?W grafikę z czasów PS2 i rozgrywać wszystkie mecze na "Narodowym" który też niewiadomo po co i na co dali i to jeszcze na samym początku po odpaleniu gry pięknie sobie tam pobłyskuje w menu startowym.
Kiedyś wycinali (zabierali) animacje upadku po faulu,to jak zawodnika znoszą na noszach gdy jest kontuzjowany,muzykę sączącą się ze stadionu w przerwie meczu i po,race na trybunach,zbliżenia na kibiców a nawet w 13-stce tryb ligi.To wszystko na przestrzeni lat zostało wycięte.I to tak systematycznie robili z tylko sobie znaną precyzją dzięki czemu każda następna wersja była o coś uboższa od poprzedniej.Ale to jak się okazuje było małe piwo bo teraz zaczęli wycinać konkretniej.
Wzięli się za hymny,powitanie,wyjście z tunelu...w 13-stce stadionów było już prawie 50 w tym niemal wszystkie licencjonowane z ligi hiszpańskiej.W 15 zostało zaledwie 12...bądź tu mądry wymyśl coś,,,na pocieszenie dali regulowaną długość źdźbła trawy na murawie którego i tak nie widać bo to co można zobaczyć na monitorze to nie trawa a jakaś sraczkowata wykładzina wzięta z Fify 2010 na PC.Dojdzie do tego że wytną pierwszą połowę meczu i mecz będzie się zaczynał od połowy ale dopiero drugiej.Krótko mówiąc wycinają poszczególne elementy tej gry jak Boryna zboże to mało powiedziane.
Nawet okładkę szlag trafił.Kiedysiejsze wersje miały ten biały pasek u góry z napisem Games for Windows i wychodziły w grubszych niż standardowe pudełka.Teraz wydania tych pesów są takie bardziej fifowskie.Też szkoda.

Podejrzewam jakąś kontrabande z EA czyli po cichu zatrudnili kogoś od siebie w Konami po to żeby pod płaszczykiem tworzenia gry psuł jej poszczególne elementy a im więcej zepsuje tym większą ma premię.To jest bardzo prawdopodobne bo na przestrzeni lat zepsuł ją całkowicie.Jest poprostu niezjadliwa i niegrywalna.Nie fair sa takie zagrywki ze strony kanadyjskiego giganta.

A w tej bajce byly smoki? rzeczywiscie jedną osobe zatrudnili z EA i cała gra poszla sie j**ć, zejdz na ziemie jak Ci sie nie podoba graj sobie w tą fife gdzie nie ma ładu i składu i byle pacan moze wygrac z kazdym tam nie trzeba nawet myslec tylko dosrodkowywac na oślep, tylko ze na gamescomie to przeciez popsuty pes wygrał więc ten gosc ktorego sobie stworzyles  nie dostanie premii, w nastepnym roku kupie fife bo zapowiedzieli grube pudełko.


14. Cytując kogoś innego nie cytuj całego tekstu,tylko ten fragment,do którego chcesz się odnieść.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 13:04:12 wysłana przez hose444 »

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2647 dnia: Grudzień 04, 2014, 11:49:19 »
W co Ty chcesz się wciągnąć,hm?W grafikę z czasów PS2 i rozgrywać wszystkie mecze na "Narodowym" który też niewiadomo po co i na co dali i to jeszcze na samym początku po odpaleniu gry pięknie sobie tam pobłyskuje w menu startowym.
Kiedyś wycinali (zabierali) animacje upadku po faulu,to jak zawodnika znoszą na noszach gdy jest kontuzjowany,muzykę sączącą się ze stadionu w przerwie meczu i po,race na trybunach,zbliżenia na kibiców a nawet w 13-stce tryb ligi.To wszystko na przestrzeni lat zostało wycięte.I to tak systematycznie robili z tylko sobie znaną precyzją dzięki czemu każda następna wersja była o coś uboższa od poprzedniej.Ale to jak się okazuje było małe piwo bo teraz zaczęli wycinać konkretniej.
Wzięli się za hymny,powitanie,wyjście z tunelu...w 13-stce stadionów było już prawie 50 w tym niemal wszystkie licencjonowane z ligi hiszpańskiej.W 15 zostało zaledwie 12...bądź tu mądry wymyśl coś,,,na pocieszenie dali regulowaną długość źdźbła trawy na murawie którego i tak nie widać bo to co można zobaczyć na monitorze to nie trawa a jakaś sraczkowata wykładzina wzięta z Fify 2010 na PC.Dojdzie do tego że wytną pierwszą połowę meczu i mecz będzie się zaczynał od połowy ale dopiero drugiej.Krótko mówiąc wycinają poszczególne elementy tej gry jak Boryna zboże to mało powiedziane.
Nawet okładkę szlag trafił.Kiedysiejsze wersje miały ten biały pasek u góry z napisem Games for Windows i wychodziły w grubszych niż standardowe pudełka.Teraz wydania tych pesów są takie bardziej fifowskie.Też szkoda.
Podejrzewam jakąś kontrabande z EA czyli po cichu zatrudnili kogoś od siebie w Konami po to żeby pod płaszczykiem tworzenia gry psuł jej poszczególne elementy a im więcej zepsuje tym większą ma premię.To jest bardzo prawdopodobne bo na przestrzeni lat zepsuł ją całkowicie.Jest poprostu niezjadliwa i niegrywalna.Nie fair sa takie zagrywki ze strony kanadyjskiego giganta.
cholera no racja... człowiek nie zdaje sobie sprawy ile tego usunęli. czasem nawet pisząc że chiałbym powrotu smaczków piłkarskich nie umiem wymienic których bo te ucinki trwały latami rok po roku że kompletnie gdzieś to ulatywało.
Nie czepiam się co do licencji bo to kulało zawsze fajnie ze dokładają jakieś egzotyczne zespoły. gameplaju też bo to sprawa indywidualna ale smaczki animacje grafika detale - to mogą w konami zrobić, albo przynajmniej nie wywalać.
A wywalic to powinni tak na marginesie ten sam komentarz co roku bo ile mozna, ci panowie nudzą.

