Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 483871 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2660 dnia: Grudzień 05, 2014, 15:11:51 »
Cytuj
Te wyciete wejścia na PC po prostu bolą jak cholera;/  nawet jak sie wyłączało to czasem chialo się popatrzec

Kogo boli to boli, na pewno nie mnie, zawsze od razu wyłączam to jak najszybciej :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2661 dnia: Grudzień 05, 2014, 22:16:45 »
Odnoszę wrażenie, że wraz z wersją 1.01 PES się popsuł... :c

Offline Gracz_4321

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Tu i tam :)
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2662 dnia: Grudzień 06, 2014, 01:51:37 »
Panowie, jak to jest z tą automatyczną aktualizacją, która ma miejsce po uruchomieniu gry (chodzi mi o wersję na płycie) ? Jak podczas pobierania kliknę "cancel", to zainstaluje się tylko jakaś część, czy aktualizacja w całości się nie pobierze ?

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2663 dnia: Grudzień 06, 2014, 09:43:42 »
Odnoszę wrażenie, że wraz z wersją 1.01 PES się popsuł... :c
]

Ale przecież nic się nie zmieniło. To jak mógł się popsuć?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2664 dnia: Grudzień 06, 2014, 09:58:22 »
Cytuj
Panowie, jak to jest z tą automatyczną aktualizacją, która ma miejsce po uruchomieniu gry (chodzi mi o wersję na płycie) ? Jak podczas pobierania kliknę "cancel", to zainstaluje się tylko jakaś część, czy aktualizacja w całości się nie pobierze ?

Co ty masz z tą aktualizacją ?? Ciągle o to pytasz.. ? Jakiś fetysz...
Jak nie chcesz w ogolę ściągać aktualizacji i DLC to przed rozpoczęciem gry rozłącz się z internetem na PCcie i po sprawie.
Robisz ciągle o to szum.

Jak dasz cancel to nie zainstaluje/pobierze.

Offline liver128

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2665 dnia: Grudzień 06, 2014, 15:48:26 »
DLaczego tak narzekacie na grafike w nowym pesie? CO wam sie nie podoba?
Ja mam wrażenie, że jest jakaś blada i bez wyrazu - o to wam chodzi? Bo jeśli chodzi o twarze, to są na pewno bardziej realistyczne niz w fifie

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2666 dnia: Grudzień 06, 2014, 16:14:18 »
obrona jest tragiczna..

na dłuższą metę bardzo przeszkadza, jak mogli tak to zjebać! poprawili grę w ataku i nie wiem po co zmieniali coś co było dobre. Powiem szczerze mam trochę dość już grania po niecałym miesiącu głównie ze względu na ten problem.

Ileż można grać meczy w których prowadzisz 1:0 grasz o awans i nagle w 80 minucie prostopadła piłka ze środka pola między obrońców którzy stoją jak żelbety i gol, odpadasz i hu!.
Wczoraj grałem mecz Fiorentiną z HJK Helsinki w eliminacjach CL pierwszy mecz na wyjeździe gładko 2:0, u siebie pierwszy strzeliłem bramkę a potem 4 x jakiś murzyn w środku pola dostawał piłkę był szybki i za hu!a pana obrońcy nie dali rady go złapać jak ich już minął a mijał ich bez problemu bo nie da się inaczej odebrać piłki jak idąc na raz więc nawet bez kiwek   zostawiał defensywę w tyle. i 1:4 się skończyło odpadłem - no qrwa! nie chce mi się już w to klepać bo więcej się wkurwiam niż cieszę..choć z przodu gra się fajnie co trzeba przyznać.