a i jeszcze kolejny kwiatek replaye - oglada się super bo tu aklurat poziom detali jest wysoki - ale zmienili poziom kamery i nie moge jej podnieść wyżej coś ala 3 osoba no chyba że nie umiem. pozostaje niski poziom gruntu lub tylko troche wyższy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 12:05:34 wysłana przez pavulon666 »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2648 dnia: Grudzień 04, 2014, 13:06:42 »
@luki431:
Kwestia gustu, kto co woli. Mi na przykład gameplay się podoba, jest o niebo lepszy niż w 2014, oczywiście nie dorównuje legendom jak PES 6 czy nawet 13-nastce, ale ma w sobie coś, co syci i przyciąga.
Myślę, że stadiony zawsze można dociągnąć z neta.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2649 dnia: Grudzień 04, 2014, 14:04:14 »
A w tej bajce byly smoki? rzeczywiscie jedną osobe zatrudnili z EA i cała gra poszla sie j**ć, zejdz na ziemie jak Ci sie nie podoba graj sobie w tą fife gdzie nie ma ładu i składu i byle pacan moze wygrac z kazdym tam nie trzeba nawet myslec tylko dosrodkowywac na oślep, tylko ze na gamescomie to przeciez popsuty pes wygrał więc ten gosc ktorego sobie stworzyles  nie dostanie premii, w nastepnym roku kupie fife bo zapowiedzieli grube pudełko.


14. Cytując kogoś innego nie cytuj całego tekstu,tylko ten fragment,do którego chcesz się odnieść.


Widzę że jak komuś brakuje argumentów to zaczyna obrażać innych... żenada :)

Nie dziwię się frustracji graczy, bo sam po zapowiedziach liczyłem na dużo więcej. Logicznie patrząc zawsze dokłada się tego co lepsze, zostawiając to co dobre, w przypadku Pesa, tworzą dużo rzeczy od nowa, zabierając sprawdzone i uznane przez graczy elementy gry patrz obrona czy prezentacja przedmeczowa. Gram w demo bo nie mogę się przekonać do zakupu, zobaczę jeszcze Fifę dla PACANÓW, chociaż ostatnią kupiłem w 2003 roku... 

Niektórym graczom widocznie nie przeszkadza, że w obronie biegają towarzysko przy napastniku jakby podążali do mety w bramce, a ich zawodnicy mijani są jak kałuże na drodze, ale argument na obronę PES-a jest jeden nie smakuje ci to nie wpierd... :) skoro mamy na rynku tylko 2 możliwości to każdy rozsądny spróbuje obydwóch i wyda opinie mając przy tym pełne prawo do dyskusji. Idąc dalej, jeżeli PC-owcy są lekceważeni to ciekawe bez czego będzie odsłona 2016? Może na klawiaturę? To trochę jak z samochodami: nowy model lepiej trzyma się w zakrętach, ale co z tego że nie ma foteli... Jeździ Pan fotelem czy samochodem :)

Offline Ksawier

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes17
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2650 dnia: Grudzień 04, 2014, 18:29:33 »
grałem w fife i mogę powiedzieć ze 15 jst skopana na maksa dlatego kupiłem pesa choć nie ma licencji  na stadiony kluby itp to mogę  powiedziec po rozegranych meczach że rozgrywka jest lepsza  i to o niebo choć dostaje baty bo pes to inna gra niż fifa ale gra się super a dla wszystkich maruderów kupcie fife 15 i zobaczycie co znaczy zbugowana gra  pozdrawiam  ;) ;) ;) ;)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2651 dnia: Grudzień 04, 2014, 19:08:41 »
maruderów kupcie fife 15 i zobaczycie co znaczy zbugowana gra  pozdrawiam  ;) ;) ;) ;)
Aż taka lipa? Już od kilku osób słyszałem opinię, że FIFA w tym roku jest wyjątkowo słaba.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2652 dnia: Grudzień 04, 2014, 21:32:14 »
grałem w fife i mogę powiedzieć ze 15 jst skopana na maksa dlatego kupiłem pesa choć nie ma licencji  na stadiony kluby itp to mogę  powiedziec po rozegranych meczach że rozgrywka jest lepsza  i to o niebo choć dostaje baty bo pes to inna gra niż fifa ale gra się super a dla wszystkich maruderów kupcie fife 15 i zobaczycie co znaczy zbugowana gra  pozdrawiam  ;) ;) ;) ;)

A dla mnie najlepsze gry piłkarskie w jakie grałem(gram) to:
1.Fifa 12 - szkoda,że EA nie wydaje aktualizacji składów,mogłyby być nawet płatne(do trybu online).Brakuje jej tylko mocy strzałów z pes .
2.WINNING ELEVEN 9
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 21:36:56 wysłana przez dj79 »

Offline KarolKing94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2653 dnia: Grudzień 04, 2014, 22:09:17 »

Widzę że jak komuś brakuje argumentów to zaczyna obrażać innych... żenada :)

Nie dziwię się frustracji graczy, bo sam po zapowiedziach liczyłem na dużo więcej. Logicznie patrząc zawsze dokłada się tego co lepsze, zostawiając to co dobre, w przypadku Pesa, tworzą dużo rzeczy od nowa, zabierając sprawdzone i uznane przez graczy elementy gry patrz obrona czy prezentacja przedmeczowa. Gram w demo bo nie mogę się przekonać do zakupu, zobaczę jeszcze Fifę dla PACANÓW, chociaż ostatnią kupiłem w 2003 roku... 

Niektórym graczom widocznie nie przeszkadza, że w obronie biegają towarzysko przy napastniku jakby podążali do mety w bramce, a ich zawodnicy mijani są jak kałuże na drodze, ale argument na obronę PES-a jest jeden nie smakuje ci to nie wpierd... :) skoro mamy na rynku tylko 2 możliwości to każdy rozsądny spróbuje obydwóch i wyda opinie mając przy tym pełne prawo do dyskusji. Idąc dalej, jeżeli PC-owcy są lekceważeni to ciekawe bez czego będzie odsłona 2016? Może na klawiaturę? To trochę jak z samochodami: nowy model lepiej trzyma się w zakrętach, ale co z tego że nie ma foteli... Jeździ Pan fotelem czy samochodem :)

im wiecej wchodze na tym forum tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu ze wiekszosc tutaj to 15 latkowie, brak mi argumentow?, fakty są takie ze PES bez licencji jest o wiele lepszą grą od Fify, pod wzgledem gameplayu sie nie zawiodlem tak jak to bylo w 2014, a FIFA jak to FIFA te ich glupie animacje pokazywanie czerwonej kartki zawodnikowi a wokół nikogo nie ma, robienie tych glupawych cieszynek salto zawodnikami ktorzy tego wogole nie umieją i nie będą nigdy umieć, Ci ktorzy tak krytykują PESA mogą grac w FIFE a jak im FIFA nie pasuje to niestety nie ma nic innego wartego uwagi na rynku, nie podoba sie PES nie kupuj kup cos innego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 22:13:18 wysłana przez KarolKing94 »

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2654 dnia: Grudzień 04, 2014, 23:36:31 »
Ile można słuchać że jak pes się nie podoba można zagrać w fife. Bardziej chyba na tym forum ""każą"" grać w tytuł EA niż na forach dla fify. Głupawe cieszynki głupie salta badziewne drobiazgi ok może to i słabe tylko sek w tym ze w pes ostatnio nie ma takich drobiazgów albo jest coraz mniej więc za bardzo nie ma pola porównania. Gre się wycina i niebawem naprawde zostanie sam mecz bez zadnej otoczki.
Gameplajowo nie ma konkurencji inne sprawy są w tyle
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 23:38:23 wysłana przez pavulon666 »

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2655 dnia: Grudzień 05, 2014, 00:18:14 »
No w pesie jest zarąbisty online-jest bardzo płynny no i można ustawić sobie każdą kamerę tak aby było jak najwięcej widać.Zawodnicy w obronie są też super bo eskortują napastnika aż do samej bramki a jak chcesz się na któregoś przełączyć to przełączy ci na grajka będącego na środku boiska.Sterowanie też jest ekstra bo grajek reaguje bardzo szybko na każde,nawet najmniejsze wychylenie analoga i biegnie tam gdzie mu nakażę (archaiczny supercancel). Błyskawiczne strzały,podania,wślizgi.Znacznie uproszczone przełączanie prawym analogiem bo teraz(w 2014 też)  trzeba zrobić kombinację L2 +R a nie jak było w 2013 tylko R. A na koniec wisienka na torcie tj. taktyka i zdobywanie goli czyli 2(no może trochę przesadzam ale niewiele) zagrania od swojej bramki,od bramkarza do środka potem prostopadłe do napadziora i jest gol .