Offline liver128

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2667 dnia: Grudzień 06, 2014, 17:20:56 »
Ja zawiadołem sie na trybie managerskim, z tego co widze od pesa 6 jak na 9 lat w przód tryb jest bardzo ubogi... nic sie praktycznie nie dzieje. Poza tym brakuje mi takich opcji jak możliwość oferowania za transfer własnego zawodnika plus kase(tak jak w fifie)

Najbardziej wkurzający jest brak intro przed meczem.
Jedynie grywalnośći jest dobra

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2668 dnia: Grudzień 06, 2014, 18:28:41 »
obrona jest tragiczna..

na dłuższą metę bardzo przeszkadza, jak mogli tak to zjebać! poprawili grę w ataku i nie wiem po co zmieniali coś co było dobre. Powiem szczerze mam trochę dość już grania po niecałym miesiącu głównie ze względu na ten problem.

Ileż można grać meczy w których prowadzisz 1:0 grasz o awans i nagle w 80 minucie prostopadła piłka ze środka pola między obrońców którzy stoją jak żelbety i gol, odpadasz i hu!.
Wczoraj grałem mecz Fiorentiną z HJK Helsinki w eliminacjach CL pierwszy mecz na wyjeździe gładko 2:0, u siebie pierwszy strzeliłem bramkę a potem 4 x jakiś murzyn w środku pola dostawał piłkę był szybki i za hu!a pana obrońcy nie dali rady go złapać jak ich już minął a mijał ich bez problemu bo nie da się inaczej odebrać piłki jak idąc na raz więc nawet bez kiwek   zostawiał defensywę w tyle. i 1:4 się skończyło odpadłem - no qrwa! nie chce mi się już w to klepać bo więcej się wkurwiam niż cieszę..choć z przodu gra się fajnie co trzeba przyznać.

Obrona nie jest aż tak tragiczna, fakt faktem wkurzają te prostopadłe piłki za plecy obrońców, no ale w 14 na poziomie superstar nie dało się praktycznie obrony przejść / okiwać. W meczu(5 min długość) czasem nie miałem żadnej sytuacji albo 1 czy 2 na mecz. To dopiero było irytujące. Tu w 15 sytuacji mam dużo, ale mało wykorzystuje. Komputer ma 1 i 1 potrafi strzelić. Tak to jest. Jak by wywalili te zawsze wpadające loby, gdy wyjdzie bramkarz i żeby obrońcy jakoś próbowali wślizgiem czy poprzez lepsze ustawienie przerwać te prostopadłe piłki to byłoby super.

Offline KarolKing94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2669 dnia: Grudzień 07, 2014, 05:12:02 »
ale mnie nie chodzi o obronę com tylko moją, to że ciężko jest strzelić gola bo dobrze bronią jest fajne..


ale gra jest jednak zjebana totalnie, mase skryptów na wszystko. na prawdę [cenzura] takie granie gdzie mam mecze których w ogole nie warto grać bo z góry wiadomo że są przegrane. no qrwa szkoda czasu. gram mecz w którym bramkarze wyjmują wszystko co strzelasz a jak strzelam  do pustej bramki to mam 35 słupków i 18 poprzeczek. za to COM przeprowadza jedną czy dwie akcje a'la pierdolony PELE a bardziej usain bolt czytaj otrzymuje piłkę w środku pola i po prostu biegnie do bramki nawet nie kiwając a jedynie przbiegajać obok wszystkich obrońców i strzela gola. no qrwa żenada... mam dość [cenzura] tą grę kupuje ps4 i miałem kupić pes do next gena ale [cenzura] to nie dam tym kurwom zarobić ani złotówki! sam sprzedaję klientom i gdybym ich tak dymał jak KOnami swoich klientów to nigdy nic bym nie sprzedał.. dlatego sram na nich ciepłym gówienkiem i niech splajtują w pizdu tego im życzę..


niech będzie tylko FIFA tam przynajmniej co rok wiemże gameplay będz\ie drewniany ale przynajmniej widzę że ktoś przykłada się do reszty, natomiast w konami  mają wszystko w [cenzura] tylko liczą na idiotów i ich kasę.. bynajmniej nie dostaną jej ode mnie

Po twoim poście stwierdzam że nie umiesz grać, grałem vs COM sporo meczy słabymi drużynami vs np Real Madryt na poziomie super star i nigdy mi się taka sytuacja nie zdazyla żeby ktoś przebiegł całe boisko, owszem jest to możliwe ale w trybie online jak.ma się słabych obrońców, wtedy trzeba ratować się wslizgiem, które też trzeba umieć robić, ładujesz w poprzeczki bo nie umiesz strzelać, w Pes 2015 bardzo łatwo wykończyć akcje nawet słabym zawodnikiem, tylko trzeba myśleć a nie walić na chama cały pasek i jeszcze tam gdzie stoi bramkarz, pewnie podwójny pressing w Pesie jest ci obcy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2014, 05:18:13 wysłana przez KarolKing94 »

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2670 dnia: Grudzień 07, 2014, 10:54:56 »
Po twoim poście stwierdzam że nie umiesz grać, grałem vs COM sporo meczy słabymi drużynami vs np Real Madryt na poziomie super star i nigdy mi się taka sytuacja nie zdazyla żeby ktoś przebiegł całe boisko, owszem jest to możliwe ale w trybie online jak.ma się słabych obrońców, wtedy trzeba ratować się wslizgiem, które też trzeba umieć robić, ładujesz w poprzeczki bo nie umiesz strzelać, w Pes 2015 bardzo łatwo wykończyć akcje nawet słabym zawodnikiem, tylko trzeba myśleć a nie walić na chama cały pasek i jeszcze tam gdzie stoi bramkarz, pewnie podwójny pressing w Pesie jest ci obcy.

Jak gra na klawiaturze to jak ma strzelić? Przecież nie wyceluje strzałkami :) Każdy kto gra na kompie jest zmuszony grać na padzie.

Offline macphisto666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2012r.
  • PS4 nick - macphisto666
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2671 dnia: Grudzień 07, 2014, 22:14:29 »
Ja zawiadołem sie na trybie managerskim, z tego co widze od pesa 6 jak na 9 lat w przód tryb jest bardzo ubogi... nic sie praktycznie nie dzieje. Poza tym brakuje mi takich opcji jak możliwość oferowania za transfer własnego zawodnika plus kase(tak jak w fifie)

Najbardziej wkurzający jest brak intro przed meczem.
Jedynie grywalnośći jest dobra

Masz taką opcję. Przy negocjacjach transferowych nazywa się TRADE!!!!!!

Offline KarolKing94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2672 dnia: Grudzień 07, 2014, 23:06:41 »
Obrona to obrona tamto ale sprawdzić krycie, pułapki ofsajdowe itd to juz nie łaska.

Offline luki431

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.03.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2673 dnia: Grudzień 07, 2014, 23:41:31 »
Oni powinni nie zmieniać silnika bo nie takiej zmiany gracze oczekiwali.Co z tego że to niby nowa generacja skoro gra wygląda brzydko,dużo gorzej niż na tym poprzednim.Odpaliłem ostatnio trzynastkę na parę meczów i nie przypuszczałem że to powiem ale przy 14 i 15 razem wziętej to coś pięknego.I już było na czym grać bo stadionów prawie 50;przez te wszystkie lata nazbierało się,wystarczyło pobrać patcha z uaktualnieniem składów i realnymi nazwami drużyn i można było grać a tu już nie jest to takie oczywiste.Słyszałem (bo ja w to nie grałem) że rozgrywka jest nawet przyjemna.Nawet jeśli tak jest to co z tego skoro skopali grę w obronie,,,czy zawsze musi być coś skopane,chyba tak.To właśnie tak wygląda jakby ktoś nie skończył albo skończył w 1/3-popakował do pudełek i sprzedaje jako pełnowartośćiowy produkt.A to się nie da w ten sposób przeskoczyć;obejść tego bo gracze którzy są z tą serią od dawna od razu wychwycą te niedoróbki i braki praktycznie wszystkiego.
Od tej gry w momencie zmiany silnika czyli od zeszłorocznej edycji i tej obecnej wieje taniością i to na wielu płaszczyznach.Ale taniością wieje tylko jeśli chodzi o poszczególne elementy zaimplementowane do gry a brakuje praktycznie wszystkiego;stadionów,licencji na wszystko to jak zwykle,soundtrack zaledwie pare utworów,menu niby nowe ale jakieś ubogie.Niestety nie ma to przełożenia na cene bo kasują jak za pełne,pełnowartośćiowe wersje a one takie nie są.Szczególnie pecety mam tu na myśli.
Ktoś tutaj mi wtrącił we wcześniejszych postach "To graj sobie w Fife".Gwoli sprostowania i ścisłości ja Fify od paru lat na oczy nie widziałem.Nie kupuje tej gry ale też nic do niej nie mam.Wiem że tak jak w Fifie nie wygląda mecz a i stadiony mimo że jest ich multum też nie mają za wiele wspólnego z atmosferą stadionową tą z reala oczywiście!I to mi wystarczy.Chciałbym pograć w jakąś dobrą piłkę i zawsze cały rok czeka się na tą jesień i PES-a a tu wychodzi taki placek...stąd to narzekanie.