Gram na PS3,tylko online.Takie są moje obiektywne odczucia,może na innych platformach wygląda to inaczej.Jak pisałem str. wcześniej dla mnie najlepsze gry piłkarskie to fifa 12 i WINNING ELEVEN 9 . A i jeszcze jedno nie mam 15 lat,mój wiek można odczytać z nicku.

Offline KarolKing94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2656 dnia: Grudzień 05, 2014, 00:57:35 »
No w pesie jest zarąbisty online-jest bardzo płynny no i można ustawić sobie każdą kamerę tak aby było jak najwięcej widać.Zawodnicy w obronie są też super bo eskortują napastnika aż do samej bramki a jak chcesz się na któregoś przełączyć to przełączy ci na grajka będącego na środku boiska.Sterowanie też jest ekstra bo grajek reaguje bardzo szybko na każde,nawet najmniejsze wychylenie analoga i biegnie tam gdzie mu nakażę (archaiczny supercancel). Błyskawiczne strzały,podania,wślizgi.Znacznie uproszczone przełączanie prawym analogiem bo teraz(w 2014 też)  trzeba zrobić kombinację L2 +R a nie jak było w 2013 tylko R. A na koniec wisienka na torcie tj. taktyka i zdobywanie goli czyli 2(no może trochę przesadzam ale niewiele) zagrania od swojej bramki,od bramkarza do środka potem prostopadłe do napadziora i jest gol .

Gram na PS3,tylko online.Takie są moje obiektywne odczucia,może na innych platformach wygląda to inaczej.Jak pisałem str. wcześniej dla mnie najlepsze gry piłkarskie to fifa 12 i WINNING ELEVEN 9 . A i jeszcze jedno nie mam 15 lat,mój wiek można odczytać z nicku.
 

W pesie jest jeszcze opcja krycia ale jak tracisz takie bramki to nie będę się produkował najlepiej powiedzieć ze gra jest do dupy jak się nie umie w nią grać.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2657 dnia: Grudzień 05, 2014, 08:45:11 »
Głupawe cieszynki głupie salta badziewne drobiazgi ok może to i słabe tylko sek w tym ze w pes ostatnio nie ma takich drobiazgów albo jest coraz mniej więc za bardzo nie ma pola porównania.

Nie żebym się czepiał, ale po co Ci te cieszynki w Pesie, skoro stwierdziłeś, że są głupawe?

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2658 dnia: Grudzień 05, 2014, 09:33:54 »
im wiecej wchodze na tym forum tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu ze wiekszosc tutaj to 15 latkowie, brak mi argumentow?,

Widzisz kolego i ponownie obrażasz resztę graczy z forum, co dalej stanowi o Twoim braku argumentów pro Pes. Sam masz może ok 20 sądząc po loginie, także wyluzuj i z szacunkiem do starszych ;)

Nie jesteś mentorem, żebyś wyznaczał co jest dobre a co złe. Każdy ma prawo do opinii, a według mnie przy dzisiejszym możliwościach skupianie się tylko na gameplayu daje słaby rezultat końcowy. Gra ma odzwierciedlać rzeczywistość, dlatego przy gameplayu duże brawa dla PESa (oprócz obrony), ale reszta leży...

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2659 dnia: Grudzień 05, 2014, 13:36:46 »
Nie żebym się czepiał, ale po co Ci te cieszynki w Pesie, skoro stwierdziłeś, że są głupawe?
to nie stwierdzilem ze sa glupawe tylko kolega z postu wyżej  -------"""a FIFA jak to FIFA te ich glupie animacje pokazywanie czerwonej kartki zawodnikowi a wokół nikogo nie ma, robienie tych glupawych cieszynek salto zawodnikami ktorzy tego wogole nie umieją """

 sam w fife gralem chwilke i glupawych nie zauwazylem niemniej wole jakiekolwiek animacje rodzajowe niz ich brak bądź wycinanie. Scenek animacji jest mało a jakas tam namiastke prawdziwego stadionu tworzą.

Te wyciete wejścia na PC po prostu bolą jak cholera;/  nawet jak sie wyłączało to czasem chialo się popatrzec
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2014, 13:38:52 wysłana przez pavulon666 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2659 dnia: Grudzień 05, 2014, 13:36:46 »