Może się tu mądrze bo nie grałem a najwięcej mam do powiedzenia;nie wiem.W każdym razie grałem w 14 a 15 to w zasadzie takie 14 i pół.I podziękowałem-drugi raz nie wchodzę w to.
Ostatnie dobre PES-y to 2009 (mój pierwszy w jakiego grałem i został sentyment) oraz 2010.Miały błędy ale i magie;ja jej liznąłem (tej magii) i pamiętam do dzisiaj dlatego międzyinnymi nie wróciłem od tamtej pory do Fify bo od tego momentu stała się dla mnie zabawką dla dzieci.Tych grzecznych i tych mniej grzecznych ale jednak zawsze dzieci.
Później jeśli chodzi o PES-y to już była taka równia pochyła z lekkim odbiciem się od dna (to trzynastka) ale już bez szału.Było ogólnie gorzej z tendencją spadkową.Jedyna nadzieja była w zmianie silnika i wszyscy w tym pokładali nadzieje ale na litość Boga.Nie o taką zmianę nam chodziło;napewno nie o silnik który oszpeci całą grę.Jak takie zmiany macie robić nie róbcie wcale.
Z pięknej animacji jak piłka wpada do siatki zrobiła się animacja jak piłka odbija się od drucianej siatki i wypada z bramki,wyjśćia,hymny i powitanie trafił szlak,z 50 stadionów po zmianie zrobiło się raptem 12,z kilkunastu albo więcej animacji zostały 3,z 30 utworów w menu została 1/3 i silnik który mimo iż (niby) next-gen to gra na nim zakrawa na lata 2005-2006.I powiem szczerze że już nie czekam na kolejną odsłonę bo tu zamiast lepiej to jest coraz gorzej.Oni teraz będą ciągnąć przez pare lat na tym syfiastym silniku tą grę.Zamiast się wycofać z tego to będą dodawać jakieś pierdolniki jak regulowanej długośći źdźbła trawy na murawie a usuwać w to miejsce rzeczy istotne tak jak to zrobili teraz wywal*... animacje wyjścia.Zamienił stryjek siekierkę na kijek to mało powiedziane.
Jeszcze tylko trzeba zaczekać aż stracą licencje na LM i LE i to już będzie koniec tej gry.Bo już potracili prawa na większość stadionów-było Camp Nou,Santiago i niemal wszystkie hiszpańskie,Louis II wcześniej jeszcze Anfield,,,w ogóle nie jestem w stanie tak z doskoku spamiętać ile tego na przestrzeni lat wywal*...ale sporo.Tak zubożyli dość nieźle tą grę.Szkoda.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2014, 23:55:37 wysłana przez luki431 »
"Są chwile liczące się podwójnie i lata nie warte jednego dnia."

Offline KarolKing94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2674 dnia: Grudzień 08, 2014, 02:23:34 »
Pograj trochę w Pes 2013 ta gra była bardzo dobra, ale pograj dłużej najlepiej online i zobaczysz jakie są jazdy, podanie góra od obrońcy do napastnika i gol, często to wpada, lecisz skrzydłem dośrodkowanie po ziemi prawie zawsze wpada, 2013 pod względem gameplayu jest bardziej irytująca niż 2015, o 2014 się nie wypowiadam bo jak zobaczyłem jak to wygląda to odinstalowalem po dwóch meczach.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2675 dnia: Grudzień 08, 2014, 05:56:55 »
Stwierdzasz, ze 15 nie nadaje się do gry, chociaż wgl w nią nie grałeś? Nie ma to jak wyrobić sobie porządną opinie, chociaż gry się nawet nie sprawdziło.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2676 dnia: Grudzień 08, 2014, 10:32:40 »
Oni powinni nie zmieniać silnika bo nie takiej zmiany gracze oczekiwali.
Jasne. Najlepiej jechac na silniku pamietajacego czasy PlayStation 2 :]

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2677 dnia: Grudzień 08, 2014, 11:28:07 »
Po twoim poście stwierdzam że nie umiesz grać, grałem vs COM sporo meczy słabymi drużynami vs np Real Madryt na poziomie super star i nigdy mi się taka sytuacja nie zdazyla żeby ktoś przebiegł całe boisko, owszem jest to możliwe ale w trybie online jak.ma się słabych obrońców, wtedy trzeba ratować się wslizgiem, które też trzeba umieć robić, ładujesz w poprzeczki bo nie umiesz strzelać, w Pes 2015 bardzo łatwo wykończyć akcje nawet słabym zawodnikiem, tylko trzeba myśleć a nie walić na chama cały pasek i jeszcze tam gdzie stoi bramkarz, pewnie podwójny pressing w Pesie jest ci obcy.


a ja po Twoim poście stwierdzam, że jesteś mądralą z miodem w uszach i co zgadłem?


przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napisałem tylko tym razem ze zrozumieniem.
nie będę oceniał sam siebie pod względem poziomu umiejętności bo to nieobiektywne i brak mi pktu odniesienia natomiast ogrywałem miesiącami każdą edycję od pes3 korzystając z praktycznie wszystkich możliwości jakie daje rozgrywka w tym ku Twojemu zdziwieniu również z podwójnego pressingu i ustawień taktycznych.


gram na padzie od wielu lat, jest już wysłużony ale działa.


ps. przepraszam wszystkich za bluzgi w poprzednim poście, zeźlony i lekko trafiony byłem :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 12:46:42 wysłana przez diab3l »

Offline Gracz_4321

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Tu i tam :)
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2678 dnia: Grudzień 08, 2014, 12:57:55 »
Takie pytanie nie związane stricte z PES-em 2015, no ale... Chodzi o to, że chciałem zaktualizować sterownik do karty graficznej, ale pojawiła się informacja, że dla urządzenia jest już zainstalowana najnowsza aktualizacja. Tyle tylko, że ostatni raz sterownik był instalowany prawie dwa lata temu. Gra śmiga bez problemu, ale Waszym zdaniem zainstalować nowy sterownik, czy można zostawić obecny ?

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2679 dnia: Grudzień 08, 2014, 15:09:37 »
Takie pytanie nie związane stricte z PES-em 2015, no ale... Chodzi o to, że chciałem zaktualizować sterownik do karty graficznej, ale pojawiła się informacja, że dla urządzenia jest już zainstalowana najnowsza aktualizacja. Tyle tylko, że ostatni raz sterownik był instalowany prawie dwa lata temu. Gra śmiga bez problemu, ale Waszym zdaniem zainstalować nowy sterownik, czy można zostawić obecny ?

Wejdź na stronę producenta i pobierz najnowszy sterownik, chociaż pewnie różnicy nie zauważysz, ewentualnie różnice paru FPS-ów.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2679 dnia: Grudzień 08, 2014, 15:09:37 »